Keresés

Részletes keresés

Kristof249 Creative Commons License 2021.09.16 0 0 102

Találtam egy egész jó összesítőt, én innen választottam a FitActive tápot (bárányhúsos hipoallergén tápot veszek már közel 1 éve):

 

A Legjobb kutyatápok útmutatója

 

Szerintem érdemes ránézni, meg akár többet kipróbálni innen, én több tápból kisebb kiszerelést rendeltem, és a kutyusom döntötte el, melyik lett végül a nyerő. :)

Réka0312 Creative Commons License 2021.04.08 0 0 101

Sziasztok!

 

Juhász Réka vagyok a BGE kereskedelem - marketing szakos végzős hallgatója. Az egyik tárgy keretében egy saját vállalkozást kell elindítani az alapoktól. Az egyik feladatunk, hogy egy a vállalkozás témájához kapcsolódó fórumon bejegyzést tegyünk közzé. 
Az én kitalált vállalkozásom egy kutyának szóló cukrászda, egy vidéki üzlettel. Saját magunk által készített muffinokat, kekszeket, sütinyalókákat és fagyikat árulnánk a kutyáknak. 

Szerintetek erre lenne - e valós, tényleges igény a kutyatartók körében? 

 

(Kérem ne válaszoljanak! Ez csak egy egyetemi feladat!)

 

peterzsigi Creative Commons License 2021.02.25 0 0 100

Csakis a Platinum, semmi más. Juti, nedves vagy száraztáp, én már nem adnék mást!!! Nálunk mindkét kutya imádja, szőrük-bőrük gyönyörű, egészséges, az ízületek és csontok rendben vannak, allergiás reakciónak nyoma sincs! Itt megtaláltok róla minden infót: száraz kutyatáp.

nagyadri8503 Creative Commons License 2020.09.15 0 0 99

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni jutalomfalat kérdésben. melyik az, amelyiket nyugodt szívvel adjátok akár napi rendszerességgel? Ennek megfelelően csökkentitek a kutyatáp adagot? Köszi!

mátéetelka Creative Commons License 2019.03.09 0 0 98

Bocsánat, az előbb rossz topikba írtam... Szóval képzeljétek megtaláltam a tökéletes kutyatápot a tacsimnak!! :-)

Már teljesen elmúlt a vakaródzása és kicsattanóan egészségesen boldog tőle :)))

https://cricksydog.hu/termek/sensitive-juliet-hipoallergen-szaraz-kutyatap/

garf_ Creative Commons License 2019.02.17 0 0 97

Próbáltad már táp helyett főtt eldelellel? Én a Ferbelt ételeket javaslom kipróbálni: https://www.ferbelt.com

Webáruházból házhoz is rendelhető. Prémium és nem az olcsó kategória, de annak aki nem "purhabbal" vagy "űrhajós étellel" akar etetni hanem valódi húsból készült étellel, ez a megoldás.

Előzmény: Törölt nick (88)
Tibbe Creative Commons License 2018.03.10 0 0 96

A Brit tép tényleg jó és megfizethető áron van. egyenlőre.., míg nagyon népszerű nem lesz.

Van "fogyókúrás " tápja is https://www.petissimo.hu/kutyaknak/brit-marka?gclid=CjwKCAiA_ojVBRAlEiwAOLRxI0SnmgxRYyCOvbkYbkfMxXcmj4QOUpQ7zaZ5eLsey7dj_HBKm8WRNhoCLWwQAvD_BwE

 

Előzmény: lujo2110 (95)
Bajusz2010 Creative Commons License 2018.01.01 0 0 94

Köszi szépen.

Előzmény: Tibbe (93)
Tibbe Creative Commons License 2018.01.01 0 0 93

Igaza van a dokinak. Premium Light   kutyatápot keress, minden kutyatáp márkának van ilyen összetételű tápja.

Előzmény: Bajusz2010 (92)
Bajusz2010 Creative Commons License 2018.01.01 0 0 92

Azt szeretném kérdezni, hogy idős keverék kutyámnál súlyfelesleget állapítottak meg,kb. 10Kg-ot. Korábban is kérdeztem egy másik orvost, Ő sem szolgált infóval.

Melyik kutyatáp lenne a legjobb számára a diétázáshoz? Nem eszik sokat. Most már keveset tud mozogni az ízületi gyulladása miatt.

Kérdeztem a dokit a tápokról, de csak annyit mondott, hogy prémium minőséget keressek. 

Ennél azért több infót szeretnék.

Tudna valaki segíteni nekem?

Tibbe Creative Commons License 2017.12.30 0 0 91

évezredeken keresztül nem volt kutyatáp, az ember által hagyott maradékon (meg vadászaton, koncon) éltek a kutyák. Nem ismerték 30-40 éve az allergiát.. a kutya emésztési rendszere sokféle táplálékot át tud alakítani a saját szervezete számára.

A kutyatáp kényelmes és tiszta. Mi pedig kényelmesek vagyunk. Úgyhogy egyet kapjon a kutya: enni! :)

Előzmény: PPanna11 (90)
PPanna11 Creative Commons License 2017.12.29 0 0 90

Sziasztok! Es amugy kinek mi a velemenye a hazikosztrol? Itt nem kajamaradekra gondolok, hanem a kulon a kutyanak fozott kajara. Kulon, gondosan osszevalogatott, esetleg plusz kiegeszitest alkalmazva.(pl vitamin, olajok, stb.) Kivancsi vagyok a velemenyekre. :)

 

PPanna11 Creative Commons License 2017.12.29 0 1 89

Akkor kitartas! De szerintem a csirket mindenkeppen mellozzetek majd az eteteseknel. 

PPanna11 Creative Commons License 2017.12.29 0 0 87
VANESSZA 1 Creative Commons License 2017.12.29 0 0 86

Légyszives tegyél be egy pár linket ezekről, mert úgy hiteles.

Előzmény: PPanna11 (85)
PPanna11 Creative Commons License 2017.12.29 0 0 85

Ha lehet senki ne etessen Taste of the Wild tappal. Mostanaban (2017 masodik feleben) rengeteg visszahivasuk volt es rengeteg vasarlo panaszkodik. Rengetegen irnak arrol a tobb eve ezt evo kutya hirtelen allergias lesz ra, a minosege leromlott es olyan komoly tuneteket produkalnak az allatok hogy nehany esetben az allatorvos is alig tudott segiteni. Szoval szerintem kar kockaztatni. Akit ez erdekel, foleg angol, amerikai es nemet oldalakon tud utana olvasni.

VANESSZA 1 Creative Commons License 2017.12.29 0 0 84

Szia, a Taste of The Wild egy nagyon jó táp. Mi több éve ezzel etetünk és semmilyen allergiás tünet nem jött elő. Remélem nem is fog.

Előzmény: Törölt nick (76)
PPanna11 Creative Commons License 2017.12.29 0 0 83

Szia. Bocsi hogy csak most valaszolok, de valamiert kitoroltek az elozo profilomat. (PMaszat11). Szoval en jelenleg Real Nature tappal etetek. Nem a Wildernesst hanem a simat, az eredetit, ami hidegsajtolasu. Szerintem ez egy plusz pont mivel nem dagad meg a kutya gyomraban. Ket kutyat etetek ezzel. Nagyon szeretik, a szeklet normalis es az osszetetelehez kepest az ar sem olyan rossz. Szoval szerintem megtalaltuk a veglegeset, vegre :) (ezt ugy mondom hogy elotte kb 15-20 tapot probaltunk ki)

Előzmény: Törölt nick (81)
Kristof249 Creative Commons License 2017.08.07 0 0 77

Aki nehezen tud dönteni, vagy válogatós a kutyusa, annak ajánlom az alábbi cikket, elég jól összeszedi a legjobb tápokat: 

http://petdorado.hu/utmutatok/a-legjobb-kutyatapok-utmutatoja

kutyusfan Creative Commons License 2017.05.20 0 0 75

Személy szerint nálunk amúgy a Bellosan táp jött be legjobban, szerencsére nem is drága, a minősége is jó ahogy hallottam és még a Démon is szereti (a kutyám neve :D ). Általában akciósan hozzá lehet jutni ha figyeled az újságokat (pl  http://www.ujsagomat.hu/lidl/akcios-ujsag-20-het/) úgyhogy ezzel eddig nekünk nem volt probléma.

ösihomoktövis Creative Commons License 2016.11.15 0 0 74

Kutyáim teljesen vegyesen kapnak néha tápot Josera-t vagy DogChow-t, de emellett húslevest is zöldségekkel. Kiegészítőnek minden esetben Canipremet kapnak. Ebben benne van minden, ami kell a kutyáknak.

Habé1 Creative Commons License 2016.07.09 0 0 73

A kutya etetésével kapcsolatban javasolnám elolvasni amit Pata doki ír illetve ajánl, valamint Nagy Károly A miértek kézikönyvét a kutyák egészséges etetéséről kezdőknek és haladóknak elolvasásra ingyenesen letölthető.

Engem meggyőzött már féléve nyers kosztot kap a kutyám reggel egy kevés párolt zöldséggel és nagyon bevált.

 

http://patadoki.hu/

 

https://www.dropbox.com/s/98igfxhrheqho9x/Nagy%20K%C3%A1roly_A%20mi%C3%A9rtek%20k%C3%A9zik%C3%B6nyve.pdf?dl=0

 

VANESSZA 1 Creative Commons License 2016.04.13 0 0 72

Elmondod?

Vagy csak beírsz ide valamit, mert Te mással etetsz?

Előzmény: gma (71)
gma Creative Commons License 2016.04.11 0 0 71

Nézzetek utána hogy ki gyártja a TOTW tápokat és milyen jogi ügyeik voltak  :(

Előzmény: VANESSZA 1 (70)
VANESSZA 1 Creative Commons License 2016.03.05 0 0 70

Legjobb táp szerintem amit a válogatós kutyák is esznek, és melléje maximum csak csont, és ízületerősítő kell a  Taste of The Wild Pacific Stream Puppy.

Mi is ezzel etetünk. Ezt imádják a kutyák. Ízületerősítőnek legjobb a Seatone zöldkagyló kivonat. Más vitamin nem kell ehhez a táphoz mert mindent tartalmaz.

Előzmény: Fridaaa (69)
Fridaaa Creative Commons License 2016.03.05 0 0 69

Sziasztok!

 

pici kutyámnak szeretném a legjobb eledelt adni, de nagyon válogatós.

 

Fila 10 hónapos 48 kg

 

Acana, Orijen tápokat nem eszi meg.

mindegyik ízűből rendeltünk, hogy kipróbáljuk, de egyik sem volt neki kívánatos.

 

Elvittük kutya állateledeleshez, hogy kiválassza melyiket enné meg. üres kézzel mentünk haza.

 

most platinum naturalt vettem, szerencsére megeszi, de egy örökké ezt sem eheti.

Változatosan szeretném táplálni.

 

szerintetek mit adhatok még mellé? Vitamin, porcvédő?

 

melyik eledellel próbálkozhatnék?

 

Előre is köszönöm segítő válaszotokat. 😊

 

Frida

Melcsy020 Creative Commons License 2016.02.22 0 0 68

Sziasztok!
Egy tápról szeretnék kérdezni, a Fit active next-ről.                 http://www.petnet.hu/termek/FitActive_NEXT_Hypo_Adult_Lamb_Fish_Cranberries_15kg-13-17830
Ha valaki próbálta már, írna róla, hogy milyen? A 10 hónapos golden retrieveremnek szeretném adni. Már sokfajta tápot kipróbáltunk, de a legtöbbtől hasmenése volt. Ezt a tápot ajánlotta egy ismerősöm, akinek szintén ilyen gondja volt a kutyájával, és mióta ezt eszi, teljesen elmúlt.

VANESSZA 1 Creative Commons License 2016.02.12 0 0 67

Akkor más nem lehet, Acana vagy Orijen, esetleg nyers húsos etetés.

Előzmény: gma (66)
gma Creative Commons License 2016.02.12 0 0 66

Ezetés után sosem futtatom. Amikor tápoztunk, akkor is korán reggel kaptt, utána csak rá 2-3 órára volt mozgatva. 
De ha kocsival mentünk valahová, akkor egyáltalán nem kapott előtte, max utána.

Tápból biztos hogy jó minőségű az a halas, csak nekünk egyszerűen nem elég. Viszont a Bernikém nagyon szerette, most ugyanilyet kap csak vaddisznósat. Jól néz ki tőle, neki hibátlan.

Előzmény: VANESSZA 1 (65)
VANESSZA 1 Creative Commons License 2016.02.11 0 0 65

Etetés után mennyivel futtatod? Nem lehet, hogy valami bélprobléma (bélcsavarodás) van a háttérben?

Épp ezzel a táppal az a gond, hogy nagyon nagy a fehérje tartalom, és hajlamos az ember túletetni.

Előzmény: gma (64)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!