Keresés

Részletes keresés

Törőlt_nick Creative Commons License 2008.02.05 0 0 35
na végre már
Előzmény: Fanny Fan (34)
Fanny Fan Creative Commons License 2008.02.04 0 0 34
most már igazán boldog vagyok, összejött az első szexpartym, minden zökkenőmentesen ment, végül 4 pár és én vettünk részt ezen a partyn és ez valami szenzációs volt, egyszerűen leírhatatlan, a következőt sajnos nem tudom mikor tudom megrendezni, hisz a lakást ki kellett adnom bérbe, de amint szabad lesz, újra várok jelentkezőket
Fanny Fan Creative Commons License 2008.01.25 0 0 33
helló, ha egyedül vagy, akkor már felejtsd el, mert már tényleg nagyon sok a fiú jelentkező, ám nyíregyházán lenne, az időpont csak akkor lesz meg ha összejön a létszám, az emailem publikus, ott lehet jelentkezni
Előzmény: managerZsolt (32)


managerZsolt Creative Commons License 2008.01.25 0 0 32
sziasztok! HOl lenne? Mikor lenne? Hogy intéződne ez el? hol lehet jelentkezni?
Előzmény: Fanny Fan (31)
Fanny Fan Creative Commons License 2008.01.24 0 0 31
sziasztok, eddig két pár jelentkezett a partymra és rengeteg fiú, kérnék még több párt esetleg hölgyet hogy jelentkezzen, nagy partynak igérkezik a dolog :P
Fanny Fan Creative Commons License 2008.01.18 0 0 30
hahó, valaki?
Fanny Fan Creative Commons License 2008.01.14 0 0 29
nincs senki? :S
pontee Creative Commons License 2008.01.14 0 0 28
A héten beszélek velük, hogy ki mikor ér rá. Mehetnénk együtt és akkor szétdobjuk a benzinpénzt.
Előzmény: Törőlt_nick (22)
Fanny Fan Creative Commons License 2008.01.13 0 0 27
hagyjál már békén a hülyeségeddel
Előzmény: Törőlt_nick (25)
-Harmat- Creative Commons License 2008.01.13 0 0 26

Segít neket csajszit találni, lehetőleg a környékeden........Ha jól látom. Milyen figyelmes.

:o)

Előzmény: Fanny Fan (24)
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.01.13 0 0 25

Gyorstalálkák Debrecenben, Miskolcon, és Nyíregyházán

 

http://gyorsrandevu.hu/

Fanny Fan Creative Commons License 2008.01.13 0 0 24
na ezt most miért linkelted? ám van két voltosztálytársm a hölgyek között
Előzmény: Törőlt_nick (22)
-Harmat- Creative Commons License 2008.01.13 0 0 23
Uh :o) P
Előzmény: Törőlt_nick (22)
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.01.13 0 0 22
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.01.13 0 0 21
egy kicsit messze van Nyíregyháza a Rákóczi-ligettől : )
Előzmény: Kerei (19)
Fanny Fan Creative Commons License 2008.01.13 0 0 20
végre egy normális ember, persze, ha minél hamarabb összejön egy jó kis társaság szólok
Előzmény: Kerei (19)
Kerei Creative Commons License 2008.01.12 0 0 19

Privát bulikba társulnánk a nejemmel!

 

Szóljatok, ha lesz valahol összejövetel.

Törőlt_nick Creative Commons License 2008.01.12 0 0 18
mi van, tiszántúlon nem basznak az emberek vagy mi a fasz van?? Mindig jössz ezzel a bezzeg a dunántúlonnal. Amúgy még itt a többmilliós pesten sem lenne könnyű összehozni egy ilyen bulit vagy azt gondolod, hogy itt minden második házban szexorgia folyik??  A nagy faszt, még az a két szerencsétlen swingerklub is pang sokszor, szóval gondolkodj reálisabban egy picinykét ször és ne hisztizz ha már vesszük a fáradtságot és írunk a topikodba.
Előzmény: Fanny Fan (17)
Fanny Fan Creative Commons License 2008.01.11 0 0 17
hát jó biztos van, mind a Dunántúlon, köszi, meg hoyg nem a megfelelő emberekkel beszélek? június óta keresgélek, már több 100 párral beszéltem, azok közül csak kellett volna akadni egy-kettőnek minimum, de egyse, mindegyik kamu, meg mindenkinek csak a szája jár, beszari mind, az az igaszság és még ők beszélnek a diszkrécióról, ugyanmár, szánalom az egész és szarok a véleményedbe az az igaszság, mert csak mellébeszélsz, nem bírod felfogni miről van szó, pedig a párodnak milyen gyönyörű szép punci van...
Előzmény: Mákdaráló (()) (16)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2008.01.11 0 0 16
Szerintem nincs igazad. Egy csomóan keresnek szóló fiút, csak Te úgy látszik, hogy nem a megfelelő emberekkel beszélnek.
Én békén hagylak.

Bp-re az odatalálás a legkevesebb, számolatlanul sok térkép van a neten ami segít az eligazodásban :) De, ahogy gondolod.
Előzmény: Fanny Fan (13)
Fanny Fan Creative Commons License 2008.01.11 0 0 15
ha akarod tudni, már egy pár jelentkezett emailben, már csak egy párnak kéne jelentkezni, akik megfelelnek egymásnak, na mondjuk ezt lesz nehéz még megoldani, de ráérek, ám esküszöm hogy behalok rajtad :D nem ismersz te engem, nem tudod nekem milyen nehéz bármikor is így megoldani hogy utazzak, a másik hoyg egyedül vagyok, hoyg az istenbe találjak oda, azt se tudom merre vannak...
Előzmény: pontee (14)
pontee Creative Commons License 2008.01.11 0 0 14
Nekem erős kétségeim vannak, hogy párok jelentkeznének erre az ajánlatra itt az Indexen. Ha egyéb párkereső oldalakra is felteszed akkor talán. Ha most problémáid vannak az ismerkedéssel, rossz passzban vagy stb. akkor mindig ott a megoldás, hogy vonattal Pestre utazol egy pénteken és meglátogatod a DL-t vagy az EMSE-t, esetleg a Gloryhole-t.
Előzmény: Fanny Fan (13)
Fanny Fan Creative Commons License 2008.01.11 0 0 13
hát nem igaz hogy senki sem ért meg, az összes pár aki keresgél, nem igényli a szóló fiút, akkor meg minek is próbálkozzak, meg hát hagyjatok már békén engem a fősulival, én sajnos nem tapasztalom hoyg lennének ilyen csajok, ha vannak is, akkor annak bizonyára nem tetszem... most olyan hullámvölgybe vagyok, hogy teljesen semmi nem jön össze, akkor legalább másnak [vagyis a pároknak] szerezek örömöt, akik nem találnak másik párt
Előzmény: Mákdaráló (()) (12)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2008.01.11 0 0 12
Nem néz semmibe, csak ugyanúgy ahogy én sem értem, ő sem érti, hogy mi értelme egy ilyen partyt szervezni, úgy hogy pont a szervező nem száll be.... Főleg ilyen kis létszánál. Meg ha tényleg ott a fősuli akkor a bulira válogatszhatsz is csajszit maganak, szerintem akadna aki nem mondana ilyenre nemet :)
Előzmény: Fanny Fan (11)
Fanny Fan Creative Commons License 2008.01.11 0 0 11
könnyű azt mondani, nekem speciel nem mind1 kivel fekszek össze, de amúgy is leírtam hogy én nem szálok be, én csak szervezem az egészet, úgymond jót szeretnék tenni az embereknek, de ha te ezt semmibe nézed, sajnálom
Előzmény: pontee (10)
pontee Creative Commons License 2008.01.11 0 0 10
Tényleg nem értelek. Ott van a főiskola Nyíregyen, a Subba is megírta. Miért nem szedsz magadnak fel ott valami kiscsajt akit rendszeresen leápolsz? Miért kell ezt a swingeres dolgot erőltetni amikor nincs párod. Ha meg gruppenre vágysz akkor miért nem a haverjaiddal közösen szedtek fel egy csajt, akin utána végigmentek?
Fanny Fan Creative Commons License 2008.01.10 0 0 9
és sztem egy szóval nem mondtam hogy beszállnék...
Előzmény: eroberter (5)
Fanny Fan Creative Commons License 2008.01.10 0 0 8
tévedsz, egyáltalán nem ezért csinálom az egészet és nem is pénzért, ha nagyon bejönne, beindulna a dolog, akkor természetesen elkezdenék majd rajta gondolkozni, de kb. az első 3 alkalom ingyen lenne, gondoltam hogy nem győrieket meg veszprémieket vagy pécsieket stb várnék, hanem akiknek ideálisabb, közelebb van mint Pest
Előzmény: Törőlt_nick (4)
Fanny Fan Creative Commons License 2008.01.10 0 0 7
bármikor megoldható lenne, azt megbeszélnénk
Előzmény: dotis (1)
Fanny Fan Creative Commons License 2008.01.10 0 0 6
Nyíregyházán lenne
Előzmény: vince142 (0)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!