Keresés

Részletes keresés

Gábor Gőgös Creative Commons License 2018.02.16 0 0 334

Sziasztok. 

Osztrák telefont Tmobile hogy lehet függetleníteni ?

somytomy Creative Commons License 2018.02.01 0 0 333

A honlapon nem igazán találtam semmit arról, hogy mit is kéne átállítani, de mindegy. Service Mode-ban megtaláltam az Earfcn számot, köszi.

Előzmény: Doky586 (330)
Doky586 Creative Commons License 2018.02.01 0 0 332
Előzmény: Doky586 (331)
Doky586 Creative Commons License 2018.02.01 0 0 331

Neten ra lehet keresni az LTE band számokra

Előzmény: somytomy (329)
Doky586 Creative Commons License 2018.02.01 0 0 330

Olvasd el a honlapjukat. Tel. típustól függően más más beállítás kell, van ahol root is. Nálam 100x többet mutat. Vagy előkeresheted a Hidden menüben (másik nevén Engineering mode) (ehez nem kell semmi program) de azt nem végfelhasználóknak szánták, úgyhogy ott csak azt piszkáld amiről tudod hogy mi, különben a szervizben kötsz ki.. Majd teszek fel képeket.

Előzmény: somytomy (329)
somytomy Creative Commons License 2018.02.01 0 0 329

Lehet én vagyok béna, de pontosan mit is kellene néznem?

Előzmény: Doky586 (328)
Doky586 Creative Commons License 2018.02.01 0 0 328

A CellMapper prg megmondja..

Előzmény: somytomy (327)
somytomy Creative Commons License 2018.02.01 0 0 327

Üdv!

Nem biztos, hogy idevaló, de azt szeretném kideríteni, hogy (a GSM sávon belül) melyik frekvencián kommunikál a telefon az adótoronnyal. Esetleg tudja valaki, hogy hogyan lehet ezt megnézni?

A segítséget előre is köszönöm!

többtestű Creative Commons License 2017.09.27 0 2 326

A szolgáltatás szintjéről:

A cégemnek olyan 18 előfizetésé van ezeknél a g....-nél. Ebből párat felbontottam volna. Bement a szerződésben megjelölt kapcsolattartó kollégám az összes papírral, meghatalmazással, hogy lemondja a felesleges számokat. Közlik vele hogy a felmondáshpz nem elég a kapcsolattartó, kell a főnök is. Bemegyek személyesen, megkérdezik miért nem a kapcsolattartó jött. Elmondom, és bemutatom az aláírási cimpéldényt, a személyit, stb. Felveszik a kívánságomat, majd közlik hogy hívni a másodlagos  csoportjuk. Ma hívtak, de ki voltam kapcsolva, ezért küldtek egy sms-t hogy a szerződésem érvényben maradt, de ha mégis felmondanám hívjam fel a 1220-t Utálom a gépeket, de mégis felhívtam Őket. Közlik velem hogy mondjam a jelszót. Na erre már kiakadtam, rövid emeltebb hangon folytatott beszélgetésnek az lett a vége, hogy amíg nem mondok jelszót addig a szerződésem érvényben marad, mert hogy a másodlagos csoportjuk csak így képes dolgozni.

Letelt a hűségidő, milyen alapon szabnak még feltételeket?

 

Azt mindenesetre elérték, hogy most már az összes előfizetést felmondom. Megyek egy másikhoz, persze lehet hogy ez is csöbörből vödörbe eset lesz.

 

És akkor summáznám a véleményem higgadtan. Ha üzletet akarnak kötni akkor futkosnak az üzletkötőik. Ha számukra nem kedvező irányt vesznek a dolgok, akkor pedig minden féle alantas eszközzel megakadályozzák,  nehogy bekövetkezzen amit érdemelnek.

 

És akkor summáznám a véleményem kevésbé higgadtan. HÚZZANAK EL A  BÜDÖS, Q....A ............, VAGY TANULJANAK MEG EMBERHEZ MÉLTÓ MÓDON ÜZLETELNI.

Előzmény: va-tibor (314)
HZsolt1987 Creative Commons License 2017.05.14 0 0 325

Az androidos alkalmazásban új előfizetést szeretnék hozzàadni, viszont azt írja ki, hogy a jelszóvédelem szolgàltatàs aktív és ezért nem engedi. Valaki segítene, hogy ez micsoda és hogyan tudnàm hozzàadni az előfizetést az alkalmazàshoz? 

pá_ria Creative Commons License 2016.10.05 0 0 324

üdv, Az most hogy van, a néhány másodpercig tartó hívást leszámlázzák, vagy nem?

Van még ilyen?

Abdi99 Creative Commons License 2016.04.30 0 1 323

Köszi!

Előzmény: Alfika (321)
Alfika Creative Commons License 2016.04.25 0 0 322

Voltak régen olyan készülékek, hogy bármelyik szolgáltatónál vetted, az mégis függetlenül érkezett... Hogy most vann-e ilyen azt nem tudom... A motorolák egyik másik készüléke, de az is lehet hogy mind ilyen volt...

Ma már nehezen hiszem hogy ez előfordulhat...

Bááár... Ugye a simkorlátozás a kedvezményért cserébe "adja" a szolgáltató... Ha kedvezmények nélkül, listaáron vásárol valaki készüléket tőlük, akkor adhatnak függetlent, illetve független készüléket kell adniuk...

Előzmény: stephenx001 (318)
Alfika Creative Commons License 2016.04.25 0 0 321

Magyar előfizetés, "magyarul szólal meg", függetlenül attól hogy helyileg hol van...

Előzmény: Abdi99 (319)
Airbag. Creative Commons License 2016.04.24 0 0 320

Üdv,

Még garancia időn belül alaplapot cseréltek benne,éd kapott egy gyári új alaplapot.

és vagy az eredeti garancia érvényes még rá.

vagy pedig újra indult a garancia az alaplapra.

a garancia jegyen szerepel valami javításra utaló bejegyzés?

nekem volt ilyen esetem a Tmobilnál,nem rég.

Előzmény: stephenx001 (318)
Abdi99 Creative Commons License 2016.04.10 0 0 319

Sziasztok! Ha egy magyar előfizeteses,keszülék külföldön van, milyen nyelven szólal meg a hangposta vagy azmértesítés hogy nem elerhető? Magyar vagy az adott ország szerinti?

stephenx001 Creative Commons License 2016.04.10 0 0 318

Üdv. mindenkinek.

 

Létezik hogy kártya független egy t-mobil garanciás készülék ?? ha igen hogy ?

baphomet Creative Commons License 2016.01.26 0 0 317

Sziasztok, kéne egy kis segítség. A problémám az, hogy telefont kellene cserélnem, mert tönkrement az Sony Xperia Go-m (St27i). Pár telefont kipróbáltam (Xperia M4 Aqua, HTC Desire 626), de az a kellemetlen meglepetés ért, hogy nem akarja az MMS-t küldeni/fogadni, csak úgy, ha be van kapcsolva a mobilnet. Több órás beszélgetéseket folytattam a T ügyfélszolgálattal, mindenféle beállítást kipróbáltunk, de mindig az volt a vége, hogy amikor bekapcsolták a netet, akkor fogadtam az MMS-t, amikor kikapcsolták, akkor nem. A telefonok felhasználói leírásban ott van, hogy az MMS-hez vagy adatkapcsolat vagy wifi kell. Tehát arra gondolna az ember, hogy akkor majd lejön az MMS, ha wifizek. De nem, a T-s előfizetéses telefonon nem működik az MMS wifivel, csakis a mobilnettel. Az eddigi előfizetésemhez soha nem használtam mobilnetet, nincs is előfizetve, otthon és a munkahelyemen is van wifi, ezért én nem fizetnék olyan szolgáltatásért, amire nincs szükségem. Ha az Xperia Go tudja kezelni az MMS-t, nem is értem, hogy egy újabb telefon miért nem.

 

Szóval az a kérdésem, hogy tudna-e valaki olyan telefont ajánlani, amivel tudok MMS-ezni is mobilnet nélkül? Vagy meg tudná-e valaki mondani, hogy mi nézzek a telefonok leírásában, mitől függ az, hogy hogy kezeli az MMS-t egy telefon?

Köszönöm a választ.

 

Kisfiatal Creative Commons License 2015.12.19 0 0 316

Üdv !

 

Van egy telekomos dominos telefonom. Van hozzá "gyárilag" valami WAP, gondolom ez a T-zones WAP. SZinte sose használtam mert drága. Ugyanakkor ma szerettem volna rendelni egy net csomagot, NEtplusz M, erre visszaküldték az SMSt hogy egy ezt kizáró másik szolgáltatás miatt nem tudják aktiválni. Csak gondolom hogy ez a WAP lehet. Kérdésem: ezt le lehet mondani/törölni valahogy ?

tartarus1 Creative Commons License 2015.11.28 0 0 315

Túl magas a telefonszámlád?

...mert nekem egyre csak nőtt, nőtt, nőtt... A v?g?n már csak azt vettem észre, hogy 10000 Ft felett járok havonta és alig telefonálok. Mivel már lejárt a hűségidőm, gondoltam szétnézek, hátha van valami jobb tarifa a szolgáltatómnál, de nem! Nincs! Na akkor a többi[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

va-tibor Creative Commons License 2015.08.31 0 0 314

Na , kis rémtörténet a magát szolgáltatónak nevező Tré-Mobilról.

Augusztus 24-én telefonon keresztül rendeltünk egy "kétfilléres" telefont / S6-ot/.
A megbeszéltek szerint másnap kedden átvehető a Mamut földszinti trés üzletében.
Természetesen megjelentünk ahol közölték, hogy számítógépes hiba miatt nem tudják kiadni a telefont a raktárból. Szerdán sikerült telefonon elérni őket, amikor is közölték majd telefonálnak mikor vehető át. Máig /egy hét/ persze nem telefonáltak. A múlt héten és ma is többször is próbálkoztunk felhívni őket de kb 70 perc csörgetés után sem vették fel a telefont.
Ma este felhívtuk az ügyfélszolgálatot és panaszt tettünk amire majd 30 nap alatt talán reagálnak.
Mivel a házhoz szállítás 1-2 nap mondtuk akkor töröljük a rendelést mivel nem teljesítettek /5 Nap van rá/ és új rendelést adunk le házhoz szállításra , mert talán úgy megérkezik.

Közölték nem tudnak új rendelést felvenni csak ha törölték a másikat mert a törlés 72 óra.
Magyarul, a magát szolgáltatónak csúfoló T-mobil aki nem tudta tejesíteni a megrendelést még azt hiszi várunk 3 napot mire náluk rendelhetünk megint amiért ők képtelenek teljesíteni.

Ez a T-mobil szolgáltatása a 21. században. Nem véletlenül nevezik sokan trémobilnak.

Hogy én minek nevezem őket ezek után azt inkább nem írom ide jólneveltségem miatt

Airbag. Creative Commons License 2015.08.22 0 0 313

24 éves nem lehet a feltöltős kártyád....

:-(

Előzmény: Végvárianna (310)
Doky586 Creative Commons License 2015.07.11 0 0 312

"hogy a fenébe tudnak rábeszélni olyan szolgáltatásra, amit nem akar?"

Hogy a fenébe beszélték rá az embereket a devizahitelekre?

Hogy a fenébe beszélték rá Görögországot hogy eladósodjon?

Az embereket hitegetni kell és bármit bevesznek. Evolúcióban nagyon közel állunk a birkákhoz..

 

"feltöltő kártyám volt 24 évig"

Gondolom eddig a feltöltés után 1 hétig tudott telefonálni majd 1hónapig nem volt pénze hogy újra feltöltse. Most biztos megígérték hogy nem kell várnia hetekig hogy újra hívni tudjon. Hát nem jó ígéret az ilyen? :))

Előzmény: harcsy (311)
harcsy Creative Commons License 2015.07.11 0 0 311

Felnőtt embert hogy a fenébe tudnak rábeszélni olyan szolgáltatásra, amit nem akar?

 

Mennyi van még a hűségidődből?

Karácsonykor közlöd a gyerekkel, hogy ahogy lejár a hűségidőd, megszünteted az előfizetésed  és akkor havi 40 ezerrel több lesz a pénzed.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Végvárianna (310)
Végvárianna Creative Commons License 2015.07.08 0 0 310

120 000-Ft egy késve befizetett számla miatt a T- Mobilnál. Nem tudok napi rendre térni. Mindennap ez jut az eszembe. 

Történetem a következő. T-Mobilos feltöltő kártyám volt 24 évig (Még a Westelnél  váltottam ki) nagy nehezen sok rábeszélésre váltottam havi díjas előfizetésre. A T-Mobilnál nagyon örültek és kaptam egy korlátlan Next M havi dijjas ajánlatot ez 15000 Ft / hó volt rábeszéltek, hogy kaphatok hozzá egy társ kártyát is /Társkártya nem más mint egy másik előfizetés a te nevedre/ ugyan ennyi havidijjért, belementem ez így havi 30000Ft, most már nem tenném. Egyszer véletlen úgy adódott, hogy késve fizettem be a havi számlát /véletlen/ ezt nem résetezem itt, de nem direkt volt. Az történt, hogy azonnal fel emelték az előfizetésem havi 20000+20000= 40000Ft. mindjárt legomboltak rólam havi 10000Ft-ot ez éves szinten 120 000-Ft + (eltörölték a platina kártyámat, és + le nullázták a Pontjaimat. Egy vacak késve fizetésért 25 évnyi kölcsönös együttműködés után. A hűség idő kött hozzájuk. Most csak gondolkozhatok hogy hogy jutottam el iadáig, 25 éviny kitartó együttműködés után - 120 000Ft évente nagyon fáj. 120 000 Ft  egy késve befizetett számla miatt. /Több mint egy havi fizetésem oda mit adjak Decemberbe a gyerélnek? Apám erre azt mondja ezt nem az Orosz katonák tették fiam. Ezt a Magyar teszi már veled.

Törölt nick Creative Commons License 2015.06.15 0 0 309

Lassan szart sem ér, már nem vásárolható le partner üzletben, Saját üzlet meg van Bp.-en,

vagy 3.

Előzmény: bindera (308)
bindera Creative Commons License 2015.06.09 0 0 308

Ilyenkor mit veszít az ember? :))

Előzmény: Airbag. (307)
Airbag. Creative Commons License 2015.06.07 0 0 307

a 2 év elötti hűségpontok törlödnek..

Előzmény: Végvárianna (303)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.26 0 0 306

Ha elírás is nyerő vagy, mert akkor pedig félre vezettek, és az a szerződés semmis.

Előzmény: matuka10 (304)
érdeklődő 49 Creative Commons License 2015.04.23 0 0 305

Tud-e valaki segíteni !  most jöttünk haza Tunéziából, és kintről nem tudtunk haza telefonálni , miért ???Ja dominós ,Nokia c6 Rommingolva lett és van rajta 5000 Ft . SMS-t azt tudtam küldeni .

 

   Keressem a szolgáltatót vagy hogyan tudom beállítani ???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!