Keresés

Részletes keresés

gezaFater Creative Commons License 1 órája 0 0 45379

Tudjátok, sokat gondolkozom ezen a topik dolgon...

Tényleg tök jó, a kezdőknek nagy segítség, barátságok alakulnak, ismerjük egymást.

Néha van véleménykülönbség, összemorgunk, rendbe tesszük, megy minden a maga utján - mint normális és kevésbé normális emberek között.

Voltam topik találkozón, ZAR találkozón, kiállításon, de soha, ismétlem, soha nem fenyítettek meg azért, mert bátorkodtam esetleg másról beszélni.

Én sajnálom, hogy feldobtam egy más témát, bár jeleztem, hogy nincsen köze a gumikhoz, azt is sajnálom, hogy vita is lett belőle, és azt is, hogy a modi úgy érezte, hogy bele kell szólnia.

Ha a ledes csónakvilágításról beszélnénk hosszasan, akkor a baal megtenné a pikírt megjegyzését?

Vagy át kell menni a lámpa topikba?

Vagy néha a Láma mesél a kecskéről, az hova tartozik? a szakáll topikba?

És ha azt írom, a f@szom ki van, akkor milyen topikba menjek? A kerti locsolótömlő topikba?

Nem lehet mindent elvenni az embertől, mert akkor már nem az  - aki.

Ez egy aránylag kis társaság, nevetséges és szánalmas, hogy nem lehet átmenetileg másról beszélni.

Talán lehet, hogy megint vissza kellene vonulnom egy kis időre.

Sajnálom, hogy így alakult ez az egész történet.

(Lehet, hogy a múlt heti hadihajó ütközést kellett volna belinkelnem, az sokkal izgalmasabb, és többen haltak meg benne (7-en ) )

Ennek lehet, hogy a sanyoo is jobban örült volna - karambol, hadihajó, 7 tengerész megfulladt stb. stb.

L_áma Creative Commons License 1 órája 0 0 45378

Ez tényleg nem a klasszikus Johnson csizma..... de mintha a tolató reteszt látnám rajta. Annak a kampós végű lemeznek kellene tolatáskor bele akadnia..... talán a két satut összekötő pálcába.

Előzmény: meszizs (45377)
meszizs Creative Commons License 1,5 órája 0 0 45377

Inkàbb a régi keverék okozta olaj és talàn benzin lerakòdàs volt 2 db fúvòkàban.

A japàn dolgot amiatt irtam, mert rà van irva: made in japàn. A Yamahàk màs formàjuak ez inkàbb a Suzukura hasonlít.

Ezt most talàltam ròla.

Az otthoni gépen van ròla sok fotò, de holnap pòtolni fogom és küldöm.

Minden infòt tovàbbra is köszi

Előzmény: L_áma (45350)
Bujazliz Creative Commons License 1,5 órája 0 0 45376

Szerintem a súlyelosztás nincs jól. Az a jó, ha a csónak és motor együttes súlypontja vagy a tengely fölé, vagy egy kicsit előbbre esik. A tengely mögé nem ajánlott,mert akkor könnyen belenghet az utánfutó. Az utánfutód jóval nagyobb, mint a csónakod, inkább tedd előbbre a szerelvényt (csörlő, támasztó párnák) és told vissza a lökhárítót. Másik. Ha defektet kapsz, nincs pótkereked, nehéz lesz továbbmenned.

Nekem 5 m-es utánfutóm van 3,6 m-es csónakhoz. Én a jövő héten állítom be a súlypontot, az utánfutó gyártó ajánlása alapján.

Előzmény: ringat a víz (45351)
meszizs Creative Commons License 2 órája 0 0 45375

meszizs Creative Commons License 2 órája 0 0 45374

Igy viszed vagy összehajtva?

Előzmény: ringat a víz (45351)
meszizs Creative Commons License 2 órája 0 0 45373

Holnap lefotòzom! Vagy keresek valamelyik képtàramban és küldöm! 

Előzmény: L_áma (45350)
Csincka Creative Commons License 2 órája 0 0 45372

:)

Előzmény: baal (45371)
baal Creative Commons License 2 órája 0 0 45371

ha kérhetem szúrásról se beszéljünk a felfújhatóak környezetében:-D

Előzmény: Csincka (45370)
Csincka Creative Commons License 2 órája 0 0 45370

Ha kéritek, kiszedem kompletten, mert nekem is szúrja a szemem.

lapar Creative Commons License 2 órája 0 0 45369

Akartam is kêrdez i, ez nem a gucsós topic?

Előzmény: baal (45368)
baal Creative Commons License 3 órája 0 0 45368

jogos moderátori beavatkozás

gumicsónakos topicban lövöldözni?:-)))))

danka feri meg megtollasodik a sok munkán:-D

Előzmény: Csincka (45367)
Csincka Creative Commons License 3 órája 0 0 45367

Az egyéb témákkal fáradjatok át az OFFtopikba.

Köszi.

ringat a víz Creative Commons License 4 órája 0 0 45365

Off.

McMillan Tec 50 fegyver az ismétlő,forgótolózáras puska...nem tud sorozatot lőni.

A lövész kanadai,az általa fedezett iraki kormányerőket támadta egy daesh terrorista.

Azért vállalkozott a távoli lövésre a katona,mert lakott terület lévén nem akartak lényegesen pontatlanabb légi támogatást kérni,így minimalizálták a vétlen áldozatokat...bejött.

On.

sanyooo1 Creative Commons License 4 órája 0 0 45364

" hogy ez most egyszer sikerült. "---Véletlenül! Az "ilyen találatot" egy magára adó vadász szégyelli, titkolja, ezek meg dicsekednek vele! 3.500 méteren hányszor változik a széljárás, hány különböző hőmérsékletű terület fölött repül "10 másodpercig" a lövedék, a cél sem mozdul el addig ugye? Na hagyjuk a meséket! :(

Előzmény: L_áma (45362)
sanyooo1 Creative Commons License 4 órája 0 0 45363

Téged senki sem ért meg, ez életed tragédiája! :-O))))))

Előzmény: Dooodi (45361)
L_áma Creative Commons License 6 órája 0 0 45362

De a hírek nem az ideológiáról szólnak, csak egy rendkívüli találatról. Minden sor igaz /gondolom/, és senki nem mondta, hogy hetente ismétli. Csak azt, hogy ez most egyszer sikerült. 

Előzmény: sanyooo1 (45359)
Dooodi Creative Commons License 6 órája 0 0 45361

50-es kaliberű puskával nagy távolságra nem lőnek sorozatot, ezt te pontosan tudod.... 
1400 méteres sport számok vannak nem ember méretű célra, és nem 50-es kaliberrel és válogatott csővel, hanem magnum vadászkaliberekkel.
Nem szokványos, ez a találat, de nem lehetetlen.
Valószínűleg persze ezt sem fogod úgy érteni ahogy, és amit írtam, persze ez nem baj.

Előzmény: sanyooo1 (45356)
Dooodi Creative Commons License 6 órája 0 0 45360

Nem egy nyelvet beszélünk, bár látszólag mindkettő magyar. Ez nem baj, ettől színes a világ.

Előzmény: sanyooo1 (45352)
sanyooo1 Creative Commons License 6 órája 0 0 45359

Én is! De más a harag, a bosszú, és más hazudozni! Egy véletlen találatból csináltak a fitymahiányos újságírók "világhír"-t. Szerintem.

Előzmény: L_áma (45357)
L_áma Creative Commons License 6 órája 0 0 45358

eset=este

Előzmény: L_áma (45357)
L_áma Creative Commons License 6 órája 0 0 45357

Érdekes nézőpont. Én itt most mondom, van aki alól ki tudnám rúgni a sámlit, és eset úgy aludnék, csorogna a nyálam a párnára. Nem 3,5km-ről. 40 centiről!

Előzmény: sanyooo1 (45356)
sanyooo1 Creative Commons License 7 órája 0 0 45356

3.500 méterről nem találsz el semmit! Sem te, sem más! EGY SOROZAT RÉSZEKÉNT REALIZÁLÓDHAT TALÁLAT, DE EZ NEM ÉRDEM, NEM TEHETSÉG, EZ STATISZTIKA! Aki pedig céltáblának néz élő embereket, az gazember! Még a gyilkos kifejezésre sem tarthat igényt.

Előzmény: GYB67 (45355)
GYB67 Creative Commons License 7 órája 0 0 45355

Valóban. Nem csak filmen...

És az a "csipet só" is lehet, hogy kell. De attól még nem lehetetlen, és ha a szerencse is erősen belejátszott, akkor is ott van az emberi alapja, amivel együtt a "szerencse" eredményes lehetett.

Bár ami a Marxizmust illeti, szerintem kevés rész foglalkozik benne a ballisztikával...

Előzmény: sanyooo1 (45354)
sanyooo1 Creative Commons License 7 órája 0 0 45354

"-Mi a Duma bojkottja?

-Hát hogy mindenki fogja be a pofáját!"  (Tanu c. film)  :)))

Tudod van itt (is) pár ember, aki nem csak filmen látott puskát, és tanult Marxizmust (nem is keveset), ezért (én legalábbis) "Egy csipet sóval" (Kittenberger Kálmán) fogadom az ilyen híreket.

Előzmény: GYB67 (45353)
GYB67 Creative Commons License 7 órája 0 0 45353

Érdekes irányba ment el ez a dolog.

Az aktuális katona számára ott-, és az adott pillanatban teljesen irreleváns a világpolitika. Neki ott ölnie kell, vagy őt ölik meg, illetve valamelyik társát az első vonalban. Csak ez számít. És a harci szellem, adrenalin, genetika, hogy képes rá... ennyi!

Fotelból ezen nem igazán "legális" vitatkozni. Ez a hír csupán egy egyéni harci teljesítményt minősít. Lehetne egy túszdráma sikeres mesterlövésze is, és akkor itt (is) mindenki az egekig magasztalná...

Előzmény: sanyooo1 (45352)
sanyooo1 Creative Commons License 8 órája 0 0 45352

"Sajnos teljesen véletlenül megnéztem egy lefejezős videót, és kiölte belőlem a szimpátia szikráját is. Ember olyat nem csinál, soha... "

Ha te egy jútyúbos videó alapján ítélsz elevenek és holtak fölött, akkor én nem vitatkozom többé veled. Neked mindent szabad.

Előzmény: Dooodi (45338)
ringat a víz Creative Commons License 9 órája 0 0 45351

Szerintem engem akartál kérdezni :-)

Letenyénél megyünk át,úticél : Zadar alatt Sv.Filip.

Ezt vinnénk:

Előzmény: meszizs (45348)
L_áma Creative Commons License 10 órája 0 0 45350

Víz volt benne, vagy nyárfaszösz?

"Johnson létére japàn alja van."

Erről muti egy fotót..... ha nem nagy teher. 

Előzmény: meszizs (45349)
meszizs Creative Commons License 10 órája 0 0 45349

Köszi az infòkat! 

Öröm van az arcomon.

Tegnap este levettem a karbit, szétszedtem, kitisztítottam és ma visszaraktam.

Teljesen màs a masina! 

Szépen jàr.

A tegnapi 1/3-os gàzt most 1/5-nél tudja.

Azonnal reagàl a gàzra, nem fullad, emeli a csònak orràt! 

Ja és a fogyasztàsa sem vàltozott! 

Tovàbbra is beéri kb. 1 literrel òrànként. 

Màr csak a hàtramenet reteszét kell megtalàlnom.

Johnson létére japàn alja van. 

Fotòkat nézegetve a neten talàn a Suzukival egyezik meg. 

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!