Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

natg 11 órája Creative Commons License 961

Úghetey 2-3 elmentem a Dob utcai szexmoziba. Fent  egy pasi nyitott ajtónál meztelenül verte a faszát, -bementem hozzá, bepucsítottam és én is elkezdtem verni. Bekopogott egy nagydarab pasi, beengedtük, és elkezdte ujjazni a pasi picsáját. Akkorra már én is meztelen voltam, odaálltam mellé, és felkínáltam, hogy az enyémet is ujjazza.. Bekrémezte, és egyszerre ujjazta mind a kettőnk picsáját.. Ott élvezkedtünk, mint két nő, akiket ujjaznak hátulról.
A másik pasi elkezdett szopni és nyalni is a picsámat, de a legjobb mégis az volt amikor egyszerre ujjaztak bennünket. Kár, hogy az ujjazós pasinak nem állt fel a fasza, csak azt élvezte, ahogy élvezkedünk az ujjain. Szerintem 2 vagy 3 újjal is baszhatta már a seggem, -és nagyon élveztem. Jó lett volna egy hatalmas fasz mögém, aki veri a picsámat.. Lehet, hogy rá is ültem volna a faszra.. Eddig még ujjzni is ritkán ujjaztak meg, -d eígy ,hogy két meztelen pasit egyszerre, akik pucsítanak, még egyszer se.. Izgató volt ahogy ujjazták a picsánkat..

natg 1 napja Creative Commons License 960

Holnap esetleg lemennék a Dob utcai szexmoziba, szeretném nyalatni a segglukamat és ha ráélvezne egy jó fasz. Szeretem ha ráélveznek a segglukamra.

Előzmény: fliki10 (957)
csigabi2 1 napja Creative Commons License 959

sziasztok.pár vagyunk,hova érdemes menni hogy leszbi lányt találjunk a feleségemnek?kérlek hülyeséget ne írj.köszönöm

Avatar1980 3 napja Creative Commons License 958

Sziasztok!

Ma 5 után Királyba valaki leápolna?

fliki10 5 napja Creative Commons License 957

Szia! Bejön amit írtál, szívesen talizom Veled valamikor. Mail publikus, írjál kérlek. :)

Előzmény: natg (937)
Geryke076 6 napja Creative Commons License 956

pasikakkal cicaskodnek szexmoziban... jol porog a nyelvem... ;)

gabee79bp szept. 10. Creative Commons License 955

Sziasztok,

Tud nekem valaki segíteni a Dob utcai szexmozi terén? Még soha nem voltam, de szeretném kipróbálni. Mi a teendő, ha odamegyek, mikor van nyitva, mennyibe kerül?

Mail címem publikus, oda kérnék válaszokat, ha valaki tud segíteni! Előre is köszönöm!

Gábor

Zsalli szept. 10. Creative Commons License 954

Szia nekem ok lenne 28 187 78 18.6int

Előzmény: lazalaza22 (947)
Markus2012 szept. 9. Creative Commons License 953

ma 6 jötül megy valaki a dob utcába?

joe3030 szept. 8. Creative Commons License 952

Megy mostanság vki dob utcai moziba?Lányokat milyen sűrűn látni ott?

soproni61 szept. 6. Creative Commons License 951

53-éves férfi keres Sopron és környékéről korhatár nem számít!!!Hellyel rendelkezem szept: 7-én estére.Én mindent szeretek, és dugható vagyok. Hívjatok:06/30/5354131

christian84 szept. 4. Creative Commons License 950

Hali! Holnap délelőtt megy valaki a Királyba?

Markus2012 szept. 3. Creative Commons License 949

Ma este pár a dob utcában?

robertooo655665 szept. 1. Creative Commons License 948

szia igen voltunk és nagyon jo volt 5 pasi annak biztosan :)) havonta egyszer megyünk biztos majd megirom mindig mikor 

Előzmény: sztifler76 (945)
lazalaza22 szept. 1. Creative Commons License 947

Holnap a klauzalban lesz valaki 1 korul? En 23 eves vekony srac vagyok 20- 40 kozotti igenyes sracot varnek kozos maszti szopas

Markus2012 aug. 31. Creative Commons License 946

holnap napközben hölgy pár valamelyik szexmoziban?markus.2012@aol.com

sztifler76 aug. 28. Creative Commons License 945

Hali Robertoo voltatok?sajna nem tudtam menni.volt valami jó? :-D

Előzmény: robertooo655665 (942)
macilaci76.1 aug. 28. Creative Commons License 944

Sziasztok!

180/38/90 Bi pasi szopatna és szopna szeptember 5-én  kora délután a Dob utcában.

Ha érdekel, írj a macilaci76@c2.hu e-mailra.

Geryke076 aug. 27. Creative Commons License 943

ma valaki valamelyik szexmozi?

robertooo655665 aug. 27. Creative Commons License 942

gyertek, már lehet 7 töl ott tudunk lenni :) és tuti

Geryke076 aug. 27. Creative Commons License 941

en is mindenkeppen megyek!

Előzmény: robertooo655665 (939)
sztifler76 aug. 26. Creative Commons License 940

Szia robertooo mennék csütörtökön ha nem kamu,35.176.90...

Előzmény: robertooo655665 (939)
robertooo655665 aug. 26. Creative Commons License 939

csütörtökön a dob utcai sexmoziba megyek egy duci barátnömmel pasikat várunk ha lehet akkor inkább bi aktiv pasikat fiatalokat jo farokkal a hölgy nimfo én bi passziv szeretnénk jol érezni magunkat mindenki örömére este 8 tol vagyunk.sziasztok

natg aug. 23. Creative Commons License 938

Itt a segglukam amire szeretem ha ráélveznek.

natg aug. 23. Creative Commons License 937

Budapesti 43 éves bisex férfi vagyok, a Dob u.-i szexmoziban szívesen szopok egy

vastag faszt, vagy nyalatom a segglukamat. Vagy pucsítok egy nagy fasznak és ráélvezhetsz  segglukamra.

pumukli1982 aug. 22. Creative Commons License 936

32 éves bi srác vagyok. 18-as csupasz farkamat kényeztetném sráccal/lánnyal. Korhatár:35 év! Helyszín: Dob utca. Időpont: egyeztetés kérdése.

pumukli19820330@gmail.com

kecsó68 aug. 21. Creative Commons License 935

Egy kedves hölggyel ismerkednék, leveleznék! István, 45 éves vagyok.

nogradban aug. 19. Creative Commons License 934

romanm@citromail, hqa valakinek igy jobb

nogradban aug. 19. Creative Commons License 933

sziasztok. Bár a választ előre sejtem, de megkérdem :) ma 11 körül dob vagy király? sajnos én szólóbabn, de egy párnak igazán örülnék :)

Geryke076 aug. 17. Creative Commons License 932

en a kiraly utcaba es a hegedusbe jarok, bemesz a moziba es aki megtetszik arra ramaszol... altalaban tobben vannak mindig ugyhogy tuti osszejon a moka valakivel vagy valakikkel, en akin latom hogy benne lenne a jatekban azt mindig elkezdem izgatni... kacsintgatok, kejesen nezegetem majd elkezdem simogatni a nadragjat a megfelelo helyen olyankor mar hamar elokerul egy nyelvemre valo formas farok amit nagyon kifacsarok ;) ... imadok oda jarni, a beugro 1000 korul van

Előzmény: aktusz (931)