Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

vál 1 napja Creative Commons License 1062

volna rá jelentkező hölgy?

b.andika27 1 napja Creative Commons License 1061

Szia!

Küldtem emailt, várom a leveled :) Köszi

Előzmény: Kapocs123 (1058)
Szende Masni 2 napja Creative Commons License 1060

Sziasztok!

Milyen napokon és mennyi az esélye annak, hogy a Dob utcai klubban 25 év alatti lányokkal, esetleg párokkal ismerkedhet meg az ember?

Én olyan becsült statisztikáról hallottam, hogy még az állítólag hetero csütörtöki napokon is 10 pasira jut egy nő, az is többnyire inkább ötven mint húsz éves. 

Masni

lazasrac 2 napja Creative Commons License 1059

Holnap délután lenézek a Dob utcába. Bi csajjal, párral összejönnék.

Kapocs123 2 napja Creative Commons License 1058

Szia Andi!

Végig olvastam a hozzászólásaidat és emailben szívesen megosztom meglátásomról a témában!

Itt elérsz: nrbfrms@freemail.hu

Előzmény: b.andika27 (1055)
maiky 4 napja Creative Commons License 1057
Érdekemes délelőtt menni?
sztifler76 4 napja Creative Commons License 1056

Szia Andi küldj egy képet privátba,a párodrol  van egy pasi aki "be próbálkozot"nálam,de csak beszéltünk egy keveset kiderült szerető családba él és hogy otthon mindent megkap stb de a bi vágyaival nem tud mit kezdeni .illik rá amit irtál.e-mail:sztifler76@citromail.hu   

Üdv :-)

Előzmény: b.andika27 (1055)
b.andika27 4 napja Creative Commons License 1055

Egyszerű? Szerinted bejelenti előre, hogy mikor megy? :) De különben már én is gondoltam rá.....lebukni is így bukott le, láttam a kocsiját parkolni nem messze, csak akkor még nem volt biztos, hogy odajár. Aztán nem sokat kellett várnom, hogy lássam kijönni onnan......Talán ha akkor lemegyek, rajta is kapom ........de nagyon reménykedtem, hogy nem ott van, csak beült egy kávéra valahol.....

Az érzés, mikor megláttam a szeretett párom kilépni egy szexmozi ajtaján.......elmondhatatlan. :(

Előzmény: maiky (1054)
maiky 4 napja Creative Commons License 1054

ez egyszerü tud meg mikor  megy le és menj utána titokban és mindent megtudsz.

Előzmény: b.andika27 (1053)
b.andika27 4 napja Creative Commons License 1053

Nem tudom, hogy önzés-e.......szerintem egyszerűen szégyenli a vágyait. De az Ő értékrendjébe nem fog beleférni sose, hogy velem együtt menjen ilyen helyekre. Nekem az a legrosszabb az egészben, hogy nem tudom konkrétan, mi is történt......teljesen másként kezelném a helyzetet, ha tudnám, hogy csak "ártatlan" játszadozás történik, vagy szexuális kapcsolat.

Várom a további hozzászólásokat akár emailban is, ha valaki érintett hasonló ügyben.

Előzmény: lenovo72 (1051)
maiky 5 napja Creative Commons License 1052
Holnap délelőtt. Mennénk a király a van értelme? Bisex 30 arc vagyok
lenovo72 6 napja Creative Commons License 1051

Valóban nem könnyű neked, de amit csinál, az önzés. Én is pasi vagyok, mégis csak akkor mentem le ha egyedül voltam, pár nélkül, illetve, amikor a párommal együtt. Úgy soha, h volt párom és egyedül. Szerintem ez így normális.

Előzmény: b.andika27 (1050)
b.andika27 6 napja Creative Commons License 1050

Szia! Az biztos, hogy nem szeretné, ha én egy másik pasival lennék, és az is biztos, hogy szégyenli magát a vágyai miatt. Mi már nagyon régóta együtt vagyunk, talán így akar egy kis változatosságot. Végülis itthon mindent megkap.....miért vágyna egy másik nőre? Azt az izgalmat, meg amit ott átél, én nem tudom itthon megadni neki. De akkor is kikészít a tudat, hogy nem velem akarja ezeket a dolgokat megélni. 

Tudom, hogy a férfiak másként élik ezt meg, nekik csak szex, pillanatnyi kielégülés érzelmek nélkül. Nem tudom, mi a jobb, ez, vagy ha szeretője lenne, egy nő??!!

Sajnos ezt nem tudom a családommal vagy a barátnőimmel megbeszélni, de jó legalább itt kiírni magamból!!!

Előzmény: lenovo72 (1049)
lenovo72 6 napja Creative Commons License 1049

Én először egyedül voltam lent, aztán mikor lett párom, elmondtam neki, h voltam ilyen helyen és lementünk együtt is, h megnézze milyen. Nem szexeltünk közös helységben, csak kabinban voltunk. Semmi gond nem volt, mert meg tudtuk beszélni. Szerintem ez így normális. Nélküle soha nem voltam és ő sem nélkülem. Szerintem a párod esetében két probléma merül fel. Az egyik, hogy szégyenli a vágyait,  a másik az lehet, hogy nem szeretné, ha más férfi érne hozzád. Nálunk más volt a helyzet. Megbeszéltük, hogy ami valamelyikünket zavar, azt nem tesszük. Párkapcsolatban fontos, hogy csak azt tegyük meg, ami mindkettőnknek örömet okoz.

Előzmény: b.andika27 (1048)
b.andika27 6 napja Creative Commons License 1048

Köszi :) Azért jó más-más szemszögből is látni a dolgokat......bár érteni még mindig nem értem. Felvetettem a 3-asban ötletet, de kizárólag 2 lánnyal lenne benne. Mondjuk szerintem csak terelésből mondta......kicsit várok és megint felhozom a témát, hátha akkor nyitottabb lesz, és többet elárul a vágyaiból. 

Nektek tudja a párotok, ha lejártok? Mert nekem tényleg szörnyű élmény volt megtudni. Bár nem innen tudtam meg, csak gondoltam, itt megtudhatok egyet-mást az ott folyó dolgokról.

Előzmény: Applefan (1047)
Applefan 6 napja Creative Commons License 1047

Hagyd, nem magyarázkodj szerintem. Szóra sem érdemes. Lenovo72 sokkal értőbben áll hozzá(d), én vele értek egyet.

Előzmény: b.andika27 (1043)
Applefan 6 napja Creative Commons License 1046

Egy érzéketlen, empátia nélküli seggfej vagy. Mit vádaskodsz?! Ki rinyál itt?! Nincs szükség a kioktatásodra. És különben is, mi van akkor, ha egyszerűen csak a kíváncsiság vezeti a férfiakat/nőket egy ilyen helyre? Ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy ki mit kap. Nem rinyálásról van szó, hanem eszmecseréről, ha nem tűnt volna fel. És igenis durva lehet egy nőnek az, ha "véletlenül" innen tudja meg, hogy párja hova jár! Vagy egyszerűen csak kiderül neki a dolog.

Előzmény: Geryke076 (1042)
szopiffi 6 napja Creative Commons License 1045

Szia Andi!

Elsösorban szeretném mondani hogy a biszexualitás az nem egy bün és sok férfi mindt én felfedezik késöbb az életükbentehát tehát vedd természetesen és hagyd hogy a párod saját magátul az érzéseket kimutassa a saját tempojában.

Másrészt a hármadik megoldás az nem egy rosz ötlett, de szerintem a célszerü egy transzexualis nöt hívnátok meg mert ha a párod biszexualitásában egy activ szerepet akar felvenni akkor nincs gond és egy nővel tudd szeretkezni és ha azomban egy pasziv szerepet akar venni akkor sincs gond mert egy nő tudja a vágyait kielégiteni.

Én szerintem egy tapasztalt transz nő tudja mitt kel tennie tehát nem aggodnék emiat.

Másrészt, miden nagyon természetesen kel elvégezni, szerintem hívd meg a transz nőt mindha egy barátnöd és hagyd hogy a események maga utját vegyék és elvégezék.

Én hiszem hogy ez után teljesen normális lesz az életetek és talán a párod már nem fog járni moziba gyakran és talán a hármas megoldás ki fogg titeket elégiteni teljsen mind pár.

lenovo72 6 napja Creative Commons License 1044

Szia Andi! Több hozzászólásodat is olvastam. Szerintem a párod igényli a pasikat is, de nem meri elmondani neked. Az alapján amiket elmondtál, nem veled van a baj, hanem azzal, h a vágyait nem ossza meg veled. Próbáld felvetni neki a témát. Bár tudom, hogy már próbáltad, de ne hagyd abba. Esetleg vesd fel neki a hármas felállás ötletét, egy pasi bevonásával. Ha érdekli a dolog, akkor nyilvánvaló, hogy biszexuális, és ezt a vágyát elégíti ki a moziban. Nem lehet könnyű neked ebben a tudatban, az biztos.

Üdv Robi

b.andika27 6 napja Creative Commons License 1043

És akkor mi van, ha én normálisan kielégítem a párom, sőt én igényelném a több együttlétet, de ha én kezdeményezek, akkor általában pont nincs kedve.....? Néha én találok ki újabb dolgokat, hogy ne váljon unalmassá.....próbálok mindig a kedvére tenni.....és jó is neki velem.

Előzmény: Geryke076 (1042)
Geryke076 6 napja Creative Commons License 1042

Istenem mit ossze rinyaltok itt... egyszeru a keplet: Mi lenne ha normalisan kielegitenetek a parotokat, akkor talan nem jarna sehova... de neem, ti inkabb itt rinyaltok es ideologoliakat szultok a nagy semmibol amit tudtok az egeszbol, ja es igenis szoktak lenni nok is a Dob utcaban foleg, ha nem is egyedul hanem a parjukkal, de nem nagyon kell udvarolni nekik, hogy megdughassa oket az ember, ennyit a tortenet, gondolkozzatok el magatokon

b.andika27 6 napja Creative Commons License 1041

Szia! Hát ahogy a fórumot olvasgatom, minden megtörténhet ott. Szerintem van külön helyiség ha valakik félre akarnak vonulni.

És szerintem az sem igaz, hogy nem járnak le nők.....bár az én párom is ezt állítja. De talán jobban elfogadnám így a helyzetet, ha egy pasi verné ki neki (max.), mintha egy nővel csalna meg. Én is mondtam, hogy lemennék vele, de ettől teljesen elzárkózik. És normálisan beszélgetni sem akar erről a témáról, hagyjam békén, már mindent elmondott, ez a válasz.

Az emailom publikus, ha valaki inkább ott szeretné megosztani a tapasztalatait.

Előzmény: eszti709 (1040)
eszti709 6 napja Creative Commons License 1040

Szia! A történeted teljesen megegyezik az enyémmel. Időközben az én párom is elismerte, hogy jár ilyen helyekre, de csak filmet néz és közben maszturbál. Amikor azt mondtam neki, hogy ezt itthon is megtehetné, a válasz, inspirálja őt, hogy látják mások ahogy csinálja, és ő is szereti nézni ahogy mások verik. Mondta, hogy járnak oda olyan férfiak akik segítenek egymásnak, akár kézzel, akár szájjal, de ő csak nézi őket. Amikor mondtam neki, hogy legközelebb elmennék vele, azt mondta, hogy ilyen helyekre csak férfiak járnak, önmaguk és egymás örömére, még soha nem látott egyetlen nőt sem. Ezek után nem tudom, hogy egyáltalán kíváncsi vagyok-e a teljes igazságra, valamiért úgy érzem, nem mond el mindent. Sokat foglalkozom ezzel, és szeretném, ha őszinte lenne hozzám. Már korábban írtam, hogy szerintem tudnék mit kezdeni a helyzettel egy bizonyos szintig, de lehet, ő már ezen a szinten túl van. Nem ismerve ezeket a helyeket, nem tudom, hogy van-e ott lehetőség, mondjuk egy közösüléshez, és ha van, akkor ez ott mindenki szeme láttára történik?

Előzmény: b.andika27 (1034)
lazasrac 2014.11.14 Creative Commons License 1039

én már voltam párszor, tetszik a hely. bi csajjal, párral kipróbálnám ;)

Molly1 2014.11.14 Creative Commons License 1038

Wow, nagyon szép!

Előzmény: Billyboy1969 (1023)
nézném 2014.11.14 Creative Commons License 1037

Talán most sikerül:-) 

spsd779 2014.11.14 Creative Commons License 1036

akkor  utánna  kell  járni.de  te  ha  rendesenn  leápolod  akkor  már  le  lehet  szükiteni  a  lehetőségeket  mert  akkor  szopatni  nem  megy  .  akkor  vagy  szopni  vagy  seggbe  dugják  , vagy  ő  dug  seggbe  valakit

Előzmény: b.andika27 (1034)
Balogek23 2014.11.14 Creative Commons License 1035

A kiraly utcai szexmoziba most mi a helyzet???26 ev alatt ingyenes vagy nem? Az oldalon aztirjak hogy igen viszont bent meg nem engednek be amig nem fizetsz... ez egy akkora baromsag am... sztem a fiatalok csak vonak az ugyfeleket. De ok tudjak...

Ma este valaki magnu, sauna? Dark and naked party? 

b.andika27 2014.11.14 Creative Commons License 1034

Köszi, hát nagyon nem nyugtattàl meg. Àllìtàsa szerint csak filmet nézni megy és sajàt magàt kényezteti.....de ezt itthon is tudnà csinàlni, lenne rá alkalma. Ùgyhogy nem hiszek neki.

Előzmény: spsd779 (1032)
ico93 2014.11.13 Creative Commons License 1033

Aki szeretne vegyen fel skypera, lehetőleg csak fiatalok:

ico300...