Keresés

Részletes keresés

lagunásfókusz Creative Commons License 2008.01.15 0 0 11

Miután beírtam a felh.nevet és a jelszót ezt csinálja kb 5 percig: /kép/

 

Utána kiirja hogy:  " Unable to connect to Skype network. Please check your network connection"

 

Előzmény: ZöPö (9)
lagunásfókusz Creative Commons License 2008.01.15 0 0 10

igen

 

Előzmény: ZöPö (9)
ZöPö Creative Commons License 2008.01.15 0 0 9
Ennyiből nem jövök rá, mi a baj. Első keresztkérdés: egy normál PC-n be tudsz jelentkezni ugyanazzal a névvel és jelszóval?
Előzmény: lagunásfókusz (8)
lagunásfókusz Creative Commons License 2008.01.15 0 0 8

Hi!

Nekem van egy mitac mio P560-as pdam. Korábban telepítettem rá a skype-ot és gong nélkül tudtam használni usb-n keresztül. Aztán egyszercsak nem akart működni. Újratelepítettem és azóta nem hajlandó bejelentkezni. A net és az msn is szépen fut.

Segítsetek!

Előzmény: ZöPö (7)
ZöPö Creative Commons License 2008.01.11 0 0 7
Én figyelem heroikus küzdelmed, de nem tudok hozzászólni. Nekem hx4700-asom van, azon működik símán. Illetve, nekem annyi problémám van, hogy a legújabb verzió installja közözölte, hogy nem is erre a gépre való, ész nélkül kotortam elő a régit, szerencsére még megvolt.
Előzmény: mgy (6)
mgy Creative Commons License 2008.01.10 0 0 6
Sokat szenvedek a pdammal, vagy ez túl új, vagy én vagyok túl régi...
Még mindig "hátul" szól, pedig már telepítettem vagy négyfajta verziót mindenféle pecsekkel, meg szviccserekkel.

Az egyetlen értékes tapasztalat, hogy sokkal stabilabban működik, ha nem a "külső" sd kártyára telepítem, hanem a "belső memóriába".

---
(ha továbbra is csak magammal kényszerülök levelezni, be fogom záratni a topikot! :-p)
mgy Creative Commons License 2008.01.07 0 0 5
Teccik/nem teccik:
Bejövő skype hívásnál először a pda üzenetablakában kell felvennem a telefont, csak akkor lesz aktív a skype (ahol fel kell vennem a telefont). Jobb lenne egy gombnyomással... (Nagyon kezdő pda user létemre, lehet én vagyok kevés...)
Ellenben: hsdpa modemnént usb kábelen keresztül ezen megy a notimon a net. A fenti bejövő hívást fogadtam, csacsogtunk, közben a torrent meg szó nélkül ment tovább... :-DDD
mgy Creative Commons License 2008.01.07 0 0 4
Eten x800-on használok skype-ot. Kicsit röhejes, mert nem tudom hogyan lehet rávenni, hogy ne a kihangosító hangszóróján keresztül szóljon, hanem a rendes hangszórón.

Ennek ellenére nagyon tetszik, hogy gyakorlatilag ingyen, de az utcán sétálva tudok külföldről hazatelefonálni. bár ez (itt) nem újdonság. :)
ZöPö Creative Commons License 2007.11.25 0 0 3
Ha lenne Mio-m, megválaszolnám... Remélem, jön valaki és segít. (Mindjárt írok is valakinek...)
Előzmény: dani740 (2)
dani740 Creative Commons License 2007.11.25 0 0 2
Hello!

Kérdés:
Mio p550 mellé szeretnék venni NOKIA bluetoothos headsetet, főleg a skype miatt (meg nokia telóm is van).
Tud a headset megfelelően kommunikálni a Mio-val, ha skype-ot, vagy MSN-t használok?
ZöPö Creative Commons License 2007.11.22 0 0 1

Nem 0 értelme VAN. :-))

 

Rendszeresen használom a PDA-m ingyen telefonként. Csak egy szabad (vagy védtelen :-))) WiFi access pointot kell találni hozzá, az meg Budapesten 500 méterenként akad, vidéken meg a szállodák halljában szinte biztosan.

Előzmény: hour (0)
hour Creative Commons License 2007.11.22 0 0 0
nem 0 értelme lenne...
ZöPö Creative Commons License 2007.11.22 0 0 topiknyitó
Először is egy hasznos link: http://www.skype.com/intl/en/mobile/ 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!