Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.10.17 0 0 20

Születésnapi meglepetéshez kell!:)))

big-dewil Creative Commons License 2012.10.16 0 0 19

Mosmán tudjuk, hogyan nyomulx a cseteken nöi hanggal... ))) ppp

Előzmény: spacc (18)
spacc Creative Commons License 2012.10.16 0 0 18
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.16 0 0 17

Nekem olyan programra volna szükségem ami beépül a skypba vagy msn en és a férfihangból női hang lesz! sürgős volna!köszi!

spacc Creative Commons License 2007.12.12 0 0 16

Woahhhh!

 

Akkor sikerált a 15. lépésben mattot adni a topicnak, és a sűlyesztőbe küldeni.... :)))

Előzmény: Norbesz88 (15)
Norbesz88 Creative Commons License 2007.12.12 0 0 15
köszönöm szépen a választ!!!! msot már okés minden, igen pc-ről szóla zene is :)
Előzmény: spacc (14)
spacc Creative Commons License 2007.12.11 0 0 14
keverő, oszt ott beállítani a mikrofont is, meg akkor gondolom a pc-ról megy a mjuzik, a wave pocit is.... mek eljáccadozni a felvétel és lejátszáspanelen....
Előzmény: Norbesz88 (13)
Norbesz88 Creative Commons License 2007.12.11 0 0 13
valami olyan megoldásra kérnék választ, hogy amit éneklek az szóljon a számítógép hangfalában, ne csak a zene, erre tud valaki valami megoldást?

vagy hogyan tudnáma zt megvalósítani hogy a mikrofon is ki legyen hangositva a számítógépen, tehát hogy szóljon a hangfalban az ének is ne csak a zene, ebben tud valaki segíteni??
ashen Creative Commons License 2007.10.14 0 0 12

Sziasztok!

 

Mostanában olyan hiba van a skype-val, hogy minden tök ugyanoda van bedugva zsinórügyileg, mint eddig, de nem a partner hangját hallom, hanem a saját hangom jön vissza a hangszóróból, amit a mikrofonba beszélek. A túlparton a partner hall engem, de itt meg nem hallom őt. És ez két helyen is előfordult ugyanezzel a partnerrel. Mármint, hogy több helyen is kipróbáltam a skype-t, és ez volt.

 

Tipp esetleg a megoldásra?

 

Üdv, Ashen

flugi Creative Commons License 2007.10.10 0 0 11
a pálcamikrofon általában szebb hangot tud rögzíteni, mint a füleseket az, amit betolnak a szádba. Ha beszélgetés helyett egyszer rögzíteni akarsz, akkor azt vedd elő, mert könnyebb elkerülni a belelihegést, meg a P hangoknál a dörrenést :)

Jól használható a pálcamikrofon skype-ra is különben, de tényleg érdemes fülest használni, hogy a másik oldal ne hallja vissza magát. A topik tanulsága nem az, hogy a pálcamikrofon nem jó, hanem hogy skype-ot hangfallal nem lehet jól használni.
Előzmény: bugmenot (10)
bugmenot Creative Commons License 2007.10.09 0 0 10
Meguntam a szórakozást, és vettem egy fülhallgató/mikrofon kombót kétszer annyiért, ami elsőre tökéletesen működött. 1500 forint volt a tanulópénz, hogy feltételeztem, hogy az olcsó is simán fog menni, és nem néztem utána...
Előzmény: Degeczi (7)
Degeczi Creative Commons License 2007.10.09 0 0 9
helyi gerjedés nincs, a beszélgetőpartnert viszont valszeg zavarni fogja az erős visszhang
Előzmény: flugi (8)
flugi Creative Commons License 2007.10.09 0 0 8
vedd le a keverőben a mikrofont a _lejátszásnál_, sőt, pipáld be az "elnémít" gombot. Ez a felvételi erősséget nem befolyásolja, de nem is nyomja a hangszóróra az éppen szóló hangot - nincs gerjedés.
Előzmény: bugmenot (4)
Degeczi Creative Commons License 2007.10.09 0 0 7
amúgy Skypra eleve célszerűbb mikrofonos fülest használni: mindkét fél számára lényegesen jobb a minőség, mint "kihangosított mód"-ban, amit a hangszóró + külön mikrofon jelent
és sokan nem csak a rosszabb hangzás miatt nem szeretik: nem tudhatják ki más hallja még őket

ilyen mikrofonos fülessel eleve egyszerűbb a helyzet, ráadásul USB-s is kapható, amieleve kizárja a hangkártya és mikrofon összeférhetetlenségét
Előzmény: bugmenot (5)
Degeczi Creative Commons License 2007.10.09 0 0 6
ha összegerjed, akkor már túl nagy az erősítés: a mikrofon csúszkáját told lejjebb, illetve magát a mikrofont húzd közelebb, vagy a hangszórót rakd távolabbra (+pl bútorfelület se vezethesse át a hangszóró rezgéseit, tehát pl ne az asztalon legyenek a hangszórók, ha a mikrofon is azon áll)
Előzmény: bugmenot (4)
bugmenot Creative Commons License 2007.10.09 0 0 5
Az nem lehetséges, hogy mikrofon jó, csak a hangkártya, ami az alaplapra van integrálva (realtek97) nem elég jó, ezért nem segítene egy drágább mikrofon sem?
bugmenot Creative Commons License 2007.10.09 0 0 4
Bekapcsoltam az er?sítést, amivel egy fokkal már jobb a dolog, de így meg összegerjed a hangszóróval. Ha biztos lennék, hogy a mikrofon min?sége miatt van, akkor vennék egy jobbat, csak arról szeretnék meggy?z?dni, hogy nem én állítok-e be valamit rosszul.

Elvégre mikrofonok már jó régóta léteznek, és alapszinten azt gondoltam, hogy egy olcsó mikrofon is megteszi, ha nincsenek extra igényeim.

Előzmény: Degeczi (3)
Degeczi Creative Commons License 2007.10.09 0 0 3
gyakori probléma, h az olcsó mikrofonok érzéketlenek
néhány hangkártya mikrofonbemenetére a kever?ben bekapcsolható egy jelent?s (pl +20 dB) boost, többleter?sítés - ami segíthet, de persze a zajt is növeli
Előzmény: bugmenot (-)
bugmenot Creative Commons License 2007.10.09 0 0 2
Előzmény: bugmenot (1)
bugmenot Creative Commons License 2007.10.09 0 0 1
Lásd a csatolt képet. Ha egészen odahajalok a mikrofonhoz, és normális hangon beszélek bele, akkor érzékeli így, ahogy a képen (egy kis zöld kocka).

Ha belekiáltok, akkor jobban is, de ennek nem így kellene m?ködnie szerintem.


Előzmény: flugi (0)
flugi Creative Commons License 2007.10.09 0 0 0
lehet h0gy nem a mikrofon van kiválasztva bemenetnek, vagy le van véve a vételi er?. Hanger?szabályzó-tulajdonságok-felvételhez. Vagy ezen már túlvagy?
bugmenot Creative Commons License 2007.10.08 0 0 topiknyitó
Vettem egy nagyon egyszer? mikrofont skype-hoz. Egy kis bot az egész, végén dróttal, meg egy talppal. Az ember gondolná, hogy egy ilyen egyszer? szerkezet simán m?ködik. Rózsaszín a vége, amit a gépen bedugtam a rózsaszín aljzatba. Elmentem a Control Panel-ben a Sounds-be, azon belül meg a hardware test-be. Feljött a mikrofon dialógusablak, és azt írta beszéljek bele. Próbáltam, semmi. Hanger? fel. Semmi. Csak teljesen odahajolva hozzá jelzett, hogy fog valamit, és hangosan kellett kiáltani bele közelr?l, hogy valamit komolyabban érzékeljen. Ez egy teljesen szimpla speed-link sl-8704-sbk mikrofon. Mit ronthatok el? Esetleg be kell kapcsolni rajta valamit? Semmilyen kapcsolót nem látok rajta. Tanácstalan vagyok. Valami ötlet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!