Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.10.05 0 0 86
Látom itt vannak az ügyeletes rettegő liberálisok:-!!!
DegeneraBocsinka Creative Commons License 2007.10.03 0 0 85
Egyébként nem kéne előbb megvárni a produktumot, és aztán minősíteni a történteket?
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.03 0 0 83

:-D
Tóta W egy mocskos nemzet, keresztény, gyalázó libsi:-!!!!

Igy? :)))

 

(Amúgy még megengedő voltál, mert kötőjel is hiányzik, és két szót egybe köllött volna írni.)

Előzmény: Doppelstangel (82)
Doppelstangel Creative Commons License 2007.10.03 0 0 82

Tóta W egy mocskos nemzet és keresztény gyalázó libsi:-!!!!

 

Legalább tegyél egy vesszőt a megfelelő helyre, ha már ekkora magyarvédő vagy, mert így azt jelenti a mondatod, hogy Tóta W. egy mocskos nemzet,  de egyben keresztény is.

 

Imádom ezeket a nagy magyarokodókat...

Előzmény: Törölt nick (74)
dandartaborszernagy Creative Commons License 2007.10.02 0 0 76
hála Istennek
Előzmény: Törölt nick (74)
kalocsay Creative Commons License 2007.10.02 0 0 75

"Tényleg óriási gazemberség lehet, amikor mondjuk elmagyarázzák a TB lényegét, amit 100 emberből 98 nem ért jelenleg...

 

Égbekiáltó!!!!"

 

Gondolom ez is olyan hercig kis felvilágosító kampány lesz, mint az EU csatlakozáskor, amire ráment jó néhány milliárd forint. Volt abban is rajzfilmsorozat, sok milliós költségű tv-reklám arról, hogy Bécsben cukrászdát nyithatunk, sőt Párizsban grafikusnak tanulhatunk, volt 300 millióért időkerék (ami nem működik és a mai napig is jó sok pénzbe kerül a karbantartása),  tűzijűték, stb., stb.

Az EU-ról viszont nem sok mindent tudott meg jónép, ellenben a haveri kör, akit bevettek ebbe a nagy üzletbe, leakasztott néhány milliárdot. .

 

Gondolod, hogy éppen Tóta W. lesz az, aki majd elmagyarázza a TB lényegét? :-))))   

Előzmény: Doppelstangel (68)
dandartaborszernagy Creative Commons License 2007.10.02 0 0 73
akkor további kellemes idegzsábát.
Előzmény: Törölt nick (69)
kalmarkalman Creative Commons License 2007.10.02 0 0 72

amikor mondjuk elmagyarázzák a TB lényegét, amit 100 emberből 98 nem ért jelenleg...

 

Azért nem ekkora az mszp szavazóbázisa. :D

Előzmény: Doppelstangel (68)
dandartaborszernagy Creative Commons License 2007.10.02 0 0 71
az. át is megyek a kisszobába és csendben idegösszeroppanást kapok.
Előzmény: Doppelstangel (68)
Doppelstangel Creative Commons License 2007.10.02 0 0 70

Tudod mit? Sejtésem szerint még a pár millió is túlzás.

 

Nem tudom, hány rész ez, de darabonként aligha kap többet százezernél.

Előzmény: Törölt nick (67)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.02 0 0 69
Ismerem Tóta W. eddigi munkásságát, ismerem a megbízóit és ismerem a majdani tematikát, amiről ő maga szólt. Nekem ennyi elég.
Előzmény: dandartaborszernagy (65)
Doppelstangel Creative Commons License 2007.10.02 0 0 68

Tényleg óriási gazemberség lehet, amikor mondjuk elmagyarázzák a TB lényegét, amit 100 emberből 98 nem ért jelenleg...

 

Égbekiáltó!!!!

Előzmény: dandartaborszernagy (65)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.02 0 0 67
Talán tényleg  túlzás volt beszúrnom az a tizet.
Előzmény: Doppelstangel (60)
Doppelstangel Creative Commons License 2007.10.02 0 0 66
Te pampogtál itt holmi "óriási" összegekről, tehát ezért feltételeztem, hogy tudsz konkrétumot, de mint látjuk, kizárólag bárgyúskodsz.
Előzmény: Törölt nick (63)
dandartaborszernagy Creative Commons License 2007.10.02 0 0 65

láttad már a rajzfilmet? beszéltél olyannal, aki már látta? maga tóta mesélte el személyesen a részek tartalmát?

ha egyik sem igaz, kifejtenéd, mi a gazemberség abban, amiről még fogalmad sincs?

Előzmény: Törölt nick (64)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.02 0 0 64
Arra gondolsz, hogy céltalan, értelmetlen? Tudom. Mondták már sokan, hogy ne dühítsem magam fölöslegesen a gazemberségeken: ám tartok tőle, nem tudok kibújni a bőrőmből. Ez van.
Előzmény: dandartaborszernagy (62)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.02 0 0 63
Hasonlóan tisztellek én is téged. Te tudsz összeget?
Előzmény: Doppelstangel (60)
dandartaborszernagy Creative Commons License 2007.10.02 0 0 62
nem, azt érzékelem, hogy feleslegesen pumpálod magadban az ideget.
Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.02 0 0 61
Amúgy természetesen egy fillér a közösség pénzéből is felháborító azért, hogy valaki egy bűnözői kör összes aljasságát,  tolvajlását, csalását, hazugságát és mocskát próbálja eladni annak a közösségnek, melyet átvernek, meglopnak stb. Dehát tudjuk, Tóta W. Árpádot ezért tarjták itt az Indexen is már hosszú évek óta. Ez most csupán egy nagyszabásúbb buli a számára.
Előzmény: Törölt nick (59)
Doppelstangel Creative Commons License 2007.10.02 0 0 60

Szóval csak dumálsz összevissza...

 

Hogy vihetne el "néhány tízmillát" a szövegíró egy 160 milliós költségvetésből?

 

Olyan hülye vagy, mint a föld.

Előzmény: Törölt nick (59)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.02 0 0 59
Nem árulta el, de ez a "piaci ár" azért sejtet valamit. Tudom, mit kap egy jó reklámszakember a "fejlett nyugaton", és kétlem, hogy egy brancsbeli ennél kevesebbet kapna. Persze ez a néhánytíz milla nyilván csupán kis zsebpénz Veresnek, Kókának, Kapolyinak meg a névtelen igazi nagyoknak.
Előzmény: Doppelstangel (58)
Doppelstangel Creative Commons License 2007.10.02 0 0 58
Mekkorát szakít? te tudod ezt? Mekkora az az "óriási"?
Előzmény: Törölt nick (47)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.02 0 0 57

Köszi, van! :)

 

Amúgy nem sírok, csupán igen dühös vagyok. Érzékeled a különbséget?

Előzmény: dandartaborszernagy (56)
dandartaborszernagy Creative Commons License 2007.10.02 0 0 56
sírd ki magad. kérsz pézsét?
Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.02 0 0 55

   "Felvilágosító munkát végzünk. [Jaj. Ötvenes évek, a hetvenes években már a tévében Dr. Agy az "új gazdasági mechanizmus" nevű valamiről stb. Jól ismerjük, mi "öregek" az efajta "felvilágosítást", népnevelést. :( S.]
Lesz epizód arról, hogyan működik a nyugdíjrendszer, mi a piaci verseny, és lesz filmecske a hálapénzről [Jó kis globálhatalompárti tematizálás! S.] meg a korrupcióról. A filmeknek én csak a szövegét írom,  A MeH és az NFÜ (Nemzeti Fejlesztési Ügynökség – a szerk.) szakértői anyagokkal és pénzzel szállt be, az MTV pedig megszervezi és leadja. 
Itt nem vélemények vannak, hanem tények
[Ja, a veresjánosi, gyurcsányi "tények".:DDD S.] és néhol megoldási javaslatok. Abból viszont momentán nincs ellenzéki verzió. Rajtam nem múlna, de a Fidesz programja titkos, és a Rogán nem hajlandó megadni a jelszót.  [Tóta W. itt egyszerűen hazudik. S.]
a vízió eléréséhez bizony változtatásokra van szükség. Hogy milyenekre, arról lehetne és kellene vitatkozni. Az átalakítás szükségességének tagadása viszont nem releváns hozzászólás. Én a magam részéről átlépek rajta. [itt szintén: senki nem tagadja a változtatások szükségességét - csak mások nem olyan irányba képzelik el, mint Tóta V. és bulista haverjai. S.]
  Jól megfizetnek ezért?

kábé piaci ár" [Vajon mennyi az a "piaci ár"? S.]...

Nem is  töltöm vele tovább az időm vele. Csak mérhetetlenül dühít, hogy megint egy ilyen szadeszes köcsög lophatja a pénzemet jutalmul, hogy hülyítse, megdolgozza a népet a maffia számára.

Előzmény: Törölt nick (49)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.02 0 0 54

ha valaki érti mire jó ez a topic világítson fel engem is, köszi

dandartaborszernagy Creative Commons License 2007.10.02 0 0 53
de még annál is több kormányt és annak munkáját kritizáló publicisztikát.
Előzmény: dandartaborszernagy (52)
dandartaborszernagy Creative Commons License 2007.10.02 0 0 52
több mesét is írt már.
Előzmény: Törölt nick (44)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.02 0 0 51
Mi nem stimmel szerinted abban, amit leírtam?
Előzmény: Törölt nick (50)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.02 0 0 49
S persze ez a legkönnyebb megoldás: Internetes naplójában Tóta W. Árpád saját magával készített interjút. Előcsapás, nehogy már valaki "kívülről" kellemetlenkedjen  neki, hogy mennyiért lett kormánypropagandista. :DDD Eddig netán az hihette valaki, hogy elvből, szuverén módon gyalázza a katolikus egyházat, a nemzeti érzelmű politikát, a konzervatív értékrendet, mostantól mindenki tudhatja, mi az árfolyama a fiúnak.
Előzmény: slimemold (34)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!