Keresés

Részletes keresés

btk53 Creative Commons License 2015.11.21 0 0 10

Hát apjuk téwecc, me wan a hifipijacon egy faszi, aki kb hawonta rendel kinai kütyüket, és eddig mindegyikre azt irta, h: hüüü, meg hááá, de kurwajo!!!

Xowal te csak ne becsméreld le ezeket, mert amig weréb wan, addig minden xarnak örül walamelyik. )))

Előzmény: Mono SE (9)
Mono SE Creative Commons License 2015.11.21 -2 0 9

a kínai xarokhoz senki se ért, de néha okozhatnak meglepit, főleg 16 ezer forintért. Valszeg kifutó termék, azért akciózzák le. 

Baromi egyszerű, megrendeled interneten, ingyen kiszállítják, aztán van 14 napod, amíg eldöntöd, tetszik-e a hangja. Ha nem, visszaviszed vagy -küldöd, és visszautalják a zsét. Ennyi.

Előnye az pendrájvos lejátszás (bár ma már senki se vesz bluetooth nélküli cuccot), és a mély-magas hangszínszabályzás + subláda. Ezt mind ingyen kapod, mert 16 ezerbe a 3 fadoboz kerül :Đ

Előzmény: Solymsz (8)
Solymsz Creative Commons License 2015.11.21 0 0 8

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorakoztato-keszulekek__7365863-mi-a-velemenyetek-errol-a-hangfalrol-a-21-ms31-hangszoro

 

Mi a véleményetek erről a hangfalról? "A+ 2.1 MS31 Hangszóró"http://www.emag.hu/a-2-1-hangszorok-40w-rms-usb-sd-ms31/pd/D..

A+ 2.1 MS31 Hangszóró

Nagyon de nagyon tetszik a kinézete, de nem tudom milyen lehet a hangzása. Sajna a márkáról sem hallottam még igen sokat "A+". 2 év gari van rá elvileg, szóval gondolom ha van vmi problem akkor megoldják. Kérlek titeket hogy ha valaki esetleg kicsit is ért hozzá, akkor fűzzön ide egy megjegyzést! A válaszokat nagyon szépen köszönöm! :))

 

Ohh, és egyébként számítógéphez használnám mint aktív hangfal. Egyébként ez van most jelenleg nekem, ezt szeretném lecserélni: Labtec Pulse 285 2.1 hangfal

animaq Creative Commons License 2007.10.06 0 0 7
Leírnád a pontos típusát?
Előzmény: big-dewil (5)
animaq Creative Commons License 2007.10.06 0 0 6
Passzív az amelyik nem kap plussz áramforrást?

Annak gyenge a hangereje nem?

Persze ha szépen szól meg hangereje is va miattam lehet passzív...
Előzmény: big-dewil (3)
big-dewil Creative Commons License 2007.10.02 0 0 5

Passziwat lehet hajtani egy jo erölködön keresztül. Nálam Dynako wan pl.

Elötte Naka, az elött meg Alchemy Dac. A hangdobozok pedig xélessáwu mini JVC-k.

Xerintem ecsodáxanál a hangján.)))

Előzmény: _percy_ (4)
_percy_ Creative Commons License 2007.10.01 0 0 4
Sztem tökmind1 :-))
Előzmény: big-dewil (3)
big-dewil Creative Commons License 2007.10.01 0 0 3

Aktiw kéne, wagy passziw?

Ha az utobbi, akkor tok párat ajánlani.

Aktiwban nagyon roxxak a tapasztalataim.

Előzmény: animaq (-)
animaq Creative Commons License 2007.10.01 0 0 2
hű a legkisebb ugrifüles...

már itt is?
Előzmény: trikó (0)
Audi80Avant Creative Commons License 2007.10.01 0 0 1
aztamindenit...
Előzmény: trikó (0)
trikó Creative Commons License 2007.10.01 0 0 0
Aztal, aztal0s, kerekaztal?

Nyelvtani kerekaztal ...

Jujj...
animaq Creative Commons License 2007.10.01 0 0 topiknyitó
Számítógépes aztali hangszórók:

Van valakinek kedvező tapasztalata melyik az amelyik szépen és tisztán szól, magasan és mélyen is?

Az árak 10 000 kürül idulnak és 30 ezerig meg sem állnak sőt.

áldoznék rá csak szívni nem szeretnék....

szóval valakinek tapasztalata?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!