Keresés

Részletes keresés

Smile172 Creative Commons License 2010.09.18 0 0 343
Sziasztok!

Flower Fairies blokkok érkeztek a Vaterára!
Ha már ti is régóta keresitek őket, ott megtaláljátok.

Üdv: Gyuri
Rece-fice Creative Commons License 2010.04.28 0 0 342

Átkalandoztam a Kézimunka oldalról:

 

Pesten a Nyugati mellett a Bihari utcai sarkon nagy méterárudában 1500,-Ft/ 110 cm áron kapható amerikai foltvarrós pamut sok pasztell-színű mintával.
Egy bezárt bolt készletét kínálják - állítólag jó áron. Ezt már valaki megerősítette:-)

Az biztos, hogy szépek...

Rizsaska Creative Commons License 2010.04.08 0 0 341

www.rizsart.co.cc

 

Kis nyeremény játék.

+gyurma ékszerek :)

nézzétek meg:)

Ljubova Creative Commons License 2009.08.29 0 0 340
Jópofák, és szépek!! Sajna, "kihalt" a topik ezen része!!!
Előzmény: 4Hópihe (339)
4Hópihe Creative Commons License 2009.07.28 0 0 339

 

 

felhozom kicsit a topikot,hátha előbujik még más is aki gyurmázik...

 mi ilyenekkel próbálkoztunk a gyerekekkel..

valszeg kulcstartó vagy táskánlógó kütyü lesz a helye

.kicsi táskák.

a zöld füli lett

gyümölcs_eper dinnye és lekváros csokis piskóta tekercs. karlánc kellék, a smiley még nincs kitalálva.

 

 biztositótűs  kitüző.

 

és texturázott felületü medál alapok.

 

 

 

 natur dobokockák a pöttyöket belefestették.

 

a szölő és a kukorica formába nyomva ,és utólag festve. a kukorica kb 2,5cm.

és egy egész torta két leszelt tortaszelettel-szintén táska disz lesz..

 

és egy link gyurmakedvüeknek

 a barátnömtöl kaptam linket

http://picasaweb.google.es/liuyeeyuk/74#

boszi99 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 338
Szia Szilvi!

nagyon tetszik a kitűzőm!Köszi, ügyes vagy nagyon!
sajnos nem tudok elmenni Szentendrére a sok munkám miatt.
Elküdöm az árát és Juhizs elhozza.
Előzmény: kállószilvi (337)
kállószilvi Creative Commons License 2008.05.07 0 0 337
Megyek Szentendrére ha minden jól megy és akkor áttudjátok venni a kitűzőket,de aki biztosan nem jön annak szívesen elküldöm postán is.Az a tapasztalatom,hogy biztonsággal épségbe meg szokott érkezni.
Szép napot!
Kaoka Creative Commons License 2008.05.06 0 0 336

mammka!

 

Azóta már átadtad.-:)))

Most látom.

Előzmény: mammka (334)
szerika0122 Creative Commons License 2008.05.06 0 0 335

Szilvi!

 

Nagyon tetszik a kitűzőm és a többi is! Ügyi vagy!

mammka Creative Commons License 2008.05.01 0 0 334
Kaoka! Ma adom át az angyalkádat a kis kereszlányomnak!!! Már nagyon izgulok és várom őket,hogy ideérjenek!:) Mélben írok este.
mammka Creative Commons License 2008.05.01 0 0 333

Szilvi! Köszönöm-köszönöm szépen!!! A színe is tetszik!!:)

Szentendrére sajnos nem tudok menni-egy "gyógyuló helyről "gondolok majd rátok szent irigységgel.Majd valahogy megoldjuk,jó??

Előzmény: kállószilvi (314)
mehike Creative Commons License 2008.05.01 0 0 332
Szilvi !

Nem igazán publikus amit anyával egyszerre mondtunk a lovas kitűzőre,de azért kipontozva leírom:-)k.........jó lett:Nagyon nagyon tetszik mid1 munkád.
Köszönjük,hogy ilyen ügyes és gyors vagy.Az eredeti alkotó ha élne biztos megemelné a nem létező kalapját elötted.Jó lenne ha Szentendrén végre megismerhetnénk.
Előzmény: kállószilvi (327)
juhizs Creative Commons License 2008.05.01 0 0 331

Nagyon szépek Szilvi!

Akinek nem tetszik a sajátja, azt esetleg elárverezzük ;-)

 

(A bohócról egyébként nekem mindig a Csortos Gyula bácsi jut eszembe, azt hiszik általában, hogy a bohócok mindig vidám emberek... holott talán ők tudnak a legjobban sírni).

Amúgy meg kiváltságosok voltak a középkorban, hiszen állítólag fejvesztés terhe nélkül megmondhatták a királynak azt, amit más nem tehetett volna meg  - : "hülye vagy komám"...  :-)

Bizonyos népeknél pedig nagy (elnéző?) tisztelet övezte (övezi) a bolondokat... lehet, hogy tőlünk távolabbra eső helyeken kissé toleránsabbak az emberek egymáshoz.

Előzmény: kállószilvi (327)
Kaoka Creative Commons License 2008.05.01 0 0 330

A maranta!

Te is minden hagszeren játszol!-:D

Ügyes vagy ez már csak szebb lehet, ne hagyd abba. Várom a többit is.-:)))

Kaoka Creative Commons License 2008.05.01 0 0 329

Szilvi!

Köszönöm szépen az angyalkámat. Nagyon szép tetszik a színe is. -:)))

Kár, hogy vége lesz ennek a sorozatnak, mert mindig olyan izgalommal vártam a következő adagot. Azért utána is szeretném látni az alkotásaidat.-:))))))

Előzmény: kállószilvi (327)
A maranta Creative Commons License 2008.05.01 0 0 328
Nagyon klasszak lettek, nekem tetszik a méhi is. Tegnap én is befetettem őket, de még nem mertem betenni a sütőbe.
Előzmény: kállószilvi (327)
kállószilvi Creative Commons License 2008.05.01 0 0 327
A méhecskék színe sajnos nem az igazi a citromsárga folyton ezt csinálja az égetés után,megpróbálok segíteni rajta,de ezt a fotót mostmár fölrakom a többi miatt.
A maranta Creative Commons License 2008.04.30 0 0 326

Nem könnyű mázazni, az biztos, bár ezeknél a kézzel gyúrt dolgoknál direkt az tetszik, hogy nem egyenletes rajta a máz. Tegnap szereztem fehér agyagot, a szakkörvezető hozta. Majd a kényesebb dolgokat most már abból fogom csinálni.

 

Köszi a biztatást!

Előzmény: kállószilvi (325)
kállószilvi Creative Commons License 2008.04.30 0 0 325
Nagyon ügyi vagy!Szuper a füstölő tartód.Látom a mázazással neked is meggyűlik a bajod.Szerintem ezt csak évekig tanulva tudja az ember lánya tökéletesre csinálni.Én is inkább a sütőben égethető festéket választom,mert azzal egyszerűbb az ilyen apróságokat festeni.A terrakotta színű agyag nem jól festhető és vagy lealapozod előtte vagy nem kapsz szép eredeti színeket.Én azért használok fehérre égő agyagot a kütyükhöz.Kitartás ,gyakorlással előbb -utóbb biztosan te győzől és nem az agyag.
Előzmény: A maranta (324)
A maranta Creative Commons License 2008.04.30 0 0 324

Szilvi! Csodák a gombjaid! Egyszer meglátlak valahol, akkor lecsapok néhányra, legyen eredeti kállószilvim!

 

Ígértem képet a munkáimról, most felteszem, de ne várj sokat, még csak néhány van fényépezhető állapotban. Mostanában kezdtem korongozni, nagyon élvezem, bár még inkább az agyag győz és nem én. Azért már van néhány ami mázazásra vár és égetésre.

 

Most felteszem ami kész van, van néhány medál-gomb szerűség, amit a hatásodra kezdtem el, de rájöttem nem megy nekem. Csak transzparens mázat kaptak és majd sütőben égethető kerámiafestékkel díszítem őket, egyszer...

 

Ne várjatok sokat!

 

Marokedények

 

Férjemnek készült mécses- és füstölőtartó.

 

 

Férjemnek mécses és füstölőtartó

 

Végül a kütyük:

 

 

Kütyük
Előzmény: kállószilvi (293)
elena2 Creative Commons License 2008.04.30 0 0 323

Jó reggelt mindenkinek!

Szilvi, nagyon szép lett a harangvirágom! Köszönöm!

Előzmény: kállószilvi (314)
csáknir Creative Commons License 2008.04.30 0 0 322
Ez az első "leendő szép emlékünk" (képzavar??? :DDD) ami Szentendréhez fűzi a "topikcsaládot". Nagyon szép a kítúzőm! Köszi Szilvi!
metyi Creative Commons License 2008.04.29 0 0 321
Nagyon tetszik a medálom,köszönöm. Megmozdult a fantáziám tőle,előbb vagy utóbb,de varrok ilyen táskát.
Előzmény: kállószilvi (314)
GIGUSKA Creative Commons License 2008.04.29 0 0 320

 Szilvi!

 

Imádom a leendő medálomat!!!!!

Fantasztikusak lettek!

Előzmény: kállószilvi (314)
dixike12 Creative Commons License 2008.04.29 0 0 319

 

 

    Szia  Szilvi!

 

  Tök jó a medálom,szóval itt leirom, hogy azért vagyok én dixike mert a kutyámat aki tavaly halt meg igy hivtuk hogy dixike. Belga juhász volt, és nagyon szép amit alkottál.

Előzmény: kállószilvi (307)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.29 0 0 318
óóóódenagyonjóklettek! :-))))
Előzmény: kállószilvi (307)
kállószilvi Creative Commons License 2008.04.29 0 0 317
Bár tudtam volna,de ilyenkor örülök a legjobban,ha így betalál.
Előzmény: Öszike (315)
kállószilvi Creative Commons License 2008.04.29 0 0 316
Holnapra készen lesznek a többiek is .Nem kivételezten ahogy a kezembe kerültek úgy festettem őket.Ha esetleg valakinek nem sikerült eltalálni a stílt tudunk olyat csinálni ,hogy a szentendrei talin ráírom a nevét egy olyan medálra amin nincs felirat.
Öszike Creative Commons License 2008.04.29 0 0 315
Kállószilvi! Már natúron is nagyon tetszett a medálom,igy szinesen még jobban!Kedvenc szinem a ciklámen. De Te ,ezt honnan tudtad?
kállószilvi Creative Commons License 2008.04.29 0 0 314
Csemegének a következő eresztés.Úgy látszik Ildu medálját kétszer fotóztam egyébként is azok a kedvenckéim.:))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!