Keresés

Részletes keresés

skarmarika Creative Commons License 2013.07.19 0 0 127

Pista bácsinak békés nyugalmat, Szent Ferenc biztosan már örömmel üdvözölte,remélem állatai biztonségban vannak, valóbam nyugdijából és az asztalon otthagyott adományokból tartotta fent ezt a mini állatkertet,volt a végén már ott minden, terjeszkedett lett másik területe is.

Legutóbb egy kölyökmacska futott fel a Péter unokám nyakáig,na azt azóta is emlegeti.

Aludj békében , de drága jó ember!

Szendrey Sándorné Marika

Tibbe Creative Commons License 2013.07.19 0 0 126

Részvétem a családnak! :(

Előzmény: tibike53 (125)
tibike53 Creative Commons License 2013.07.18 0 0 125

Szomorúan közlöm mindenkivel, hogy Pista bácsi eltávozott közüllünk.

A kőszegi madárkórház, és a garázsmúzeum megszünt.

Az özvegy szépen kér mindenkit, hogy többet ne telefonáljon senki, Ő is nagyon gyenge állapotban van, orvosi felügyelet alatt.

Köszönöm megértéseteket.

Tibbe Creative Commons License 2012.01.25 0 0 124

Én most az általad betett linkekre gondoltam!:P

Előzmény: tibike53 (123)
tibike53 Creative Commons License 2012.01.25 0 0 123

Tibbe!

 

Elolvastad!!!

Most nézem, neked már 2007 ben vín hozzászólásod :-)

Tibbe Creative Commons License 2012.01.25 0 0 122

Igazad van, nem olvastam el részletesen. Be fogom pótolni!:)

Előzmény: tibike53 (120)
tibike53 Creative Commons License 2012.01.25 0 0 121

tibike53 Creative Commons License 2012.01.25 0 0 120

IGEN!

 

Tibbe!

Azt írtad, hogy jó ez az oldal, de ha el is olvastad volna a 4 oldalt, akkor világossá válna, hogy Pistabácsinak a madarakon kívül rengeteg állata van a szárnyasokon kívül.

Menyétek nyestek, görények, őzikék,kínai majom (Pepe), aranyhörcsögök, tengeri malacok..akasztott kutya, vagy 30 macska...hirtelen ennyi.

 

Pistabácsi nem csak gyógyít, de imádja az állatokat, és befogad minden hozzá juttatott állatot.

Eteti, gondozza (és mindezt a nyugdíjából)

A teljes napja rámegy az állataira.

De csinálja boldogan.

Tibbe Creative Commons License 2012.01.24 0 0 119

Egy miniló a madárkórházban?

Előzmény: tibike53 (118)
tibike53 Creative Commons License 2012.01.24 0 0 118

Pista bácsi, és az új jövevény: Turbó.

Tibbe Creative Commons License 2012.01.21 0 0 117

Jó ez az oldal!!:)

Előzmény: tibike53 (114)
tibike53 Creative Commons License 2012.01.21 0 0 116

Pista bácsi, és felesége most.

tibike53 Creative Commons License 2012.01.21 0 0 115

Pista bácsi, és felesége 2011

tibike53 Creative Commons License 2012.01.21 0 0 114

Most találtam rá a fórumra
 
És nagy öröm, hogy "Pista bácsi" több emberben is kiváltotta a másokkal való megismertetés akaratát.
Én, kőszegi lévén- a családját 1975 óta mondhatom barátomnak, és engedélyével hoztam létre a
 
http://madarkorhaz.multiply.com/
oldalt.

 
http://tibike53.multiply.com/
 
oldal megnyitása után.

Pista bácsi, él, és virul.
Remélem még sokáig lesz Kőszeg egyik látványossága, az a terület.
Szép napot kívánok.

skarmarika Creative Commons License 2010.12.24 0 0 113

Áldott békés Karácsonyt kivánunk sok szeretettel

skarmarika Creative Commons License 2010.09.15 0 0 112
Dona és Avril
skarmarika Creative Commons License 2010.09.01 0 0 111
kép
Előzmény: skarmarika (110)
skarmarika Creative Commons License 2010.08.31 0 0 110
képek
skarmarika Creative Commons License 2010.08.31 0 0 109
Debrecen CACIB 2010 aug.29
vicaavril Creative Commons License 2009.08.11 0 0 108
ezt bemásolom, hátha érdekel valakit

Itt van egyébként az interjú. Meg lehet nézni. Ott van egy kisablak VIDEÓK: Keresztmetszet 2007 04.01. Ha megnyomod elindul a műsor, de le is lehet tölteni. Érdemes is mert a műsor utolsó 11 percében van a bácsi, így nem kell végignézni az egészet. Nekem 6 és fél perc alatt lejött.



http://www.hirtv.hu/belfold?article_id=148275&highlight_text=mad%E1rk%F3rh%E1z
Előzmény: vicaavril (107)
vicaavril Creative Commons License 2009.08.11 0 0 107
de megvannak a topik elején a fotók,..a slica is én vagyok,lépjetek vissza, ha rákatt a képre nagyobb lesz
Előzmény: vicaavril (106)
vicaavril Creative Commons License 2009.08.11 0 0 106
Nekem sajnos nincs meg a tudásom, hogy honlapot csináljak,..amik róla megjelentek meg a kitüntetéseit le kéne egyenként fotózni,..valami jó géppel,..meg a róla irt cikkeket,..interjut tudnék vele csinálni,..én januárban 2 hétig Kőszegen leszek,..valamit kitalálunk,..örülne, de szerintem igy is elégedett

ezt a topikot én nyitottam, azután mésra is használtam mert senki se irt rá,..rengeteg képet tettem fel eleinte. de eltüntek
Előzmény: évvi (105)
évvi Creative Commons License 2009.08.10 0 0 105
És most olvastam előrébb... Végülis lett valami azzal az oldallal? Amit akartak csinálni?
évvi Creative Commons License 2009.08.10 0 0 104
Nos persze a mi osztályunk is hagyott ott valamennyit, szval de csak fejenként 1000-t. 25-en voltunk, de gondolom valamennyit segített. Egyébként miután hazajöttem beírtam a googleba :) és megtaláltam, mert szerettem volna valamiket olvasni róla, majd biztos megveszem a könyvét ha kész lesz :) vagyis azt mondta, hogy könyvet ír, azt hiszem, bár lehet kicsit zavaros...
vicaavril Creative Commons License 2009.08.09 0 0 103
Javasolom, hivd fel, örülne minden jelentkezésnek,..sok baglyot láttam
Előzmény: crowkins (102)
crowkins Creative Commons License 2009.08.03 0 0 102

Heló!

 

Macskabaglyos fotók vannak Pista bácsiról? Tudom, h régen többet is gyógyított belőlük. Hallottam a félszemű baglyáról is, úgy tudom első páciense volt és több mint 10 évig élt Pista bácsival.

vicaavril Creative Commons License 2009.08.03 0 0 101
én itt több néven szerepelek, sajnos mindig kidob az index,..én vagyok a létrehozója ennek a topiknak
tibetis
vicaavril
Slica
Skarma
Előzmény: tibetis (100)
tibetis Creative Commons License 2009.08.02 0 0 100
Pista bácsinak lételeme a mesélés, és a sok látogató,..ő semmit sem kér, belépő nincs, de én szoktam ott hagyni eleségre pénzt, azt elfogadja, gondolom, illetve remélem többen is vannak igy

igen, az ember annyira szeretne segiteni,..de én is Budapesten lakom,.
.honnan tudtál a topikról?..elmondtam, hogy nyitottam,..de kevesen látogatják,..szép lenne egy Honlap,..de én ehhez nem értek,..megérdemelné
ha fotóztál tedd ide ki
Előzmény: évvi (99)
évvi Creative Commons License 2009.08.01 0 0 99
Nos mi tegnap voltunk nála az osztálytáborba :D
Minden annyira meghitt volt. A helyek kicsit szűkösök tényleg, legszívesebben elmennék önkénteskedni oda, jó mondjuk ha egy nagyobb csoport menne, mert Pesten lakunk. Felvitt minket a padlásszobába, és mesélt, gyönyörű volt... Nagyon sokan sírtuk, a végén azt mondta, hogy mi mindig úgy érezzük, hogy hozzá haza megyünk, és abban a pillanatban, valahogy mindenki így is gondolta, eleinte humoros volt, vicces volt, a majom, minden. Hihetetlen mekkora erő kell ehhez, amit ő csinál. Mindent a szeretet vesz körül, a kitüntetéseket szerintem örül neki, de nem bánná ha inkább mondjuk egy kis segítő kezeket adnának mellé, vagy helyette. Mondta is, hogy itt vannak még ezek, de túl kemények, a madarak nem tudják őket megenni... Egy rakás kupa, érem, kitüntetésre mutatott. Mondta, milyen jól ellenénk, valaki őzikét terelne, cumiztatna, állatot etetne, sétáltatna...
Egész életembe tisztelni fogom ezt a bölcs, szeretetteljes embert, mindig emlékezni fogok rá, s ha csak tehetem visszamegyek és ha nagyon-nagyon szeretnék segíteni ebben a munkában egy kicsit...
tibetis Creative Commons License 2009.07.28 0 0 98
Szép napot!
ujra Kőszegen jártam, Pistabácsi remekül van,..továbbra is sokan látogatják, átlagban naponta 30 40 látogatója van, főleg csoportok...mesél, mesél, és mindenféle állatot ment,ha sárült cica, vagy kutya kerül hozzá, amkiken senki sem segit, még mindig hozzá irányitják,..él nála, olyan gerle, akinek nincs lába, sok parittyával vakitott, vagy lába tort cica,...az állatpark nem annyira látványos, kevés a helye, de házuk hatalmas kertjében minden nap futkározik szabadon minden özikéje,Pepe a majom, aki 20 éve él vele bejár a városba, a napokban az egyik turistától nem olyan fagyit kapott mint amilyet szeret, és hozzávágta,..meg is kapta a jelzőt, "neveletlen majom",..de Pistabácsi megválaszolta,.."uram megkelett volna kérdezni? milyet szeret

vannak történetek,..
a "GARÁZSMÚZEUM káprázatos,a műtő, patikatisztaságú ott vannak az oklevelek, a kitüntetések, a cikkek gyüjteménye, a munkafüzetek, tankönyvek,..amikben ujra, meg ujra szerepel,mint példakép és tananyag

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!