Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Ancs1982 2011. szept. 9. Creative Commons License 147

1. Hány éves vagy?29
2. Hány évesnek érzed magad?20
3. Hány éves korodban kezdted a szexuális életet?16
4. Hány éves korodtól élvezed igazán?17

5. Van-e számodra elképzelt, ideális partner? igen
6. Ha van most partnered, hasonlít-e az ideálisra? Miben?-

7. Mi az, amiben egyáltalán nem hasonlít rá? -
8. Mi az, ami számodra nagyon fontos egy partnerben, de úgy gondolod, más nők számára nem szokott olyan fontos lenni?a test szőrzete

9. Mi az, ami számodra egyáltalán nem fontos egy partnerben, pedig úgy gondolod, más nők számára fontos szokott lenni?az anyagi dolgok

10.Előfordult-e már,hogy egy másik nővel kellett megküzdeni egy partnerért Milyen volt?-
11. Előfordult-e már, hogy érted "küzdöttek meg" többen? Milyen volt?-
12. Mondott már férfi "nemet" neked? Milyen volt?nem:)
13. Sejted-e egy férfiről, milyen lesz az ágyban, anélkül, hogy lefeküdtetek volna? Mi kell ehhez?igen,sok múlik asz őszintes beszélgetésen,sokszor érzem egy csókból vagy egy érintésből.
14. Szereted-e, ha a partnered "kényeztet" az ágyban? Mit jelent számodra a "kényeztetés"?igen,szeretem nagyon is,csókok,simogatás...
15. Ha van most partnered: eleget "kényeztet" az ágyban?-
16. Szereted-e, ha a partnered "magáévá tesz" az ágyban?Mit jelent számodra ez?Igen,teljesen kielégít
17. Ha van most partnered: rendesen "magáévá tesz"-e az ágyban?-
18. Szereted-e, ha te vagy a domináns az ágyban? Mit jelent ez számodra?igen,néha szeretem hogyha én irányítok:)
19. Ha van most partnered: tudsz-e annyira domináns lenni vele, amennyire szeretnél?-
20. Van-e olyan különleges tapasztalatod, élményed a szexben, ami szerinted újdonság lenne a legtöbb nőnek?nem hinném
21. Van-e olyan olyasmi a szexben, amiről gyakran fantáziálsz, de még nem tetted meg? Ha igen, mi az?  igen,kettő férfival egy szexuális együttlét
22. Szoktál beszélgetni a szexről? Kivel? Mennyit?persze a partneremmel és a barátnőimmel,de velük csak felületesen
23. Mi az a szexben, amiről nem beszélgetsz senkivel?nincs olyan

24. Szeretsz beszélgetni szex közben, vagy szereted, ha beszélnek hozzád ilyenkor?beszélgetni?Nem,egy-két szó,de beszélgetni nem
25. Elmondod-e a partnerednek, ha jó volt neked? És ha nem volt jó? Hogyan mondod el?ezt érezni,látni szokta,de van hogy mondom,ha nem jó,akkor megmutatom hogyan lenne jó,illetve utána meg is beszélhetjük
26. Elmeséled-e a szexuális fantáziáidat a partnerednek?naná
27. Ő is elmeséli-e neked a saját szexuális fantáziáit?úgy tudom
28. Fontos számodra az őszinteség? Mitől őszinte valaki számodra?alap dolog!Ha bármit meg lehet vele beszélni.
29. Ha van most partnered: szerinted őszinte veled?-
30. És te őszinte vagy vele?-
31. Fontos számodra a hűség? Mitől hűséges valaki számodra?ez a másik alap dolog.
32. Ha van most partnered: szerinted hűséges hozzád?-
33. És te hűséges vagy hozzá?-
34. Mi az amit hiányolsz? Ha van most partnered?-
35. És neki, szerinted?-
36. Lefeküdtél már valakivel érzelmek nélkül?Milyen volt?nem
37. Szerinted veled lefeküdtek már érzelmek nélkül?igen
38. Mennyire izgatóak számodra a következő szexuális helyzetek? (1-5, 1=teljesen közömbös vagy taszító; 2=nem különösebben izgató, 3=közepesen izgató, 4=nagyon izgató, 5=fantasztikusan izgató)
a. kettesben egy vonzó férfivel: 5
b. kettesben egy vonzó nővel:  2
c. hármasban, két vonzó férfivel:3
d. hármasban, egy vonzó férfivel és egy vonzó nővel:2
e. többesben, vonzó féfiakkal és nőkkel: 2
f. titokban, lopva szexelni (pl. más férjével vagy feleségével):5
g. ha a partnereddel teljesen egyenrangúak vagytok az ágyban: 5
h. ha kiszolgáltatott vagy a partnerednek az ágyban: 5
i. ha a partnered kiszolgáltatott neked az ágyban: 5
j. egy éjszakás kaland egy teljesen ismeretlen, de vonzó partnerrel:5
k. egy nagyon szép partnerrel szexelni: 2
l. egy nagyon okos partnerrel szexelni: 2

m. egy nagyon gazdag partnerrel szexelni:  2
n. egy nagyon híres, ismert partnerrel szexelni:  2
39. Melyik kérdésre volt a legjobb érzés válaszolni a kérdőívben? mindegyik egy élmény volt,köszönöm:)
40. Mondj még valamit, amit fontosnak tartasz magadról, de nem volt rá kérdés a kérdőívben!

Distance 2011. ápr. 30. Creative Commons License 146

1. Hány éves vagy? 22
2. Hány évesnek érzed magad? 17
3. Hány éves korodban kezdted a szexuális életet? 14,5
4. Hány éves korodtól élvezed igazán? 17
5. Van-e számodra elképzelt, ideális partner? Nincs.
6. Ha van most partnered, hasonlít-e az ideálisra? Miben? Nem tudom...
7. Mi az, amiben egyáltalán nem hasonlít rá? Biztos van olyan is.
8. Mi az, ami számodra nagyon fontos egy partnerben, de úgy gondolod, más nők számára nem szokott olyan fontos lenni? Nyílt lapokkal játszani, bármiről legyen szó.
9. Mi az, ami számodra egyáltalán nem fontos egy partnerben, pedig úgy gondolod, más nők számára fontos szokott lenni? Nike cipő xD
10. Előfordult-e már, hogy egy másik nővel kellett "megküzdened" egy partnerért Milyen volt? Konkrétan nem, de fel voltam készülve ilyesmire, vannak módszereim.
11. Előfordult-e már, hogy érted "küzdöttek meg" többen? Milyen volt? Nem kellett küzdeni, igyekeztem úgy intézni a dolgot, hogy senki ne tudjon a másikról xD
12. Mondott már férfi "nemet" neked? Milyen volt? Nem, még ennyit sem volt képes mondani, inkább felszívódott a kis rohadék.
13. Sejted-e egy férfiről, milyen lesz az ágyban, anélkül, hogy lefeküdtetek volna? Mi kell ehhez? Nem, volt, hogy másra számítottam, mint amit kaptam.
14. Szereted-e, ha a partnered "kényeztet" az ágyban? Mit jelent számodra a "kényeztetés"? Hát valami olyat, amitől rendesen benedvesedek.
15. Ha van most partnered: eleget "kényeztet" az ágyban? Mondjuk.
16. Szereted-e, ha a partnered "magáévá tesz" az ágyban? Mit jelent ez számodra? Na vajon mit jelent?:-D
17. Ha van most partnered: rendesen "magáévá tesz"-e az ágyban? Többnyire.
18. Szereted-e, ha te vagy a domináns az ágyban? Mit jelent ez számodra? Nem, inkább a másikra bízom magam.
19. Ha van most partnered: tudsz-e annyira domináns lenni vele, amennyire szeretnél? ld. egyel feljebb.
20. Van-e olyan különleges tapasztalatod, élményed a szexben, ami szerinted újdonság lenne a legtöbb nőnek? Ha igen, mi az? Nincs...
21. Van-e olyan olyasmi a szexben, amiről gyakran fantáziálsz, de még nem tetted meg? Ha igen, mi az?  2 pasi egyszerre.
22. Szoktál beszélgetni a szexről? Kivel? Mennyit? Barátnőkkel, haverokkal. Nem sokat.
23. Mi az a szexben, amiről nem beszélgetsz senkivel? Mivel nem beszélgetek róla senkivel, most sem írom le xD
24. Szeretsz beszélgetni szex közben, vagy szereted, ha beszélnek hozzád ilyenkor?  Anyukám azt tanította, tele szájjal nem beszélünk xD
25. Elmondod-e a partnerednek, ha jó volt neked? És ha nem volt jó? Hogyan mondod el? Elmondom. Hát mondom, nem volt jó.
26. Elmeséled-e a szexuális fantáziáidat a partnerednek? Néha célozgatok.
27. Ő is elmeséli-e neked a saját szexuális fantáziáit? Nem sűrűn.
28. Fontos számodra az őszinteség? Mitől őszinte valaki számodra? Talán ez a legfontosabb. Attól őszinte, hogy elmondja, ha vmi nem úgy működik, ahogy kéne, elmondja, ha nem tetszik valami, rosszul csinálok valamit, stb. 1 szóval mindent.
29. Ha van most partnered: szerinted őszinte veled? Merem remélni...
30. És te őszinte vagy vele? Aha
31. Fontos számodra a hűség? Mitől hűséges valaki számodra? Attól, hogy nem kúrogat jobbra-balra, nincs neki más, csak én.
32. Ha van most partnered: szerinted hűséges hozzád? Ajánlom neki.
33. És te hűséges vagy hozzá? Ja
34. Ha van most partnered: van-e bármi, ami hiányzik neked? Nem tudom, nem gondolkoztam ezen.
35. És neki, szerinted? Azon sem...
36. Lefeküdtél már valakivel érzelmek nélkül? Milyen volt? Le. Gépies, unalmas, szóval szar.
37. Szerinted veled lefeküdtek már érzelmek nélkül? Milyen volt? Ugyanaz.
38. Mennyire izgatóak számodra a következő szexuális helyzetek? (1-5, 1=teljesen közömbös vagy taszító; 2=nem különösebben izgató, 3=közepesen izgató, 4=nagyon izgató, 5=fantasztikusan izgató)
a. kettesben egy vonzó férfivel 5
b. kettesben egy vonzó nővel 3
c. hármasban, két vonzó férfivel 5
d. hármasban, egy vonzó férfivel és egy vonzó nővel 3
e. többesben, vonzó féfiakkal és nőkkel 3
f. titokban, lopva szexelni (pl. más férjével vagy feleségével) 3
g. ha a partnereddel teljesen egyenrangúak vagytok az ágyban 3
h. ha kiszolgáltatott vagy a partnerednek az ágyban 4
i. ha a partnered kiszolgáltatott neked az ágyban 4
j. egy éjszakás kaland egy teljesen ismeretlen, de vonzó partnerrel 4
k. egy nagyon szép partnerrel szexelni 4
l. egy nagyon okos partnerrel szexelni 2
m. egy nagyon gazdag partnerrel szexelni 2
n. egy nagyon híres, ismert partnerrel szexelni 2
39. Melyik kérdésre volt a legjobb érzés válaszolni a kérdőívben? Volt több is.
40. Mondj még valamit, amit fontosnak tartasz magadról, de nem volt rá kérdés a kérdőívben! Utolsó kérdésnél l/m/n válaszok: az okosság, gazdagság, híresség önmagában nem tud szexuálisan felizgatni, ezektől nem függ.

Lana Sweet 2011. jan. 20. Creative Commons License 145

1. Hány éves vagy? 25
2. Hány évesnek érzed magad? 22
3. Hány éves korodban kezdted a szexuális életet? 16
4. Hány éves korodtól élvezed igazán? 19
5. Van-e számodra elképzelt, ideális partner? igen
6. Ha van most partnered, hasonlít-e az ideálisra? Miben? igen, a szexualitásában
7. Mi az, amiben egyáltalán nem hasonlít rá? -
8. Mi az, ami számodra nagyon fontos egy partnerben, de úgy gondolod, más nők számára nem szokott olyan fontos lenni? a szőrzete
9. Mi az, ami számodra egyáltalán nem fontos egy partnerben, pedig úgy gondolod, más nők számára fontos szokott lenni? pénztárca
10. Előfordult-e már, hogy egy másik nővel kellett "megküzdened" egy partnerért Milyen volt? nem
11. Előfordult-e már, hogy érted "küzdöttek meg" többen? Milyen volt? -
12. Mondott már férfi "nemet" neked? Milyen volt? nem
13. Sejted-e egy férfiről, milyen lesz az ágyban, anélkül, hogy lefeküdtetek volna? Mi kell ehhez? igen, rengeteg beszélgetés és őszinteség
14. Szereted-e, ha a partnered "kényeztet" az ágyban? Mit jelent számodra a "kényeztetés"? szeretem, szex után, bújás, simogatás, hajtúrás, fésülés, imádás
15. Ha van most partnered: eleget "kényeztet" az ágyban? igen :-)
16. Szereted-e, ha a partnered "magáévá tesz" az ágyban? Mit jelent ez számodra? nagyon! kőkeményen megdug
17. Ha van most partnered: rendesen "magáévá tesz"-e az ágyban? nem is akárhogy :-P
18. Szereted-e, ha te vagy a domináns az ágyban? Mit jelent ez számodra? nem-nem-nem és sohasem
19. Ha van most partnered: tudsz-e annyira domináns lenni vele, amennyire szeretnél? annyira igen, vagyis semennyire :-P
20. Van-e olyan különleges tapasztalatod, élményed a szexben, ami szerinted újdonság lenne a legtöbb nőnek? Ha igen, mi az? bdsm, medical, wam, fetish
21. Van-e olyan olyasmi a szexben, amiről gyakran fantáziálsz, de még nem tetted meg? Ha igen, mi az? hogy "széttépjen"
22. Szoktál beszélgetni a szexről? Kivel? Mennyit? barátokkal, Vele, gyakran
23. Mi az a szexben, amiről nem beszélgetsz senkivel? olyan, hog valamirpl senkivel, nincs, mert Vele mindenről
24. Szeretsz beszélgetni szex közben, vagy szereted, ha beszélnek hozzád ilyenkor? csak 1-1 szó erejéig
25. Elmondod-e a partnerednek, ha jó volt neked? És ha nem volt jó? Hogyan mondod el? ha jó, azt általában tudja, ha pedig esetleg nem lenne jó, azt is tudná, de ha mégsem, akkor finoman utalnék rá, hogy mit kellene esetleg másképp...
26. Elmeséled-e a szexuális fantáziáidat a partnerednek? naná!
27. Ő is elmeséli-e neked a saját szexuális fantáziáit? úgy tudom, igen!
28. Fontos számodra az őszinteség? Mitől őszinte valaki számodra? a legfontosabb dolog egy kapcsolatban! ha nincsenek titkai, ha bármire rákérdezek, elmondja, mert tudja, hogy megbízhat bennem
29. Ha van most partnered: szerinted őszinte veled? szerintem igen
30. És te őszinte vagy vele? igen
31. Fontos számodra a hűség? Mitől hűséges valaki számodra? fontos! érzelmileg és testileg is. ha nem a hátam mögött "érdeklődik" másik nő iránt, hanem közös megbeszélés után velem együtt
32. Ha van most partnered: szerinted hűséges hozzád? igen
33. És te hűséges vagy hozzá? igen
34. Ha van most partnered: van-e bármi, ami hiányzik neked? az állandó közelsége
35. És neki, szerinted? ugyanez
36. Lefeküdtél már valakivel érzelmek nélkül? Milyen volt? túl sok alkohol hatására, igen. jó volt, de nem megismétlős.
37. Szerinted veled lefeküdtek már érzelmek nélkül? Milyen volt? ugyanabban a szituációban, biztosan.
b. kettesben egy vonzó nővel 4
c. hármasban, két vonzó férfive 3l
d. hármasban, egy vonzó férfivel és egy vonzó nővel 4
e. többesben, vonzó féfiakkal és nőkkel 3
f. titokban, lopva szexelni (pl. más férjével vagy feleségével) 2
g. ha a partnereddel teljesen egyenrangúak vagytok az ágyban 3
h. ha kiszolgáltatott vagy a partnerednek az ágyban 5
i. ha a partnered kiszolgáltatott neked az ágyban 1
j. egy éjszakás kaland egy teljesen ismeretlen, de vonzó partnerrel 2
k. egy nagyon szép partnerrel szexelni 2
l. egy nagyon okos partnerrel szexelni 3
m. egy nagyon gazdag partnerrel szexelni 1
n. egy nagyon híres, ismert partnerrel szexelni 3
39. Melyik kérdésre volt a legjobb érzés válaszolni a kérdőívben? 38h
40. Mondj még valamit, amit fontosnak tartasz magadról, de nem volt rá kérdés a kérdőívben! számít a méret

Törölt nick 2009. márc. 11. Creative Commons License 144
1. Hány éves vagy?
21
2. Hány évesnek érzed magad?
nemtudom, talán ennyinek?
3. Hány éves korodban kezdted a szexuális életet?
17
4. Hány éves korodtól élvezed igazán?
18
5. Van-e számodra elképzelt, ideális partner?
csak valóságos van, aki most van, az
6. Ha van most partnered, hasonlít-e az ideálisra? Miben?
mindenben tökéletesen
7. Mi az, amiben egyáltalán nem hasonlít rá?
-
8. Mi az, ami számodra nagyon fontos egy partnerben, de úgy gondolod, más nők számára nem szokott olyan fontos lenni?
alkalmazkodó képesség
9. Mi az, ami számodra egyáltalán nem fontos egy partnerben, pedig úgy gondolod, más nők számára fontos szokott lenni?
nemtudom
10. Előfordult-e már, hogy egy másik nővel kellett "megküzdened" egy partnerért Milyen volt?
nem volt ilyen, és nem is akarom hogy legyen
11. Előfordult-e már, hogy érted "küzdöttek meg" többen? Milyen volt?
nem nyertek, egyik sem érdekelt
12. Mondott már férfi "nemet" neked? Milyen volt?
nem szerettem, de akkor is fura volt, azt hittem talán lehetne kapcsolat közöttünk
13. Sejted-e egy férfiről, milyen lesz az ágyban, anélkül, hogy lefeküdtetek volna? Mi kell ehhez?
szerintem ilyen nincs, ha tetszik, akkor tetszik, és jó lesz
14. Szereted-e, ha a partnered "kényeztet" az ágyban? Mit jelent számodra a "kényeztetés"?
ki ne szeretné? hosszú előjátékot jelent :)
15. Ha van most partnered: eleget "kényeztet" az ágyban?
nagyon is eleget!
16. Szereted-e, ha a partnered "magáévá tesz" az ágyban? Mit jelent ez számodra?
hosszú előjáték, becézgetés, aktus közben is :)
17. Ha van most partnered: rendesen "magáévá tesz"-e az ágyban?
természetesen igen
18. Szereted-e, ha te vagy a domináns az ágyban? Mit jelent ez számodra?
max. annyit jelent hogy én vagyok felül
19. Ha van most partnered: tudsz-e annyira domináns lenni vele, amennyire szeretnél?
úgy érzem teljes mértékben, de nekem ez nem is fontos, szeretem ha ő irányít inkább:)
20. Van-e olyan különleges tapasztalatod, élményed a szexben, ami szerinted újdonság lenne a legtöbb nőnek? Ha igen, mi az?
szerintem ilyen nincs, ami különleges
21. Van-e olyan olyasmi a szexben, amiről gyakran fantáziálsz, de még nem tetted meg? Ha igen, mi az?
olyan szinten nem fantáziálok, hogy meg is tenném, de néha tetszik a lány-lány, fiú-fiú felállás :)
22. Szoktál beszélgetni a szexről? Kivel? Mennyit?
igen, a barátommal, néha sokat, néha egyáltalán nem
23. Mi az a szexben, amiről nem beszélgetsz senkivel?
olyan nincs hogy senkivel, a barátommal mindent megosztok
24. Szeretsz beszélgetni szex közben, vagy szereted, ha beszélnek hozzád ilyenkor?
attól függ mit takar a beszélgetés, de inkább csak szavak:)
25. Elmondod-e a partnerednek, ha jó volt neked? És ha nem volt jó? Hogyan mondod el?
igen, de ez max. akkor van ha valami közbejött, ami természetes
26. Elmeséled-e a szexuális fantáziáidat a partnerednek?
azt szoktam, hogy néha mit nézek
27. Ő is elmeséli-e neked a saját szexuális fantáziáit?
igen, de ez még nem jelenti azt hogy a fantáziát ki is akarjuk próbálni, az egy dolog hogy jól néz ki, amit csinálnak pl. egyes filmekben, de az még nem jelent semmit.
28. Fontos számodra az őszinteség? Mitől őszinte valaki számodra?
mindenkinek fontos, nekem is. akkor őszinte valaki, ha a legféltettebb titkait is megosztja velem.
29. Ha van most partnered: szerinted őszinte veled?
igen, sajnos ez nem volt mindig így...most úgy érzem hogy az.
30. És te őszinte vagy vele?
igen, minden esetben, persze van hogy valamit azért mondok, mert nem akarom megbántatni akkor, de később elmondom.
31. Fontos számodra a hűség? Mitől hűséges valaki számodra?
természetesen. hűséges, mert kitart mellettem, nem csal meg.
32. Ha van most partnered: szerinted hűséges hozzád?
igen
33. És te hűséges vagy hozzá?
igen
34. Ha van most partnered: van-e bármi, ami hiányzik neked?
nem hiányzik semmi
35. És neki, szerinted?
remélem nem, úgy is látom h nem
36. Lefeküdtél már valakivel érzelmek nélkül? Milyen volt?
hát úgy volt valami érzelmem, de nem voltam szerelmes, és fura volt, érzéstelen...
37. Szerinted veled lefeküdtek már érzelmek nélkül? Milyen volt?
igen, érdekes volt.
b. kettesben egy vonzó nővel 3
c. hármasban, két vonzó férfivel 4
d. hármasban, egy vonzó férfivel és egy vonzó nővel 2
e. többesben, vonzó féfiakkal és nőkkel 1
f. titokban, lopva szexelni (pl. más férjével vagy feleségével) 1
g. ha a partnereddel teljesen egyenrangúak vagytok az ágyban 5
h. ha kiszolgáltatott vagy a partnerednek az ágyban 3
i. ha a partnered kiszolgáltatott neked az ágyban 3
j. egy éjszakás kaland egy teljesen ismeretlen, de vonzó partnerrel 1
k. egy nagyon szép partnerrel szexelni 5
l. egy nagyon okos partnerrel szexelni 5
m. egy nagyon gazdag partnerrel szexelni 1
n. egy nagyon híres, ismert partnerrel szexelni 2
39. Melyik kérdésre volt a legjobb érzés válaszolni a kérdőívben? mindegyikre?:D
Amarilli 2009. febr. 5. Creative Commons License 143
Vagyunk mág ezzel így jó páran, szerintem...:-)
Előzmény: fullanx (141)
Törölt nick 2009. febr. 5. Creative Commons License 142

1. Hány éves vagy?17
2. Hány évesnek érzed magad?olyan 17-nek:)
3. Hány éves korodban kezdted a szexuális életet?majdnem 16:)
4. Hány éves korodtól élvezed igazán?nemsokkal utána...16:)

5. Van-e számodra elképzelt, ideális partner? persze hogy van
6. Ha van most partnered, hasonlít-e az ideálisra? Miben?hasonlít. figyelmes,okos, vicces, különleges,és még jól is néz ki...és szeret engem:)

7. Mi az, amiben egyáltalán nem hasonlít rá? persze, vannak dolgok, amiket megtudnék változtatni, de csak minimális mértékben:) Tehát most nem tudok ide mit írni:)
8. Mi az, ami számodra nagyon fontos egy partnerben, de úgy gondolod, más nők számára nem szokott olyan fontos lenni? legyen egy férfi tisztelettudó, udvarias, különleges,ne majmoljon senkit...Azt hiszem ezek oylan dolgok amiket más lányok ilyen korukban nem annyira várnak el egy pasitól.

9. Mi az, ami számodra egyáltalán nem fontos egy partnerben, pedig úgy gondolod, más nők számára fontos szokott lenni? anyagiak pl

10. Előfordult-e már, hogy egy másik nővel kellett megküzdenie egy partnerért Milyen volt?Nem volt még ilyen
11. Előfordult-e már, hogy érted "küzdöttek meg" többen? Milyen volt?Volt, de nem vitték túlzásba,úgyhogy inkább nem választottam senkit:)
12. Mondott már férfi "nemet" neked? Milyen volt?Igen...rossz volt.De azért túléltem:)
13. Sejted-e egy férfiről, milyen lesz az ágyban, anélkül, hogy lefeküdtetek volna? Mi kell ehhez?Hááát...nem vagyok én anynira tapasztalt:) De azért , aki mondjuk sportos, aktív, eleven arról van egy ilyen benyomásom:)
14. Szereted-e, ha a partnered "kényeztet" az ágyban? Mit jelent számodra a "kényeztetés"?szeretem. Hangulatfüggő...néha elég ha csak simogat, néha viszont többre vágypm:)
15. Ha van most partnered: eleget "kényeztet" az ágyban?Teljes mértékben eleget:) néha még többet is mint szeretném:)
16. Szereted-e, ha a partnered "magáévá tesz" az ágyban?aha
17. Ha van most partnered: rendesen "magáévá tesz"-e az ágyban?ahaaa:)
18. Szereted-e, ha te vagy a domináns az ágyban? Mit jelent ez számodra?nem túlzottan...
19. Ha van most partnered: tudsz-e annyira domináns lenni vele, amennyire szeretnél?Nem úgy érzem...de nem is annyira szeretnék
20. Van-e olyan különleges tapasztalatod, élményed a szexben, ami szerinted újdonság lenne a legtöbb nőnek?....:)......nemtom...nem hiszem:)
21. Van-e olyan olyasmi a szexben, amiről gyakran fantáziálsz, de még nem tetted meg? Ha igen, mi az? Van...(...):)
22. Szoktál beszélgetni a szexről? Kivel? Mennyit?Szoktam. Barátommal, ill nem túl gyakran, de  alegjobb barátnőmmel
23. Mi az a szexben, amiről nem beszélgetsz senkivel?Barátommal akármiről...barátnőmmel csak nagyon felületesen bezsélünk róla, szerintem ez egy intim dolog, így nem szívesen újságolom el a szexuális szokásainkat:)

24. Szeretsz beszélgetni szex közben, vagy szereted, ha beszélnek hozzád ilyenkor?Közben nem ...Utána jó elmesélni a barátomnak, hoyg mennyire szeretem, és viszont hallani is jó:)
25. Elmondod-e a partnerednek, ha jó volt neked? És ha nem volt jó? Hogyan mondod el?Álatlában jó, és ezt ő is tudja/érzi.úgyhoyg nem gyakran mondom hogy jó volt...ha nem volt jó, azt is észreveszi, és megkérdezi...akkor elmondom az igazat: nem voltam olyan hangulatban.Ennyi
26. Elmeséled-e a szexuális fantáziáidat a partnerednek?Háááát...annyira nem
27. Ő is elmeséli-e neked a saját szexuális fantáziáit?Gyakrabban
28. Fontos számodra az őszinteség? Mitől őszinte valaki számodra?Nagyon fontos. Ha kimeri nyíltan mondani az érzéseit...ha elmondja mi jó, mi rossz, mit szeretne, mit nem...
29. Ha van most partnered: szerinted őszinte veled?Egyértelmű: igen
30. És te őszinte vagy vele?Igen
31. Fontos számodra a hűség? Mitől hűséges valaki számodra?Nagyon fontos. Érzelmi-testi hűség... ha már mást kíván, mással akar lenni,másra vágyik, és ezt nem mondja el, bár nem csal meg, szerintem az is hútlenség. Ha pedig testileg...az egyértelmű.
32. Ha van most partnered: szerinted hűséges hozzád?biztos vagyok benne
33. És te hűséges vagy hozzá?Igen
34. Mi az amit hiányolsz? Ha van most partnered:hmmm...talán szeretnék vele többet együtt lenni...de mivel kollégista, tudm hoyg ez szinte lehetetlen. De ha itt van mellettem semmit sem hiiányolok:)
35. És neki, szerinted? azt hiszem ő több szexre vágyna:)
36. Lefeküdtél már valakivel érzelmek nélkül?Milyen volt?Nem
37. Szerinted veled lefeküdtek már érzelmek nélkül? Nem
a. kettesben egy vonzó férfivel:5
b. kettesben egy vonzó nővel:2
c. hármasban, két vonzó férfivel:5
d. hármasban, egy vonzó férfivel és egy vonzó nővel:4
e. többesben, vonzó féfiakkal és nőkkel:2
f. titokban, lopva szexelni (pl. más férjével vagy feleségével):3
g. ha a partnereddel teljesen egyenrangúak vagytok az ágyban:4
h. ha kiszolgáltatott vagy a partnerednek az ágyban:5
i. ha a partnered kiszolgáltatott neked az ágyban:3
j. egy éjszakás kaland egy teljesen ismeretlen, de vonzó partnerrel:3
k. egy nagyon szép partnerrel szexelni:a nőkre szokták mondani, hogyszépek...ööhm..akkor...2
l. egy nagyon okos partnerrel szexelni:hát most ezzz..xD

m. egy nagyon gazdag partnerrel szexelni:egyáltalán nem érdkel mennyire gazdag
n. egy nagyon híres, ismert partnerrel szexelni:3
39. Melyik kérdésre volt a legjobb érzés válaszolni a kérdőívben? 6
40. Mondj még valamit, amit fontosnak tartasz magadról, de nem volt rá kérdés a kérdőívben!Szeretlek Laci!:)

fullanx 2009. febr. 5. Creative Commons License 141

Óh, én minden jó helyen feltett, jó kérdésre válaszolni szoktam.

Előzmény: Amarilli (140)
Amarilli 2009. febr. 5. Creative Commons License 140
Szerintem is...
Előzmény: 1faszu (138)
moonlighting 2009. febr. 5. Creative Commons License 139

Én is kitöltöttem ám tegnap, el is szállt szépen mikor elküldtem. Biztos jobb is így. De kitöltöttem. :)

1faszu 2009. febr. 5. Creative Commons License 138
"Nem úgy, te állj, s felelj, ki vagy!"
Előzmény: fullanx (136)
pimasz73 2009. febr. 4. Creative Commons License 137
Áh..úgysem mondják meg,hogy kicsodák micsodák...:)
Előzmény: fullanx (136)
fullanx 2009. febr. 4. Creative Commons License 136

Kedves tőled, de az új kérdőívvel talán egy picit még várnék. :)

Esetleg egyetlenegy kérdés lesz benne, a Hamlet nagy kérdése. De nem ám a "lenni vagy nem lenni?"! Hanem az a kérdés, amivel az egész darab kezdődik, amikor az őr megpillantja a szellemet a várfalon:

"Állj! Ki vagy?"

Előzmény: pimasz73 (135)
pimasz73 2009. febr. 4. Creative Commons License 135
Csak a szájuk volt nagy?:)))

Ezért nem kell naivnak lenni....;)))

Mondjuk,mostmár ideje lenne,ha 1 másik kérdőívet és készitenél,
gondolom kitöltenék azt is jópáran;)
Előzmény: fullanx (134)
fullanx 2009. febr. 4. Creative Commons License 134

Abban csalódtam, hogy úgy képzeltem, kihozható valami intimitás az itteni beszélgetésekből. Afféle játékos évődés, ami során azért az ember mutat valamit a valódi érzéseiből is.

A szegény, szomorú marha, aki vagyok... ;))

Annak azért szoktam örülni, mikor olykor visszanézek, és látom, hogy ezt a remek kis kérdőívet kitöltötte egy újabb valaki. :)

Előzmény: pimasz73 (133)
pimasz73 2009. febr. 4. Creative Commons License 133
Mert miért?

Csalódtál az itteniekben?
Előzmény: fullanx (132)
fullanx 2009. febr. 4. Creative Commons License 132
Azt nem tudom, tapasztaltabb vagyok-e itt. Csak azt tudom, hogy öreg hiba volt, amikor írogatni kezdtem a HUSZ-ba... Ősöreg hiba.
Előzmény: pimasz73 (131)
pimasz73 2009. febr. 4. Creative Commons License 131
Te biztosan jobban tudod,tapasztaltabb vagy itt...:)
Előzmény: fullanx (128)
vasgyári capriccio 2009. febr. 4. Creative Commons License 130
mi mást?:))) nah nem offolok
Előzmény: Törölt nick (129)
Törölt nick 2009. febr. 4. Creative Commons License 129
Lökött:> Kis kíváncsi. Nem vagy még elég koros? Tudod mást küldenék Neked, de azt sem szabad:))
Előzmény: vasgyári capriccio (127)
fullanx 2009. febr. 4. Creative Commons License 128
(Légy erős: ezeknek a meséknek százszor több közük van az élethez, mint bárminek, amit kóbor lelkek itt a HUSZ-on izengetnek egymásnak.)
Előzmény: pimasz73 (122)
vasgyári capriccio 2009. febr. 4. Creative Commons License 127

küldd át a válaszokat nekem és majd megírom helyetted:))

senki nem fogja sejteni,hogy Te vagyok én

Előzmény: Törölt nick (126)
Törölt nick 2009. febr. 4. Creative Commons License 126
Hm:) Nem hiszem, hogy ennyire ki kellene tárulkoznom;).
Előzmény: vasgyári capriccio (125)
vasgyári capriccio 2009. febr. 4. Creative Commons License 125
nosza:)
Előzmény: Törölt nick (123)
genyanya 2009. febr. 4. Creative Commons License 124

most látom, hogy a 17-est benéztem. a válaszom helyesen annyi, hogy nagyon igen. :)

Előzmény: genyanya (121)
Törölt nick 2009. febr. 4. Creative Commons License 123
Ez egy igen tartalmas kérdőív.
pimasz73 2009. febr. 4. Creative Commons License 122
Szép mesék:)

Jobban szeretem már az élet meséit:)
Előzmény: fullanx (120)
genyanya 2009. febr. 4. Creative Commons License 121

1. Hány éves vagy? lassan 28.
2. Hány évesnek érzed magad? lassan 28-nak.
3. Hány éves korodban kezdted a szexuális életet? fejben 8, tettleg 15. Ha némi tapi nem számít szexuális életnek.
4. Hány éves korodtól élvezed igazán? 15. :)
5. Van-e számodra elképzelt, ideális partner? nincs. Tini koromban mondjuk elképzeltem valamit...
6. Ha van most partnered, hasonlít-e az ideálisra? Miben? Gondolatvilágban, értékrenben, intelligenciában, szexusban, abban, ahogy irántam érez...
7. Mi az, amiben egyáltalán nem hasonlít rá? máshogy gondol saját magára, és a magassága sem az, amit elképzeltem.
8. Mi az, ami számodra nagyon fontos egy partnerben, de úgy gondolod, más nők számára nem szokott olyan fontos lenni? Hogy hagyjon nekem naaaaagy szabadságot, hogy ne legyen féltékeny, hogy szeresse, hogy ribi vagyok.
9. Mi az, ami számodra egyáltalán nem fontos egy partnerben, pedig úgy gondolod, más nők számára fontos szokott lenni? a hagyományos értelemben vett hűség.
10. Előfordult-e már, hogy egy másik nővel kellett "megküzdened" egy partnerért Milyen volt? sima ügy. :)
11. Előfordult-e már, hogy érted "küzdöttek meg" többen? Milyen volt? Kellemetlen.
12. Mondott már férfi "nemet" neked? Milyen volt? mondott. Nem vészes, kivéve, ha nem mondta ki, hanem úgy tett, mintha lenne esélyem... jesszus. :-/
13. Sejted-e egy férfiről, milyen lesz az ágyban, anélkül, hogy lefeküdtetek volna? Mi kell ehhez? a fene tudja. Azt hiszem, ebben nem vagyok jó.
14. Szereted-e, ha a partnered "kényeztet" az ágyban? Mit jelent számodra a "kényeztetés"? persze, biztos szeretem. De néha az a kényeztetés, ha nem kényeztet egy cseppet sem.
15. Ha van most partnered: eleget "kényeztet" az ágyban? Nem. de ez csak azért lehet, mert keveset vagyunk az ágyban.
16. Szereted-e, ha a partnered "magáévá tesz" az ágyban? Mit jelent ez számodra? Ha a másikat az tüzeli, hogy engem használ, akkor igen, én is szeretem. Ha csak azért csinálja, hogy meglegyek neki, hogy megmutassa, hogy "ő az erősebb", akkor taszít.
17. Ha van most partnered: rendesen "magáévá tesz"-e az ágyban? A ritkás rendszer is rendszer, ugye?
18. Szereted-e, ha te vagy a domináns az ágyban? Mit jelent ez számodra? Nem. A férfi legyen a férfi.
19. Ha van most partnered: tudsz-e annyira domináns lenni vele, amennyire szeretnél? ó, igen, pont annyira vagyok domináns vele, amennyire akarok. semennyire.
20. Van-e olyan különleges tapasztalatod, élményed a szexben, ami szerinted újdonság lenne a legtöbb nőnek? Ha igen, mi az? hármas felállások, négyes, swinger látogatás, és az, ahogy megélem, mikor odaadom magam valakinek.
21. Van-e olyan olyasmi a szexben, amiről gyakran fantáziálsz, de még nem tetted meg? Ha igen, mi az? Egyre gyakrabban jut eszembe, hogy meg kéne tanulnom a prosztatamasszázst.
22. Szoktál beszélgetni a szexről? Kivel? Mennyit? ááááá, soha! :)
23. Mi az a szexben, amiről nem beszélgetsz senkivel? nem hiszem, hogy van olyan. De nagyon megválogatom a beszélgetőpartnereket.
24. Szeretsz beszélgetni szex közben, vagy szereted, ha beszélnek hozzád ilyenkor? Beszélgetni? Ez valami tartalmasabbat jelent nekem... nem, beszélgetni nem szoktam. Valahogy sosem tudok a beszédre koncentrálni olyankor.
25. Elmondod-e a partnerednek, ha jó volt neked? És ha nem volt jó? Hogyan mondod el? testbeszéd. hasznos dolog. na jó, ha hűdejóvolt, azt szavakkal is megerősítem néha. :)
26. Elmeséled-e a szexuális fantáziáidat a partnerednek? nanáhogy.
27. Ő is elmeséli-e neked a saját szexuális fantáziáit? úgy tűnik.
28. Fontos számodra az őszinteség? Mitől őszinte valaki számodra? ha el tudja mondani azt is, amit nehéz.
29. Ha van most partnered: szerinted őszinte veled? igen.
30. És te őszinte vagy vele? többnyire.
31. Fontos számodra a hűség? Mitől hűséges valaki számodra? hűséges, ha tiszetletben tartja az én, a mi közös határainkat. és igen, ez fontos.
32. Ha van most partnered: szerinted hűséges hozzád? Igen.
33. És te hűséges vagy hozzá? Többnyire.
34. Ha van most partnered: van-e bármi, ami hiányzik neked? Igen. A kezdeti lángolás, a sok kettesben töltött idő; az a régi hangulat, amikor még csak mi voltunk.
35. És neki, szerinted? ugyanaz, bár kevésbé, mint nekem.
36. Lefeküdtél már valakivel érzelmek nélkül? Milyen volt? igen. változó. (bár szex közben érzelmek özönét élem át, de gyanítom, a kérdés nem erről szólt.)
37. Szerinted veled lefeküdtek már érzelmek nélkül? Milyen volt? Igen. változó.
a. kettesben egy vonzó férfivel 4-5
b. kettesben egy vonzó nővel 1-4
c. hármasban, két vonzó férfivel 3-5
d. hármasban, egy vonzó férfivel és egy vonzó nővel 3-4
e. többesben, vonzó féfiakkal és nőkkel 1-4
f. titokban, lopva szexelni (pl. más férjével vagy feleségével) 1-5
g. ha a partnereddel teljesen egyenrangúak vagytok az ágyban 1-5
h. ha kiszolgáltatott vagy a partnerednek az ágyban 3-5
i. ha a partnered kiszolgáltatott neked az ágyban 2-4
j. egy éjszakás kaland egy teljesen ismeretlen, de vonzó partnerrel 2-5
k. egy nagyon szép partnerrel szexelni 2
l. egy nagyon okos partnerrel szexelni 2
m. egy nagyon gazdag partnerrel szexelni 2
n. egy nagyon híres, ismert partnerrel szexelni 4
39. Melyik kérdésre volt a legjobb érzés válaszolni a kérdőívben? 8-asra
40. Mondj még valamit, amit fontosnak tartasz magadról, de nem volt rá kérdés a kérdőívben! a 38-as kérdésre képtelen vagyok normálisan válaszolni, mert többnyire ezek a kérdések nekem egyáltalán nem, vagy legalábbis leginkább nem befolyásolják a szexuális izgalmam mértékét. Minden az aktuális hangulatomon, és a partner/partnerek hangulatán, vonzerején múlik.

Előzmény: fullanx (-)
fullanx 2009. febr. 4. Creative Commons License 120

No, hát egy igazi mesében sosem az van, hogy "a királyfi _megmenti_ a királylányt"! Annál sokkal bonyolultabb dolgok történnek fiúk és lányok között az igazi mesékben.

Tessék, itt van egy: http://mek.oszk.hu/00400/00402/00402.htm#34

Előzmény: pimasz73 (119)
pimasz73 2009. febr. 3. Creative Commons License 119
Igen,kamasz fejjel még az ember hisz a mesékben,mert szépek...

Aztán,ahogy telnek az évek,mindenki belátja,hogy ez tényleg csak mese:)

A királyfi megmenti a királylányt és boldogan élnek,mig meg nem halnak....;)
Előzmény: fullanx (116)
Atalanta69 2009. febr. 2. Creative Commons License 118
..érzelgősködés közben lássunk egy kis ...valós életet...:)

1. Hány éves vagy?már inkább 40 mint 39...:)
2. Hány évesnek érzed magad?22.....vagy 5000?...néha nem tudom
3. Hány éves korodban kezdted a szexuális életet?......csak súgom...(13)
4. Hány éves korodtól élvezed igazán?19
5. Van-e számodra elképzelt, ideális partner?kinek nincs?....:)
6. Ha van most partnered, hasonlít-e az ideálisra? Miben?...pár dologban igen...
7. Mi az, amiben egyáltalán nem hasonlít rá? ...sokminden...
8. Mi az, ami számodra nagyon fontos egy partnerben, de úgy gondolod, más nők számára nem szokott olyan fontos lenni?kisugárzás,ápoltság,mindég alkalomhoz illő megjelenés,hang,tekintet,...mozdulatok,amik megfognak,legyen az a bizonyos csendes idegen,...egy kedves félmosoly,legyen uriember minden értelemben...,szenvedélyesség...úgy mindenben...legyen Ő a Férfi minden téren...
9. Mi az, ami számodra egyáltalán nem fontos egy partnerben, pedig úgy gondolod, más nők számára fontos szokott lenni? anyagiak,trendi-ség,macsóság,nagyszájúság,...ne legyen papucs...:)
10. Előfordult-e már, hogy egy másik nővel kellett "megküzdened" egy partnerért Milyen volt?ajaj...úgy küzdök,hogy úgy teszek,mintha nem küzdenék...:)
11. Előfordult-e már, hogy érted "küzdöttek meg" többen? Milyen volt?ilyen is volt...:)...ez minden Nőnek jó érzés...a végén én döntöttem...
12. Mondott már férfi "nemet" neked? Milyen volt?Nem....soha nem kezdtem én a férfival...a férfiak nem szeretnek vadak lenni...ők szeretnek vadászni...
13. Sejted-e egy férfiről, milyen lesz az ágyban, anélkül, hogy lefeküdtetek volna? Mi kell ehhez?Álltalában igen....ha nagyjából megfelel a 8.kérdésnek...akkor biztos,hogy ért a nőkhöz...biztos tud...:)
14. Szereted-e, ha a partnered "kényeztet" az ágyban? Mit jelent számodra a "kényeztetés"?Igen,nagyon....hangulatfüggő,sokminden belefér...a kényeztetésbe...:)
15. Ha van most partnered: eleget "kényeztet" az ágyban?nem mondhatnám...
16. Szereted-e, ha a partnered "magáévá tesz" az ágyban?Néha nagyon....:)
17. Ha van most partnered: rendesen "magáévá tesz"-e az ágyban?néha...
18. Szereted-e, ha te vagy a domináns az ágyban? Mit jelent ez számodra?nem igazán...de a partnert is kényeztetni kell,így néha át kell venni az irányítást...
19. Ha van most partnered: tudsz-e annyira domináns lenni vele, amennyire szeretnél?nem...talán nem is akarok
20. Van-e olyan különleges tapasztalatod, élményed a szexben, ami szerinted újdonság lenne a legtöbb nőnek?....:)van....de ez maradjon az én titkom...:)
21. Van-e olyan olyasmi a szexben, amiről gyakran fantáziálsz, de még nem tetted meg? Ha igen, mi az?...szex egy igazi érett Férfival...bár 19 évesen 12 évvel idősebb pasim volt...most mégis más lenne mint akkor...:)
22. Szoktál beszélgetni a szexről? Kivel? Mennyit?szoktam...nálam ez nem tabu téma...természetes...mint az evés,alvás...barátokkal...párommal...
23. Mi az a szexben, amiről nem beszélgetsz senkivel?...nem beszélem ki egy volt,vagy jelenlegi vagy jövőbeni partneremet sem...
24. Szeretsz beszélgetni szex közben, vagy szereted, ha beszélnek hozzád ilyenkor?beszélgetni---nem szeretek...néha beszélek...azt is szeretem ha beszélnek hozzám...
25. Elmondod-e a partnerednek, ha jó volt neked? És ha nem volt jó? Hogyan mondod el?...igen elmondom...lehetőleg kedvesen...főleg ha nem volt jó...:)
26. Elmeséled-e a szexuális fantáziáidat a partnerednek?...partner-függő...:)
27. Ő is elmeséli-e neked a saját szexuális fantáziáit?...szintén partner-függő...:)
28. Fontos számodra az őszinteség? Mitől őszinte valaki számodra?igen,nagyon...ha természetes,ha nincsenek titkai,ha mindent megbeszél velem-és meg lehet vele beszélni nyiltan...
29. Ha van most partnered: szerinted őszinte veled?nem...
30. És te őszinte vagy vele?..........azt hiszem...már nem...
31. Fontos számodra a hűség? Mitől hűséges valaki számodra?...nem csak a testi hűség számít...a lelki is...és hűség a közösen felépített élethez...
32. Ha van most partnered: szerinted hűséges hozzád?...talán igen...talán nem...
33. És te hűséges vagy hozzá?...testileg..........és a közösen felépített élethez......de lelkileg?!......
34. Ha van most partnered:.....hmm....nagyon sok minden...:)
35. És neki, szerinted?...nyilván,neki is van ami hiányzik...megváltoztam...
36. Lefeküdtél már valakivel érzelmek nélkül?Milyen volt?....igen....kizárólag kölcsönös szexuális vonzalom volt.......jóóó volt...működött...
37. Szerinted veled lefeküdtek már érzelmek nélkül? Milyen volt?...biztos...de legalább szexuális vonzalomnak lennie kellett....hisz működött...:)
a. kettesben egy vonzó férfivel:5
b. kettesben egy vonzó nővel:1
c. hármasban, két vonzó férfivel:3
d. hármasban, egy vonzó férfivel és egy vonzó nővel:1
e. többesben, vonzó féfiakkal és nőkkel:2
f. titokban, lopva szexelni (pl. más férjével vagy feleségével):4
g. ha a partnereddel teljesen egyenrangúak vagytok az ágyban:4
h. ha kiszolgáltatott vagy a partnerednek az ágyban:5
i. ha a partnered kiszolgáltatott neked az ágyban:4
j. egy éjszakás kaland egy teljesen ismeretlen, de vonzó partnerrel:4
k. egy nagyon szép partnerrel szexelni:3
l. egy nagyon okos partnerrel szexelni:..attól függ az okossága mire terjed ki....:))))
m. egy nagyon gazdag partnerrel szexelni:2
n. egy nagyon híres, ismert partnerrel szexelni:3
39. Melyik kérdésre volt a legjobb érzés válaszolni a kérdőívben?20...:)
40. Mondj még valamit, amit fontosnak tartasz magadról, de nem volt rá kérdés a kérdőívben!.....