Keresés

Részletes keresés

JAMIE222 Creative Commons License 2014.10.08 0 0 5345

Erre mondják, hogy eszemfaszom megáll?!:))

Kutya-pszichológia szint kb., vagy takarító-szobalány tanfolyam.

Előzmény: sogormail (5344)
sogormail Creative Commons License 2014.10.07 0 0 5344

EZ pl.

Jo kerdes mennyire akreditalt "kepzes" ez. 

Ha meg valaki felad egy ilyen hirdetest, legalabb a linkeket betehetne rendesen:) Nemetorszagban azert ezen a teruleten nehez a Mandukaval versenyezni, mindenesetre sok sikert aki kiprobalja!

Előzmény: Törölt nick (5343)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.06 0 0 5343

hordozási tanácsadó végzettség

 

csak kívülállóként, ha nem titok, mert aligha én vagyok a célközönség: ez a "hordozási tanácsadó végzettség" mi a szösz?

Előzmény: sisong111 (5342)
sisong111 Creative Commons License 2014.10.06 0 0 5342

Magyar cég külföldi terjesztőt keres termékeihez.
Saját márkás termékeink: http://www.poppybaby.eu/index.php?route=product/category&path=68]hordozókendők[/url],http://www.poppybaby.eu/index.php?route=product/category&path=64]mosható illetve http://www.poppybaby.eu/index.php?route=product/category&path=84_85]tisztasági.
Ezekhez keresünk üzleti partnereket a következő városokban vagy közelükben: München, Köln, Berlin, Bécs (A), Zürich(CH).
Elvárások:

  • megfelelő német nyelvtudás
  • hordozási tanácsadó végzettség
  • kiváló kommunikációs képesség
  • számlaképesség előny de nem feltétel

Juttatások:

  • 10% sikerdíj az eladott termékek után
  • szerződéses jogviszony
  • 6 hónap értékesítés után mindkét fél elégedettsége esetén lehetőség van az adott tartományban/kantonban kizárólagos termék forgalmazóvá válni (ezen feltételek megbeszélése személyesen történik)

Jelentkezni motivációs levéllel a következő email címen: info@poppybaby.eu, és/vagy telefonon: +36203568646!

nyar67 Creative Commons License 2014.10.01 0 0 5341

Kedves Magyar Családok!

Nagy örömmel hirdetjük meg a Magyarországon ismert és közkedvelt 
Kolompos Együttes családi koncertjét és táncházát,
amelyre 2014.október 12-én, vasárnap 16:00 órától kerül sor Frankfurtban,
a Saalbau Griesheim nagytermében.(Cím: Schwarzerlenweg 57, 65933 Frankfurt)
   
   Bővebb információ az együttesről: www.kolompos.hu 

A költséghozzájárulás személyenként 8€, 
                                                      két éves kor alatt pedig ingyenes.

Jegyrendelés:

Belépőjegyek korlátozott számban elővételben rendelhetők az alábbi címen:
webmaster@lingua-hungarica.de

Telefonon csütörtökönként és péntekenként 18:00 órától 19:00 óráig lehet érdeklődni: 0176-87791565

A jegyelővétel menete:

1. Kérjük írja meg az alábbi címre,hogy hány jegyet szeretne rendelni és hogyan  szeretné átvenni a belépőjegyét a koncertre!
2. A válaszlevélben megírjuk Önnek,hogy milyen számlaszámra kell befizetnie a belépőjegyek összegét.
3. Az Ön által megadott módon átveheti a jegyét egyik szombati napon, vagy az előadás előtt fél órával vagy pedig megkaphatja postai úton. Ez esetben ne feledkezzék meg kérem feltüntetni a megrendelőlevélben a pontos címét, valamit a belépőjegyek árán felül még legyen szíves pluszban 1€-t átutalni.

A kifizetett jegyekről:

1.A jegyek átvehetők Hollstein Barbarától a szombati magyaroktatás helyszínén a hesseni oktatási időszakban minden szombaton 9:45-10:00 óráig vagy 12:30-13:00 óráig. 

2.Amennyiben azt kérnék,hogy postázzuk a jegyeket, akkor kérnénk, hogy 1€ postaköltséggel számoljanak.

3.A már előre kifizetett jegyeket a koncert előtt is át lehet venni 15:30-tól.


   Minden kedves érdeklődő családot szeretettel várunk!

   Lingua Hungarica Lehrerverein Frankfurt e.V., a koncertet szervező egyesület és a koncertet támogató egyesületek:

   Német-Magyar Társaság Frankfurt 1970 e.V., Csodaország Klub e.V, Tátika Gyerektánc

liame24 Creative Commons License 2014.09.30 0 0 5340

Nagyon köszönöm, hogy segítettél. Valóban hasznos segítség volt! :)

Biztos voltam benne, hogy belekavarok valami hibát is.

Előzmény: GEdevil10 (5339)
GEdevil10 Creative Commons License 2014.09.30 0 0 5339

jó, mondjuk én túl gyorsan írtam és kihagytam belöle az "emberi fogyasztásra szánt", de kiegészitem neked:

 

Ratten verunreinigen die für den menschlichen Verzehr bestimmten Lebensmittel durch an ihren Körpern haftende (Krankheits)erreger und verursachen dadurch Lebensmittelvergiftungen. Mit der Verbreitung verschiedener Tierkrankheiten wiederum können sie Seuchen verursachen.

 

A tiédnél sajnos már a mondatszerkezet hibás

Előzmény: liame24 (5338)
liame24 Creative Commons License 2014.09.30 0 0 5338

Köszi! A tiéd valóban sokkal egyszerűbbnek tűnik..

 

megmutatom, én mit hoztam ki belőle. Ezért is gondoltam, hogy kikérem valaki véleményét, mert ez túl nyakatekernek tűnt még számomra is:
"Lebensmittel, die für den menschlichen Verzehr bestimmt sind, durch die Körper den Ratten mit Krankheitserregern kontaminiert, daher können die Tiere auch Lebensmittelvergiftung verursachen. So könnten Epidemien auslösen, mit den verschiedenen Tierkrankheiten zu übertragen."

Hiába, régen németeztem már..

Előzmény: GEdevil10 (5337)
GEdevil10 Creative Commons License 2014.09.30 0 0 5337

Ratten verunreinigen Lebensmittel durch an ihren Körpern haftende (Krankheits)erreger und verursachen dadurch Lebensmittelvergiftungen. Mit der Verbreitung verschiedener Tierkrankheiten wiederum können sie Seuchen verursachen.

Előzmény: liame24 (5336)
liame24 Creative Commons License 2014.09.30 0 0 5336

Nagyon köszi, rendes tőled! :-) Ez lenne az (guszta téma):

 

"A patkányok a testükre tapadt kórokozókkal szennyezik be az emberi fogyasztásra szánt élelmiszereket és ezzel ételmérgezést idéznek elő. A különböző állati betegségek terjesztésével pedig járványokat okozhatnak."

Előzmény: GEdevil10 (5335)
GEdevil10 Creative Commons License 2014.09.30 0 0 5335

másold be nyugodtan, ránézek

Előzmény: liame24 (5334)
liame24 Creative Commons License 2014.09.30 0 0 5334

Ez csak természetes. A problémám az, hogy megfogott a szóban forgó összetett magyar mondat, és valahogy nem jutok egyről a kettőre vele. Viszont nem szerettem volna trollkodni ebben a topicban, így a konkrét mondatot elsőre nem másoltam be. :)
Bemásolhatom esetleg, megtennéd hogy ránézel? (Ha nem túl off a kérdés).

Előzmény: GEdevil10 (5333)
GEdevil10 Creative Commons License 2014.09.30 0 0 5333

...hát, szerintem ha valamit németre szeretnél fordítani, akkor a legcélszerübb, ha ezt a német nyelvtan szabályai szerint teszed

Előzmény: liame24 (5332)
liame24 Creative Commons License 2014.09.30 0 0 5332

Hallo, hallo! Sziasztok németországi magyarok! Kérhetnék egy kis segítséget német nyelvi ügyben? Egy magyar mondat németre fordításában, pontosan melyik nyelvtant kellene használnom, stb. (Nem akartam trollkodni). Várom a válaszotokat :)

GEdevil10 Creative Commons License 2014.09.19 0 0 5331

Visszakapod a pénzed.

 

A gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy ha vásároltál is, akkor levonják a visszatéritendö betétdijat a fizetendö összegböl, ha csak visszaváltottál, akkor kifizetik az összeget készpénzben.

Előzmény: Kaufland (5329)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.19 0 0 5330
Előzmény: Kaufland (5329)
Kaufland Creative Commons License 2014.09.18 0 0 5329

Hello,

 

az lenne a kérdésem, hogy pl. az Edeka-ban üvegvisszaváltáskor visszakaphatom-e azt az összeget, ami a cetlin van kápéban, vagy muszáj ott levásárolnom?

sogormail Creative Commons License 2014.09.12 0 0 5328

Azzal, hogy emlegeted tul sok plusz informaciot nem kozolsz. A lehuzos cegek problemaja ismert, itt is volt nem egy hasonlo tortenet. Nyelvtudas nelkul es szakmai tudast nem igenylo munkara mar vagy atverik az embert(eket) az elejen (fizess be vmi osszeget es eltunnek) vagy rabszolga munkat kinalnak. Nem uj informacio.

Amig van losz.ar vereb is lesz alapon. Az aki kiszolgaltatott helyzetben van vagy aki annyira eletkeptelen mint egy lentebbi kerdezo, aki a te 2-vel korabbi infodat se olvassa el, az ki fog menni. Hatha alapon. Igy akit erint az beprobalkozik vagy el sem olvassa az infokat, akit nem erint annak meg nem informacio.

Az atverosdi ugy kerulheto el, hogy ha pl. az ajanlat elott beirod a google-be, hogy Nemetorszag husipar. Tomegevel fogsz hasonlo es meg durvabb atveresekrol olvasni husipar, epitoipar,kutyatap csomagolo uzem, krumpliszedes es hasonlo temakorokben. Masodsorban aki nem akarja atvagni magat, az nem megy ki a kezeben levo munkaszerzodes (es nyelvtudas, valamint anyagi tartalek) nelkul. Munkaszerzodes es nem egy fecni amit neked adtak pl. Munkaszerzodes tartalmazza minimum a kotelezettsegeket es berezest, juttatasi csomagot! Hol vagy allomanyban, melyik orszag telephelyen, kikuldetes. Enelkul meg perelni se nagyon lehet. De meg lehetne probalni. Ha ugy erzed, hogy jogserelem ert, akkor szedj ossze meg kb. 5-10 ember rajtad kivul es ballagj be a rendorsegre feljelentest tenni. Csoportosan van ertelme. Bemesz teszel egy feljelentest, kapsz egy ugyiratszamot. A tobbieknek megadod az ugyiratszamot, hogy osszekapcsoljak az eseteket. Igy talan foglalkoznak vele.  

Előzmény: Igazság (HUN) (5327)
Igazság (HUN) Creative Commons License 2014.09.12 0 0 5327

Mint már említettem,senki se menjen húsüzembe dolgozni ,főleg nem ha a Budapesti irodából hívják telefonon, bizonyos Popovics Magdolna és társa mert amit elmondanak az szép és jó mind addig amíg kiutazol a munkahelyre és meglátod milyen körülmények vannak !! Nem embernek való!! Szerződése csak nekik van veled!! Mert te nem kapsz semmilyen papírt! És a fizetés nincs beleírva , továbbá minden szerszámot és védő ruhát ,kesztyűt ,kést ami a munkádhoz kell és a cég biztosít azt az első fizetésedből levonja !! aztán ha a munka során ,elszakad vagy elkopik az általad használt szerszám és védőruha akkor természetesen kicserélik viszont újból levonásra kerül a fizetésedből!! Vigyázzatok!!! Én már megjártam az ilyen aljas emberekkel és csak segíteni akarok másokon,hogy senki ne kerüljön ilyen helyzetbe mint amibe én is kerültem! 

DeRosa Creative Commons License 2014.09.09 0 0 5326

Ilyen fontos embereknek a ceg intezzen egy lakast/telephelyet/postafiokceget... De en csak vicceltem. ;-)

 

Ti meg nem. :-(

 

Udv,

deRosa

Előzmény: Wagner Gyöngyi (5322)
GEdevil10 Creative Commons License 2014.09.09 0 0 5325

...és egyáltalán miért ír alá valaki ilyesmit?

Előzmény: sogormail (5323)
sogormail Creative Commons License 2014.09.09 0 0 5324

Magyarul csalni szeretnetek!?

Előzmény: Wagner Gyöngyi (5322)
sogormail Creative Commons License 2014.09.09 0 0 5323

Az nem szerzodes amiben nem szerepel a munkalto, telephelye, munkavegzes helye, munkaido, juttatasok es egyeb benefitek!

Előzmény: Igazság (HUN) (5321)
Wagner Gyöngyi Creative Commons License 2014.09.09 0 0 5322

Sziasztok!
Cégünk ügyvezetőjének keresünk Németországban lakcímbejelentéshez címet. Nem fog ott lakni, csak a postát szeretné időnként átvenni, céges ügyek intézése végett.
Köszönöm a segítséget.

Igazság (HUN) Creative Commons License 2014.09.09 0 0 5321

Ne menjen senki sem a húsiparba mert átverés,és szerződést íratnak veled de abban sem a fizetésed és sem pedig az hogy hova vagy bejelentve ,mennyi órában ..stb  én is írtam szerződést de arról nekem nem készült példány és azoknak sem akikkel együtt voltam (7 munkatárs) 

Igazság (HUN) Creative Commons License 2014.09.09 0 0 5320

Szia. Olvasd el amit írtam!! Igazság(HUN)

Előzmény: Magyarosi Gábor (5317)
sogormail Creative Commons License 2014.09.09 0 0 5319

:) Na az ilyen hozzaszolasokat kellene spamkent azonnal torolni:) (Nem a tiedet, hanem a Magyarosi felet) 

Előzmény: Order of Hermes (5318)
Order of Hermes Creative Commons License 2014.09.09 0 0 5318

Ember, legalabb ket hozzaszolast olvass vissza. (Ja es tanulj meg magyarul is legyszi)

Előzmény: Magyarosi Gábor (5317)
Magyarosi Gábor Creative Commons License 2014.09.08 0 0 5317

Sziasztok, hogy ha Prima Hus Fleischhandels GmbHCloppenburgban dolgoztatok vagy valami hasznos információt valaki valamit tudna????

sogormail Creative Commons License 2014.09.07 0 0 5316

alap hiba amit elkovettel, hogy alairt szerzodes nelkul mentel ki! 

Nemetorszag, de sok mas orszag is tele van segedmunkat kinalo, nyelvtudas nelkuli  munkaajanlatokkal, amik legnagyobbreszt lehuzas (fizess be egy osszeget, majd semmi nem tortenik), kisebb reszt meg tomeny rabszolgamunka (ugy tunik ilyenbe futottal bele). Az osszes forum tele van ezekkel az informaciokkal.

 

Szakmai tudas, nyelvtudas, munkakereses, alairt szerzodes es utana lehet menni. Akkor nem nagyon er hasonlo meglepetes.

 

 

Előzmény: Igazság (HUN) (5315)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!