Keresés

Részletes keresés

bobbyfischer888 Creative Commons License 2023.08.08 0 0 872

HÁZI Készítésű ERDÉLYI Lekvár, többféle ízben, cukormentes is, 300g:

Lekvárok Cukorral:

 

Áfonya
Birskörte
Cseresznye
Csipkebogyó
Csipős paprika
Eper
Fekete ribizli
Hagyma
Kajszibarack
Kökény
Málna
Meggy
Rózsa
Som
Szamóca
Tőzegáfonya
Vegyes erdei gyümölcs bazsalikommal
Zöld dió

Lekvárok Cukor nélkül:

 

Áfonya
Áfonya saját levében
Cseresznye
Csipkebogyó
Fekete ribizli
Homoktövis
Homoktövis vízben
Kökény
Som
Szilva
Tőzegáfonya

 

Lekvárok Mézzel:

 

Áfonya
Csipkebogyó
Fenyőrügy
Homoktövis

 

Lekvárok Hidegen Kavarva:

Csipkebogyó
Kökény
Som

HÁZI Készítésű ERDÉLYI Szörp, többféle ízben, cukormentes is, 500 ml:

 

Szörpök Cukorral:

Áfonya
Bodza
Csipkebogyó
Eper
Fekete ribizli
Fenyőrügy
Fenyőtoboz
Gyermekláncfű
Homoktövis
Kakukkfű
Kökény
Levendula
Málna
Meggy
Menta és citrom
Rózsa
Som
Tőzegáfonya
Vegyes erdei gyümölcs

 

Szörpök Cukor Nélkül:

Áfonya
Csipkebogyó
Fekete ribizli
Galagonya
Homoktövis
Kökény
Som
Tőzegáfonya

Tinktúrák-Cseppek 20ml-50 ml:

Cickafark
Fokhagyma
Galagonya
Gyermekláncfű gyökér
Kakukkfű
Kökényvirág
Körömvirág
Medvehagyma
Nadály
Üröm
Vörös herevirág
Zöld dió
Zsálya

Teafüvek 40g-110g:

Áfonya Levél
Cickafark
Hárs
Málna levél
Lósósdi
Orbáncfű
Vegyes Tea

 

HÁZI Készítésű ERDÉLYI Zakuszka, 300g:

 

- Padlizsános és Paszulyos Zakuszka
- Paszulyos Zakuszka
- Padlizsános Zakuszka
- Gombás Zakuszka

 

Medvehagymás finomságok, 300g:

 

Darált Medvehagyma
Medvehagymás Savanyúság
Medvehagymás Zsír
Padlizsánkrém

 

Szorbék, 230g:

Áfonya
Citrom
Csokoládé
Eper
Kávé
Málna
Narancs

 

Hiteles készítőtől, nincs benne semmiféle mesterséges adalékanyag!!!
Teljes terméklistát e-mailen keresztül küldök.
Nyugodtan keress, hívj, kérdezz!!!

E-mail: pinterlaszlo76@gmail.com

 

Tel: +36306116706

kalini Creative Commons License 2022.04.07 0 0 869

Sziasztok! 

 

A BGE hallgatójaként egy egyetemi feladat keretein belül létre kellett hoznunk egy saját vállalkozást. Így született meg a HEALTHBYYOU ötlete. A vállalkozás küldetése, hogy hozzásegítse a fogyasztókat az egészségesebb életmód eléréséhez és megkönnyítse a vásárlók számára a változatos és egészséges étkezést. A fogyasztók kiválasztják az ételt, mi előkészítjük és kiszállítjuk a friss alapanyagokat, így már készülhetnek is otthon a finomabbnál finomabb ételek!

 

A véleményeteket szeretném kérni a szolgáltatással, illetve az oldallal kapcsolatban. 

Ti kipróbálnátok-e?

 

Előre is köszönöm:)

 

Healthbyyou (webnode.hu)

Törölt nick Creative Commons License 2022.04.07 0 0 868

Sziasztok! 

 

A BGE hallgatójaként egy egyetemi feladat keretein belül létre kellett hoznunk egy saját vállalkozást. Így született meg a HEALTHBYYOU ötlete. A vállalkozás küldetése, hogy hozzásegítse a fogyasztókat az egészségesebb életmód eléréséhez és megkönnyítse a vásárlók számára a változatos és egészséges étkezést. A fogyasztók kiválasztják az ételt, mi előkészítjük és kiszállítjuk a friss alapanyagokat, így már készülhetnek is otthon a finomabbnál finomabb ételek!

 

A véleményeteket szeretném kérni a szolgáltatással, illetve az oldallal kapcsolatban. 

Ti kipróbálnátok-e?

 

Előre is köszönöm:)

 

Healthbyyou (webnode.hu)

 

Mi92 Creative Commons License 2021.04.21 0 0 866

Sziasztok!

Egyetemi tanulmányaimhoz kapcsolódó feladathoz kérném, hogy segítsetek, mondjatok véleményt az alábbi oldalakról!

Szeretném, ha pár szóban értékelnétek a weboldalt és a blog posztot is, amit megosztottam Veletek!

 

Szerintetek egy ilyen termék megállná a helyét a piacon?

(Az adatok nem valósak- ez csak egy fiktív termék,
a beadandó feladathoz hoztam létre a felületet és a koncepciót!)

 

Köszönöm,

 

http://green2methesmoothie.simplesite.com

 

https://green2me.webnode.hu

 

füegy Creative Commons License 2019.11.15 0 0 865

Szia, végre valaki reagált, és úgy összegzem, hogy pozitívan :)

 

Nekem minden könyve meg van itthon, ( egészen meglepődtem, hogy könyvtárban is olvasható, de nem tudom, miért csodálkozom :)) ), napi szinten olvasok belőle részletet,  nagyon sok erő sugárzik belőle.

Előzmény: fitten_élni (864)
fitten_élni Creative Commons License 2019.11.15 0 0 864

Szia!

Én nem olvastam, de van aki igen. Ő így értékelte:

 

Anthony William: Egészséges májműködés

Válaszok az ekcémára, a pikkelysömörre, a cukorbetegségre, a Streptococcusra, a puffadásra, az epekőre, az adrenalin stresszre, a krónikus fáradtságra, a zsírmájra, a súlyproblémákra, a kontaminált vékonybél szindrómára és az autoimmun betegségekre

 

"Rendkívül olvasmányos könyv, és rengeteg, de tényleg rengeteg információt kaptam a máj, és a szervezetem (egyéb szerveim) működéséről.
Az író, hogyismondjamcsak szakértősége viszont keltett bennem némi feszültséget. Régi motoros ő, és gondolom az otthonában elismerik. De ez a „meghallja” a betegséget, vagy „meglátja” nekem egy picit sok.
Mindazonáltal színvonalas extra volumenű írás, tartani is rendkívül nehéz.
Abból az alaptételből indul ki a szerző, hogy a májunk a legközpontibb szervünk. Méregtelenít, utasít, hormonokat küldözget, emészt, kiválaszt, raktároz, mérgeket csomagol be, hogy ne essen bajunk…stb. Ha belegondolunk a hétköznapokban el sem jut a tudatunkig, hogy mennyi mindent tesz értünk a májunk, és ha nem tudja jól csinálni…nos az rendkívül nagy baj. Megjelenik rögtön az emésztésünkön, a bőrünkön, és ezer kis „apró” dologban. Magas vérnyomás, fejfájás, cukorbetegség, bél és gyomorbetegségek (igen komolyak is), tehát a szerző szerint tennünk kell valamit, hogy a májunk újra önmaga lehessen. Mert tudnunk kell, hogy a májunk a saját működését áldozza be, amikor olyan dolgokat tesz értünk, hogy péládul átdorbézolunk egy éjszakát (pizza, zsíros kaja, sör, bor, rövid, akármi), és jó ha tudjuk ilyenkor majdnem haldoklik a májunk, küzdelmes csatát vív értünk. Ilyenkor viszont minden más háttérbe szorul, és őszintén…minden nap csinálunk valamit, amitől a normál működés a háttérben ragad, majd elkezd felhalmozódni a munka, átersztenek a méreganyagok és mi nem tudjuk, hogy mi bajunk van.
Nem kell új életmódot elkezdenünk, de van pár recept ahhoz, hogy újra egészséges legyen a májunk. Például ne kávét döntsünk le éhgyomorra, hanem kortyoljunk el citromos vizet. Mondjuk, ha lehet egy litert, de én két decit ittam, és tényleg van látszata, aztán jöhetne a zellerlé, de az egyelőre idegen tőlem :/ Szoktam smoothie-t inni, abba beleteszek pár szelet szárzellert, úgy egész üdítő íze van. Szóval nem azt kell enni és inni, amit mi megkívánunk, mert az agyunk és a szemünk a bolondját járatja velünk, hanem inkább azt, ami jót tesz a szervezetünknek.
Hasznos könyv, és aki egy kicsit is óvni akarja a testét, annak ajánlom elolvasásra. Megéri.
Ez könyvtári példány volt nálam, de a Gyógyító ételek c. könyvét megvettem, mert ott minden növény/gyümölcs jótét hatása leírásra kerül, és álmomban nem gondoltam volna, hogy egy egyszerű mandarin vagy banán milyen hasznos a szervezetünk számára, csak sajnos nem mindegy, hogy mikor vesszük magunkhoz.
(Csak zárójelbe, itt a dinnye szezon, egyetek sokat belőle, mert rendkívüli csemege a májatok számára! Éhgyomorra vagy főtékezés után 3-4 órával, és utána 1-1,5 óráig ne egyetek mást)!

Előzmény: füegy (863)
füegy Creative Commons License 2019.09.25 0 0 863

Sziasztok !

 

Érdekelne, olvastátok-e" Anthony William : Egészséges májműködés"  c könyvét ?

Vagy valamelyik másikat tőle, van még ezen kívül három.

Pedroo84 Creative Commons License 2019.03.11 0 0 862

Mi a véleményetek a PURE tanulmányról? 

 

Érdekes összefüggés a zsír és keringési betegségek között. Igen nagy szabású átfogó több országot érintő hosszú követéses idejű epidemiológia vizsgálat  

 

Tehát a telített és telítetlen zsír fogyasztás és a szív érrendszeri betegségek között nem volt összefüggés..tehát ha állati zsírt eszel az sem baj.

 

"Total fat and saturated and unsaturated fats were not significantly associated with risk of myocardial infarction or cardiovascular disease mortality." 

 

Telített zsírok esetében pl alacsonyabb volt a stroke kockázatnak

Higher saturated fat intake was associated with lower risk of stroke

Nekem ez volt a leginkább meglepő 

 

https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(17)32252-3/fulltext

 

Boarhunter Creative Commons License 2018.01.17 0 0 860

Szánalmas vagy öcsém...

Előzmény: Lajovic (859)
Afrikaans8 Creative Commons License 2016.08.11 0 0 856

Nyílt levél Schobert Norbihoz – Honnan jöttek ezek a tények?

Kedves Norbi! Kíváncsiságból belehallgattam a mai élő videódba, ahol tanácsokat adtál embereknek. Még szerencse! A nyírfacukorról, azaz xilitről is beszéltél, ahol kicsit meglepődtem, mivel nagyon is hasonlított egy általam felvetett elmélethez, amit te azonban már[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Afrikaans8 Creative Commons License 2016.08.11 0 0 855

Az ember, aki naponta 25 tojást evett

Az eset főszereplője egy 88 éves amerikai bácsi, aki legalább 15 éven át tartotta magát a napi átlagosan 25 tojásos adagjához. Vajon milyen volt a koleszterinszintje? Volt-e érelmeszesedése? El volt hízva? És egyáltalán létezik-e tudományosan megalapozott limit a[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

so_25 Creative Commons License 2016.06.21 0 0 854

Kedves Látogatók, 

 

sok szeretettel várunk Benneteket újonnan nyíló webshopunkban, melynek neve BioHamm. :)

Folyamatosan bővülni fog a kínálatunk élelmiszerekkel, biokozmetikumokkal, különlegességekkel. 

Elérhetőségünk: 

 

http://www.biotech-shop.hu

Nézzetek be hozzánk, ha fontos számotokra az egészség, a jó közérzet és a természetes szépség, mindez kedvező áron, különleges termékekkel megfűszerezve. 

Z84 Creative Commons License 2016.02.25 0 0 853

Február 25-én 14.00 és 16.00 óra között online tanácsadói rovat dietetika, gasztro, sportágválasztás, edzésterv témákban. Februári szakértő Zentai Andrea, vezető dietetikus, a Diétás Kiskáté szerzője, a Mandulaliget társalapítója, oktatója. 

 

Az élő tanácsadásban való részvételhez csupán internetes online kapcsolat szükséges. Az esemény oldala ezen a linken érhető el.

 

Így vehet részt az ingyenes tanácsadáson:

  1. Kattintson a következő linkre, vagy másolja be internet böngészőjébe: http://breeze.educreative.eu/medicina/
  2. A link megnyitása után megjelenő oldalon válassza ki a vendég módot (Enter as a Guest).
  3. A mód kiválasztása után megjelenik egy mező (Name), amelyben adjon meg egy tetszőlegesen kiválasztott felhasználónevet
  4. A név megadása után nincs más teendő, mint a belépő gombra (Enter room) kattintani és már csatlakozott is az élő előadáshoz.
  5. A csatlakozás után már láthatja a weben zajló előadást egy videó felületen.
  6. A videó felület alatt egy chat felületet talál, ahol fel tudja tenni kérdéseit írásban.
  7. Ön a chat funkció mellett élő szóban is hozzá tud szólni az előadáshoz, ha rákattint oldal fejlécén található kezét emelő bábúra/ikonra
  8. Miután az előadó elfogadja az Ön felkérését, létrejön a kapcsolat és hozzá tud szólni az előadáshoz.
  9. Az előadás végén jelentkezzen ki és zárja be böngészőjét.
AndieK Creative Commons License 2015.12.15 0 0 852

Ki mondta, hogy a pizza vagy a túrógombóc nem lehet diétás?A mézeskalácsot is lehet büntetlenül habzsolni? Egészséges, diétás, kényeztető finomságok és egy új zsírégető alakformáló technológia, hogy még inkább jól érezd magad a bőrödben. Ezekről szól oldalunk. :) https://www.facebook.com/narlkokai/

Liveupstudio Creative Commons License 2015.06.05 0 0 851

Sziasztok! 
NYEREMÉNYJÁTÉK!
Kisorsolok 1 KARTON(24db) La Boisson DeLaVie-magyarul AZ ÉLET ITALA vitamin italt!(www.swisslaboratory.hu/a-termek/)
Aki részt akar venni a játékban a következőt kell tennie:

Kitölti az alábbi linken található kérdőívet


http://ripet.hu/feedback.php?kid=f008bd9d528753b8d91f22886023275b

És máris részt vesz a sorsolásban.



A sorsolás időpontja: 2015. 06. 12.-Péntek 20:00
A nyertessel még aznap felvesszük a kapcsolatot!

Sok sikert mindenkinek!

facs09 Creative Commons License 2015.04.16 0 0 850

Sziasztok!

Segítséget kérnék tőletek! Szakdolgozatot írok a BGF-en turizmus menedzsment mesterképzés szakon. A szakdolgozatom fő témája a cukorbetegség és egyéb ételintoleranciák, és az ezekkel együtt élők szállodai étkezése. Segítenétek a szakdolgozatom elkészítését azzal hogy kitöltitek az alábbi kérdőívet?
http://ripet.hu/feedback.php?kid=a47d1955c91220a5fd2d64f53f4d2f5b

 

Előre  is köszönöm!

Fanni

újmóni Creative Commons License 2014.02.22 0 0 849
Előzmény: Kaszler Zelma (848)
Kaszler Zelma Creative Commons License 2014.02.22 0 0 848

Nemrég derült ki, hogy gluténérzékeny vagyok. Most teljes életmódváltáson kell keresztülmennem és nem egyszerű. Először is nem találtam még olyan helyet, ahol van rendes választék ezekből és nem kell keresztülutaznom a fél városon. A 11. kerületben lakom, a környéken keresek valamit. Van olyan jól bevált hely, amit szívesen ajánlotok? Illetve a házi kenyérsütéshez tudtok tippeket, tanácsokat, jól bevált recepteket?

endru Creative Commons License 2014.02.15 0 0 847

Üdítő ital mánias vagyok. Vettem egy Jumbi nevű ananász szörpöt. Odahaza elolvastam a szupererős nagyítómmal a feliratot. Azt hittem rosszul látok. De legalább megtudtam mit vettem. A gyermekek tevékenységére és figyelmére káros hatást gyakorolhat. Olvasom a cimkén. Mit is vettem tulajdonképpen?

újmóni Creative Commons License 2013.12.28 0 0 846

REKLÁM!!!

 

Plusz méretes parasztvakítás.

 

 

Előzmény: F J (845)
F J Creative Commons License 2013.12.27 0 0 845

A módszer lényege az anyagcseretípus-mérés, aminek segítségével megállapítjuk a paciens egyéni idegrendszeri, emésztőrendszeri és hormonális beállítottságát. Ezek alapján személyre szabottan összeállítjuk az táplálkozási programot, amely segítségével visszaáll a szervezetben a természetes egyensúly. Ennek következtében a sejtszintű energiaellátottság megemelkedik, nő a vitalitás, felerősödnek testben az öngyógyító folyamatok, a test pedig a neki megfelelő optimális testsúlyt és testformát veszi fel.

 

További információk a

http://anyagcseretipus-meres.hu/

oldalon találhatóak!

 

betty_78 Creative Commons License 2013.12.10 0 0 843

http://promissbridal.hu/hu/menyasszonyi-ruhak/kollekcio-1/kollekcio-i-d.html  ,

Jó kis motivációs tréning ? Ebbe kellene beleférnem :)

kutatas001 Creative Commons License 2013.10.03 0 0 842

Sziasztok!

 

18-24 éves lányok, hölgyek kérlek töltsétek ki a kérdőívemet az egészséges életmódról. Köszönöm!!!

 

https://docs.google.com/forms/d/12GzTGTLnCkEEaA5YvN7ka09yllS-9sXiJaCUQAMlbxQ/viewform

 

 

H_G Creative Commons License 2013.09.23 0 0 841

Úgy kellene neki! (Nem valódi fórumozó, spammer.)

 

Előzmény: mineralwasser (840)
mineralwasser Creative Commons License 2013.09.23 0 0 840

Majd jó kis epekövet fog kifejleszteni a zsírmentes táplálkozástól.

Előzmény: Anett G.P. (836)
újmóni Creative Commons License 2013.08.17 0 0 837
Anett G.P. Creative Commons License 2013.08.14 0 0 836

én két hete kezdtem átállni az egészséges táplálkozásra! a lányom már egy ideje nyaggatott, hogy hagyjak fel a zsíros ételekkel! ő már lassan fél éve nem eszik kenyeret és zsíros ételeket,  most én is mellőzöm az étrendemből. ráadásul a lányomtól kaptam egy asztali grillt a Media Markt-ból, mert zsír nélkül készíthetek rajta húst, zöldségeket. már jó recepteket is kaptam hozzá :) úgyhogy a hétvégén fogom először kipróbálni

újmóni Creative Commons License 2013.08.08 0 0 835
Előzmény: onelifefit (834)
onelifefit Creative Commons License 2013.08.08 0 0 834

Sziasztok! Most csinálok egy honlapot ahol mindenféle tippek és tanácsok lesznek az egészséges életmóddal kapcsolatban, akár személyre szabott tanácsok is ingyen! Sport ételek diéta minden!
http://onelifefit.atw.hu

nézek Creative Commons License 2013.06.23 0 0 831

Na, ez az...sokan már észre sem vesszük mit eszünk.

Nem akarok nagy szavakkal dobálózni, de azt mondják a minőségi élet egyik alapja(általában) a minőségi étel/étkezés. A jó minőségű koszt(bármi is)jobban karbantartja a szervezetet.(általában).

Amikor bármit is a számba tolok étel gyanánt, egy pillanatra eltűnődöm...mivel locsolták, permetezték, tápanyagozták,stb.. a tej, a hús,  a tea, gyümölcs-zöldség, stb bármi kételyt ébreszt..persze ezen töprengve nem lehet élni, és jóízűen aludni... majd meglátjuk..ha kilencven felé közelítünk, akkor nem ettünk(nagyon)sok mérget, ha hatvan után eldobjuk a kanalat, akkor ettünk...

 

megyek, és szedek egy kis permetezetlen ribizlit.(amit ihatatlan kútvízzel locsoltam)

Előzmény: Seldonkúper (830)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!