Keresés

Részletes keresés

endru Creative Commons License 2014.02.15 0 0 847

Üdítő ital mánias vagyok. Vettem egy Jumbi nevű ananász szörpöt. Odahaza elolvastam a szupererős nagyítómmal a feliratot. Azt hittem rosszul látok. De legalább megtudtam mit vettem. A gyermekek tevékenységére és figyelmére káros hatást gyakorolhat. Olvasom a cimkén. Mit is vettem tulajdonképpen?

újmóni Creative Commons License 2013.12.28 0 0 846

REKLÁM!!!

 

Plusz méretes parasztvakítás.

 

 

Előzmény: F J (845)
F J Creative Commons License 2013.12.27 0 0 845

A módszer lényege az anyagcseretípus-mérés, aminek segítségével megállapítjuk a paciens egyéni idegrendszeri, emésztőrendszeri és hormonális beállítottságát. Ezek alapján személyre szabottan összeállítjuk az táplálkozási programot, amely segítségével visszaáll a szervezetben a természetes egyensúly. Ennek következtében a sejtszintű energiaellátottság megemelkedik, nő a vitalitás, felerősödnek testben az öngyógyító folyamatok, a test pedig a neki megfelelő optimális testsúlyt és testformát veszi fel.

 

További információk a

http://anyagcseretipus-meres.hu/

oldalon találhatóak!

 

betty_78 Creative Commons License 2013.12.10 0 0 843

http://promissbridal.hu/hu/menyasszonyi-ruhak/kollekcio-1/kollekcio-i-d.html  ,

Jó kis motivációs tréning ? Ebbe kellene beleférnem :)

kutatas001 Creative Commons License 2013.10.03 0 0 842

Sziasztok!

 

18-24 éves lányok, hölgyek kérlek töltsétek ki a kérdőívemet az egészséges életmódról. Köszönöm!!!

 

https://docs.google.com/forms/d/12GzTGTLnCkEEaA5YvN7ka09yllS-9sXiJaCUQAMlbxQ/viewform

 

 

H_G Creative Commons License 2013.09.23 0 0 841

Úgy kellene neki! (Nem valódi fórumozó, spammer.)

 

Előzmény: mineralwasser (840)
mineralwasser Creative Commons License 2013.09.23 0 0 840

Majd jó kis epekövet fog kifejleszteni a zsírmentes táplálkozástól.

Előzmény: Anett G.P. (836)
újmóni Creative Commons License 2013.08.17 0 0 837
Anett G.P. Creative Commons License 2013.08.14 0 0 836

én két hete kezdtem átállni az egészséges táplálkozásra! a lányom már egy ideje nyaggatott, hogy hagyjak fel a zsíros ételekkel! ő már lassan fél éve nem eszik kenyeret és zsíros ételeket,  most én is mellőzöm az étrendemből. ráadásul a lányomtól kaptam egy asztali grillt a Media Markt-ból, mert zsír nélkül készíthetek rajta húst, zöldségeket. már jó recepteket is kaptam hozzá :) úgyhogy a hétvégén fogom először kipróbálni

újmóni Creative Commons License 2013.08.08 0 0 835
Előzmény: onelifefit (834)
onelifefit Creative Commons License 2013.08.08 0 0 834

Sziasztok! Most csinálok egy honlapot ahol mindenféle tippek és tanácsok lesznek az egészséges életmóddal kapcsolatban, akár személyre szabott tanácsok is ingyen! Sport ételek diéta minden!
http://onelifefit.atw.hu

nézek Creative Commons License 2013.06.23 0 0 831

Na, ez az...sokan már észre sem vesszük mit eszünk.

Nem akarok nagy szavakkal dobálózni, de azt mondják a minőségi élet egyik alapja(általában) a minőségi étel/étkezés. A jó minőségű koszt(bármi is)jobban karbantartja a szervezetet.(általában).

Amikor bármit is a számba tolok étel gyanánt, egy pillanatra eltűnődöm...mivel locsolták, permetezték, tápanyagozták,stb.. a tej, a hús,  a tea, gyümölcs-zöldség, stb bármi kételyt ébreszt..persze ezen töprengve nem lehet élni, és jóízűen aludni... majd meglátjuk..ha kilencven felé közelítünk, akkor nem ettünk(nagyon)sok mérget, ha hatvan után eldobjuk a kanalat, akkor ettünk...

 

megyek, és szedek egy kis permetezetlen ribizlit.(amit ihatatlan kútvízzel locsoltam)

Előzmény: Seldonkúper (830)
Seldonkúper Creative Commons License 2013.06.23 0 1 830
ÉN két hónap kenyérmentes élet után megkívántam egy szelet fehér kenyeret. Mikor beleharsptam meglepődtem, hogy milyen élesztő meg jóégtudja milyen íze van, amit sose éreztem mikor még naponta ettem kenyeret. Azóta se kívántam meg mégegyszer :).
Előzmény: nézek (829)
nézek Creative Commons License 2013.06.23 0 0 829

Nehéz életünk van...nagy teher így élni..   :-)

Előzmény: Seldonkúper (828)
Seldonkúper Creative Commons License 2013.06.23 0 0 828
Inkább a teszt b(ukott el. Én se eszek kenyeret meg vajat se. 80 pontom lett :).
Előzmény: nézek (827)
nézek Creative Commons License 2013.06.14 0 0 827
a második kérdésnél elbuktam...nem eszem kenyeret(sem)
diesel3 Creative Commons License 2013.06.11 0 0 826

Találtam egy elég érdekes, 31 kérdéses egészséges táplálkozás tesztet, szerintem jópofa :)

 

31 kérdéses teszt

 

 

Zsazsa60 Creative Commons License 2013.06.11 0 0 825

Sziasztok!

Az egészséges táplálkozás egyenlő azzal, ha magunk termeljük meg a zöldségeket és abból főzünk szenzációs finomságokat.

Az életem az ételem! :)

 

 

kutatas001 Creative Commons License 2013.03.27 0 0 821

Sziasztok!!

 

Egy kutatást végzek az egészséges életmódról, táplálkozásról.

 

Szeretnélek megkérni Titeket, hogyha van néhány percetek, töltsétek ki a kérdőívemet! :) Elsősorban a 18-24 év közötti hölgyek szokásaira lennék kíváncsi!

 

A kérdőív a következő linket elérhető:

 

https://docs.google.com/forms/d/12GzTGTLnCkEEaA5YvN7ka09yllS-9sXiJaCUQAMlbxQ/viewform

 

Maximum 9 percet vesz igénybe, és a kitöltés teljesen anonim! :)

 

Köszönöm szépen a segítséget minden kedves kitöltőnek!!! :)) 

 

TMitalhinrg Creative Commons License 2013.02.18 0 0 819

Javaslatok az egészséges táplálkozással kapcsolatban, különböző folyadékok hatásai,
a növényi étrend előnyei, húsételek hátrányai az emberi organizmusra nézve, legyünk e
vegetáriánusok, egyáltalán lehet e bárki:

http://www.felsofokon.hu/szemelyisegepites/2013/02/14/szemelyisegepites-taplalkozassal

 

ivódzsima Creative Commons License 2012.11.28 0 0 818

nem nyílik meg... pedig úgy válaszoltam volna

Előzmény: kerekmarci (816)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.27 0 0 817

Nekem ezt írja ki:

 

 

Sajnáljuk.

A táblázat nem található a megadott URL-en. Győződjön meg róla, hogy a megadott URL-cím helyes, és a táblázat tulajdonosa nem törölte azt.

További információt a Google Dokumentumok Súgó Központban talál.






Előzmény: kerekmarci (816)
kerekmarci Creative Commons License 2012.11.27 0 0 816

Sziasztok!
Gyorsételek élettani hatásáról írom a diplomamunkámat.
Minden saját vélemény, amit a témáról gondoltok, nagyon hasznos és segíti a munkám.

Amennyiben van 5-7 percetek esetleg a kérdőívem is kitölteni, azt nagyon megköszönöm!

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHQ2RDV..

További szép napot,
Marci

VBL Creative Commons License 2012.11.06 0 0 815

Nem tudom, miért volt olyan megrázó a legutóbbi bejegyzás, hogy azóta senki sem írt.

Előzmény: VBL (814)
VBL Creative Commons License 2012.11.02 0 0 814

Nem kizárólag a vecsésire érvényes (idézet):

 

"Erjesztéssel tartósított fehér káposzta, főként Közép-és Kelet Európában kedveltek a belőle készült ételek (pl. töltött káposzta, korhelyleves). Bőséges C-vitamin forrás, ajánlatos nemcsak főtt, hanem nyers formában történő fogyasztása is.
Ajánlják a káposzta étrendbe való beiktatását akkor is, amikor nem abból készül a főétel. A káposztafélék fogyasztásakor felszabaduló glukózinolát ugyanis képes semlegesíteni a húsok sütésekor keletkező káros, rákkeltő vegyületeket, így akár egy egyszerű káposztasaláta is egészségvédő hatású lehet. A savanyú káposzta különleges előnye, hogy az erjedés során olyan savtermelő, jótékony baktériumok szaporodnak el, amelyek kedvező hatással vannak a bélflórára, megakadályozva más, káros mikrobák megtelepedését. Ráadásul a savanyítás megőrzi a káposzta C-vitamin tartalmát is, így a hordós káposzta télen is olcsó vitaminforrás. Az pedig még értékesebbé teszi, hogy az igazi savanyú káposzta ízesítéséhez hagyományosan felhasznált fűszerek (mustármag, kapor, babérlevél, bors, köménymag, torma, stb.) maguk is egyben gyógynövények is, és légúti és emésztőszervi jótékony hatásuk hozzáadódik a káposzta értékeihez."
(Forrás: Házipatika)

Előzmény: VBL (813)
VBL Creative Commons License 2012.11.02 0 0 813

Üdvözletem !

 

Vecsési savanyú káposzta ! "Csak úgy" önmagában. Biztos nyerő tipp, minden szempontból (nem fejtem ki, nagy szakirodalma van).

Poénja, hogy ráadásul finom is - legalábbis az én ízvilágom szerint.

rcsil Creative Commons License 2012.10.27 0 0 812

De én igen! Nagy hangsúlyt fektetek az egészséges táplálkozásra, főleg a sok gyümölcs és zöldségfogyasztásra! Az elmúlt időszakban rengeteg szilvát ettem például! Meg is van az eredménye, nem vagyok beteges!
Itt bővebben lehet olvasvani a szilva jótékony hatásairól: Szilva, mint őszi vitaminbomba

ivódzsima Creative Commons License 2012.10.18 0 0 811

de leült... már nem táplálkozik senki egészségesen?

Előzmény: mineralwasser (787)
julia.julia Creative Commons License 2011.10.13 0 0 810

pontosan miről ? a tönkölylisztről?

Előzmény: A Kanál forradalma (809)
A Kanál forradalma Creative Commons License 2011.10.03 0 0 809

Boldogságot Julia!

nekem erről van rádió műsorom, ha érdekel, jelezd.

Előzmény: julia.julia (807)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!