Keresés

Részletes keresés

Jackopower Creative Commons License 2010.11.29 0 0 594

Sziasztok,

 

Az építkezés következő fázisba jutott:

 

- vakolják az épület homlogzatát

- festik az elejét és a végét

- üvaegablakok kerültek be a hátsó résznél

- sok sok ember dolgozik most is a felálványozott épületen

 

Figyelem: átköltö9ztünk a Flora lakópark topikba.

 

Jackopower Creative Commons License 2010.10.25 0 0 593

Lám-lám!

Folytatódik az építkezés.

Most a tetőszerkezetet erősítették meg! :-)

 

 

1
Jackopower Creative Commons License 2010.06.16 0 0 592

Köszi.

Nem sis szabad idegeskedni. A válasz így egyértelmű.

Szia.

Előzmény: Törölt nick (591)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.15 0 0 591
Csendben voltam, mert feladtam :-) Én ezentúl MÁS lakásvásárlása miatt nem fogok sem aggódni, sem pedig segíteni - mindenki egye meg amit főzött magának. Sok boldogságot, és mihamarabbi költözést!
Előzmény: Jackopower (590)
Jackopower Creative Commons License 2010.06.14 0 0 590

2010.05.16-án egy szép vasárnapi napon ezt írtad:

 

"Csak a Te kedvedért hétfőn felhívom ezt a bizonyos építési hatóságot "

 

2010.06.14-én egy hónappal az általad felvázolt időpont után bátorkodnék érdeklődni, hogy azt mondták amit Én. Mert nagyon csendbe lettél....

 

:-)))


Jackopower Creative Commons License 2010.06.06 0 0 589

Kösz hogy hozzászóltál a Hétvezér Udvar topikhoz. :-P

 

Azért egy infót adnék ismét: egy állítást illik indokolni is!

De ez valahogy neked mindig elmarad!  :-))))

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (588)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.06 0 0 588
"Ez az elmebeteg hozzáállás. Ezért javasoltam pszichiátert, hogy kibeszélhesd. Bár ez valóban olcsóbb így! :-))"

Az neked kellene, Andriska.
Előzmény: Jackopower (585)
Jackopower Creative Commons License 2010.06.06 0 0 587

Folytatódik az építkezés. Hurrá! :-))

Sokminden történt májusban, így egy kis összegoglaló jön most.

 

Májusban megtörténtek (ÖSSZEFOGLALÓ)

 

- állagóvás,

- kerítés festés,

- korlá készítés az erkélyeknél, teraszoknál

- konténerek lettek kihelyezve

- munkaanyag is.

- a ház új nevet kapot (új szerződő partnerek)

- a plakátozás is megtörtént.

- a lakásvásáron is kint volt az építtető. (31 db lakás van eladva)

- új kollega telefonon és mélben kereste meg a már eddig regisztrált vásárlókat és megnyugtatott hogy a 2007 februári áron kapom meg az ingatlant, úgy mint aki eddig lefoglalta, akár elállt akár nem.

Szóval van egy 9,5 milliósom, ami már most a környéken 12 -13 milliónál kezdősik.

:-)))

Okos, befektetőknek csak ajánlani tudom!

 

Pár kép a mai állapotokról:

 

 

148
Jackopower Creative Commons License 2010.05.16 0 0 586
" Bocs, a többit már nem olvastam el." avagy nem kell derül így ki, hogy f*szságokat beszéltem.

He, he, he. :-))))))))))))
Előzmény: Törölt nick (584)
Jackopower Creative Commons License 2010.05.16 0 0 585
A megfogalmazás félreérthető.

Ezt írtad: 2010.01.11 02:08:40 © (529)

" Én ugyan nem, de igénybe kellett venni az ismeretségi rendszeremet, hogy kedves ismerősöm befizetését hosszú hónapok alatt nagy nehezen visszaszerezzem."

Nem hinném, hogy azért "orvosi esetnek" minősülnék, mert nem vagyok naprakész belőled.
De már pontosítok is.
Lényeg a lényeg.
Volt vitás ügyed és ezért pattogsz itt, pedig nem is vagy ping-pong labda! :-).

Bár az alábbi állítást továbbra is fent tartom, hogy nem véletlenül keresgélsz állást a másik fórumban.
Gondolom a habitusoddal vannak gondok.

Gondod volt neked itt az LTP vel is és a személyi kölcsön THM mel is.
Mindegy hogy mi volt a téma, lényeg: elvinni a fórumot más irányba mint amiért létrejött.
Ez az elmebeteg hozzáállás. Ezért javasoltam pszichiátert, hogy kibeszélhesd. Bár ez valóban olcsóbb így! :-))

Én nagyon nehezen lehetett (ha ugyan megvalósult), a pénz visszaszerzése, ha már 35 hszt intéztél az elmúlt évben ide, holott közöd nincs a projekthez.
Tudom:
Csak segítettél valakinek valaki által! Hú de ködös egy történet lenne ez is. Csak el ne kezd!

Lényeg: össze vissza hazudozol!
Enged meg hogy ezzel a kedves be nem valósult hszeddel köszönjek el:

2009.09.04 14:08:56 © (465)
"Még pár évig várhatsz a lakásra azt hiszem, különösen a mostani új lakások iránti keresletet ismerve :)"


1
Előzmény: Törölt nick (584)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.16 0 0 584
"Ez nagyon jó töled: "Annyi zsetont kell kérni, amiből meg tudsz élni! Létezik az az összeg, amiért megéri inkább otthon maradni :)" Már értem, hogy miért mondot fel neked a 7vezér, és miért nyavajogsz itt. Az viszont szánalmas, hogy ha jól olvasom és az elmúlt 1,5 évben sem találtál munkát magadnak. Ez azért jelent valamit! És nem biztos hogy azt, hogy nem adnak elég zsetont neked! Szerintem már nagyon olcsó jános lehetsz!"

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Köszönöm, hogy vidámmá tetted a vasárnapomat :)) Soha nem dolgoztam a Hét Vezérnél :)) Te viszont orvosi eset vagy. Bocs, a többit már nem olvastam el.
Előzmény: Jackopower (583)
Jackopower Creative Commons License 2010.05.16 0 0 583

Ez nagyon vicces hsz volt! Ha, ha, ha.

 

De tényleg! Az építtető az értékesítési irodában nem mondta, hogy ha esetleg az index fórumra mennék, akkor a kedvenceknél tudok frissíteni!

Sőt. Tegnap a LIDL ben a pénztáros nem mondta, hogy nyárra hova repüljek nyaralni.

Meg a Postás sem szólt, hogy ma pörköltet csináljak.

Ejnye bejnye.

 

De ha már így érdeklődsz, kissé bújtatottan is a fórum használati ismereteimről (felhívom figyelmed, hogy pont az előzőben írtam, hogy illett volna elfogadás előtt elolvasnod és felfognod a fórum szabályzatát!), jelzem, hogy pl Én is tudom nézni, hogy hol írogatsz. Kedvencem  (és hogy beletrafáltam!) az állásinterjú, álláskereső rovatba írt hszed!.

Ez nagyon jó töled: "Annyi zsetont kell kérni, amiből meg tudsz élni! Létezik az az összeg, amiért megéri inkább otthon maradni :)"

Már értem, hogy miért mondot fel neked a 7vezér, és miért nyavajogsz itt. Az viszont szánalmas, hogy ha jól olvasom és az elmúlt 1,5 évben sem találtál munkát magadnak.  Ez azért jelent valamit! És nem biztos hogy azt, hogy nem adnak elég zsetont neked! Szerintem már nagyon olcsó jános lehetsz!

 

Előzmény: Törölt nick (581)
Jackopower Creative Commons License 2010.05.16 0 0 582

Jaj, ez már annyira kisstílű, de azért válaszolok, hogy az esetleg ide tévedőt ne tájékoztasd már félre....

 

Adatok: Miért ne tenném közhiré? Semmi félni valóm nincsen. Persze a hülyéktől senki nem véd meg, de azzal nick név nélkül is találkozok nap mint nap.

Egyébként a sok közül melyik cimemre gondolsz? :-DDDDD

 

 

1., És ki nem ismerte el eddig? Én magam írtam le a folyamatot. Olvass vissza! Látszik, hogy kinodban már nem tudsz mit írogatni. Sok más lakóháznál sem történt sokminden pláne gazdasági válság idején, tehát nem is értem, hogy miért ezzel a butasággal probálkozol. Persze megértem én. Ami fáj az fáj. De ez nem az itt lakásvásárlók baja. Aki meg most foglalja le  alakást annak édes mindegy hogy mi volt 2 évvel ezelőtt! Nem?

Irtam már: pszichiáter és bíróság!

 

2., A foglalózás és eladva sehol sem jelent sokat, hiszen közben a bank elutasíthatja  a vevő kérelmét. De ez mindig is így volt, minden építkezésnél. Nincs új a nap alatt! Vagy ez csak a Hétvezérnél jut eszedbe? Sajátos gondolkodásra vall. Olyan szüklátókőr. Nem? :-)

 

Hivd fel! Bár telefonon nem adnak felvilágosítást. Azért is írtam oda a nyivatartást. Sajnos be kell menned és várni a sorodra. Legalább nem csak irogatsz, de utána is nézel valaminek! Mindenesetre érdekelne ez a nagyon foglalkozom vele, pedig nem is veszek lakást, motíváció.

Csak nem sok pénzed ragadt benne? Te voltál az egyik alkalmazott? Most munkanélküli vagy s ráérsz írogatni? Lejárt az álláskeresési támogatás? Vagy mi van? :-)

 

3., Ilyet Én is tudok. Figyusz: Hány éves a kapítány? :-)

 

4., Pedig 1 hónappal ezelőtt tettem fel képet, hogy oldalt fakorláttal javítják. Figyelmetlen vagy. De kösz az infót. Nem is tudtam hogy átfestetteék mert 1 hónapja jártam arra utoljára. Egyébként mint írtam "májusban folytatják"

És most május  16 van. Tehát a felénél tartunk! Miről beszélsz?

Furcsa, hogy ez a 3 nicknév azonos modon szelektálja az információt. Esetleg rokoni kapcsoltabna álltok egymásal? Nagyon közelire gondoltam! :-)))

 

5.,Ha az eszmefuttatásom csak félig lenne olyan nyakatekert, mint a Te állításod alátámasztás nélküli "beböffőgők valamit a fórumba", már akkor örülhetnél.

Mondtam már: bíróság.

Hidd el. Ezzel egy vevőt se veszit az építtető, mert itt sírsz. Max engem fársztasz. Én meg szeretek sérült emberekkel foglalkozni. :-)

 

6., Ó csillag virágszállam, értelmes lényem. ITTHON mindenesetre a 7 darab épületről volt szó és a Flóra lakóparkban is 7-ről van szó, és a többire is megvan ez építési engedély, mint ahogy volt is.

Különbség: Hétvezés helyett Flórián. Első tömb Ond helyett Tulipán.

Mit nehéz ezen felfognod?

Kapsz szemléltelő eszkőzt is egy kép formájában. Virágnyelven! :-)))

 

 

 

7

 

Bónusz re:

Azért ha utána néznél akkor rájönnél, hogy a terület mivel közel van mindenhez jö közlekedés, zöld övezet, így igen is legmagasabb persztizsű. ezért is építettek már jópár lakóházat, lakóparkot arra a helyre. De lehet hogy ök is tévedtek?

A ház nem a hungária körúton van, mint ahogy tudod jól! Sőt nem is az Üllöi óton, vagy akár a Margit krton! :-)

 
Bónusz2 re:

Szerintem az aki nem látja be, hogy nem illik egy toipkot szétrombolni vélt vagy valós sérelmeivel, és itt kiélni azon sérelmeit amit ha jogos a bíróságon megtehet. Erre már többször felhivtama figyelmedet, de mindhiába. Gondolom a fórum szabályát sem olvastad el , csak klikkeltél az elfogadra, azért nem vágod hogy amit művelsz az tokikrombolás. Haa szerződést is így olvsatad el a Hét vezérrel, (csak aláírtad!) akkor nem csodálom hogy bíróságra kell járnod.

ÉS az igen is beteges, hogy folyton idejössz és mindent negetívszinben tüntetsz fel, nem elismerve a pozítiv dolgokat és bagatelizálva az elért elredményeket.

Semmi kernivalód itt, ha nem veszel lakást. ennyi. Ha ezt nem érted akkor beteg az elméd. Mindenféle létező vagy nem létező dokumentummal a kezedben. Nevetséhges hogy több mint egy év fárasztás után elvárnád hogy korrektűl álljon ez ember hozzád, amikor Te sem azt teszed. huzzál el a francba és kész. Mennyél a bíróságra, vagy ha annyira fáj neked  a hét vezér által történt dolog(ami nem lakásvásárlókra tartozik, sőt hitelrontásnak mínősül amit itt mővelsz!), akkor vágd fel az ereidet. Szarok rá.

Szevasz bonuszka!

 

 

*************************************************

Végezetül pár sor a honlapról:

 

GB Európa Ingatlan Dandár Ingatlanfejlesztő Kft-t 2005-ben alapította Benyakar Israel és a Gindi Group.

Az alapítók már több komoly beruházással jelentek meg Izrael, az Egyesült Államok és Európa területén.

A GB Európa székhelye Budapest központjában helyezkedik el.

Budapesten épülő, jelenlegi projektjei közé tartozik a Duna Terasz, Madárhegy, valamint a Ciprus Ház is.

 

Szevasz bonuszka!

Előzmény: Törölt nick (580)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.16 0 0 581
[egyébként: a "Kedvencek" funkció használatával bármelyik topic frissülése anélkül követhető, hogy naponta bele kellene olvasni. Vagy ezt nem mondták el az értékesítési irodában??? :D]
Előzmény: Jackopower (577)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.16 0 0 580

Kedves JP,

ahhoz képest, hogy másik fórumokban neved és lakcímed is közhírré tetted, meglehetős bátorsággal sértegetsz másokat, ám ez legyen a Te egyéni problémád :))

1. Ó, tehát hajlandó vagy elismerni, hogy hosszú-hosszú hónapokig a világon semmi nem történt? :))

2. Igen, elképzelhető, hiszen ki is van írva: "az értékesítés megkezdődött" - jó ég tudja hanyadszorra. Jelezem a foglalózás (pláne a "foglalás") nem jelent túl sokat. Csak a Te kedvedért hétfőn felhívom ezt a bizonyos építési hatóságot ;-)

3. Mit is? :)

4. Ugyanúgy néz ki, mint eddig, csak átfestették a kerítést.

5. Ez a nyakatekert eszmefuttatásod sajnos nem zárja ki azt a valós tényt, hogy Hét Vezér néven (amikor szintén a "legjobbak" voltak kiválasztva) nem nagyon ment a fizetés :))

6. Ó csillagom, ki a jó isten tudja azt ellenőrizni, hogy egy cég a fesői Izraelben miket épített fel, és miket nem? A fotók egy része ráadásul csak látványterv, mivel láttam őket nagyban is, de ez se zavarjon. ITTHON mindenesetre a 7 darab épületből már csak 1-ről van szó, és az sem nagyon akart elkészülni idáig.

Bónusz:

Az új honlap így ír: "Budapest pesti oldalának legmagasabb presztízsű területe" - azért azt hiszem egyetérthetünk, hogy a Zászlós-Mogyoródi sarok nem kifejezetten sorolható a magas presztizsű területek közé, de a Hungária körút sem nagyon :)))

Bónusz2:

Alacsony szinvonalú sértegetéseidet ismét nem meghallva ezennel felajánlom, a való életben is demonstrálom (remélem ebben csipa66 is partner lesz) hogy nem vagyunk ugyanazok a személyek, hanem ez a Te beteges elméd szüleménye. Utána elbeszélgethetünk arról, ki a hülye.
Előzmény: Jackopower (579)
Jackopower Creative Commons License 2010.05.15 0 0 579

Nem hiszem, hogy ott tartanánk, hogy reménykedni, meg imádkozni kéne.

 

Nem is tudom hogy mi a furcsább, az hogy ennyire túl lett dramtizálva egy projekt leállása, majd a "sokak" álltal meglepő  folytatása, avagy az hogy az a bizonyos 3 db nicknév akik egyébként nem is vesz lakást, mégis annyira érdeklődik, hogy képes szinte naponként figyelik ezt a fórumot, és írni véleményt. Persze mindig negatívot és a pozítiv dogokra oda nem figyelőt. És itt bújik ki  a szőg a zsákból!

 

Pszichésen, vagy anyagilag kellene figyelni ennek a hátterét.

Mindenesetre megnyugató, hogy a demagog mondatok mőgött oly kevés valóság, mint inkább árbánd, remény áll, és persze sok keserüség is.

Ezt azonban nem itt kéne levezetni, hanem a bíróságon!

 

De ha neked pereskedned kell, arra is van lehetőséged. Elvégre úgy köttetett a szerződés a magyar törvény szerint, hogy aki nem fogadja el a másik döntését, az a PTK szerint pereskedhet. Hajrá!

Mi inkább a lakással foglalkoznánk és nem a te nyomoruságoddal.

Ez itt nem a gyógyterápia fórum.

Előzmény: csipa66 (578)
csipa66 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 578
Elég szánalmas, hogy átnevezik a projektet és így próbálják meg folytatni. De ha ugyanaz áll a projekt mögött, mint eddig, akkor nem lesz sok siker. A tulajdonos és az itteni ügyvezető (Moshe Glück) tehetnek arról, hogy a felszámolás elkezdődött. Aki meg itt dolgozott és elérte az egyezséget, az most pereskedik a fizetéséért. Ráadásul Moshe Glück nem is tud rendesen magyarul. A konstrukció pedig az, hogy kézi vezérléssel történik minden Jeruzsálemből. Az itteni ügyvezetőnek annyi joga sincs, hogy elutaljon egy egyszerű számlát. Szerinted így működőképes egy cég? Azért reménykedj csak és imátkozz!
Jackopower Creative Commons License 2010.05.15 0 0 577

Látom nehéz elviselni a vereséget. És még futsz pár kört ezen vagy a másik nickneved. :-))) Hát lelked megnyugvása rajta! Hajrá.

 

Nézzük a tényeket ami az ismétlődő állításaid cáfolják, mint eddig is!

 

1., Most hogy megy tovább a projekt új néven, most az a bajod?

 

2., A lakásvásáron már kint volt az építtető és adtak is el lakásokat. Jelenleg 31 db van foglalózva/eladva!

Ebből egyenesen következik, hogy már a fenmaradási engedély/ átmínősítés megvan. Tehát a lakások már nem üzlethelyiségek. Probémád esetén kereds fel a zuglói építésügyihatóságot ügyfélfogadási időben.

Nyitvatartási idő:

Hétfő: 13.30 - 18.00
Szerda: 8.15 - 16.30
Péntek: 8.15 - 11.30

(cim: Pétervárad u. 2.)

Gombos Bálint
építésügyi ügyintéző

Építésügyi hatóság

 

3., Már megint állítasz valamit, de alátámasztani meg megint nem tudod.

 

4., Ha kint járnál az építkezésen ami elindult újra, láthatnád, hogy nincs romhalmaz. Lehet hogy valami másik épülettel kevered össze? Esetleg a sajátoddal? :-)

Lásd.: van itt jópár fotó.

Itt egy friss:

 

1

 

5., A Flóra lakóparkban még csak most indul a munka, amihez valóban a legjobbakat választották ki. és mivel most indul  a munka, így elég érdekes az az állításod, hogy ezeknek nem akarnak fizetni. Hiszen még nincs is elvégzet munka. Akkor meg mire fizessenek? Gondolkozzál már ember! Hülyeségeket írsz, amihez úgyan jogod van (mindenki úgy csinál magából hülyét ahogy akar!), csak hát számolnod kell azzal, hogy akkor meg beégsz, és enyhén szólva is senki nem vesz komolyan!

 

6., Irod azt is, hogy "még ezt az egy szerencsétlen épületet sem tudják felhúzni". Holott ismered a Hétvezér honlapját amin szerepel már sok felépített ház. Ime egy bárki által megtalálható kép:

2

Az azonban jó hír, - még neked is - hogy a GB vel egyenlőre nincsen bajod, és úgy véled, hogy ök talán tudnak kezdeni valamit ezzel.

:-)

 

ZÁRÁS.

Elmehetnél FINCSOR reklámarcnak is, ha nem egy sértődékeny nicknevek mőgé bújt rosszhiszemű alak lennél.

Tivábbi okulást kivánok!

Előzmény: Törölt nick (576)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.14 0 0 576
"A Flora lakópark beruházásra a Tavasz Inveszt Kft. igazgatója Moshe Gluck – aki harminc éves szakmai tapasztalattal rendelkezik – választotta ki a legjobb vállalkozókat. A széleskörű tapasztalatok, hatékony szervezeti struktúra, a kiaknázott, hasznosított földterületek, a virágzó gyárak és a pénzügyi háttér miatt nincs kétség afelől, hogy a jövőben még nagyon sok projekt felett fog büszkén lobogni a M. Aviv szimbóluma."

Kiválasztották a legjobb vállalkozókat, akiknek aztán nem nagyon akaródzott fizetni :)) A nagyon sok projektről meg annyit, hogy ezt az egy szerencsétlen épületet sem bírják felhúzni már évek óta - vajon még mindig irodaként vannak nyilvántartva a helyiségek? Úgy látszik már annyira vállalhatatlan volt a dolog, hogy át kellett nevezni - na talán a GB Europa tud valamit kezdeni ezzel a romhalmazzal.
Előzmény: Gumballer (575)
Gumballer Creative Commons License 2010.05.12 0 0 575
http://floralakopark.hu/lakopark.php
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.29 0 0 574
csipa66:

hagyd, teljesen felesleges. én felajánlottam, hogy e-mailben elmesélem amit tudok a projekt állapotáról, nem tartott rá igényt, valószínűleg nem is érdekli - itt pedig nem fogom közölni. majd pár év múlva rájön. az eddigi ütésváltásokat félretéve a legőszintébben remélem, hogy pénze nem áll a dologban.



Előzmény: csipa66 (572)
Jackopower Creative Commons License 2010.04.08 0 0 573

Én már ittam! :-)

 

"(Moshe Glück) mellé betett hölgy, Dóra" = titkárnő.

 

:-D)))))))))))))

Előzmény: csipa66 (572)
csipa66 Creative Commons License 2010.04.08 0 0 572
Ő nem titkárnő, hanem az ügyvezető (Moshe Glück) mellé betett hölgy, Dóra. A titkárnő (Orsolya) felmondott majdnem 1 éve. Az építtető biztos megigért mindent, ez a szokása. De végül is mindenkinek hinnie kell valamiben. Èn azt hiszem iszom egy kávét.
Jackopower Creative Commons License 2010.04.07 0 0 571

Hali, Köszi ismét az érdemi hozzászólásodat. :-)

Elözöre reagálnék, meg a mostanira is, mert ismét zagyvaságokat állítasz.

 

Mint írtam nem egészen 1 hónapja "..az Épittetővel is beszéltem".

Ez azt jelenti, hogy ott volt a (ki nem rugott titkárnő) és fordította amit beszélünk az általad "hónapok óta magyarországon se járt" építtetővel.

 

:-) 

 

Megjegyzem már egy éve is azt állította valaki, hogy ki lett rugva  atitkárnő. Ő nem tud róla, mert amikor megyek mindig ott van. Nem lehet hogy más építkezésről beszélsz.

Köszi, de egy lakás elég itt.

 

:-) 

Előzmény: csipa66 (570)
csipa66 Creative Commons License 2010.04.07 0 0 570
Most lebuktam. Én vagyok az összes hozzászóló rajtad kívül. Ügyes vagy hogy kitaláltad. Az a szórakozásom, hogy kitalálok dolgokat mindenféle építkezésekről. Vedd meg az összes lakást. Csak még az érdekelne, hogy akinek elküldted az e-mailem az tud-e magyarul. Mert építésvezetőt kirúgták. Titkárnő felmondott. Moshe Glück (ügyvezető) nem tud magyarul, Mordechai Aviv (tulajdonos) nem tud magyarul. Nagyon megijedtem attól, amit leírtál. Mondd meg az ápolóknak, hogy adjanak még több játékkockát Neked.
Jackopower Creative Commons License 2010.04.07 0 0 569

Nem irtál le tényeket. Csak irtál valamit. Várjál ezt lejátszom.

 

- A fű az kék szinű.

- Nem kék a fű, hanem zöld.

- Nem. Kék.

- Bizonyitsd be.

- Nem értem, hogy mi a bajod. Én csak leirtam a tényeket.

 

Érted már? :-))

 

Egyébként jó, hogy úgy mint c. te is éjfél után pár perccel szoktál beirogatni. Biztos egy helyen dolgoztok és egy időben értek haza.

A véletlenek.

 

:-DDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: csipa66 (568)
csipa66 Creative Commons License 2010.04.07 0 0 568
Mi a hitelrontás? Hogy valaki leírja a tényeket? Mordechai Aviv, a tulajdonos hónapok óta nem járt Magyarországon. Amiket leírtam, azok a tények. Talán fájnak Neked, de akkor is tények. Felesleges dolog erősködnöd, menj oda és kezdd el magad építeni a házat, akkor talán felépül egyszer.
Jackopower Creative Commons License 2010.04.04 0 0 567

Nálam megy a honlapjuk. Biztos virusos lett a géped. Nézz utána! :-D)))))))

 

 

 

 

a
Előzmény: Törölt nick (564)
Jackopower Creative Commons License 2010.04.02 0 0 566
Oh. Te hetente köszönsz el, aztán visszajössz újra ugyan azzal. Uncsi és szánalmas is..
Előzmény: Törölt nick (565)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.01 0 0 565
na mindegy, neked csak a szád nagy, de az nagyon. pár év múlva majd térjünk vissza erre a projektre, addig is jó szórakozást :o)))
Előzmény: Törölt nick (564)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!