Keresés

Részletes keresés

Britney rosszlányok Creative Commons License 21 órája -1 0 5987

Kedves Mindenki ! Mint a felhasználó nevemet láthatjátok, igen én vagyok Britney. Nem tudom ki akar ennyire bemocskolni, ki unatkozik ennyire .... nem is érdekel :) Az, aki volt nálam tudja, hogy a külsőm kifogástalan és a 3 évem alatt gyönyörűen felfejlődtem :) Ez köszönhető annak, hogy hormonozok illetve az arcfeltöltéseknek-orrplasztikának. :) Aki volt nálam az azt is tudja, hogy VAN MELLEM, nem is akármilyen :) 2 év hormonozás már gyönyörű ciciket eredményez. Sokan jól tudjuk, se engem se Lolly-t nem vendég fikázza hanem valamelyik parókás ronda köcsög buzifiú az oldalról ahol mi is hírdetünk. Augusztusban-szeptember elején már én is szilikon cicikkel büszkélkedhetek .... ezt csak azért írom had bosszankodjon az aki itt mocskol engem :)) kirakod a fiú képeimet ? Ember ... 2010-2011es fotókat raktál ki rólam te ostoba ahol még a tetoválásaim 80%-a meg sem volt, te meg itt vergődsz, hogy valójában így nézek ki. 16-17 éves vagyok a fotókon nyomorult. Minden vendégünk tudja, hogy gyárilag nem így néztünk ki ahogy jelenleg képviseljük a kategóriánkat... már aki tudja ezt képviselni-viselni. Hiába próbáltok mocskolni hiába hiába hiába ! Attól én még nem fogok megcsúnyúlni attól még ugyan így fogok kinézni és ugyan úgy szeretni fog a vendég. Én is, Lolly is röhögünk rajtatok ... inkább írjatok rám veszek nektek párizsit és kenyeret hamár a kedves hírdető aki így mocskol ennyire unatkozik ! Én is és Lolly nevében is beszélek most ... ha meg tudjuk ki vagy, kicsinálunk !!!!!!!!!!!!!! Még 2 mondanivaló :) 

1 : a profi képeim a Centaur fotóstúdióban készült. A neten találtok telefonszámot, hívjátok fel őket, kérdezzétek a hírdető Britney kisasszonyon mennyit kellett retusálni !!!! :) Ha a fotós nem tudja ki az a Britney, mondjatok Szonját, ugyanis ez a polgári nevem már HIVATALOSAN !Ugyan olyan gyönyörű derekam van lapos hasam kerek popsim nőies karom hosszú nőies lábak .... ilyen nőies alkattal az összes hírdető közül csak én és Lolly büszkélkedhetünk. 

2 : te agyatlan senkiházi .... a Retrica nevű alkalmazás nem photoshop program hanem csupán pár effekt van rajta, különböző színek fekete-fehér stb színárnyalatú képeket lehet vele készíteni. Bárki le tudja ezt tőlteni a play áruházból vagy appstore-ból .... te hülye :))) te senki ... kenyérrel és ötforintosokkal foglak megdobálni ha megtudom ki vagy te ... te éhenkórász. 

Ja és mégvalami. Aki azt hinné ezt nem én írtam, 06308429236 itt a telefonszámom viberen whatsappon tudtok írni megtudjátok kérdezni hogy én vagyok-e :)))) Hírdetésem jelenleg nem aktív. Svájcban tartózkodom, augusztus 11.-én ismét megtaláltok a hírdető oldalakon. Sok puszi :) 

nagynagyobb Creative Commons License 24 órája 0 0 5986

hmm skype? ha van kedved :D

Előzmény: KicsiBambi (5966)
sexbox29 Creative Commons License 25 órája -1 0 5985

Lollynál voltam a hétvégén. Kellemes csalódás volt hosszú várakozás után. Röviden tömören 10 ezerbe kerül a félóra egy numerával egy órát maradtam 20-ért. Élőben jobb mint a képeken, kemény vaskos farka van feszes feneke , ő is elélvezett kétszer is, szopásnál és amikor benne voltam.Lovagolt és a mellkasomra élvezett, lenyalta:) Ahogy tudok vissza megyek, mert megérte. Nagyon nőies a hangja, az érintése a csókja. Hihetetlen izgalommal vezetett be és már a zuhany alatt kényeztettük egymást, igazi élmény volt érezni a forró nedves testét.

Nem hagyhattam ki, és nem bántam meg. Mindent megkaptam, és utána ő köszönte meg. Bármikor újra átélném.

kese12 Creative Commons License 2 napja 0 0 5984

Sziasztok! 

A travi.hu-n található csajokkal kinek milyen tapasztalata van? Szívesen élmennék valamelyikhez, de picit tartok a dologtól. Olyanoktól, hogy mondjuk rejtett kamera, és utána kiderül stb.. 

Iceman88 Creative Commons License 2 napja 0 0 5983

Köszi a segitsèget!  Akkor a 7 hölgy közül èrdemes vàlasztani? Azt gondoltam több nèv lesz!!!! 

XyvalakiXY Creative Commons License 3 napja 0 1 5982

Lollyhoz semmiképpen NE menj!

Britney egy optikai csalódás ne hidj a fotóinak mert nem fedi a valóságot hiába töltöget fel magáról olyan fotókat mintha retus nélküli telefonos képek lennének sajnos azok is retusálva vannak és élőben nagyon fiús feje van.

Ha jó élményt akarsz akkor majd innen válassz: Gabriella,Jana,Gina,Kimberly,Vanda,Kitty,Kendra

Iceman88 Creative Commons License 3 napja 0 0 5981

Most nagyon össze kevertetek!  Akkor kihez lenne èrdemes elmenni,  mert màr a vàgy nagyon meg van!! 

pandora1 Creative Commons License 4 napja 0 0 5980

Én a most Tiffany Pearl néven futó csajnál játram anno. Azóta eltelt 3 év, 22 lett, és a képeit most végignézve csak a 30. meg a 36-ik kép mutatja azt amilyen akkor volt. Eredeti, de hosszított haja volt (gondolom most is). Akkor nagyon kellemes másfél órát töltöttem nála. Amit akartam mindent kipróbáltam, és tényleg lánynak nézett ki, míg az enyémnél nagyobb farka ki nem csúszott a bugyiból. Őt merem ajánlani.

XyvalakiXY Creative Commons License 4 napja 0 0 5979

Igen ez igaz Sissynek valóban nincs már farka ezért sem látogattam meg mert a telefonban már összevesztünk ugyanis a hirdetésben azt irta h minden aktív-passzív aztán nekem azt mondta a telefonba h aktív szerepet csak vibrátorral vállal mert már átoperált aztán ezen vitatkoztunk h miért nem irja ki ezt a hirdetésében mert végülis ez akkor átverés jobban mondva egy csúnya lehúzás főleg ha pl azt kamuzza mint neked is h van farka aztán elmész természetesen előre fizetsz aztán utána pofára esel és a pénzt nem kapod vissza.

Transzinak jól nézne ki de nőnek elég gyenge tuti nem választanám ha a nők között hirdetne....

shemalelove Creative Commons License 4 napja 0 0 5978

Neeee, a Sissy alias Nyári Gabriella átoperált, nem shemale? Nekem azt kamuzta fasz van alatta...

Előzmény: Antonio79 (5970)
Pollorato Creative Commons License 4 napja 0 1 5977

XyvalakiXY Creative Commons License 5 napja 0 1 5976

hellmans= Lolly 

senki se vegye komolyan Lolly saját szójárásával próbálja fényezni magát több néven és a konkurenciáit áztatja!!!!

XyvalakiXY Creative Commons License 5 napja 0 1 5975

Ki írhatsz magadról bármit le is akciózhatod magad mint egy megromlott terméket akkor is sajnos szembe kell nézned azzal h te már nem vagy kellendő a piacon és hallottam már pár lánytól h már régóta örülsz ha naponta 1x vagy max 2x megcsörren a telefonod és 2-3naponta esetleg egy valaki elmegy hozzád ellenben azokkal akiket te a legnagyobb konkurenciáidnak nézel voltam 1-2 olyan TS lánynál akiknek megállás nélkül szólt a telefonjunk.

A legdurvábban járatod magad ezzel amit itt művelsz meg a hirdetesedben a napi 10szeres kép cseréiddel ennél nagyobb bizonyitèl senkinek sem kell saját magad árulod el ezzel h nem megy a bolt mert sok lett a konkurencia.

Már nem tudsz mit kitalálni mindennap próbáokozol már vért izzadhatsz h magadra hívd a figyelmet de bekell látnod h neked ez már vége ne erőlködj mert rámehet az egészséged ugyh szép csendben told el a szekered vedd le magad az oldalról hidd el nem fog senkinek sem feltűnni h nem vagy már fennt :-))))

A konkurenciáid pedig ne piszkáld mert sokkal jobbak mind te de tényleg nálad bárki jobb és fiatalabb is hisz te már a 30at taposod jahhh és vigyázz nehogy lehúzzák a parókád Hahahahahah

XyvalakiXY Creative Commons License 5 napja 0 1 5974

Lollynál szarabbat keresve sem lehetne találni de ezt tudod te is mivel te vagy személyesen Lolly vagy valami ismerőse nagyon átlátszó vagy vedd már észre magad h ezzel még jobban áztatis magad még azok előtt is akik esetleg nem ismernek :-)))(

Milyen Lolly-fun ???? Vicces nincs itt semmilyen Lolly fun hisz minden beszámoló szar rólad kivéve azokat amiket te magad írtál vagy az ismerőseid Hahahahahah

nézni Creative Commons License 5 napja 0 0 5973

sziasztok 

Shemale lányokkal beszélgetnék csevegnék ismerkednék.

Ha van ilyen akkor írjon az email címemre mindenkinek visszaírok

tamaskiss922@gmail.com

várom leveleiteket 

hellmans Creative Commons License 5 napja -1 0 5972

És hol vannak akiket leírtál ember? 

Kiállnék a Lolly fan-ok mellett.

Én többször voltam nála és semmilyen leírt negatívumot nem tapasztaltam, holott megfordultam én is már pár ts-nél, mégis Lolly messze a legjobb szolgáltató a ts lányok közül. Söpri a többit. Bárkinek is fáj bármennyire, nehéz megütni az Ő szintjét. 

Külsőleg tökéletes és a haja nem paróka, mert tini korától nőként él, lehetetlent ne állítsatok, vagy bizonyítsátok.

Ezt nem tudom melyik találta ki, de aki elmegy látja, hogy a külsejébe nem lehet bele kötni.

A hozzáállása szigorú de ez az ő szempontjából normális. Nem vállal el akárkit, megkéri a summát, de megéri az az egy alkalom, 

annyi hogy drága, mocskos szájú és a botrányos életének karrierje valóban hosszú múltra vall, de ettől szép és igaz a történet.

Én doktor vagyok (ügyvéd jelölt) és szinte tanulmányozom ezt a világot, valahogy leragadtam nála. 

Nem mindíg volt prosti, és nincs miért lehúzósnak lennie. Bombázó és felveti a pénz. Tudomásom szerint megválogatja azt is kit vállal.

Láttam címlapon, láttam vetkőzni több 100 ember előtt és annyit mondok, hogy profi. A hangja a pofija, a bőre, a teste arányos és méltó a női személy azonosságához. Ha nem lenne évek óta vőlegénye, én biztos elcsábítanám és magamévá tenném. Aki biztosan volt Lollynál az csak pozitívat írt, ami kézzel fogható és bizonyítható. Senki nem csinálja ilyen jól és hitelesen amit csinál és senki nem fogja eddig húzni mint Ő. Konkurencia nélküli és a pár sorral lejjebbi hozzászólóhoz csatlakozva valóban nőket megszégyenítő. Új fejlemény, hogy már vállalja a félórát is, ami többi travinak nem biztos hogy kedvező, ugyanis eddig x év alatt annyi pénzt kért el egy élvezésért, amennyit más soha nem tudna. Nem értem miért kell pocskondiázni a másikat alaptalanul. Az ne véleményezzen aki még nem volt nála és nem mutatkozott be neki.

Annyi, hogy mindent gumiban vállal, de ez is érthető. Most viszont a fél órákkal is biztos kaszál és ő fog jobban járni nem a többiek.

De így mi vendégek is jobban járunk:) Velem lehet veszekedni kedves konkurencia és szájber szexesek én voltam nála 77 x.

Aki nem hiszi amiket én írtam, járjon utána, keressen bizonyítékot és tárja fel.

A többiek tényleg kisebbségi fiúk vagy idős travik, a saját szintjüket sem ütik meg, egyáltalán nem nemzetközi shemale versenyzők.

Szép napot mindenkinek és okosan a véleményekkel! 

András

dr5ker@yahoo.com

laure de sade Creative Commons License 5 napja 0 1 5971

Annyira átlátszó vagy, nem unod még azt, hogy folyamatosan saját magad sztárolod kedves Lolly-ka..??  Ne hidd, hogy te vagy a legfullosabb transzi, hiszen te is ugyanolyan parókás vagy. Lehet látni 1-2 fotódon, semmi értelme az önfényezésnek mivel ha elmegy valaki hozzád rájön a valóságra. 

Kimberly, Jana, Kendra, Gabriella simán leelőz téged. Te már leszerepeltél, fogadd el, hogy lejárt lemez vagy!

Antonio79 Creative Commons License 6 napja -1 0 5970

Hali

Nem sok itthoni hirdeto johet szoba, ritkan engedhetem meg magamnak. 

Ciara regebben Sarah volt, engem nem vonzott. Többen fiúsak. Lollynal voltam o draga viszont csucs, o volt az elso, rola van beszamolo a beszamolokon. Bejon, szep, baszos a feje, bomba a teste, megkeri az arat, meg meg paran, de tobben jarnak ki tobbszor. Nillat nem tudom Meg az ujakat.. Nem rosszak de nem is annyira jok. probalkozni kell..Britney ahogy olvastam hatalmas csalódás és fiús.Na és itt ez uj Sissy, ő nem transzi, már átoperálták.Az öregek mindent vállalnak fillérekért, de olyanok is.A kis újak meg mindent gumi nelkul. Bocs, de nem akarok semmit elkapni, ki tudja mit hol kapnak el.Én Lollyra szavazok, neki nem szerény a felszerelése és elég laza, nem óra nézős, megéri.

Én is kérek véleményeket. Itt ezek a szituk.

tomtomclub Creative Commons License 2015.07.28 0 0 5969

http://www.ashemaletube.com/videos/199488/big-dicked-ladyboy-anal-riding.html hát egy ilyen lánnyal én is elszórakoznék.

nagyfarku82 Creative Commons License 2015.07.28 0 0 5968

enis jelentkeznek rad a 18 cm farkammal.na82@gmail.hu

euroset2015 Creative Commons License 2015.07.28 0 0 5967

jóó kép én csinálnálak 

KicsiBambi Creative Commons License 2015.07.27 0 3 5966

Estére szabad ilyet küldeni? 
Nekem nem megy az alvás sajnos.. és nektek? :*

lavonte Creative Commons License 2015.07.27 0 0 5965

Fejér megyében kersenék travit

XyvalakiXY Creative Commons License 2015.07.27 0 0 5964

Bocs az 5935. hozzászólásban írtam Britneyről....

XyvalakiXY Creative Commons License 2015.07.27 0 0 5963

BRITNEY

5934. hozzászólásban irtam Britneyről nem olyan rég voltam nála ugyh tudom hogy hogy néz ki ez a fiú,lánynak nem nevezném.

Lehét h ilyen fotókat tölt fel magáról csak nem igy néz ki és nagyon becsapós h ugy tűnnek a fotói mintha retus nélkül otthon csinàlta volna őket magáról ami igaz is csak sajnos megszerkezti őket és fotoshoppal megretusálja a feltöltés előtt ez tuti mivel láttam élőben is és egyiknap olyan fotokat töltött fel magáròl aminek a kép sarkaiból elfelejtette levágni a Retrica nevű retusáló programot de ellehet menni hozza és meglehet nézni!

A legnagyobb átverés hogy a fotókra mindegyikre rá van retusálva h van melle közben meg olyan mint a deszka tehát kérdezem én mi ebben a nőies és h lehet őt lánynak nevezni???

Mellek nélkül fiús fejjel és farokkal a lába között nem más mint egy meleg fiú bárcsak olyan lenne mint a fotókon akkor törzsvéndég lennék nála de igy nem ugyanis kell h valaki optikailag ugy nézzen ki mint egy nő és nem igy mint egy meleg fiú mert az ilyentől irtózom!

shemalelove Creative Commons License 2015.07.27 0 0 5962
shemalelove Creative Commons License 2015.07.27 0 0 5961

Előzmény: XyvalakiXY (5956)
shemalelove Creative Commons License 2015.07.27 0 0 5960

Én egyszer lebeszéltem vele egy találkát de végül offoltam. A megbeszéltekhez képest minden másképp alakult amit nem szeretek. Teljesen szétszort és megbízhatatlan az ember.

Az általad feltöltött képek megtévesztőek mert most nem így néz ki. Ezek még a fiú korszakból származnak. Ezek a legutóbbi fb-ra kirakott képei.

u.i. hol olvasható a te tapasztalatod?

Előzmény: XyvalakiXY (5956)
aniki123 Creative Commons License 2015.07.27 0 0 5959

szia badimate18@citromail.hu

Előzmény: sexmaniac84 (5447)
XyvalakiXY Creative Commons License 2015.07.27 0 0 5958

TV BRITNEY

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!