Keresés

Részletes keresés

B 53 Creative Commons License 2012.05.03 0 0 3245

Hogy ne csak duma legyen:

 

fanihani Creative Commons License 2012.05.03 0 0 3244

Alapvetően nem értem ezt a cirkuszt... Hulio jól érezte magát, más meg nem. Mindenki nagyfiú, el tudja dönteni.
Szerintem sok mindent le lehet abból is szűrni, hogy miként reagál egy hirdető az őt ért kritiká(k)ra... normálisan válaszol-e, vagy sem, támadja a vendéget, vagy elnézést kér... Viszont Lolly leírta a hirdetésében is, hogy  olyan partnereket vár, akik nőként kezelik kis plusszal. Need viszont a beszámolója szerint pont fordítva, úgy tekintett rá, mint egy farokkal rendelkező valaki, cicivel, nőies alkattal, arccal.

buncok Creative Commons License 2012.05.03 0 0 3243

szia gablini.nagyon szép vagy!!!!nem értek egykét embert,hogyan itélkezhetnek másokon,miközben az irások alapján ök végképp magukb.a nézhetnek!!én nem vagyok a dugás híve,én inkább szeretkeznék,kényeztetnélek

Előzmény: gablini (3213)
hulio_ Creative Commons License 2012.05.02 0 0 3242

Hulio is válaszolt.......  :-)

Előzmény: *SzedR* (3241)
*SzedR* Creative Commons License 2012.05.02 0 0 3241

SzedR meg válaszolt.

Előzmény: hulio_ (3240)
hulio_ Creative Commons License 2012.05.02 0 0 3240

Küldtem Neked SzedR emailt......

 

Előzmény: *SzedR* (3239)
*SzedR* Creative Commons License 2012.05.02 0 0 3239

Rajta:)

Nem hinném, hogy elleneznék.

Előzmény: beszorultam egy zetorba 1 (3238)
beszorultam egy zetorba 1 Creative Commons License 2012.05.02 0 0 3238

részemről annyi hogy nagyon meg tudok kívánni egy igazán nőies shemalet, de megdugni szerintem nem nagyon lenne bátorságom. viszont én csak akkor mennék bele, ha ő 100%-ban nő lenne, tehát csak én dugnám szoptnám egyebek!

hulio_ Creative Commons License 2012.05.02 0 0 3237

Eltűntél az emailről.....   :-)

 

Előzmény: *SzedR* (3236)
*SzedR* Creative Commons License 2012.05.02 0 0 3236

A maradék 2 % meg szintén hallgat, holott - állítólag - lenne miről írniuk:)

Előzmény: hulio_ (3234)
Szun 75 Creative Commons License 2012.05.02 0 0 3235

Hello bocs,hogy ilyen későn írok.Nagyon szép bőre van,borostája nincs,a farka borotvált,én nem akartam csókolózni,és ezt be is tartottuk.Viszont a farkát a torkomba nyomta franciázás közben.Még jó,hogy volt rajta gumi,mert olyat lövellt,hogy a gumin keresztül is éreztem a nyomást.jó illatú herékkel rendelkezik és tele van anyaggal.Kérdeztem is tőle.hogy van neki ennyi.azt mondta,hogy sok gyümőlcsöt,halat kaviárt,és kecsketejet iszik.Úgy verte a farkamat,hogy a kotonba engedett ondóját ráfolyatta a lukamra,megujjazott,én meg a gyönyörökön át lövelltem!

Előzmény: Needacock (3170)
hulio_ Creative Commons License 2012.05.02 0 0 3234

Csak az a baj, hogy itt a 98 % nem tud megtörtént (!) randikról beszámolni......

Előzmény: *SzedR* (3233)
*SzedR* Creative Commons License 2012.05.02 0 0 3233

Ejnye:) Látod itt a baj.

Pedig pont ezt a részt hiányoltad te is, hogy a megtörtént "randikról" írjanak. Miként, hogyan.

Amit te írsz, az egy vélemény - egy(!) szemszögből :)

De nem ragozom tovább.

 

Igen, mert nő vagyok és 1-2 travi szemrevaló számomra is, ezért "háborít fel" :), hogy ők meg csak pasikat akarnak:D

Előzmény: hulio_ (3231)
hulio_ Creative Commons License 2012.05.02 0 0 3232

Szia!

Egy másik fórumon való beszélgetés alapján az a gyanúm , hogy  puncit csináltatott magának és férjhez ment.

Előzmény: kimeletlen-m (3230)
hulio_ Creative Commons License 2012.05.02 0 0 3231

Szia!

Nem tudtam , hogy Te nő vagy itt.....  Akkor ezért érdekelt annyira, hogy a travik miért férfiakkal kefélnének csak...   :-)

Az "élménybeszámolóim" arra vonatkoznak, hogy leírom , hogy szerintem  - a velem való talik alapján - ki az akihez érdemes elmenni és ki az aki nem.

De ha Te nőként írsz az emailemre, akkor Veled kivételt teszek és részletesen leírom az összes talimat.

hulio_@freemail.hu

De itt írd meg , hogy milyen emailről írsz mert ezek után mindenki be fog jelentkezni.

 

:-D

 

Előzmény: *SzedR* (3229)
kimeletlen-m Creative Commons License 2012.05.02 0 0 3230

Sziasztok

Érdeklődnék , hogy tud e valaki With Angelről, vagy alias TS Niky-ről.....aktív tagja volt a közösségnek, gyönyörű ciciket csináltatott magának aztán egyik napról a másikra eltünt, még a weboldalát is törölte.

Pedig Ő valóban megért volna egy-két misét.

 

*SzedR* Creative Commons License 2012.05.02 0 0 3229

Rágódik, igen.

Mert nem jellemző, hogy ide téved a szolgáltató és reagál.

Gondolom valahonnan (vajon honnan és kitől, vajon, haha) kapta a fülest, hogy jujj, mi csúnyát írtak rá. Ajjajj és ejnye.

Ettől eltekintve, egy kerek-egész tapasztalat megosztás volt.

 

Szájkarate? Lehet.

Meg az is lehet, hogy vannak emberek, akik nem akarják kipróbálni mindet, mert pl. válogatnak:)

Meg nyilván olyanok is, akik csak vágyakoznak, de igazából nem merik bevállalni.

Meg olyan is, aki nem hoz anyagi álldozatot egy légyottért.

 

De azt nem értem, hogy a tapasztalatoddal(már ahogy írod), te pl. miért nem számolsz be itt, hátha más is kedvet kapna, bátrabb lenne... olyan nyilván nem tud miről írni, aki nem járt transzinál, de jó lenne ihletet meríteni a "nagyoktól", hogy ha majd mégis veszi a bátorságát és elmegy, ne csak nézzen, mint borjú az újkapura.

 

És azért legyünk őszinték: kis hazánkban igen kevés transzi van, aki valóban csinosnak mondható, vagy izé... nőiesnek. A legtöbbjük szörnyen karakteres és hát bizony férfias.

Talán valami másra vágynának, mint ami van, hm?

 

Én (még nő létemre is) nagyon szívesen olvasnám a te beszámolóidat is, de azt, hogy: kellemes a farka, meg a szája - mert ez nem az! Ez konkrétan egy nagy semmi.

:)

Előzmény: hulio_ (3228)
hulio_ Creative Commons License 2012.05.02 0 0 3228

Az ide járó n+1 emberből egy végre adott egy negatív élménybeszámolót.... Erre a szolgáltató reagált... És azóta a többi ezen rágódik.

El kell menni és kipróbálni mindegyiket és megírni a véleményt. Abból lesz az élménybeszámoló.... Szerintem. az a baj, hogy a nagy többség csak szájkaratézik. Lenne még beszámoló folyamatosan de minek írjam le?

Előzmény: *SzedR* (3227)
*SzedR* Creative Commons License 2012.05.01 0 0 3227

Olvashattunk egy "élmény" beszámolót.

Ami bár élmény nem volt, de megosztotta a tapasztalatát. (nyilván, ha jó szájízzel távolzott volna a randiról, azt osztotta volna meg)

Erre jött a sértett habzó szájjal, mosni magát, miközben minősítette (lebuzizta) a másikat. A vendéget.

Nos, ha ilyen reagálás jön, 1-1 beszámolóra, mégis mit vártok?:)

Előzmény: fanihani (3225)
hulio_ Creative Commons License 2012.05.01 0 0 3226

Szia Fanihani!

 

hulio_@freemail.hu

 

Ide írj....

 

Előzmény: fanihani (3225)
fanihani Creative Commons License 2012.04.30 0 0 3225

Szia Hulio!

 

Egyetértek!

 

Többek között nekem is ezért ment el a kedvem ettől, s írtam csupán pár mondatot.

Rajtad kívül szinte senki nem osztott meg semmi infót.

Állandóan azt olvasni, hogy "hú, de bekapnám", "hú, de kinyalnám", "de megdugatnám magam" stb. - baromi uncsi és semmit nem ér.

/Persze ezt be lehet másolni minden nap, csak semmivel nem vagyunk előrébb.../

 

Arról meg nem beszélek, hogy akad olyan.... aki első körben inkább egy magyar helyesírás szabályai című könyvre ruházzon be, mert kb. általános iskola második osztályos szintjén adja elő...

 

Bár vélhetően jóval kevesebb helyen jártam, mint Te, Veeld szívesen megosztom a tapasztalataimat.

Előzmény: hulio_ (3205)
B 53 Creative Commons License 2012.04.30 0 0 3224

Na, meg van a véleményem a vendégeidről is, ha ezzel a "menj be, vetkőzz le, én meg feltérdelek, aztán telefonálok" stilussal visszajárnak hozzád. Én az erdőből az út széléig (ahova ez stilus való) nem vinnnélek vissza. 

baudy Creative Commons License 2012.04.29 0 0 3222

Szia gablini!

 

Szeretnélek megismerni,és találkozni veled! Megadom az email címem baudy@freemail.hu

Csók neked

Előzmény: gablini (3213)
prettyleggedguy Creative Commons License 2012.04.29 0 0 3221
Needacock Creative Commons License 2012.04.28 0 0 3220

 

Szerintem lezárásképpen menjünk újra végig néhány ponton.  

 

Imádom, ha szopják a farkamat, ezért feléledt bennem a kérdés, hogy milyen lehet, ha én csinálom másnak. Mivel heteroszexuális vagyok, szóba sem jöhetett más, mint egy nő farokkal, az-az egy shemale.   

 

Hibás vagyok abban, hogy úgy hittem, hogy tényleg létezik olyan nő, aki farokkal, finom, puha női bőrrel, női érzelemmel, szentimentális énnel, sőt mi több szofisztikált női mozdulatokkal születik a világra.

 

Hibás vagyok abban, hogy azt hittem, hogy te birtoklod a női nem fentebbi tulajdonságait.

 

Az élmény – a gumi miatt - maradt megfejthetetlen, de elfogadom a betegségektől való félelmedet és ezért nem vagy támadható.

 

Hibás vagyok abban is, hogy testápolóztam mag, ahogyan szoktam, ha dugni megyek. Ettől izzadtam kissé, ráadásul az izgalomtól. Ha olcsó kölni lett volna rajtam, vagy ha igénytelen lettem volna, valószínűleg – a te szavaiddal élve – nem tudtam volna a belemászni a szádba. (Hozzáteszem ezzel a szájba-mászással is csak csökkenteni akartam azt a képtelen helyzetet, amit előidéztél azzal, hogy feltérdeltél az ágyra és vártál. Ezt látod muszáj lesz kitanulnod nőktől, mert ők nem ezt csinálják a fizetős fronton. A nők erotikusak, bújnak, megsimogatják az embert, megkínálják egy itallal.

 

A stílusod, a hangod, a szavak, amiket használsz (csak olvasd vissza a dühödből áradó masculine retorikádat) mind-mind elárulja, hogy fiúnak születtél. Ezek olyan genetikai dolgok, amiket nem tud az ember elrejteni. Igazából ezért van az, hogy nem nőiesek a mozdulataid sem.  

 

Az, hogy valaki nyögdécsel a „semmitől” még nem lesz erotikus és nem fog felállni tőle a farka a másiknak. (Nem mondtam, hogy 20 centis farkam van, de azt sem mondhatnánk, hogy felállt, mert ha így történt volna nem hagytalak volna ott.) Csalódás volt az egész és pont attól féltem a legjobban, hogy nem leszel nőies, hiszen már a hangodon éreztem, hogy nem kellene tettekre váltani a kíváncsiságomat.

 

Könyörögtél, hogy vetkőzzek le? Egy boxer és a póló volt rajtam. Gondoltam, ezeknek a levétele majd alakul, ahogyan kibontakoznak az események. (Tanulj erről is valakitől. Tudod a szexualitás nem csak nyögiből, szopiból, seggbe basziból áll.)

 

Nem voltál korrekt anyagilag, sőt amikor mondtam, hogy elmegyek, elővettél egy olyan stílust, amit nem szabadna, hiszen nem tudhatod, hogy ki megy fel a lakásodba és hogyan reagál minderre.  

 

Lehet a másikat fenyegetni, hogy szétverik a fejét stb., de tudnod kell, - ahogyan *SzedR* mondja – az éremnek két oldala van. Nem én vagyok a feltűnőbb ember, hanem te.  Szerintem csúnya és nagyon merész dolog bárkit is fenyegetni a mai világban. Arctalanok vagyunk, ahogyan már egy jó író megírta. De nem csak a fórumokon, hanem az utcán is, még ha egymással szemben állunk is….

 

A korrektség pedig mindig visszaköszön az életben. Ha nem vagyunk ferek, úgyis büntet a sors, ahogyan téged is fog.

reeon Creative Commons License 2012.04.28 0 0 3219
Ha tényleg Te vagy a képeken, akkor istentelen *Istennő* vagy! Nagyon csinos, kívánatos Vagy! Amúgy teljesen igazad van.
Előzmény: gablini (3213)
hulio_ Creative Commons License 2012.04.28 0 0 3218

Én már írtam róla.... Olvass vissza....

Előzmény: scscscsc (3216)
scscscsc Creative Commons License 2012.04.27 0 0 3216

http://www.travik.hu/transzvesztita/Dundika.html

 

valaki volt már nála?

 

mennyibe kerül milyen volt stb.???

hulio_ Creative Commons License 2012.04.27 0 0 3215

Én nem igazán értem mit szeretnétek...... Hiszen mindegyik testileg fiúnak született. Ádámcsutkával. De pont ez benne az izgató. Ha nem így lenne akkor lánynak született lányokat keresnétek nem? Engem például Lollynak a mélyebb búgó hangja már felpörgetett......  

*SzedR* Creative Commons License 2012.04.26 0 0 3214

Persze, hogy "izé".

Az élet is ilyen "izé" :)

Nyilván nem tudsz mindenkinek megfelelni, sőt: senki.

Aztán meg nekünk, ide "járóknak" nem tisztünk um: igazságot tenni, mert ugye az éremnek két oldala van.

Mivel nem voltunk ott, nem tudjuk mi zajlott.

Egy biztos: csalódás voltatok egymásnak.

 

Na, az alábbi kérdésemre pl. te tudsz választ adni?:)

Előzmény: gablini (3213)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!