Keresés

Részletes keresés

sissi-gee Creative Commons License 2011.05.10 0 0 2177

Kedves, jorghess!

Az általad kedvelt Bianca, korábban így nézett ki.

 

 

 

 

 

Most pedig ilyen formában van.

 

 

 

 

 

 

 

Remélem tetszenek.

 

Üdv.: sissi-gee

 

 

Előzmény: jorghess (2171)
duriel Creative Commons License 2011.05.10 0 0 2176

Felülröl az első kép ő Mariana cordoba. Már a tekintetétől feláll a farkam. Szép nagy farka van. Nyelném a geciét.

Előzmény: Szun 75 (2174)
duriel Creative Commons License 2011.05.10 0 0 2175

Én is már nagyon kivagyok éhezve hogy egyszer kipróbálhassam mien egy tavi farkát szopni. Én már szinte csak ere verem a farkam minden nap. De akár egy fiatal nöifehérneműs fiúval is kipróbálnám.

Előzmény: Szun 75 (2173)
Szun 75 Creative Commons License 2011.05.09 0 0 2174

Szia sissy-gee.Nagyon jók a linkek amiket küldtél,a harmadik linkben szereplő lány potenciális termékenyítő.Hatalmasat lövell.A tanácsodat megfogadtam,csak vasárnap este ejakuláltam.Mit szólsz ezekhez a lőcsökhez?Izmosak mi?

Hát nem volt semmi.A számítógépmonitort telelőttem,folyt róla a gecim.a herém pedig lelazult.

Előzmény: sissi-gee (2162)
Szun 75 Creative Commons License 2011.05.09 0 0 2173

Szia duriel.Az általad felrakott képek közül a hatodik mozgatta meg a fantáziámat a lógós heréivel.Biztos jó sok gecit lövell!Amiket felrakok biztos dominánsak!

Előzmény: duriel (2172)
duriel Creative Commons License 2011.05.09 0 0 2172

jorghess Creative Commons License 2011.05.07 0 0 2171

Tök jó lenne látni pár előtte utána képet is. De nem nagyon találni a neten.

Ha valakinek van, legyen kedves ossza meg velünk. :)

Kiváncsi lennék, miből lett a cserebogár.

Yoda7 Creative Commons License 2011.05.07 0 0 2170

A hölgy neve Bianca Freire. Ő volt az első shemale akit láttam és alig akartam elhinni,hogy nem született nő.

Azóta meg szinte rajongok értük főleg az ilyen szép nőiesekért.

Előzmény: fulgur (2168)
jorghess Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2169

Pfffffffffff, hát ez gyönyörű. Kár hogy nem az én barátnőm... szeretném... nyami... :):):)

Előzmény: fulgur (2168)
fulgur Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2168

fulgur Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2167
jorghess Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2166

Fene tudja! Egyre több tanulmány bizonyítja, hogy az orál szexxel baromi sok betegséget el lehet kapni. Adott esetben még az AIDS-et is, bár az azért ritka. Fogmosás után, ha megkarcoltad az ínyed, stb...

De a hep-c meg társai még játszanak.

Mindazonáltal meg tudlak érteni, hogy elvitt a hév. Szerintem engem is elvitt volna, és én is mindíg emiatt parázok, hogy nehogy egyszer összeszedjek valamit. Bár nem igazán járok profikhoz, de elégé csapongok, és hát ki tudja.

Szexnél mindíg van gumi, de én is azt szeretem ha gumi nélkül kényeztetnek, és hát nyalni sem lehet máshogy.

Persze egy ilyen kis shemale az egész más eset. Nem tudom, mostanában nagyon bejönnek...

:):)

Előzmény: BigP13 (2165)
BigP13 Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2165

Igen naturban volt, kicsit parázok is, lehet nem kellett volna, a többi persze gumiban, de franciánál elvitt a hév... Szerintetek parás így a dolog? :S

sissi-gee Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2164

Szun 75-nek

 

 

 

Nekem kurva izgi a második kiscsajszi. A te képeid is nagyon jók, pont ezeket bírom.

 

sissi-gee

Előzmény: BigP13 (2161)
jorghess Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2163

Én azt hittem, drágább mulatság egy ilyen professzionális kidolgozású baba... :)

69 naturba ment?  (Már ha szabad tudnom)

Egyre jobban izgat a dolog...

sissi-gee Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2162

Szia, Szun 75

 

Akkor, legyen mondjuk Vasárnap, ha ma még nem verted ki. Addig is banán, ananász, dió, sok gyümölcs joghurt és előtte ezek a linkek és sok rejszolás. Bírd ki, hogy csak akkor nézed meg őket. Addig érd be a képekkel, amiket neked küldök. Mi meg kipróbáljuk a te módszeredet.

 

http://www.dirtylips.net/trannysurprise/120/alexsurprise.html

 

http://www.ratemyheshe.com/dan073dlf09/sample.html

 

http://xhamster.com/movies/146121/ladyboy_shemale_cums_2.html

 

http://xhamster.com/movies/421970/huge_ladyboy_cumshot.html

 

puszi sissi-gee

Előzmény: Szun 75 (2160)
BigP13 Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2161

Annyira nem vészes az ár, fél óra volt 10ezer, 1 óra 15, én felet kérem, de nekem simán elnyújtotta ezt kb 45 percre és ebben MINDEN benne volt... :) Igen, magyar a lány, nagyon kis fiatal és a cerkán kívűl minden tiszta NŐ rajta, kerek fenék, gyönyörű nagy szilikon cicik, feltöltött száj, hosszú vékony lábak, izmos has, stb! a cerka sajna elég pici, de nagyon kis édes, játékos, mondjuk én nem akartam magam megdugatni, csak 69eztünk, aztán jól kivégeztem a popsiját, amit nagyon élvezett!! 

Szun 75 Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2160

Szia sissy-gee.Örülök,hogy tetszett amit írtam,és megfogadom a tanácsodat pihenek egy pár napot,és amikor verem elhúzom az izgatást nem engedem kilövellni a spermát.Amiket írtál az sem semmi,hogy a barátod szedi le a képeket és a videókat.Gondolom nálatok sincs ondóhiány.Próbáld meg úgy elélveztetni,ahogy leírtam.Szerintem is szinesíteni kell a tapasztalatainkal ezt a fórumot

Előzmény: sissi-gee (2152)
Szun 75 Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2159

Szia.Gondolom azt,hogy az ujjaimmal hogyan kell csinálni,arra érted,hogy hogyan kell a mutató és a hüvejk ujjaddal a fitymádat tekergetni.A legjobb, ha úgy kezded.Leülsz egy székre kényelmesen.Előveszed a még nem merev kukidat.A fitymádat a makkodra ráhúzod a mutató és hüvelykujjaddal.ezután már csak jobbra balra tekergeted a fitymát.Ahogy a kukid merevedik mindig újat kell fognod,mert lenyomja a duzzadó makkod az ujjaidat.Amikor pedig már annyira ferlizgultál.hogy lövellés előtt állsz,tovább csinálod addig,amíg azösszeszorított fitymád és a makkod közé nem spriccelsz.Gyakoroljad (türelem) és sikerülni fog.Ha sikerül, elmondhatod magadról,hogy egy újabb önkielégítési formát tanultál meg.Remélem megosztod velünk milyen volt!Küldök azért egy pár shemale képet,hogy jobban izgulj.És jövő héten teszek fel képet arról hogy én ,hogy csinálom,addig is gyakorold.

Előzmény: Nemes0206 (2153)
allacurd Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2158

Sziasztok

És mondjátok drága dolog elmeni egy tranyhoz. mert megérni biztos megéri  csak tisztában akarok lenni mire számitsak.

jorghess Creative Commons License 2011.05.05 0 0 2157

Hogy a kérdésedre válaszoljak, nekem nagyon bejön a hölgy. Ha kissé levetkőzném a gátlásaimat én is bevállalnám. Nagyon szexy. Lehet, hogy még meg is fog történni.

Magyar a leány?

 

Előzmény: BigP13 (2154)
B 53 Creative Commons License 2011.05.05 0 0 2156

Méret?

Előzmény: BigP13 (2154)
jorghess Creative Commons License 2011.05.05 0 0 2155

Gratulálok!

Biztos nagyon jó volt. Én is töröm rajta a fejem mostanában, csak még kicsit parázom... :):)

Előzmény: BigP13 (2154)
BigP13 Creative Commons License 2011.05.05 0 0 2154

VÉÉÉGRE megtettem amit ezer éve terveztem!!

Voltam egy gyönyörű shemale csajnál és HIHETETLEN VOLT!!! :) :)

Mindenkinek ajánlom őt, a lakás kicsit rumlis, ő egy kicsit butus, de a teste és ahogy felizgat, az maga a tökély!! 1 órán át kényeztettük egymást, azóta is csak ezen jár az eszem!!

 

itt a link hozzá, várom a véleményeket, h szerintetek milyen! :)

 

http://www.rosszlanyok.hu/rosszlanyok.php?pid=szexpartner-data&id=5823

Nemes0206 Creative Commons License 2011.05.05 0 0 2153

Kösz Szun a tanácsot de azt mégis hogyan kell az ujjaimmal csinálni?

 

sissi-gee Creative Commons License 2011.05.05 0 0 2152

Szia, Szun 75! Izgalmas amit elírtál az önkielégítésedről, tetszett. Ez a módszer a női agyamnak új, én még a fityma huzogatós rejszolásnál tartok, de ha ilyen élvezésben volt részed és annyi ondód termelődött, hogy folyamatosan folyt ki belőled, akkor hatásos! Lehet, hogy a küldött képi anyag is besegített egy kicsit? Remélem. Próbáld ki, ha néhány napot pihentél és nagyon húzd el az izgatást elélvezés előtt. A páromnál bejön, de persze a szopás nagy plusz a dologban.

 

Az általad feltett fekvő csajszinak nagyon szép farka van, hasonlít a küldött kedvenc videón látható ázsiai lányéhoz. Szép és erős, fejlett makkal. Ha van még róla kép dobt fel. Várom a videókat is mindenkitől. Ha szörfozgettek ilyen oldalon és beleakadtok valami izgalmas shemale spriccbe, mentsétek el. Állítólag csak a felső linket kell bemásolni. Mondom én a nagy okos akinek a párja szedi le és teszi fel az anyagokat, amire élvez, uh öcsém..., ez gáz.

 

előre is puszi

 

sissi-gee

 

Előzmény: Szun 75 (2151)
Szun 75 Creative Commons License 2011.05.05 0 0 2151

Szia sissi-gee.Nagyon örültem az írásodnak és annak is,hogy küldtél linkeket.Én is megpróbálok küldeni ,bár még nem próbáltam.Azért azt megosztom veled és veletek,hogy a hatásuk nem maradt el,mert olyan módon lövelltem el tőlük,mint még soha.Elővettem a kukimat,ami már kő kemény volt,hátra húztam a fitymát,és a heréim alatt elkezdtem nyomással masszírozni a kukim tövét.Azt olvastam ott van a külső prosztata.A kukimhoz és a makkomhoz nem nyúltam.Kb.2perc alatt eljutottam egy olyan érzés küszöbéig,amit még nem éreztem.Az ondóm nem spriccelt,hanem elkezdett folyni.Olan sok folyt ki belőlem,hogy az egész ágyékom tiszta sperma lett.A kukim viszont ezután sem lankadt ezért az izgalomtól menyaltam az ujjamra kent ondómat.Hát rám ilyen hatással voltak a linkjeid.Mégegyszer köszi és próbálok küldeni én is hátha sikerül.

Előzmény: sissi-gee (2149)
sissi-gee Creative Commons License 2011.05.05 0 0 2150

 

 

 

sissi-gee

 

 

sissi-gee Creative Commons License 2011.05.05 0 0 2149

http://fhg.ladyboygold.com/vid/temp/32/MzExOjI6Ng,0,0,0,530/koreanslut/

 

http://ladyboycrush.ourfreevideos.com/vidgallery028yc/?nats=MjI2NjozOjU,0,0,0,

 

http://xhamster.com/movies/419335/ladyboy_nice_cock_cumshot.html

 

http://xhamster.com/movies/26839/asian_shemale_wanks_to_cum.html

 

http://xhamster.com/movies/425925/hot_ladyboy_cums_a_lot.html

 

Küldök nektek izgi linkeket, jelezzétek vissza milyen hatással volt rátok. A kis sárga harisnyás kukis csajszi nemrég nagy sikert aratott. A második a kedvencem, jó erős és szép farka van és geci is jön belőle rendesen. Elképesztő, hogy néha mennyi geci lövellődik ki egy faszból. Ha valakinek van hasonló geci mennyiségű linkje, bátran tegye fel. 10 spriccnél többet még nem láttam. Állatira beizgultam, amikor először megbámultam, hogy ilyen egyáltalán létezik, hogy egy shemales csajból ennyi geci fröcsköl ki. Persze, hogy beindultam és nem bírtam ki, hogy ne birizgáljam meg a látványtól benedvesedett puncimat.

Remélem tetszik és kiveritek.

 

Üdv.: sissi-gee

jorghess Creative Commons License 2011.05.04 0 0 2148

Sziasztok!

Mostanában nagyon rákattantam az ilyen témájú filmekre, de az a baj, hogy a legtöbb torrent oldalon eléggé hanyagolják a témát.

Nem tud valaki olyan Torrent Trackert, ahol csak Shemal filmekkel foglalkoznak???

Előre is köszi!

Hali

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!