Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
SÁRGAFELICIA szept. 17. Creative Commons License 7781

Nekem csak egy szélvédő kédergumi kellene, bármilyen állapotu.

SÁRGAFELICIA szept. 17. Creative Commons License 7780

A fateré, én csajoztam vele a nyolcvanas években.

1102 szept. 17. Creative Commons License 7779

Nem túl régen olvastam egy fórumon hogy Nyíregyházán van egy, a fa alatt siralmas állapotban ,ez a tiéd?

Előzmény: SÁRGAFELICIA (7777)
1102 szept. 17. Creative Commons License 7778
Előzmény: SÁRGAFELICIA (7777)
SÁRGAFELICIA szept. 17. Creative Commons License 7777

Üdv:Nyíregyházi vagyok, ha jól tudom csak nekem, és családomnak van itt feliciája.1997-ben adtam el, egy citromsárgát, Budapestre.

1102 szept. 14. Creative Commons License 7776
Előzmény: SÁRGAFELICIA (7771)
1102 szept. 13. Creative Commons License 7775

HHa az első akkor 61 előtti persze ehhez még párosul a hátulja ahol fecskefarok nélküli és felül van a tankbeöntő ,ha a második akkor fecskefarkasnak kell lenni és oldalt van a tankajtó ja meg akkor 1200cm2.nem eladó még nekem is le kell másolnom.nulláról építed ?ha valamit tudok segítek,email on is írhatsz ,hol laksz helyileg?

Előzmény: SÁRGAFELICIA (7774)
SÁRGAFELICIA szept. 12. Creative Commons License 7774

Üdv, az első rész ,üvegszál müszerfalas,a mintának való elrohadt fémkeretre ,is vevő vagyok, ha eladó.

1102 szept. 11. Creative Commons License 7773
akkor a müszerfal dominál púpos az óráknál ha igen akkor 61 elötti.
Előzmény: SÁRGAFELICIA (7771)
1102 szept. 11. Creative Commons License 7772
az nekem van mintának való abból nincs jó mind szétrohadt.
Előzmény: SÁRGAFELICIA (7770)
SÁRGAFELICIA szept. 11. Creative Commons License 7771

Én azt hittem, hogy csak egy fajta van, évjáratot azért nem tudom, mert van egy hátulsó kaszni ,és egy első kaszni maradványom, eböl kell egy feliciát varázsólnom.

SÁRGAFELICIA szept. 11. Creative Commons License 7770

Nem is maga a ponyva a lényeg, hanem a szélvédő kerethez csatolható lemez szelvény, az nincs.

1102 szept. 11. Creative Commons License 7769
szia engem meg annak a csö keretnek a méretei érdekelnének vagy mintának egy két napra kölcsönbe.ha 61 elötti
Előzmény: SÁRGAFELICIA (7768)
SÁRGAFELICIA szept. 11. Creative Commons License 7768

Üdv: bármilyen érdekel, mert csak a két csőkeret van meg. Egyébként, a legelsők közül való, mert a télitető még a kicsi tipusu, a kalaptartó nélküli.

öregvirág szept. 10. Creative Commons License 7767

Milyen évjáratú felíciára kell  nyári  tető ?

Előzmény: SÁRGAFELICIA (7763)
veteran-auto szept. 9. Creative Commons License 7766

Függőcsapszeg szokott lenni? Normális minőségű? Az a tapasztalatom a régi gyári alkatrészeket az idő ette meg, az után gyárottak meg semmire nem valók.

öregvirág szept. 8. Creative Commons License 7765

Október 18-án lesz a Brno-i börze. Új gumit egy utánfutóból árulnak a felíciához is.

Új tetőt szintén lehet kapni, csak a gyártás évét kell bemondani. Az árát meg lehet nézni a : CALAUNICTVI &

SEDLÁRSTVI REKOVI PISEK honlapon /magyarul is/

Előzmény: SÁRGAFELICIA (7764)
SÁRGAFELICIA szept. 7. Creative Commons License 7764

Felicia, szélvédő kédergumit keresek, bármilyen állapotban, vagy milyen típusuval lehet pótolni?

SÁRGAFELICIA szept. 7. Creative Commons License 7763

Üdv mindenkinek, érdeklődöm, hogy a felicia ponyvatető, nem eladó esetleg?Bármilyen állapotú érdekel.

skodabarat aug. 30. Creative Commons License 7762

Sziasztok

Komplett auvtóra való skoda octávia üléseim vannak eladók. Kárpitozásra szorul de maga a váz része nincsen elrohadva.Ára:8000 ft 

Turán 35\' aug. 15. Creative Commons License 7761

Várunk minden kedves veterános társunkat sok szeretettel!!

A rendezvények látogatása, részvétele ingyenes.

TDS1 aug. 12. Creative Commons License 7760

Üdvözlet mindenkinek!

A csavar lukaknál erősített jó állapotú Skoda Octavia Super felnit keresek. Egy garnitúrára (4db) lenne szükségem.

Nekem van 4 db nem erősített, felújított (homokszórt rozsdaátalakítóval alapozott és festett) Octavia felnim

Ha valakinek szüksége lenne rá keressen bizalommal megegyezünk nekem eddig már sokba van és csak a helyet foglalja. csere is érdekel!

Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv, és szép napot!

tds1

veteran-auto aug. 7. Creative Commons License 7759

S110L-hoz keresek díszléceket (küszöb, ajtó alatti, tető)

1102 aug. 3. Creative Commons License 7758

akkor ez gyári ?

Előzmény: Nézelödő (7757)
Nézelödő aug. 1. Creative Commons License 7757

Hááát ,  ezek közül maximum egy két darab kerülhetett be az országba anno , ezek ugyanis 450 - sek , nem Felíciák ...

A motorháztetőn a ©koda felírat felett ott a V 450 típus jelzés , a bal alsó sarokban lévő kocsiban jól lehet látni , hogy az még a régi  " Spartak " kormány .

Viszont jól lehet látni a ponyvatetők közepén az a lemezt , amivel kívülről hozzá csavarozták az első tartó vashoz a ponyvát . Én még nem igen láttam olyan új ponyvatetőt , amin ez a lemez rajta lett volna ....  

Előzmény: 1102 (7756)
1102 aug. 1. Creative Commons License 7756

Na vajon melyik ki-é??????????????

skodabarat júl. 31. Creative Commons License 7755

Üdv mindenkinek 

Van egy garnitúra 62-es Skoda Octavia kombi hátsó üvegem.Az oldalsókhoz megvan a gumikéder is még használható állapotban.Ha valakit érdekel hívjon és megegyezünk. 30 386 4845 

eryck55 júl. 30. Creative Commons License 7754

Tiszteletem Mindenkinek!

Megvételre keresnék skoda octavia 1957 (1200) szerelési kézikönyvet akár elektronikus akár nyomtatott formában ( a nyomtatott lenne a fő cél - eredeti). Segítséget előre is köszönöm!

üdv.:

Erik

06306034362

Chevrolet Capitol 1927 júl. 27. Creative Commons License 7753

Köszönöm  a kettő hozzászóló Úrnak a segítséget!

Nézelödő júl. 27. Creative Commons License 7752

Előzmény: Chevrolet Capitol 1927 (7740)