Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

naszika1 Creative Commons License 24 órája 0 0 8246

Sziasztok!

Szeretnék munkát ajánlani Innsbruckban azonnali kezdéssel.

Egy nagy autóértékesítő cégnél keres egy osztrák ismerősöm autótakarításra, polirozásra munkatársakat egész éves állásra.
Ha valakit érdekelne, akkor a 004366488677567 számon lehet érdeklődni a további részletekről nálam!

Köszönöm!

Péter

Nachtstern Creative Commons License 4 napja 0 0 8245

Persze. És ö is olyan munkát végez, amit szeret. Bár lassan szülési szabadságra fog menni...

Előzmény: Ausztriai csöves (8244)
Ausztriai csöves Creative Commons License 4 napja 0 0 8244

A feleséged dolgozik?

Előzmény: Nachtstern (8243)
Nachtstern Creative Commons License 4 napja 0 0 8243

Mi már 15 évnál tartunk és jól müködik a dolog. 

Előzmény: wupppy (8242)
wupppy Creative Commons License 4 napja 0 0 8242

Biztosan vannak ilyenek is. Nalunk nehez munka helyett dugni menni, mert egy helyen dolgozunk, iaz van hogy mas idöbeosztasban. Termeszetesen barkit utolerhet az altalad emlitett pelda. Akkor majd azt mondom volt jo nehany boldog evem a felesegemmel. Ha meg megsem erne utol ez a problema akkor meg megjobb. :-)

Előzmény: Z10Z (8240)
Nachtstern Creative Commons License 4 napja 0 0 8241

k.rvát könnyebb pénzzel fogni, de rendes társat sokkal nehezebb egy gazdag embernek. Mert nem jutnak hozzájuk a rendes bök, lefölözik őket a pénzre hajtók :-)

Előzmény: Z10Z (8237)
Z10Z Creative Commons License 4 napja 0 0 8240

Jó olvasni hogy vannak több mint 10 éve boldog házasok, de én már nem hiszek ebben, pedig nem vagyok ronda (sőt)... valahogy szkeptikus vagyok a monogámiával kapcsolatban, mindenhol azt látom (van rá példa hogy ilyen 10 éves házasságban, több gyerekkel) elmentem dolgozni címszóval dugni mennek, és vannak akik ezt teljesen rendben is találják, csak ne tudja meg a másik fél. És úgy érzem ez előbb-utóbb mindenkit utolér(het). Én úgy építem az életem hogy csak magammal kalkulálok. Egyébként is úgy szokott lenni hogy az egyik fél mindig jobban akarja a másikat, vagy éppen aki neked kéne igazán annak te nem kellessz, akinek meg te kellenél, az neked nem kell :) 

Előzmény: wupppy (8239)
wupppy Creative Commons License 4 napja 0 0 8239

Mindenkiben lehet olyan "resz" amibe bele lehet szeretni, vagy külsö vagy belsö. Anyagiaktol teljesen függetlenül... Na persze ezt a kepet magadrol kell kialakitanod. Azokkal a nökkel akik a pentarcadba lesznek szerelmesek nem is eri meg foglalkozni. velük igazan nem vesztesz semmit.

Nekem olyan elegem volt a nökböl hogy ihaj... :-) Evekig egyedül voltam.  Aztan ram talalt egy nö, jarni sem akartam vele, mert rohadtul elegem lett a csajokbol.  Több mint 10 eve vagyunk boldog hazasok...

Szoval elsösorban a szemleleteden kellene valtoztatnod. Ilyen keserü negativ hozzaallaassal  nem jutsz semmire.

Előzmény: Ausztriai csöves (8236)
wupppy Creative Commons License 4 napja 0 0 8238

Ezt nagyon rosszul teszed. Ebböl helyzetböl csakis jozanul lehet kimaszni, ha pilasz es elindulsz a lejtön, csak a szakadek aljan fogsz megallni. Semmire sem, megoldas az alkohol. Gondold el mit lat egy munkaado ha behivnak egy interjura? Egy torz alkoholista arcot akit esze agaban sem lesz felvenni.

Előzmény: Ausztriai csöves (8186)
Z10Z Creative Commons License 4 napja 0 0 8237

Kasza Tibor, pl :D ez teljesen igaz hogy a kisugárzás is meg miegyéb megszépíthet valakit, de a másik variációban is van igazság. Egy 100 kg-os pali egy Ladában kövér disznó, de egy Merciben aranyos maci... 

Előzmény: Nachtstern (8234)
Ausztriai csöves Creative Commons License 4 napja 0 0 8236

Elsősorban a pénz szépít meg. Vagyis a nők így gondolják...ha tele lennék akkor nálam is kopogtatna a sok számító csitri. Ilyen a nők többsége, kár ezt tagadni. Iszonyatosan harapnak a pénzre.

Előzmény: Nachtstern (8234)
Ausztriai csöves Creative Commons License 4 napja 0 0 8235

Mikor melósként próbáltam nőzni egyből azzal jött mind hogy én miért csak egy segédmunkás vagyok és mit akarok az élettől...nagyon idegesítő volt.

Nachtstern Creative Commons License 4 napja 0 0 8234
Te nem ismersz ronda, de elbüvölö embereket? Én igen! Nem igaz, hogy nem számít a külsö, de az biztos, hogy megszépíti az embereket ha jó a lelkük, jó a humoruk....
Előzmény: Z10Z (8233)
Z10Z Creative Commons License 4 napja 0 0 8233

Arra meg azt mondja hogy biztos a pénz miatt, amiben lehet igazság, de nem feltétlen. 

Előzmény: Nachtstern (8232)
Nachtstern Creative Commons License 4 napja 0 0 8232
Ez butaság. Sok olyan embert ismerek aki enyhén szólva nagyon nem szép és szép párja van. A szépség belülröl fakad!
Előzmény: Z10Z (8230)
Nachtstern Creative Commons License 4 napja 0 0 8231
Pedig ez az ösember idejében is így volt...
Előzmény: Ausztriai csöves (8228)
Z10Z Creative Commons License 4 napja 0 0 8230

Sajnálom. Nem rosszindulatból de akkor egy kevésbé dekorativ lánynál kéne próbálkozni. Nem tudok jobbat. Szoktam látni nem túl dekoratív párokat... neked kell eldönteni hogy jobb-e a semminél. 

Előzmény: Ausztriai csöves (8229)
Ausztriai csöves Creative Commons License 4 napja 0 0 8229

Vannak szebb emberek meg vannak csúnyábbak. Én inkább az utóbbiak közé tartozom. Ne próbálj meggyőzni arról hogy ez nem igaz. Épp eleget tapasztalom én hogy igenis igaz. Amikor megszólítasz egy lányt és már akkor látod az undort a tekintetében...hát igen..ez az amit csak az ért meg aki szintén hasonló kaliberű srác...

Előzmény: Z10Z (8225)
Ausztriai csöves Creative Commons License 4 napja 0 0 8228

Mivel nekem egyelőre barátnőm sincs így engem nem igazán foglalkoztat hogy miből fogok családi házat virítani...persze tudom a nők elvárják hogy a férfi ezeket a materális dolgokat előteremtse..utálom is ezt az egész berendezkedést.

Előzmény: Order of Hermes (8224)
Nachtstern Creative Commons License 4 napja 0 0 8227
Én meg ennek a sokszorosát buktam, mert spóroltam és jött a válság..
Előzmény: Order of Hermes (8219)
Nachtstern Creative Commons License 4 napja 0 0 8226
Nem jól gondolod. Rohadtul nincs veled bajom. Szorgalmas,okos ember vagy, rossz tulajdonságokkal. Nem az a baj hogy a környezetedhez és jövedelmedhez képest aszkéta vagy, nem is az hogy terveid vannak, hanem a kivitelezés. Annyi minden alakul az ember életében máshogy mint ahogy tervezi, arra kellene törekedned, hogy legyen egy éned ami a mának él. Nem bizros hogy lesz holnap!
Előzmény: Order of Hermes (8215)
Z10Z Creative Commons License 4 napja 0 0 8225

De most nem árulod el, hogy miért érzed magad csúnyának? Már annyi mindent elmondtál, és engem cinizmus nélkül érdekel. Mer' ha azt mondod hogy olyan szemed van mint matolcsynak, akkor azt mondom oké :) bár ő is a nemzeti bank elnöke lett ezzel a képpel. 

Előzmény: Ausztriai csöves (8220)
Order of Hermes Creative Commons License 4 napja 0 0 8224

Persze, ezzel semmi gond nincs, én is egy 50 m2-esben laktam otthon az asszonnyal. Na most ez addig jó, amíg nincsenek az embernek gyerekei. Nekik szeretnék egy jópofa családi házat biztosítani valami természetközeli helyen, jelenleg erre hajtok.

Előzmény: Ausztriai csöves (8222)
Nachtstern Creative Commons License 4 napja 0 0 8223
Jól látod. De az állapotához köze sincs a kinézetének. Belsö problémák vannak, nem külsö..
Előzmény: Z10Z (8213)
Ausztriai csöves Creative Commons License 4 napja 0 0 8222

Beköltöztetem magam mellé :) Ha tényleg szeret egy nő gondolom a 35nmes lakásba is beköltözik hozzám...vagy az összesnek a palota kell?:) Feleséged amúgy nem unja magát otthon? Küldd el a mekibe dolgozni:))

Előzmény: Order of Hermes (8221)
Order of Hermes Creative Commons License 4 napja 0 0 8221

Ez a nőket nem érdeklem szöveg ez meg sületlenség, már bocs. Elképzelhető, hogy van, akit igen, sőt még akár találkozhatsz is vele. Na, akkor mit csinálsz?

Előzmény: Ausztriai csöves (8220)
Ausztriai csöves Creative Commons License 4 napja 0 0 8220

Én jelenleg elégedett lennék a pesti garzonlakással meg mellé egy nettó 130-140 ezres fizetéssel. :) Szerintem elérhető. Talán meg szakma nélkül is, csak a nyelvtudásra alapozva. Ennyi. Utána pedig nincs mit elérni. Legalábbis számomra. Mivel a nőket nem érdeklem, nincs értelme nagyobb lakásért hajtani, se másért. Egyedül elleszek én ott és pont.

Előzmény: Order of Hermes (8218)
Order of Hermes Creative Commons License 4 napja 0 0 8219

Ez teljesen igaz, nekem egy panellakásom van otthon, anno chf hitelből vettem, buktam is rajta több mint 1 millát. Na ilyet, soha többet.

Előzmény: Ausztriai csöves (8217)
Order of Hermes Creative Commons License 4 napja 0 0 8218

Akkor tanuld ki a CNC-t, és menj haza. Nekem van egy ismerősöm, a cégével ilyen CNC-s gyártást csinálnak, na az ő emberei szerintem simán 400-500k bruttónál járnak, ami szerintem már nem rossz.

Előzmény: Ausztriai csöves (8214)
Ausztriai csöves Creative Commons License 4 napja 0 0 8217

Szerintem jobb dolog 100k frankkal(csak tippeltem) a zsebben élni mint 150 ezer euró(nem lepne meg ha sokkal több adósságod lenne) adóssággal...Hermes azt csinál amit akar. Gondol egyet és holnap hazamegy, 2 évig dolgoznia se kell ha úgy tartja úri kedve. Nekem tetszik ahogy él. Ez a spórolgatás nekem bejön. Az adósodjunk el úgy ahogy tudunk hogy legyen egy nyomorult lakásunk..az már kevésbé...

Előzmény: Nachtstern (8211)