Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2023.01.05 0 0 28

Több mint 18 ezer embert küld el az Amazon (444.hu)

Az elbocsátások főleg az online kereskedelmi és a HR-részleget érintik.

 

-Rohadt életbe, nem erről volt szó, direkt azért lettem HR-es, hogy én rugdossak ki mindenkit!

(egy Amazon HR-es)

suki20 Creative Commons License 2019.04.22 0 0 27

Szia Lesboy, tudnál nekem abban segíteni, hogy új terméket hogyan tudok feltenni eladásra az amazonra? Eddig olyat árultam, ami már ott szerepelt.   Köszi a segítségedet. Üdv. Suki 

Előzmény: Lesboy (19)
the crow Creative Commons License 2018.12.12 0 0 26

Ha eladni szeretnék, országonként kell beregisztrálnom, vagy elég mondjuk a uk-en és azt látják mindenhonnan? USA-ba pont nem szeretnék szállítani.

Havi díj van csak (39EUR a de-n, 25GBP a uk-n) vagy eladási jutalék ? kösz

kuhnpeter Creative Commons License 2018.12.03 0 0 25

Szia Lesboy,

 

Most látom, h Te eladó vagy már. Egy terméket (kb. 50 db.) szeretnék csak értékesíteni még karácsony előtt (1959-es 6 puttonyos Tokaji Aszú), viszont nem tudok regisztrálni vmiért, a kérdés, h tudnál segíteni ebben? Természetesen fizetnék érte és/vagy jutalékot is ajánlok az eladott darabok után.

 

Köszönöm és üdv,

Peter

Előzmény: Lesboy (19)
kuhnpeter Creative Commons License 2018.12.03 0 0 24

Sziasztok,

Engem az érdekelne, hogy amazon és ebay eladásban tud-e vki segíteni? 
Egy terméket (kb.50 db.-t) szeretnék értékesíteni, de nem tudok eladóként regisztrálni vmiért.
Természetesen fizetnék érte és/vagy jutalékot is adnék az eladott darabok után.

Köszönöm & üdv,
Péter

Laptopbázis Creative Commons License 2018.07.10 0 0 23

Szia, neked sikerült a hitelesítés az Amazonon?

Előzmény: audilacko (22)
audilacko Creative Commons License 2018.07.10 0 0 22

Nekem az lenne a kérdésem, hogy eladóként hogyan megy a könyvelése az eladott dolgoknak.?  A probléma a következő: céges számlával regisztráltam, hogy céges számlát tudjak adni a vevőnek. A gond csak az, hogy a vevő nem nekem fizet a számlámra, hanem az earthport PLC-nek, aki aztán továbbítja a pénzt a számlámra, ha megérkezik a vevőhöz az áru. (Ez ugye egyfajta vevővédelem). Csakhogy ezzel az a gond, hogy a céges számlán a bejövő pénz feladója és a számla címzettje köszönőviszonyban sincs így egymással. Erre mi a megoldás? Mert biztosan van.

Laptopbázis Creative Commons License 2018.07.07 0 0 21

Szia!

 

Látom eladó vagy az Amazonon, tudnál nekem segíteni az eladói indulásomban. A gondom, hogy nem akarják elfogadni a hitelesítő dokumentumaimat, nem tudom, pontosan mit is kérnek. Elküldtem nekik a bankos doskit angolra fordítva és jogosítvány másolatot, de annyiszor visszadobták, hogy kizártak, majd végül most engednek még egy lehetőséget, viszont most már tutira kellene mennem, különben végleg kizárnak.

 

Köszi előre is.

Demeter Gábor

Előzmény: Lesboy (19)
brainer11 Creative Commons License 2018.06.27 0 0 20

Számos eszköz létezik, amely segíti az eBay és Amazon értékesítőket, például abban, hogy milyen termékeket érdemes árusítani ezeken az online piactereken.

Lesboy Creative Commons License 2018.06.10 0 1 19

Én eladó vagyok ott. Mit szeretnél?

Előzmény: zsolt kis100 (18)
zsolt kis100 Creative Commons License 2018.03.11 0 0 18

Sziasztok, lenne itt valaki aki segíteni tudna az amazon.de való értékesítésben?

Mirtir Creative Commons License 2016.03.21 0 0 17

Szia HedgehogManager!

 

Próbáld meg a link alapján megcsinálni el kell hogy fogadja.

http://blog.payoneer.com/receive-usd-disbursements-from-amazon-to-your-payoneer-account/

 

Előzmény: HedgehogManager (16)
HedgehogManager Creative Commons License 2016.03.20 0 0 16

Szia Mirtir!

 

A kérdésem a következő lenne. Írtad, hogy payoneer-el lehet regisztrálni amazon eladóként. Regisztráltam Payoneer felhasználót, megkaptam a kártyát, raktam rá 50 USD-ot, beírtam az adatait amazonba, majd ezt a hibaüzenetet kaptam:

"The credit card information in your seller account is invalid. You must update your existing credit card information or add a new credit card to regain full access to your account. Please check that your credit card is not expired, has adequate credit available, and is chargeable in the currency (USD) of Amazon.com. Pre-paid cards are not acceptable. " Ha jól tudom a payoneer kártyája pre-paidnek számít. Arra lennék kíváncsi, hogy akkor neked hogyan sikerült elfogadtatni az amazon rendszerével?

A választ előre is köszönöm.

Előzmény: Mirtir (13)
Mirtir Creative Commons License 2015.09.28 0 0 15

Igen, ha csak Európában gondolkodsz akkor nem kell.

Előzmény: nyubocs (14)
nyubocs Creative Commons License 2015.09.28 0 0 14

Már nem kell külföldi bankszámla az amazon-on történő regisztrációhoz. Legalábbis az európai oldalakon nem.

Előzmény: Mirtir (13)
Mirtir Creative Commons License 2015.09.27 0 0 13

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék nyújtani nektek ahhoz, hogy létre tudjatok hozni egy külföldi számlát. Mindehhez csak annyit kell tennetek, hogy 

Payoneer linken keresztül regisztráltok.

Ha most újonnan regisztráltál és beindul az üzlet az első 100$-d után plusz 25$-t kapsz.

Sok sikert vágj bele most.

 

Egy kis segítség a regisztrációhoz:

1. Ékezetet ne használj!
2. Mikor az email címed második alkalommal kell megadnod és nem tudod a "@" jelet beírni, akkor jelöld ki a már beírt email címed. Jobb klikk rajta és "másolás" majd "beillesztés" az "e-mail cím ismét"-hez.

 

 

ui.: Bármi kérdésetek van csak bátran keressetek. :)

Ladislav Lazic Creative Commons License 2014.02.04 0 0 12

amerikai bank szamla a legkeveseb, nyitsz payoneer accountot es mar van is amerikai bank szamlad 1 honap utan :) .

 

A mastercardot meg megkapod a lakcimedre

lili.th Creative Commons License 2011.04.23 0 0 10

Én azért örülnék, ha valaki beírna pár webcímet, mert én csak olyat találok, ahol a non-residentektől kérnek Social Security Numbert meg bank reference lettert.

digicat Creative Commons License 2007.06.26 0 0 9
Pedig vannak cégek, melyek számlát nyitnak neked, de azok 30 dollárnál többet kérnek érte. Sőt, ha elég kitartó vagy akkor még budapesti irodát is találsz, ahol személyesen intézkedhetsz. Akár amerikai levelezési címet is adnak, bár azt már 0-30 USD/hó áron kapsz online.
Nem akarok egy céget sem megemlíteni, mert még úgy lehetne érteni hogy ajánlom azokat, de ilyent nem szeretnék tenni. Te kell eldöntsd, hogy milyen feltételek alapján bízol meg valakiben, és hogy annak megfelel-e valamelyik.
Ajánlom keress rá néhányra a neten, a csalók hamar le szoktak bukni és sokan írnak róluk.

Esetleg keress rá az eBay topikban arra a hozzászólásomra, amelyikben adtam egy tippet hogyan lehet külföldről amerikai számlát nyitni. Tudomásom szerint még senki nem próbálta, de mivel minimális pénzbe kerül egy próbát megér.

eBay, feedback, bizalom. Érdekes, hogy te lehetsz bizalmatlan, de elvárnád, hogy 1-2 eladás után mások bízzanak benned (főleg hogy mi tudjuk, hogy gyakorlatilag hamis adatokkal akarsz árulni).
Ha valóban rendes eladó vagy, és az árud kelendő, akkor nagyon hamar (akár pár hét alatt) összejön a szükséges feedback.
Senki nem születik powersellerenek, azt ki kell érdemelni.

Amazon: azért lett nagy, mert megbízható. Ha minden jöttmentet beengednének, akkor a vásárlók elvesztenék a bizalmukat, és az nagyon rossz lenne nekik.
Az eBay-nek is azért van egyre rosszabb híre, mert egyre több csaló van rajta, és nem tudják rendesen kiszűrni őket.

Remélem érted a lényeget.
Előzmény: embeembe (7)
embeembe Creative Commons License 2007.06.26 0 0 8

Hát az ebay-el is szívok... Egyszerre csak egy darabot árulhatok. Többet akkor árulhatok (árulhatnék), ha vagy kapok egy csomó referenciapontot az eladásaim után, vagy kérek egy ID Verify-t, amit viszont kizárólag US resident kaphat....

Előzmény: kalmarkalman (1)
embeembe Creative Commons License 2007.06.26 0 0 7
Köszi, megnéztem, de csak közvetítőket találtam: fizessek 30 dollárt, aztán majd elmondják, hogyan kell számlát nyitni non resident-eknek. Kicsit bizalmatlan vagyok ezekkel, nem tom, miért :)
Előzmény: digicat (6)
digicat Creative Commons License 2007.06.26 0 0 6
Ha van internet a szobádban akkor elképzelhető.
Google:
open us bankaccount
offshore us bankaccount
Előzmény: embeembe (4)
embeembe Creative Commons License 2007.06.26 0 0 5

Ez nem kérdés, ott is árulni fogok, persze. Meg mindenütt, ahol csak lehet. De hát jó lenne az amazon-on is.

 

Sajna, több olyan "áruház" is van, ahol szóba se állnak velem, merthogy Magyarországról...

Előzmény: kalmarkalman (1)
embeembe Creative Commons License 2007.06.26 0 0 4

A "nyitol" jobban teccik :)

 

De ezt meg tudom csinálni innét a szobámból is, vagy át kell ugranom a tengeren?

Előzmény: Pirimidin76 (3)
Pirimidin76 Creative Commons License 2007.06.26 0 0 3
vagy nyitol:)
Előzmény: digicat (2)
digicat Creative Commons License 2007.06.26 0 0 2
"Esetleg hogyan lehet amerikai banszámlám?"
Nyitasz egyet.
Előzmény: embeembe (-)
kalmarkalman Creative Commons License 2007.06.26 0 0 1
Miért nem árulsz az Ebayen?
Előzmény: embeembe (-)
fokhagymabors Creative Commons License 2007.06.26 0 0 0
0
embeembe Creative Commons License 2007.06.26 0 0 topiknyitó

A saját munkáimat (poszter-térképek) szeretném az amazon.com -on árusítani, de amilyen könnyű ott vásárolni, annyira nem látok egyelőre lehetőséget az eladásra. Abban bízom, hogy van valakinek pozitív tapasztalata, ötlete.

 

Az amazon.com -on az eladói státusz alapfeltétele az amerikai bankszámlasza és számlázási cím, nekem speciel egyik sincs. Hogy lehet ezt a problémát megkerülni? Esetleg hogyan lehet amerikai banszámlám?

 

embeembe

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!