Keresés

Részletes keresés

Paleokrites Creative Commons License 2023.09.23 0 0 465

Pár apróságra azért oda kellene figyelni!

 

pl.:

 

Szóla ismét az Úr Mózesnek, mondván:2. Izráel fiainak pedig mondd meg: Valaki Izráel fiai közül és az Izráelben tartózkodó jövevények közül odaadja az ő magzatát a Moloknak, halállal lakoljon, a földnek népe kövezze agyon kővel.3. Én is kiontom haragomat az ilyen emberre, és kiirtom azt az ő népe közül, mivelhogy adott az ő magzatából a Moloknak, hogy megfertőztesse az én szentségemet, és megszentségtelenítse az én szent nevemet.4. Ha pedig a föld népe behúnyja szemeit az ilyen ember előtt, a mikor az oda adja az ő magzatát a Moloknak, és azt meg nem öli:5. Akkor én ontom ki haragomat arra az emberre és annak házanépére, és kiirtom azt és mindazokat, a kik ő utána paráználkodnak, hogy a Molokkal paráználkodjanak, az ő népök közül.6. A mely ember pedig az ígézőkhöz és a jövendőmondókhoz fordul, hogy azok után paráználkodjék, arra is kiontom haragomat, és kiirtom azt az ő népe közül.7. Szenteljétek meg azért magatokat, és szentek legyetek, mert én, az Úr, vagyok a ti Istenetek.8. És tartsátok meg az én rendeléseimet, és cselekedjétek azokat. Én vagyok az Úr, a ti megszentelőtök.9. Mert valaki szidalmazza az ő atyját vagy anyját, halállal lakoljon; atyját és anyját szidalmazta; vére rajta.10. Ha valaki más ember feleségével paráználkodik, mivelhogy az ő felebarátjának feleségével paráználkodik: halállal lakoljon a parázna férfi és a parázna nő.11. Ha valaki az ő atyjának feleségével hál, az ő atyjának szemérmét fedi fel: halállal lakoljanak mindketten; vérök rajtok.12. Ha valaki az ő menyével hál, halállal lakoljanak mindketten, fertelmességet követtek el; vérök rajtok.13. És ha valaki férfival hál, úgy a mint asszonynyal hálnak: útálatosságot követtek el mindketten, halállal lakoljanak; vérök rajtok. "

 

Itt a szövegben lévő isteni kijelentés kimondottan Izrael fiaira vonatkozott..., senki másra nem kellene átruházni és egyetemessé tenni..., főleg tudván, hogy minden felekezetben van pedofil, homoszexuális, leszbikusi hajlamú...

 

Mára a 21. századra a szexuális dolgokra nézve magánügynek kellene lennie, ám cirkuszi mutatvánnyá vált...

 

Ítélet Istené, főleg egyéni megítéléssel, és nem törhet pálcát senki ha jól értem a bibliai elvet, ám az erőszak, a gyilkosság, a felbújtás, az emberiség ellen elkövetett bűnökre ott a jog, a bíróság és a végrehajtó ítélethzatal... Ami sajnálatos tényező a hamis félrevezető magatartás...

 

 

Előzmény: Kútásóóó (461)
Kútásóóó Creative Commons License 2023.09.19 -1 0 464

"Mert ha semmilyen erővel sem tudod megakadályozni.."

 

 

Hát már, hogy ne lehetne akakadályozni A BŰN terjedését, mikor erre két nagy főldi intézmény is a rendlkezésre áll:

 

Az EGYHÁZ és a FEGYHÁZ.

Megfelelő vezető kell csak az élére és minden erölködés nélkül teljes a siker.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: elterito (463)
elterito Creative Commons License 2023.09.18 -1 0 463

"A homoszexualitás terjedését egy keresztény embernek mindnen tőle telhető módon akadályoznia kell."

 

Mit teszel a megakadályozása érdekében és sikerrel jársz e?

Mert ha semmilyen erővel sem tudod megakadályozni, akkor

meg mit erőlködsz?  Az erőlködéstől  összezavarhatja magát

az ember.

Előzmény: Kútásóóó (461)
ábmrus Creative Commons License 2023.09.18 -1 0 462

A buzerancia a tudatalatti tartomány egy blőd kényszer állománya!!!

 

A tudat alól azért nehéz kitörölni, mert ahány alkalommal a kedves anyuka dicsérte a kefélő krapekja fütyijét, annyi törlési eljárást kell elvégeznie szegény buzeránsnak, ha normális férfiemberré szeretne válni.

 

Sajnos a tudatalatti baromságaink törlését nem támogatja az orvoslás, mert ha töröltük a tudatalatti zűrjeinket nincs több nyavalyánk, ...menjen tönkre a gyógyszerlobbi, az orvosnak se legyen többé semmi dolga velünk???!!!

Kútásóóó Creative Commons License 2023.09.16 -1 0 461

A homoszexualitás terjedését egy keresztény embernek mindnen tőle telhető módon akadályoznia kell, nem pedig tolerálni, mert az: Bűn.

 

A férfiak, együtt lakjanak értelmes módon feleségükkel...

1 Pét 3,7

 

és a ki fertelmes, legyen fertelmes ezután is...

 

 

 

elterito Creative Commons License 2023.09.08 -1 0 460

Szia. Én vagyok te, két évvel később. ;-)

Előzmény: elterito (457)
Kútásóóó Creative Commons License 2023.09.08 -1 0 459

Nem köcsög!

 

Egy normális férfinek feláll a farka a feleségére.

Előzmény: Vaizoa (458)
Vaizoa Creative Commons License 2021.11.25 -1 0 458

a szexualitás lényege, hogy a gyengébbtől feláll az erősebbnek? vagy valamit félreértettem? tehát ha egy fijú gyengusznak néz ki, akkor egy másik fiút azzal fel tud tüzelni. vagy vagy vagy. 

Előzmény: hiper fizikus (400)
elterito Creative Commons License 2021.11.25 0 0 457

A szigorúan iszlám országokban többen végzik a buzulást mint máshol, természetesen szigorúan titokban, mert halál jár érte.

Előzmény: Micsigeni Nagyfiú (456)
Micsigeni Nagyfiú Creative Commons License 2021.11.25 -1 0 456

Szerintem a homárság nem tud terjedni becsülettel, mer az iszlám erősödik lehet jobban mint a kereszténység, ottan meg halálbüntetés jár érte.

Micsigeni Nagyfiú Creative Commons License 2021.11.25 -1 0 455

te nem csak az imitálást nem csinálod, hanem a VALÓDIT sem...... max eztet vághattam a fejedhez..... endikének volt magányába SzSz-k-ja.... nem előírás, hogy tömegbe legyél......

Előzmény: blagi (453)
Micsigeni Nagyfiú Creative Commons License 2021.11.25 -1 0 454

Van egy hatalmas különbség a Szentszellem-keresztség és a Szentszellem-keresztség imitálása között. Előbbi maradandó, senki által felül nem írható, utóbbi meg vígjáték, inkább felejcsük el. Szvsz

 

Én voltam Szsz-k jelenetnél MPE-be is, pont ugyanaz mint a hágyébe meg a szektába mit említettem. Imitálás.

Előzmény: blagi (453)
blagi Creative Commons License 2021.11.25 0 0 453

És nekem akkoriban azt mondtad volna, hogy az a "Szentszellem", s mivel én nem csinálom, nincs "Szentszellem-keresztségem"...(?)

Előzmény: Micsigeni Nagyfiú (449)
blagi Creative Commons License 2021.11.25 0 0 452

"kutyamód" ez elég sarkos

 

Te mondtad: kiskutyaként...

Előzmény: Micsigeni Nagyfiú (449)
Vaizoa Creative Commons License 2021.11.25 -1 0 451

legalább kimondod. nem tudom miért fáj másoknak kimondani. 

Előzmény: Micsigeni Nagyfiú (449)
Vaizoa Creative Commons License 2021.11.25 -1 0 450

semmi nem kötelező. meg kell vizsgálni az érveiket. ha úgy érzed a saját életed igazolja, legalább következetesen igazolja egy részét, akkor talán igaz a többi is, de nem vennék rá mérget. én máig nem tudom, van-e újjászületés, de elég valószínű. viszont az ok-okozatiságot tapasztalom. a hibáknak mindig megvan a következménye. a hiba forrása pedig elsősorban a motiváció milyensége. 

Előzmény: blagi (443)
Micsigeni Nagyfiú Creative Commons License 2021.11.25 -1 0 449

"kutyamód" ez elég sarkos, amúgy mindannyian csináltuk kb 50-en. Volt egy csaj aki tőlem kérdezte mit "ugatott", én meg néztem ki a fejemből nagy szerencsétlenségembe

 

Azt tudni kell, hogy a hágyébe és pl ebbe a szektába azok mentek akiknek felfordult az élete és azé mentek, én is, mer asszittük ottan lesz a megoldás. Megoldás: lúzer agyatlan hülye voltam míg odajártam és asszisztáltam a hülyeséghez.

Előzmény: blagi (446)
Vaizoa Creative Commons License 2021.11.25 -1 0 448

hát nála biztos vonzóbb vagyok a neje számára. kérdés, hogy  neje vonzó e számomra. ezt látatlanban meg tudom mondani. 

Előzmény: Micsigeni Nagyfiú (440)
blagi Creative Commons License 2021.11.25 0 0 447

Az nem a brahmanizmus...?

Előzmény: Micsigeni Nagyfiú (445)
blagi Creative Commons License 2021.11.25 0 0 446

De te személy szerint miért ugattál kutyamód...?

Előzmény: Micsigeni Nagyfiú (444)
Micsigeni Nagyfiú Creative Commons License 2021.11.25 -1 0 445

Tudtommal az egész azokra épül.

Előzmény: blagi (443)
Micsigeni Nagyfiú Creative Commons License 2021.11.25 -1 0 444

Ő volt az Isten embere, az Isten vezette a hülyeségbe. Ólvasd el a Fesz van könyvet és nagyjából érteni fogod a pszichológiáját, mer úgy látom az izgat 

Előzmény: blagi (441)
blagi Creative Commons License 2021.11.25 0 0 443

A buddhizmusban kötelező hinni a lélekvándorlásban, karmában...?

Előzmény: Micsigeni Nagyfiú (433)
Vaizoa Creative Commons License 2021.11.25 -1 0 442

persze. pillanatnyilag ítélkezek, de amúgy megvan a véleményem.

Előzmény: Micsigeni Nagyfiú (438)
blagi Creative Commons License 2021.11.25 0 0 441

Üvöltözött, mi meg kiskutyaként ugráltunk ahogy mondta

 

Ez komoly? Miként tudott rábenni...?

Előzmény: Micsigeni Nagyfiú (411)
Micsigeni Nagyfiú Creative Commons License 2021.11.25 -1 0 440

Béla olvas és minuszol. Szerintem féltékeny rád, hogy ágyba csalod a nejét

Előzmény: Vaizoa (435)
Vaizoa Creative Commons License 2021.11.25 -1 0 439

hát ez a szappan eddig kicsusszant a kezedből

Előzmény: Micsigeni Nagyfiú (437)
Micsigeni Nagyfiú Creative Commons License 2021.11.25 -1 0 438

és a pillanatból ítélésből nem szabadultál meg hahaha

Előzmény: Micsigeni Nagyfiú (437)
Micsigeni Nagyfiú Creative Commons License 2021.11.25 -1 0 437

A pillanatból ítélsz, pedig tényleg egy program írja a sorokat és eddig 34 szingli férfit és nőt szerveztem be anyagi forrásnak a szektánkba

Előzmény: Micsigeni Nagyfiú (434)
Vaizoa Creative Commons License 2021.11.25 -1 0 436

a tér korlátaitól szabadultak meg. mástól úgy látszik nem nagyon. 

Előzmény: Micsigeni Nagyfiú (433)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!