Keresés

Részletes keresés

pali923 Creative Commons License 2019.11.03 0 0 2362

Egy kicsit olvasgass, akár itt is. A legfontosabb kérdés, hogy igo 8 van-e a gépeden. Ha igen, akkor a mai térképek elvileg elmennek rajta. Ha esetleg régebbi, akkor frissíteni kell, erre vannak itt információk, ha jól emlékszem.

Térképet meg sok helyen lehet találni, szerintem itt már nem fogsz. Van pl. fészbúkon is csoport, ahol találsz, meg torrent-oldalak is.

Előzmény: matyofoldi (2360)
arkilaszlo Creative Commons License 2019.11.01 0 0 2361

mondjuk ez jó?

 

 

vagy nagyobb vagy kisebb?

 

azt értem, hogy frissebb..... de kb ennyit lehet tudni a kérésből....

Előzmény: matyofoldi (2360)
matyofoldi Creative Commons License 2019.11.01 0 0 2360

Sziasztok! Segítséget kérnék tőletek. Magyarország térképre lenne szükségem ,természetesen minél frissebbre. Aki tud kérem segítsen. matyofoldi kukac gmail.com

bakibaby Creative Commons License 2019.08.07 0 0 2359

Még ilyennel küszködsz? Okos telóra tegyél egy navigációt aztán csá'.

Előzmény: kvikszot2 (2358)
kvikszot2 Creative Commons License 2019.08.07 0 0 2358

Sziasztok!

Eddig jól működött ez a kis gép, de az utóbbi hónapokban nehezen talál műholdat. Néha hosszú perceken át semmi. Mi lehet az oka? Hogy lehetne ezt megoldani? 

StMiklos Creative Commons License 2018.09.08 0 0 2357

  Szevasz!

Emlékem romjaiból...

A készülék belsejébe XP-vel, TotalCommanderrel és WinCeFS beépülővel lehetett belépni.
kellett még hozzá az  ActiveSync program.

Így mindenhez, még a Registryhez is hozzá lehet férni.

 

   Üdv: StMiklos

Előzmény: pali923 (2355)
george71 Creative Commons License 2018.09.01 0 0 2356

Sajna ez nem kezeli az SDHC kártyákat..csak SD-t.. volt pár sima 4GB-os SD..ami még elel indult..de az SDHC nem !

Előzmény: Kasza Lajos (2351)
pali923 Creative Commons License 2018.05.15 0 0 2355

Szerintem ott a baj, hogy már senki nem jár ide. Én is csak azért vettem észre a beírásodat, mert benne maradt a kedvenceim közt ez a topic, és nincs olyan sok. Emiatt kicsi esélyt látok rá, hogy választ kapsz, pedig a felvetés izgalmas, és én is kíváncsi lennék rá.

 

Valaha elég komolyan turkáltam a gépben, de már évek óta nem, elfelejtettem szinte mindent. Rémlik, hogy kellett hozzá valami spéci program, amivel bele lehetett látni, de ez is csak rémlik. Valahol van egy mappám erről a gépről elmentve mindenféle okosságokkal, ha megtalálom, jelentkezem. Nem volt sosem olyan könnyen kezelhető gép, mint az újabbak, kellett ismerni hozzá bizonyos trükköket. Meg aztán a win10-es pc-vel kicsit még nehezebb a dolog valószínűleg.

Előzmény: Despo (2354)
Despo Creative Commons License 2018.05.06 0 0 2354

Az még le maradt hogy a boot-részével nem vagyok tisztában hogyan néz ki és áll fel.

 

Tehát adódik 1db 4gb SDHC memó kari ez ami van hozzá illetve az USB kábel. 

 

De eddig még eszköz illesztőt sem találtam hozzá. Tehát nem látok bele hiába csatlakoztatom a PC-vel.

 

:/

Előzmény: Despo (2353)
Despo Creative Commons License 2018.05.06 0 0 2353

S újra feléled a Topic ! :D

 

Sziasztok! 

 

Került hozzám is egy ilyen T920-as csoda és szeretném megkérdezni próbálkozott valaha valaki Android OS-el ? Ha igen van e volt e eredménye.?! 

 

Azért kérdezem egy hasonló hardware-ekkel ellátott mini pc-re annak idején sikerült WIN CE 2.0 helyére egy mobil androidos OS-t telepíteni. Működött bevált és frankón ment. Mivel hasonló hardware-s felépítése van ennek a PNA-nak szeretném valahogy ki próbálni. De PNA PDA-kat még nem flasheltem. Jelenleg ez a készülék csak Hard reset-re reagál mivel a tulajdonosa formázta a ROM-t RAM-t. 

 

Gondoltam WIN CE helyett itt is alkothatna az Android.

 

Van valakinek ötlete hol kezdjem ? Olvasgatok közben folyamatosan hátha rá akadok valamire de itt már jártak nálam okosabb emberek vagy gyakorlottabbak ebben biztos vagyok. 

 

Köszönöm a segítséget és a figyelmet ! 

 

:)

pali923 Creative Commons License 2017.05.04 0 0 2352

Kész csoda, hogy ez a topic néha feléled. :) A 2344 sz. hozzászólásom itt van pár centire. Lehet, hogy abban benne van a hiba oka.

Ez egy elég régi kütyü, legalább 10 éves konstrukció. Szerintem ezért nem tudja kezelni a 2 gigásnál nagyobb kártyákat. Tudom, hogy azt meg már nem könnyű beszerezni, sajnos, de ez van. Egyébként sem volt sosem az a könnyen elindítható masina, kell hozzá némi varázslat, hogy menjen. Javaslom ezt a topicot olvasgatni az elejétől, itt minden le van írva. Az igo 8-hoz is kell némi külön belenyúlás is, de erről is volt itt szó, vagy 6-8 évvel ezelőtt. :)

Előzmény: Kasza Lajos (2351)
Kasza Lajos Creative Commons License 2017.04.30 0 0 2351

Sziasztok!

Ma a kezembe került egy Airis t920 típusú GPS de az IGO nem indul el rajta. A settings menü működik, de a navigáció indításakor Storage cardsetup.exe can,t be found! a hibaüzenet.

Egy ilyen 4gb-s memokártya volt benne amin nem volt semmi, tök üresen kaptam

Rámásoltam egy működő IGO8-at de csak a fent emlitett hibaüzenet van...

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=791IMG_6902.jpg

A gép csak ennyit ismer fel miután rádugom

Előzmény: AIRIS_navi (2349)
AIRIS_navi Creative Commons License 2017.01.28 0 0 2350

2017.01.12-én letöltötték a fájlokat.

Neked sikerült?

Van még leírás is.

Előzmény: AIRIS_navi (2349)
AIRIS_navi Creative Commons License 2017.01.28 0 0 2349

Szia Kratash,

 

Érdekel még a program az AIRIS T 920-ra?

 

Feltehetem, és elküldhetem, ha válaszolsz!

 

Üdv.

Előzmény: Kratash (2348)
Kratash Creative Commons License 2017.01.02 0 0 2348

Sziasztok,

 

Az egyik barátom "lepett" meg a feladattal, hogy találjam meg a hibát a készüléke üzemzavara mögött. Ez meg is van, az SD kártya halott.

Tudna valaki segíteni egy használható navigációs linkjével?

 

Még mielőtt teljesen balféknek néznétek láttam a Franky linkeket, próbáltam is őket, de már nem él az oldal.

A gépen a gyári 4.2 Win van, és egy üres SD kártya. :)

 

Előre is köszönöm a segítséget!

StMiklos Creative Commons License 2014.05.10 0 0 2347

 Szevasz!

A titok nyitja, hogy a régebbi készülékek SD kártyát tudnak csak kezelni, a 2GB felettiek jellemzően már SDHC, azaz nagysebességű változatok, legalábbis az ős SD-hez képest. Voltak készülékek, amelyekre egy SDHC progit telepítve alkalmassá vált nagyobb SDHC-s kártyák kezelésére.

És létezett, igaz ritka darabként 4GB-os SD-s kártya is, ma már szerintem nem lehet hozzájutni.

Amúgy a megoldás elhagzott: gyomlálni kell. Felesleges nyelveket és minden egyebet kiszedni, ami nem kell. Miért is kellene az egyszerű helyzetmutató nyíl helyett tank, bicikli vagy bármi.  STB.

  Üdv: StMiklos

Előzmény: Zolo0372 (2345)
Roadtrain Creative Commons License 2014.05.10 0 0 2346

Sziasztok!

Eladnám Airis T920 A készülékem autós tartóval!

Az itteni e-mail címre várom az ajánlatokat!

Köszönöm! Működik különben , semmi baja.

Zolo0372 Creative Commons License 2014.01.02 0 0 2345

Köszönöm a segítséget. Én is csak úgy tudom telepíteni, hogy kihagyok 7-8 országot.

Előzmény: pali923 (2344)
pali923 Creative Commons License 2014.01.02 0 0 2344

Én beleraktam egy 4 gigás Verbatim kártyát, de egyáltalán nem látja.

Egyet tudok erre megoldásként, bár ez nem mindenkinél működik :) Én pl. elég ritkán megyek egyszerre mondjuk Porugáliába és Norvégiába, ezért azokat a térképeket nem teszem fel az utazásaim során, ahova biztosan nem megyek. Lehet, hogyha kihagysz 2 országot, akkor már ráfér.

Előzmény: Zolo0372 (2343)
Zolo0372 Creative Commons License 2013.12.28 0 0 2343

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy az AIRIS 920A - hoz tudott-e valaki 2 GB - nál nagyobb memória kártyát csatlakoztatni? Ha igen akkor milyet? Ugyanis a teljes 2013 -as EU térkép nem fér rá.

pali923 Creative Commons License 2013.08.01 0 0 2342

Ez a diagnózis helyesnek tűnik, én azonban ezeket végignéztem, és mindent a helyén találtam. Valahol máshol van a hiba. Ha jól emlékszem, magyar és kétféle angol nyelvi fájl is van benne, mégsem találja.

Előzmény: StMiklos (2341)
StMiklos Creative Commons License 2013.07.30 0 0 2341

  Szevasz!

 

Vagy rossz elérési út van megadva, vagy nincs is az IGO/Content/Lang mappa feltöltve legalább egy angol és magyar nyelvvel.

Az angolban nem vagyok biztos, hogy kell, de telepítéskor lehet kell az angol és település után lehet majd magyart választani.

 

   Üdv: Stmiklos

 

De remélem hivatalos a telepítés, csak valahol"elkeveredett" ez a file??

Előzmény: Törölt nick (2336)
bakibaby Creative Commons License 2013.07.30 0 0 2340

Köszi!

 

És látom 20 pénz körül van :-)

 

bb

Előzmény: Bpapi (2339)
Bpapi Creative Commons License 2013.07.29 0 0 2339

Hello !

 

Pl. a WayteQ X960 BT navija a környezetemben 4 embernek is több(3-4 éve) gond nélkül megbízhatóan üzemel.

Előzmény: bakibaby (2338)
bakibaby Creative Commons License 2013.07.24 0 0 2338

"már nem számít modernnek ez a gépely" - egyetértek. Nem tudom van-e ilyen topic, ezért megkérdezem: mire érdemes szerintetek cserélni?

 

köszi,

bb

Előzmény: pali923 (2337)
pali923 Creative Commons License 2013.07.24 0 0 2337

Azt a bizonyos verziótén sem tudtam működésre bírni, nem jöttem rá, hogy mi a baja. Ezt a kütyüt már régen használtam, sok dolgot elfelejtettem, hogyan kell varázsolni.

Viszont rátettem egy olyan verziót, ami működni látszik. Nem teszteltem ugyan éles körülmények között, de eddig nem tapasztaltam vele problémát. Ha van rá igény felteszem valahova, csak jelezzétek, feleslegesen nem akarok erőlködni.

Ma már nem számít modernnek ez a gépely, biztosan nem használjuk annyian, mint régen. Ez a fórum aktivitásán is látszik.

 

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.07.07 0 0 2336

Sziasztok! Sajna nekem is ez a not found langauge file jön ki mindig telepítésnél. Tadna valaki küldeni valami lonket, vagy segíteni tudna valaki. megőrülök, olvasgattam én vissza de nem jutok dűlőre:(((((köszi

pali923 Creative Commons License 2013.07.01 0 0 2335

Olvasd el a 2326-os hozzászólást. Ha a linkek nem élnek, keress rá név szerint a neten. Lehet, hogy csak nem jó módszerrel próbálod felrakni?

Előzmény: kovakos197 (2334)
kovakos197 Creative Commons License 2013.01.14 0 0 2334

Tisztelt fórumozók!

Az alábbi kérdésem lenne :Airis T920 A  - ra szeretnék feltennni valami média lejátszót ,de semmit nem sikerül telepítenem .

Találtam a neten többféle playert ,de nem fogadja el őket .Tud valaki valami használható ötletet? (a gép teljesen legális win ce Net 4.2 core ) Hol találok hozzá kompatibilis média lejátszó progit ,vagy mit csinálok rosszul?

Van erre a gyári verzióra egyáltalán valami progi?

Előre is köszi minden Guru-nak!!!

Mcrae5 Creative Commons License 2012.12.03 0 0 2333

Udv.

 

T920-ra rakom fel franky szerint  az igo8-at,de mint masnak is ezt irja ki :

-no language files were found

 

sys.txt-ben modositottam,amiket irtatok:

 

[folders]
content="Storage CardIgo8Content

 

Ez volt a regi:

[folders]
app="%SDCARD%Igo8"            #igo8 files place

 

Mind2-nel ugyanez a hiba uzi...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!