Keresés

Részletes keresés

gigi71 Creative Commons License 2008.12.27 0 0 320
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.27 0 0 319
Ti messze laktok Makótól? Mert hidd el, a legjobb orvost ajánlom. A kutya füle penge egyenes lesz miután nagyon szorosan összevarrja, és utókezelés sem kell. Viszont ne várjatok egy percet sem, a vágás nincs összefüggésben a védőoltásokkal. A lényeg, minél fiatalabb korban, és akkor fog beállni a legjobban.Már a 6 hetes kor is jó a vágásra.Ha érdekel a doki az emailedre megadom a címét és a telefonszámát.
Előzmény: B.Valéria (317)
B.Valéria Creative Commons License 2008.12.27 0 0 318

Egerben van egy állatorvosi klinika.

Ahol nagyon szép fület vágnak. Az ár is korrekt és az orvosok is nagyon normálisak. :))

 

Előzmény: B.Valéria (317)
B.Valéria Creative Commons License 2008.12.27 0 0 317

 

A kutyus nem fülhibás.

De Tominak a vágott fül tetszik. :)

És ha ő azt akar a kutyának, hát akkor levágetja. :))

 

Előzmény: Törölt nick (316)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.27 0 0 316
Nem akarok beleszólni a nyisz nyiszbe, ha fülhibás,  feltétlenül csak az a megoldás, akkor hozd le Makóra.Mert lehetséges a szabályozás is, de ha  vágás,  kis pénzből komplikációmentes, utókezelésmentes profi amerikai kiállítási fület  vág a dokil.A referencia munkát megnézheted Sbigstaff kutyáján.A térítési díj is bagatell, jócskán fedezi a benzinköltséget.
Előzmény: B.Valéria (315)
B.Valéria Creative Commons License 2008.12.27 0 0 315

 

Ja a füle pedig: Nyisz-nyisz, miután megkapta az összes oltást.

Előzmény: B.Valéria (314)
B.Valéria Creative Commons License 2008.12.27 0 0 314

Szia Norbi

 

Szépen fejlődik, kis vasgyúró.

És igen, kikaparta a falat. Szerintem unatkozik. Mert csak akkor csinálja, amikor Tomi nincs otthon.

De minden rendben van vele.

Előzmény: Wild-Eyer (313)
Wild-Eyer Creative Commons License 2008.12.27 0 0 313
Szia Valéria!
A kis tökösről nincs képed?Hogy alakul a füle marad?Hallom átrendezte a lakást!
Wild-Eyer Creative Commons License 2008.12.27 0 0 312
Sziasztok!
A vasgyúrók 9 hetesek lettek!



Törölt nick Creative Commons License 2008.12.27 0 0 311

Egy TABU témáról érdekelne a véleményetek:

Az Amstaff  jövője szempontjából, hosszú távon mit lehet tenni a fajta javítása, stabilizálása szempontjából? Fel kell-e majd használni a Pit Bull Terriert?Ugyanis van egy érzésem, hogy Amerikában  már megtették. AKC- körlevélből idézek:

"Az amstaffnak van egy meglepő identitás problémája. ugyanaz a kutya regisztrálható, az UKC -nél és /vagy / az ADBA szövetségnél, mint  amerikai  pit bull terrier, és ha a szülei regisztrálva voltak az AKC-nál akkor az AKC is regisztrálja mint amstaff.  .....Az egyetlen igazi különbség e kutyák között a nevük, és a bejegyzésük helye. Nem volt semmilyen másfajta kutya hozzáadva a vérvonalhoz,hogy amerikai staffordshire terrier keletkezzék."

"Ezek a kutyák , már a halál összes formájával szembenéztek, és már nagyon régóta kitenyésztették belőlük a félelmet.felsőbbrendűen magabiztosaknak kell lenniük minden helyzetben.Annak a példánynak nincs mentség, amelyből hiányzik ez a tulajdonság.Olyan kutyával nem érdemes foglalkozni,amelyből hiányzik ez a tulajdonság".

Mindezeket : Egy fajtatanulmány a Staffordshire Terrier of America INC szemszögéből- című  cikkből idéztem.Szóval  OTT egész biztosan mindhárom szövetség egybe dolgozik, miután már láttam a törzskönyveiken a másik kutyát bejegyezve, de az nem kap számot. A kölyök viszont már rendesen lajstromba van véve, az ADBA, UKC, AKC szövetségeknél.Nálunk sok esetben az egyetlen követelmény a kutyával szemben, hogy CAC és CACIB címeket halmozzon, és a pudding magatartás az nem baj, sőt jó, mert nem feszeng  a kiállítási ringben.Normális körülmények között a Pit Bull nem is lett volna betiltva és most ezekkel lehetne feljavítani a jó felépítésű de kissé félszeg amstaffokat. Mint a síma szőrű vizslába is beletették a drótszőrüt  a szőrzet feljavítása érdekében.

B.Valéria Creative Commons License 2008.12.27 0 0 310

 

Nem lehetünk ismerősök, mert nem vagyok,fönt az iwiwen. :)

Előzmény: szotigyuri (309)
szotigyuri Creative Commons License 2008.12.26 0 0 309
az amon névből ítélve,nem lehetünk mi iwiw ismerősök???(medvelaki lizy)
Előzmény: B.Valéria (308)
B.Valéria Creative Commons License 2008.12.26 0 0 308

 

Amonékis nagyon szeretnek nasizni.

Csipsz, süti és még sorolhatnám.

És én is töredelmesen bevallom, ilyenkor adok nekik édességeket.

Szerintem akkora nagy bajt nemokozunk. :)))

 

Előzmény: szotigyuri (307)
szotigyuri Creative Commons License 2008.12.26 0 0 307
nekem???

hát itt nem merném leírni,mert ugye sok mindent a nyomdafestékek sem bírnak....

no jó vicceltem! nálunk inkább hasznos ajándékok kerültek előtérbe,néhány apró örömszerző dolog képében.nekem a legnagyobb ajándék ilyenkor,hogy nem kell melózni és így a lizyvel tölthetek minden percet ,no persze a család körében.igaz a hétköznapok is hasonlóan telnek nálunk csak ott a napi munkában eltöltött idő szakítja meg az együttlétet.ilyenkor a mi "kislányunkkal " is sokkal engedékenyebbek vagyunk és sokkal több nasit kaphat(persze mértékkel)mint az egyszerű hétköznapokkor.
nem tudom de jobban szereti a sütit ,gyümölcsöt és egyéb földi jókat mint a neki rendelt "szent étkeket",de talán nem okozok neki nagy bajt ha ilyenkor, engedek azoknak az igéző szemeknek. nálunk ilyen egyszerűen a béke és szeretet töltötte ki ezt a pár napot.
Előzmény: B.Valéria (306)
B.Valéria Creative Commons License 2008.12.26 0 0 306

 

És neked mit hozott a Jézuska?

 

Előzmény: szotigyuri (303)
B.Valéria Creative Commons License 2008.12.26 0 0 305

Akkor neked is jól telt a karácsony.

Nekem nagyon sok mindent hozott a Jézuska. Aminek én persze nagyon örültem.

Kaptam egy DKNY órát, gyűrűt,parfümöt és még sok mást. Imádok kicsomagolni. :)))

És persze Amon és Desy is kapott egy-egy marhalábszár csontott. Több dobozba csomagoltam. Egy darabig játszadoztak a dobozzal, de utána jöhetett a takarítás.

Mindent tiszta papír lett. :))

Jól kicsesztem magammal. De nagyon sokat nevettem. A mi karink ilyen volt.

Előzmény: szotigyuri (303)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.26 0 0 304

A Karácsony szokásosan telt el, a kutyám napi mozgatása a tervek szerint történt, mind a mai napig.mivel a hideg miatt a "vasárnapi " kutyások nem jöttek, így nagyon könnyen, probléma mentesen tudta lefutni a napi 15 km-ert  persze reggel  hosszú séta, és délután a futás.Minden nap többlet jutalom kaját kapott, ma délben egy adag töltött káposztát szármával, jó tejfölösen - ez a kedvence. És a délutáni futás elmaradt a vendégeink miatt - Zsolték voltak nálunk ARCHY gazdája. Érdeklődött miért döglött be a másik fórum, mondtam  már működik csak sokan elhagyták, vagy kettős tagságot folytatnak.

Nemrég vittem újra jutalom falatot  LUPY-nak, pick szalámis szendvicset, és aludni tért. Egyszer van Karácsony , hát ünnepeljenek a KUTYÁK,a  STAFFOK is. Most majd a

fölösleges súly ledolgozása lesz a feladat.

Előzmény: B.Valéria (302)
szotigyuri Creative Commons License 2008.12.26 0 0 303
szia!szerintem még mindenki a fáradalmait piheni.ha meg nem akkor sokan a kutyaharapást szőrével típusú derék magyar elfoglaltsággal küzdenek.persze én nem csak a többiek.
előbb utóbb talán "észhez tér"már a tömeg,addig is további szép napot.
a karácsony???hát én kipukkadok meg kajára sem tudok lassan nézni,de azért jól esik a lazítás ezeken a szép napokon.lizy is nagyon élvezi,hogy mindenki körülötte forog,gondolom nem érti,hogy miért nem megy senki dolgozni és mitől van mindenki itthon.neked mit hozott jézusunk???
Előzmény: B.Valéria (302)
B.Valéria Creative Commons License 2008.12.26 0 0 302

Sziasztok. Látom nincs semmi téma. Gondoltam, feldobok egyet.

Kinek milyen volt a karácsony?

És a kutyusok kaptak ajándékot?

sumbulu Creative Commons License 2008.12.25 0 0 301
Illetve ha valakinek van egy kicsi ideje - segíthetne ez a nagyfiút hirdetni, mert én nem vagyok járatos ezeken az oldalakon - csak Őt a Budaörsi menhelyen leltem - ahol befogadták az előző kislányt - tudjátok akinek meg lett a gazdija! És megszakad a szívem ezért a kutty-ért!

http://gallery.site.hu/d/7162315-1/kutty_014.JPG
sumbulu Creative Commons License 2008.12.25 0 0 300
http://gallery.site.hu/d/7162315-1/kutty_014.JPG

Jó reggelt, szép napot Mindenkinek! Nem tudom, hogy, hogy lehet képet beilleszteni - de nézzétek meg ezt a gyönyörű fiút! Hátha valaki beleszeret!
B.Valéria Creative Commons License 2008.12.25 0 0 299

Szia Zsozso üdv itt.

 

Jó fórumozást és neked is boldog karácsonyt.

Előzmény: Zsozso8303 (296)
Jethro__ Creative Commons License 2008.12.25 0 0 298

Baráti üdvözlet minden újonan érkezőnek!!

 

Boldog Karácsonyt Nektek is!

gigi71 Creative Commons License 2008.12.24 0 0 297
Szia Zsolti!
Örülök, hogy idetaláltál! Remélem itt ebben a társaságban jól fogod érezni magad.
Újdonsült gazdi vagy az igaz, de lelkes és szereted a kutyádat. Biztos vagyok benne, hogy Jenny jó kezekben van. Üdv itt!
Számítok rád máshol is! ;-)
Előzmény: Zsozso8303 (296)
Zsozso8303 Creative Commons License 2008.12.24 0 0 296
Sziasztok!
Kellemes Karácsonyt és jó kutyázást kívánok minden fórumozónak!
Még elég új vagyok amstaffos körben, de nem bántam meg, hogy csatlakoztam... :-)
Az enyém lenne Gigi71 hsz-ében látható kutyus.
Sajnos a kép nem a legjobb, de egyenlőre csak ilyenem van...
Még egyszer Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.24 0 0 295
Kellemes Karácsonyt a Fórum Tagoknak!
gigi71 Creative Commons License 2008.12.24 0 0 294
Most kaptam képet az előző alom szívmellfoltos lánykánkról.
Fireblood Hearbreaker Jenny
Tibee23 Creative Commons License 2008.12.24 0 0 293
Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok  mindenkinek!!!!!!!!!!!!
Jethro__ Creative Commons License 2008.12.24 0 0 292
Áldott, Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok Mindannyiótoknak!
szotigyuri Creative Commons License 2008.12.24 0 0 291
boldog ünnepeket kívánok minden amstaff szerető barátomnak és azoknak is akik azt hiszik ,hogy nem vagyok a barátjuk!!!
külön csókoltatom a viszályokról semmit sem érző kutyusokat akik méltó példát mutathatnának nekünk embereknek az egymás iránti toleranciából.
még egyszer boldog karácsonyt és még boldogabb új évet mindenkinek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!