Keresés

Részletes keresés

eref Creative Commons License 2018.12.13 0 0 435

Nincs mit. :) 

Előzmény: GedeonSpilett (434)
GedeonSpilett Creative Commons License 2018.12.13 0 0 434

Igen, igen, ez az! KÖSZÖNÖM!!! :))

Előzmény: eref (433)
eref Creative Commons License 2018.12.12 0 0 433

Hello!

 

Remélem,ez az! Canon Digital Camera Solution Disk v30.2:

https://drive.google.com/open?id=1GbmbiGhVy3viW9mJi-QsWJ1lUKyK9L6x

 

Ha mégsem ez kell neked, írj és körülnézek még.

 

 

 

Előzmény: GedeonSpilett (432)
GedeonSpilett Creative Commons License 2018.12.10 0 0 432

Üdv! Tudom, régi a topik, de egész véletlenül nincs meg valakinek ennek a gépnek az eredeti telepítő CD-je? Ha igen, lenne oly kedves feltölteni valami fájlmegosztóra, dropbox, vagy hasonló? Hálám üldözni fogja!! :) 

kigyokrisz Creative Commons License 2017.03.12 0 0 431

Sziasztok!

 

Tudtok segíteni? Egyszer csak ilyen képeket kezdett el készíteni a gépem. Mi ez a hiba? Lehet javítani? Köszönöm!

 

http://indafoto.hu/kigyokrisz/image/24944641-5252a455/user

 

CaptTab Creative Commons License 2016.08.21 0 0 430

Szia Köszönöm letöltöttem :) Köszönöm minkinek aki elküldte az e-mail cimemre.

 

Üdv.: Tab

Előzmény: GYA (429)
GYA Creative Commons License 2016.08.14 0 0 429
Előzmény: CaptTab (428)
CaptTab Creative Commons License 2016.07.22 0 0 428

Sziasztok S5 is tulajdonosok!

 

Átböngésztem az egész forumot megtaláltam a 97 hozzászolásban a linket a magyar utmutatóhoz de már sajnos nem létezik az adott PDF. Nem e tudná valaki ujra feltölteni valahová mivel sajnos nekem se CD se papir alapon nincs utmutatom mivel használtan vettem a gépet :)

 

Emial: capt.tab@vipmail.hu

 

köszönöm ha valaki veszi a fáradságot és segit az ügyben :) 

X-plorer01 Creative Commons License 2015.01.16 0 0 427

Üdv Mindenkinek!

Lenne egy Canon PowerShot S5 iS Bridge fényképezőgépem eladó!

Kihasználatlansága miatt adnám el, újszerű, kiváló állapotban van. Ajándékba kaptam még annó..., de mivel van egy tükörreflexes nagy testvére, mindig azt használom. Szóval doboza, számlája, minden papírja kiváló, karcmentes állapotban megvan, így akár ajándéknak is jó lehet valakinek!
A gép nagyon jó képeket készít automata módban is, de aki ért a fotózáshoz és manuális módban használja, azt csak pozitív csalódás érheti, mert a tükörreflexes gépekkel felveszi a versenyt, persze nem a profi kategóriában...
Csak ajánlani tudom, főleg ennyiért! Ára: 49.900 Ft. Csere is szóba jöhet, mond mid van, hátha érdekel!

 

attila.af Creative Commons License 2013.12.20 0 0 426

Elkelt.

Előzmény: attila.af (425)
attila.af Creative Commons License 2013.11.17 0 0 425

Továbbrais eladó, ára 26e.

Előzmény: attila.af (424)
attila.af Creative Commons License 2013.11.01 0 0 424

Canon S5 IS eladó

 

Kiváló állapotban, sok-sok vidám és jó fotót köszönhetünk neki.

 

Ára: 30.000.- Ft

 

Hozzá adok:
  • 2GB kártya
  • CaseLogic táska első kártyatartó és két oldalzsebbel

 

Személyes átvétel Budapesten.

 

Itt érdeklődhetsz: 

  shmooafo+canons5@gmail.com

  06-30-4234656

 

 

 

 

Bővebb info:
  • http://pixinfo.com/cikkek/canon_powershot_s5is/
  • http://www.dpreview.com/reviews/canons5is

 

Sensor
  • 1/2.5 " Type CCD
  • 8.0 million effective pixels
Maximum Image Size
  3264 x 2448
Processor
  Digic III
Autofocus modes
  • Face Detection AF
  • Flexizone AF
  • Center AF
Scene modes
  • Custom • Portrait • Landscape • Night Scene • Sports • Stitch Assist • Foliage • Snow • Beach • Fireworks   • Aquarium • Indoor • Night Snapshot • Color Accent • Color Swap
LCD screen
  • Vari-angle 2.5-inch Low Temp P-Si TFT
  • 207,000 pixels
  • Adjustable Brightness
  • 100% coverage
Continuous shooting
  max 1.5 fps
Battery life (CIPA standard with Ni-MH cells, using LCD)
  450
Weight (no batteries)
  450g (15.9 oz)

mafikám Creative Commons License 2012.12.09 0 0 423

Közben előkerült a doboza és mivel még Karácsony előtt szeretném eladni, adok hozzá egy 5 Ft értékű hordtáskát.

 

A képek telefonnal készültek, ezért gyengébb minőségűek. Személyes átvétel munkaidőben a Lágymányosi híd budai lábánál lehetséges, illetve postázom is (csak ajánlottan) a terméket. Minden kérdésre szívesen válaszolok!

 

 



Előzmény: mafikám (422)
mafikám Creative Commons License 2012.12.07 0 0 422

mármint lencsevédő kupak

Előzmény: mafikám (421)
mafikám Creative Commons License 2012.12.07 0 0 421

Sziasztok!

 

Új gép vásárlás miatt eladó egy Canon S5 IS fényképezőgép. A használatból eredő alig látható hajszálkarcok vannak a kijelzőjén, a lencsén nincs karc. A lencsevédő burok könnyen lejár, ezért (is) érdemes tokban tartani a gépet. Más "hibájáról" nem tudok. A doboza már nem biztos, hogy megvan, de a pincéből még lehet, hogy elő tudom keresni.

 

http://pixinfo.com/cikkek/canon_powershot_s5is/

 

Irányár 34990 Ft

 

gharagos kukac yahoo.com

Balgon Creative Commons License 2012.08.31 0 0 420

Nagylátószögű előtétlencsét keresek (WD-DC58A)! Kérem, üzenjen e-mail-ben, aki szívesen megválna tőle!

matkocsaba Creative Commons License 2012.08.24 0 0 419

Újabb típusra váltás miatt eladóvá vált kifogástalan Canon S5 IS fényképezőgépem, minden tartozékával, ajándék hordtáskával, gyári csomagolásában. Ideális választás, ha különösebb előtanulmányok lefolytatása nélkül, egyszerűen szeretne kiváló képeket készíteni.  A fényképezőgépről pártatlan forrásból itt olvashat: http://pixinfo.com/cikkek/canon_powershot_s5is/

 

Irányár 42000 Ft

 

matko.csaba@hdsnet.hu

glockner3797 Creative Commons License 2012.07.24 0 0 418

Sziasztok!

Eladó a fotón látható, két és fél éves Canon Power Shot S5 IS fényképezőgépem. (a kép a telefonommal készült..) A fotókon nem látszik, de nagyon jó állapotban van, hibátlan szinte karcmentes,  vigyáztam rá, gombok feliratok sehol nem kopottak, nagyon keveset használtam. Ezért is adom el. Adok hozzá egy passzentos tokot, és egy 2Gb-os kártyát. A gép remek képeket készít, rengeteg lehetőséggel, amiket én nem tudtam kihasználni.  Személyes átvétel Budapesten a Flóriánnál, vagy postázom. Eredeti dobozában minden leírással, +tokkal +kártyával adom. Tökéletesen működik.

iár: 55 000 ft

 

Ha érdekel írj!

budpet74@gmail.com

üdv

osg Creative Commons License 2012.06.05 0 0 417

Hello!

Az S5-ben az elemtartó ajtaját tartó egyik kis fog (kampó) eltört. Mit lehet azzal csinálni?

Ahogy látom az a házhoz tartozik, így macerás a csere!

szpeti15 Creative Commons License 2012.05.25 0 0 416

 

Eladó Canon LAH-DC20 adapter gyűrű + napellenző hibátlan állapotú, gyári dobozában: 8.000 Ft

 

Érd.: szpeti@pr.hu

bubu1000 Creative Commons License 2012.05.19 0 0 415

Szia

 

Megvan még?

 

Előzmény: szyllight (384)
bubu1000 Creative Commons License 2012.05.19 0 0 414

Szia

 

Szeretném megkérdezni, megvannak e még a lencsék a canon fényképezogéphez. Ha lenne rád telefonszám jó lenne.

Előzmény: gyufa74 (315)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.01 0 0 413

Canon S5 IS eladó. Nagyon megkímélt gép. Kábelek talán meg vannak a garázsban. A nyakpánt nem biztos. Nem azzal használtam, hanem csak egy csuklóra fűzhető vékony kis pánttal.
Lényegében csak a gép.

Csak KP, csere nincs. Budapest és (nem 100 km-es) környéke. 

 

limchi@freemail.hu

 

Irányár: 35.000 Ft

06-70-314-4414

 

AxelF72 Creative Commons License 2011.05.17 0 0 412

Hello!

 

Köszönöm kimerítő válaszod, úgysem ez lett volna az első amit hozzá vennék. Így esetleg majd akkor veszek egyet, ha nagyon olcsón belefutok.

 

Köszi: AxelF

Előzmény: vau1111 (411)
vau1111 Creative Commons License 2011.05.17 0 0 411

Hali,

 

Szerintem gondold meg a telekonvertert, nincs sok értelme. Amikor volt ilyen gépem, használtam a TC-DC58B konvertert, de nem szerettem igazán. Az 1,5X nagyítás elég kevés, nagylátószögön korlátoz, mert a konverter belelóg a képbe. A képminőségnek sem tesz jót a konverter, a fényerőt leveszi, vagy nagyon sok fény kell, vagy az ISO-t kell nagyon felnyomni, ha kézből fotózol (kompaktnál meg ugye ISO200 fölött nincs normális élet). Esetleg állványról elmegy, statikus témánál.

 

A 2X, 2,5X már túl sok, crop-os DSLR-hez sem ajánlják már a 2-szerezőket, annyit ront a képen, amennyit nagyít.

 

A menüvel nem kell foglalkozni, a konverter menü teljesen fölösleges. A gép normálisan működik menüállítás nélkül is (legalábbis én lazán cserélgettem a makro- és telekonvertert, meg a normál konverter nélküli gépet)

Előzmény: AxelF72 (410)
AxelF72 Creative Commons License 2011.05.16 0 0 410

Sziasztok!

 

Nemrég tettem szert egy S5-re, eddig nagyon meg vagyok elégedve vele. Kérdeésem a konverter lencsékkel kapcsolatban lenne, azaz a telekonverterrel. Az eredeti Canon (TC-DC58B) 1,5x-ös, de kapni 2,0x-es és 2,5x-es lencséket is. Ezek jók hozzá? Ha igen akkor is a TC-DC58B-t kell beállítani a menüben? Noname-t van értelme megvenni, vagy esetleg a Zeikos-ról van valakinek tapasztalata?

 

Köszönöm a segítségeteket!

 

AxelF72

panabubus Creative Commons License 2011.04.03 0 0 409

Szia!  Ez sajnos általános jelenség..:( Én egy másik topik gépét adtam el végre elég nehezen, olyan "körítéssel" pl. hogy ha egyenként kiszámolgattuk volna, ...  (obik, tartozékok stb.)  A vevőkém még aztán azt is sokallta, vissza is akarta "bótolni", mivel a Camera Kft. nem tudott nála expószámot mérni...

"Keserű szájízzel veszem kezembe ezt a gépet...."  közölte végül, mivel jogalap így nem volt az "átgondolására"...

Na persze....  Kapott végülis 12-15 e Ft-ért egy dslr-vázat....  :S  Szegény....

(Ha nem kellett volna az ára SOS-ben, még ma is azzal csapkodnám a tükröt..)

 

DE hogy ontopik maradjak, és itt vége az "off"-nak:  Nem tudna valaki tanácsot adni ehhez a mi kis tündéri zajgenerátorunkhoz? Nevezetesen még mindig a CHDK...  Elvileg van egy verzióm, de pl. a RAW-ot hiába pöttyintem be a rubrikába, akkor sem akarja az igazat..:S   

- Hogyan kell azt aktiválni?

Másik kérdésem még horrorisztikusabb:  4 GB-s SD-kártyát hogyan kell particionálni, hogy a CHDK pl. az elsőn legyen, és a gép lássa a másikat is?  Nekem van a MIniPart.Tool, de azzal ha kétfelé szedem, akkor a gép azt írja ki: "kártyahiba."

Előzmény: gyfricy (408)
gyfricy Creative Commons License 2011.04.01 0 0 408

Valószínűleg igazad van, de sajnos többen nem tudják, hogy mi a különbség egy egyszerű SD és egy SDHC kártya között. A jó minőségű és megbízható ENERGIZER akkukról és töltőről nem is beszélve, amik ráadásul újak. Most, hogy a számlán megnéztem és összeadtam, 25900 Ft-ba került a hordtáska, a kártya (Extreme III 4GB)és a töltő az akkukkal.

Előzmény: panabubus (404)
nricsi Creative Commons License 2011.03.28 0 0 407

Üdvözlet!

 

Eladóvá vált egy 2008-as Canon PowerShot S5 IS fényképezőgép. Első tulaj, nagyon megkímélt és féltve használt, 11497 expóval. Minden tartozéka meg van (nagypánt, használati utasítás, CD-k, AV-kábel, USB-kábel.)

 

Hozzá adok még egy SanDisk Ultra II 1 GB-os memóriakártyát és egy MarcoPolo táskát, amely a géphez hasonlóan szintén nagyon megkímélt.

 

Az eladás oka tükörreflexesre való váltás.

 

Ár: 45 000 Ft.

 

Érd.: 70-3696391

 

nagy_r@freemail.hu  (a nagy után egy alulvonás van, csak nem látszik. Így valahogy: nagy_r)

panabubus Creative Commons License 2011.03.28 0 0 406

Köszi. Közben megtaláltam egy verziót. Ami az érdekes,  a RAW-ot a jóistennek se akarja engedni hiába jelölöm be..:(  Intervalométer?  Azzal amit tud sorozatban?  ..:S    Nekem az egyik igen nagy csalódás az volt, hogy az S3-hoz képest mint egy meggyötört csiga... Többen úgy vélekedtek hogy a Pixinfo-ra nem szabad alapozni, egy dologban azért igazat írtak: a videója tényleg ütősen jó.

Egyébként ha jól emléxem az S3-nál nem kellett annyit faxnizni a bootoláskor a CHDK-val.  Ott csak bekapcsoltad és már villant is a kék led, ha az a kártya volt benne.  Itt egy kicsit macerás a menűbe lépés, firm-update minden indításnál, stb. "Éles helyzetben" jó 10-15 mp elszáll mire lőhetsz vele..:S

Előzmény: vau1111 (405)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!