Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.29 0 0 2598
Hogy gázos az biztos, kiváncsian várom a fejleményeket, mert szinte az első perctől minden nyilatkozatot láttam, hallottam, és már egész másként mondanak mindent, a csaj is mint az első alkalommal, és ezen szépen átsiklik még a média is.
Előzmény: Skipi (2597)
Skipi Creative Commons License 2007.05.29 0 0 2597
Teljesen osztom a gyanudat-de persze ezért mindenki hu de gonosznak tart.
A csaj egész története sántit de nagyon-nagyon!!!
Előzmény: Jeladó (2592)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.29 0 0 2596

Sziasztok.

 

Az a helyzet amint egy cselekmény elkezdődik, az már mindegy szinte, hogyan fejeződik be, még ha egy fillér nélkül is távozik rablási kísérlet, enyhítést csak ha emberi életben nem esik kár akkor remélhet, hangsúlyozom enyhítést az ítéletkor.

Zolady Creative Commons License 2007.05.20 0 0 2593
Várjuk ki a történet végét...
Előzmény: Jeladó (2592)
Jeladó Creative Commons License 2007.05.20 0 0 2592
Mint kiderült rendőrök voltak. De szerintem sántit a történet, én élek a gyanuperrel, hogy a csaj ajánlotta fel magát, csak mikor ráadásképpen még kértek 20.000 ft ot berágott és feljelentette őket. De az is biztos, hogy valami nagyon nem volt rendben a csajnál, ha megdugták, plusz kérték a huszat. Vagy alkohol, vagy kábszer, vagy hasonló disznóság, mert az nem tudom elképzelni, hogy egy bizt öv miatt a rendőr felajánl egy dugást cserébe.
Előzmény: Zolady (2591)
Zolady Creative Commons License 2007.05.17 0 0 2591

Egy szóra még..

Ha valaki bármilyen befolyásoltság alatt van,akkor simán lelőheti a lányom egy bankban??

Most így véded???

 

Ne idézz,érvelj!!

 

ki

Ha már idekeveredett a megerőszakolós téma;

Nagyon életszerű,hogy 5 darab rendőr együtt mászkál az utcán..

Ha valóban rendőrök voltak,akkor viszont életfogytiglant adnék nekik.

be

 

Előzmény: Egy szóra még (2590)
Egy szóra még Creative Commons License 2007.05.17 0 0 2590
A szakértői vélemény szerint alkoholt és vélhetően kábítószert is fogyasztott a Széna téri bankrabló, akin az alkohol szagát a tanúk is érezték – mondta Csizner Zoltán alezredes sajtótájékoztatóján. Kábítószer fogyasztásásra utaló nyomokat is találtak a boncolás során.

A Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) bűnügyi főosztály vezetője csütörtökön elmondta: elkészültek a szakértői vélemények a két héttel ezelőtti bankrablás ügyében. A szakértői vizsgálat megállapította: a férfi közepes szintű alkoholos befolyásoltság alatt állt, 1,7 ezrelékes volt a véralkoholszintje. A kihallgatott tanúk is elmondták, hogy érezték a férfin az alkoholszagot.

Ez a befolyásoltság a mozgásában, magatartásában nem jelentkezett, tudta koordinálni tevékenységét, de a tudatára hatással volt az alkohol – tette hozzá hozzá az ezeredes.

A boncolás során olyan anyagmaradványokat is rögzítettek, amelyek a kábítószer fogyasztását valószínűsítik. Ennek kiderítése azonban hosszabb vizsgálatot igényel, a tényleges eredményt csak később kapják meg.

(MTI)
Aphas Quione Creative Commons License 2007.05.17 0 0 2589
Közben látom, te is rájöttél erre.
Előzmény: Aphas Quione (2588)
Aphas Quione Creative Commons License 2007.05.17 0 0 2588
A bankrabló rabolt. Pénzt. Nála volt, elvette. Csak kevesellette, és meg akarta várni, hogy kinyíljon az időzár. Úgyhogy nem elég, hogy defaultban írkálsz egetverő baromságokat, hanem még az eseménnyel sem vagy tisztában. Saját érvelésedet a tények döntök halomba. A rablovics úr már elvette a pénzt.
Előzmény: Törölt nick (2553)
Zolady Creative Commons License 2007.05.17 0 0 2587

Mert ha végtagra lő a rendőr,akkor a kedves rablóbácsi kezében elsült volna a fegyver,ami egy túsz életébe is kerülhetett volna.

Tán eztán kevesebben indulnak el úgy otthonról,hogy na akkor elindulok kicsit bankot rabolni.

Előzmény: bergnegoc (2584)
Egy szóra még Creative Commons License 2007.05.17 0 0 2586
 

Ciki: nem csak a Széna téren lopott a rendőr

 

2007. május 17. 06:51

 

 

Újabb gyanúba keveredett a Széna téri túszejtés után helyszínelő rendőr, aki május elején csaknem félmillió forintot lopott el a bankból - értesült a Magyar Nemzet.


Egy betörés utáni helyszíneléskor az áldozat több értéktárgya is eltűnt. Az erről szóló bejelentést a II. kerületi rendőrkapitányság vezetője már továbbküldte a katonai ügyészségre, de oda még nem érkezett meg az irat. A lebukott rendőrt kedden nem jogerősen egy év nyolc hónap felfüggesztett börtönre ítélték a napokban.

 

 (FH)

Sparaxis Creative Commons License 2007.05.15 0 0 2585
Itt van a topic!
bergnegoc Creative Commons License 2007.05.15 0 0 2584
Ha betörö, a védendö területen támadólag lép fel és köfegyvert használ, minen további nélkül semlegesiteni, harcképtelenné lehet tenni akár fegyver, azaz löfegyver álltal is.A Biztonsági szolgálat vagyont védet, a Kommandósók pedig a tuszok életét,mi a több ,és mit kell ilyenkor tenni ,Elöször is az élö embereket kell megmenteni, és a vagyont ,utána, De itt fegyverrel támadta a bank dolgozóira, végszükség helyzete fennállt, nem volt más kényszeritő lehetöség,a bünöző harcképtelenné tételére.Inne nehéz azt mondani ,hogy miért nem végtagra lött a kommandós? De ö volt ott és neki kellett dönteni,és valószinüleg a helyes megoldást választotta.
DR.YES Creative Commons License 2007.05.15 0 0 2583

Csak hogy okosodj:

(de figyelem, ez a te esetedben még kevés lesz ahhoz, hogy mondjuk rendőrnek állj:)

 

A büntetőjogban elvileg mindegy, hogy befejezett a cselekmény vagy csak kísérlet volt, ugyanúgy hívják, ugyanaz  a büntetési tétele.  Azaz egy meghiúsított rablás (lopás,  erőszakos közösülés, stb.) elkövetője rablásért (lopásért, erőszakos közösülésért) fog felelni és ugyanannyi év fenyegeti.

Előzmény: Törölt nick (2559)
Spongyform Creative Commons License 2007.05.14 0 0 2582
Még mindig összerándul a gyomrom, ha meglátok egy rendőrt – mondta halkan, de végül legyőzte önmagát és elmesélte élete legszörnyűbb történetét. Minden akkor kezdődött, amikor hazavitte pasiját, - aki a Hooligans nevű zenekar gitárosa - egy miskolci buli után és autója kikanyarodott a Múzeum körútra. A rendőrök megállították és kérték az iratait, majd megfenyegették, hogy elveszik a jogosítványát mivel nem volt bekötve a biztonsági öve. Ezek után még két rendőr érkezett a helyszínre, majd Zsanettnek azt mondták, be kell vinniük vérvizsgálatra, hogy ellenőrizhessék nem fogyasztott-e tudatmódosító szereket. Az ügyészségen felvett jegyzőkönyv tanúsága szerint a rendőrök először kenőpénzt követeltek a lánytól, majd beültették egy rendőrautóba. A járgány azonban vizsgálat helyett egy kies mellékutcába vitte a lányt.

"A velem szemben álló rendőr, aki az intézkedésnél másodikként jött oda azt mondta nekem, hogy térdelj és szopj, mindeközben a fejemet megpróbálta a kezével lenyomni. Végül nem tudott térdelő helyzetbe lenyomni, csak előre döntött és emlékezetem szerint mindkét úgy próbálta mindkét kezével a fejemet leszorítani. Miközben egyáltalán erről beszélni kezdtek vette elő a péniszét, de azt nem tudom megmondani, hogy ehhez a nadrágját is lehúzta vagy csak elővette, míg a másik, aki az intézkedést kezdte velem szemben a hátam mögött állt. Egyszerre csak a nadrágot lerántotta rólam, ez azért sikerülhetett neki, mivel olyan farmerban voltam, ami egyébként is bővebb volt, azt úgy szoktam magam is felvenni, hogy ki sem gombolom. A bugyim rajtam maradt. Egy fekete csipke tanga volt rajtam. Ezt le sem vette rólam. Közben mondott valamit, de azt már abszolút nem tudom felidézni és azt vettem észre, hogy belém hatol…Nem tudtam mindkét irányba védekezni, mivel a másik rendőr folyamatosan lenyomva tartotta a fejem. Sikítani akartam, de egyetlen hang sem jött ki a torkomon.” – olvasható a sértett elmondása alapján május hetedikén készült ügyészségi dokumentumban.
Előzmény: stewes (2581)
stewes Creative Commons License 2007.05.14 0 0 2581
Ezekkel a gyurcsányista-libsi-bolsi-komcsi ávósokkal résen kell lenni, mert még a jogos tulajdonát vissazkövetelő szabadságharcost is meglopják. Csak azért nem dugták meg, mert az a „részleg” a belvárosban volt elfoglalva. :-D
Előzmény: Uff (2580)
Uff Creative Commons License 2007.05.14 0 0 2580
Hihetetlen, hogy ez a topik még mindig él. Mit lehet ezen ennyit rágódni ? ebnnyire azért nem bonyolult.
mamicska Creative Commons License 2007.05.14 0 0 2579
Életem, mi a csudának erőlködsz itt már ily megszállottan - nem egyértelműek neked a dolgok?
Aki bűnös, azt bevágni a kóterba - kár itt turmixolnod a szart.

vagy mérj egyenlő mércével és hűen önmagadhz, kezdheted védeni a tolvaj rendőrt és az erőszakos rendőrt is - remélem nem hazudtolod meg korábbi viselkedésedet és elkezdesz mentségeket tálalni az ő számukra is
Előzmény: Törölt nick (2570)
madmanic Creative Commons License 2007.05.14 0 0 2578

A fénygránátot meg azért robbantották, hogy jobban lásson pénzt számolni, mi?

 

elmebeteg...

 

De legalább életben tartod a topikot...

Előzmény: Törölt nick (2577)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.14 0 0 2577
Bár te itt agyamentségedben még azt is többször írtad, hogy nem is kapta meg a követelt pénzt.

Azt nem kapta meg, a rohamosok azt mondták, hogy azzal vonták el a figyelmét.
Az átadásával.
Aztán belelőttek, mert a figyelme el vont vonva.
Előzmény: Törölt nick (2575)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.14 0 0 2576
Tényleg, igazad van!

A Cseh bankrabló, mert elvette erőszakkal fenyegetőzve a pénztárat!
Abban volt aprópénz! (a nulla fölött megáll a rablás)
Meja Culpa!

Látod, egyszerűbb a tényekkel meggyőzni....:))
Előzmény: Törölt nick (2575)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.14 0 0 2575

Végül is az ötmilliót a saját számlájáról vette ki.

Bár te itt agyamentségedben még azt is többször írtad, hogy nem is kapta meg a követelt pénzt.

Hasonszőrű társad megcáfol az idézett cikkel, amire megint rávetődtél, hogy csúnya rendőr lopott a bankból.

 

 

Csak neked, szellemi társadtól!
Előzmény: Törölt nick (2571)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.14 0 0 2574
Nekem eddig sem kellett együtt élnem vele.

Akivel nem akarsz együtt élni, azt jó, ha lelövik?
Csak azért, mert tetves?

Előzmény: Törölt nick (2572)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.14 0 0 2573
Nem játssza.
Előzmény: madmanic (2564)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.14 0 0 2572

Cseh István nem rabolt ki bankot.

 

Tévedsz.

Cs.I. egy tetves mocskos túszejtő bankrabló.

 

Lelőtték.

 

Egy szeméttel kevesebbel kell együtt élnünk.

Előzmény: Törölt nick (2540)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.14 0 0 2571
ha a tetten ért tolvaj a dolog megtartása végett

Milyen dolgot akart megtartani Cseh István?
Ami nincsen nála, azt hogyan tarsa meg?

Előzmény: méregkeverő (2560)
pirosnarancs Creative Commons License 2007.05.14 0 0 2569
Es a kendos molotovkoktelos? Broaf? Te sem vagy kulonb a rendoroknel, te szerencsetlen huligan!
Előzmény: Törölt nick (2568)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.14 0 0 2568
"De azért hadd járjon már neki is az ártatlanság vélelme, mint némelyik politikai forradalmárnak."

MI A LÓFASZ JÁRJON NEKI?!

Azoknak mi járt, akiket véresre vertetek, megnyomorítottatok, megvakítottatok, akiket a hamis tanúvallomásaitok alapján börtönbe zártak, MI?!

És akkor ez az aljas geciláda szabadlábon védekezik, IGAZ?!


Mit is írtam rólatok nemrég? >>Az álarcos, gyávaszar, dilettáns, tolvaj, szadista bűnöző, maffiózókkal kvaterkázó, "rendőrségnek" csúfolt söpredéktől megy tönkre az ország.<<

Minden nap minden percében rászolgáltok minden egyes szavára ennek a mondatnak... Broáf!
Előzmény: prérikutya (2565)
macmester Creative Commons License 2007.05.14 0 0 2566

Védtem én ezt a rendőrt? ... ha egy ilyen hozzászólást belinkelsz tőlem kapsz egy üveg 12 éves single maltot... vagy hasonló korú jó Rémy Martint...

jó keresést...

 

én csak a "szerncsétlen nembankrabló szentéavatására és a szándékosan agyon és nyomorékká lőtt túszokra" céloztam... de tudod te ezt... ;)

 

Néha nekem is volt kilátástalan az anyagi helyzetem, de nem loptam raboltam...

ps. mitől volt olyan helyzetbe, mi miatt? kért-e más segítséget stb... csak hogy megvizsgáljuk...

de akkor sem lophatott volna... jogosan rugták ki és állítják bíróság elé...

 

ennyi erről...

 

Előzmény: Törölt nick (2563)
prérikutya Creative Commons License 2007.05.14 0 0 2565

A sajtóban megjelent értesülések szerint kilátástalan anyagi helyzete miatt lopott el 460 ezer forintot a Széna téri túszdráma után helyszínelő rendőr az OTP fiókból.

 

A sajtóban megjelent pl. az is, hogy Antal Imre haldoklik, meg még sok egyéb dolog, ami persze éppen nem úgy történt, de jó sok példányban el lehetett adni az újságot.

 

Savanyú a kilátástalan viszonyok között élő szerencsétlen brutális rendőrök erkölcseit védeni ugye?

 

Nem kell itt semmit sem védeni. De azért hadd járjon már neki is az ártatlanság vélelme, mint némelyik politikai forradalmárnak.

 

Egyébként szerinted van valaki annyira hülye, hogy egy bankból lop, amikor az tele van kamerával? Mert ha igen, akkor megérdemli a sorsát. Egyébként pedig várjuk meg a végét a dolognak.

 

Érdekes módon azért a másik felet nem kérdezték meg....

Előzmény: Törölt nick (2563)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!