Keresés

Részletes keresés

János 2 Creative Commons License 2013.01.24 0 0 42080

Először is nyugodtan foglalj a Neckermannál és próbáld náluk megvenni a vonatjegyet+hálót ez már másoknak sikerült. Neke a szállásfoglaláskor még soha nem volt meg a jegyem.

Nyugodtan elindulhatsz repülővel az sem drágább mint a vonat, de nézzükm a vonatot.

 

A CYTI STAR-ról nem csúszol le mert olyan dátumot írnak rá amit Te kérsz, és innen úgy tudom egy hónap. Az indulástól számított három hónap első napján még mindig megtudtam venni a hálókocsi jegyet. Megy két ülős kocsi, 2012-ben az egyik klímás volt most talán mind a kettő az lesz, jobb lehet, mint a dög meleg háló. Ha döntöttél még beszélünk a vissza irányról, ha semmi nem sikerül, az egy másik történet.

Én egyre inkább repülővel megyek, eddig sikerült kifogni korrekt árakat. Ha most megnézed amit a vonaton szeretnél 70-80 Ft, / hálókocsiba két fő/ ennyiért a repülő is elmegy.

 

Nyugodtan foglalj el lehet jutni.

 

Üdv: János

Előzmény: hanna90 (42079)
hanna90 Creative Commons License 2013.01.24 0 0 42079

Megnéztem a képeket amit feltettél, és beleolvasva a hozzászólásaidba, örömmel értesültem róla, hogy vasutas vagy ! Lenne pár kérdésem, ha számíthatok rád....

Békéscsabáról-Burgaszba szeretnék vonattal menni, két személyes hálókocsiban. Ennek az esélye szeintem 0. A Máv-Start szerint indulás előtt 6 hónappal meg lehet venni a vonaljegyet és a helyjegyet is. Ezt szerettem volna mindenképpen megtenni a szállásfoglalás előtt, de a nemzetközi pénztárnál személyesen már azt mondták, hogy csak három hónappal előtte tudom megvenni, mert még nem is látszik a rendszerben. A környezetemben eddig csak olyanról hallottam, hogy képtelenség feljutni a vonatra, csak a Máv dolgozókkal van tele :) Ha január 31-ig nem tudok foglalni, lecsúszok a Neckermanos kedvezményről. Illetve a kedvezményes City Star jegyre esély sincs, mert az meg csak 2 hónapig jó..... Létezne valamilyen megoldás ?

Előzmény: János 2 (42077)
Jucó72 Creative Commons License 2013.01.24 0 0 42078

Július elején megyünk, még csak a hazaútra van meg a repjegy, mert nagyon olcsón találtam. Odaút még kérdéses, lehet 2-a vagy 4-e. Attól függ, melyikre kapok jobb jegyet. Ha előbb megyünk, lehet, hogy két napra máshol foglalok, pl. Burgaszban.

Előzmény: knorti (42073)
János 2 Creative Commons License 2013.01.24 0 0 42077

A döntésnek nem megítélés vonzata van. Megy az egyik társaság akivel 2012 ben voltunk és a Burgas Beach a mi időpontunkban 7=5-öt ad. Az ételek minden ember számmára jók! Azt ne feledd az egész Napospart azért egy túrista gyár.

A Bellevuéban a tengerparti is ALI: nem nagy dolgog vannak benne: sör, rövid néhány koktél, pizza, hot dog, kávéra nem emlékszem. Ami nagyon fontos az ingyenes napágy, napenyő a parton is. Egy-két képet a kilátásról már tettem fel a fórumra mindkettőből. A jó ár-érték arányú időpontok sajnos gyorsan fogynak.

 

Üdv: János

Előzmény: hanna90 (42076)
hanna90 Creative Commons License 2013.01.24 0 0 42076

Köszönöm ! A Belleuvét nagyon vonzóvá teszi a tengerparti ingyenes napozóágy és ernyő. A tengerparti kiszolgálás is beletartozik az all in.-be ? Az ételek megfelelőek ? Megkérdezhetem miért döntöttél most a Burgas Beach mellett ? Sajnos mikor én mennék már nem foglalható, de ha annyival jobb, inkább változtatnék az időponton.

Előzmény: János 2 (42075)
János 2 Creative Commons License 2013.01.24 0 0 42075

Amit írtál az is tengerparti, itt a fórumozók közül volt is ott valaki. Mellette a Bellevue, voltam ott nagyon jó a napernyő, napágy a tengerparton is ingyenes. A tengerparton is van kiszolgálás 11-18-ig. Egy angol vélemény ezt bodegának nevezte nem tudom mit várt tökéletesen megfelelt.

A Napospart déli részén a Burgas Beach, itt a napernyő, napágy a tengerparton fizetős, nincs tengerparti kiszolgálás, de az épület kb 50 m. Itt is voltam és eldőlt megint ide megyünk. Semmi baj vele minden rendben. Mindkét szállodában tengerre néző szobánk volt és lesz most is. A Bellevue a sétány miatt zajos részegek járkálnak les-fel, ez nyitott ablaknál fel hallatszik. Ja majd el felejtettem és a Bellevueba voltak sokan olyan nemzetbeli kamaszok, amit nem szabad megnevezni. Nem nagyon birtak magukkal.

 

Összességében mindkettő nagyon jó egy átlag ember mércéjével sok utastársunk sajnos elfelejti mennyit fizett és azért mit várhat.

A négy csillagos szállodákkal már nem lehet különösebb probléma.

Üdv: János

 

Előzmény: hanna90 (42074)
hanna90 Creative Commons License 2013.01.24 0 0 42074

Hotel Victoria Palace ?

Esetleg Naposparton tudna valaki ajánlani olyan szállodát, ahol van tengerre néző szoba és all in ellátás ?

Bármit nézek ki, külföldi fórumokon mindig lehúzzák .....

knorti Creative Commons License 2013.01.24 0 0 42073

Nekünk is ilyen volt ráadásul a földszinten. Jobboldalon az alsó kettő erkély volt a miénk. Alsó a nappali, felső a felnőtt háló a másik oldalra néz a konyha a földszinten, gyerek szoba az emeleten. Ilyen lesz a tiétek is. Mind a 4 helységben klíma. Erkélyek nagyok, simán ki lehetett ülni, de mi inkább a medence mellett "ücsörögtünk".

 

Nincs étterme, de a konyha full-ra fel van szerelve. Nekünk 5 évesek voltak az ikreink, reggelire mindíg nutellás kenyér vagy Kellogs, este tejbedara vagy szendvics. Ehhez nem kell all-inclusive, ezt megoldottuk otthon (bulgár tejek irgalmatlan rosszak de legalább drágák, idén viszünk 2 kartonnal, ha megyünk). Ebéd meg mindíg étteremben. Egy bárpult volt a medence mellett, de nem üzemelt, nem tudom, hogy miért.

Nem tudom, hogy merre lehet a busz végállomás, de taxi fillérekért felvisz titeket.

Medence 180 körüli, alig ért le a lábam és van egy kis kör medence lekerítve ami 60-80 centi  körüli. 

Mikor mentek?

 

Előzmény: Jucó72 (42072)
Jucó72 Creative Commons License 2013.01.24 0 0 42072

Kedves Knorti!

Köszönöm a beszámolódat! Nagyon jó, hogy neked is ilyen jó véleményed van a szállásról! Mi 2 hálószobás apartmant foglaltunk, a 3. gyerek a nappaliban, egy kanapén fog aludni. A képek alapján a hálószobák a nappali fölött vannak, vagyis kétszintes az apartman. Ti is ilyenben voltatok? Jó nagy erkélyek voltak?

Ha ti autóval voltatok, akkor nem nagyon tudtok nekünk a tömegközlekedésről írni, ugye? Pl. hogy az apartmanhoz mennyire közel áll meg a burgaszi busz. De hátha emlékszel...

Mennyire mély a medence? Lehet benne rendesen úszni? 

Van étterme is a szállásnak? Ti voltatok? 

Egyelőre ennyi jut eszembe!

Előre is köszi, ha válaszolsz.

Előzmény: knorti (42071)
knorti Creative Commons License 2013.01.24 0 0 42071

Szia Jucó72,

 

Mi ebben a hotelben voltunk tavaly és maximálisan meg voltunk elégedve. 

Későn értünk oda, este 10 körül telefonáltam nekik, hogy éjfél után érkezünk, nem gond-e, de mondták, hogy semmi baj, ott vannak éjjel-nappal. A recepció egy konténer a parkolóban, de ez az egyetlen furcsaság. 2 recepciós (szerintem diák) lány váltotta egymást, mindkettő beszélt angolul. Helyszínen fizettem másnap reggel euróval, hivatalos banki árfolyamon számolták és adtak vissza belőle.

A lakás (6 férőhelyesben voltunk 4-en) teljesen megfelel a leírtaknak és a fényképeknek. (http://www.youtube.com/watch?v=jI7eyXcpzW0 http://hotelgreenhills.com/) Saját képet is csináltunk párat, ha érdekel előkeresem.

Lakás tiszta volt kétszer takarítottak a 8 nap alatt. Az egyik ágyat szétdöntötték az előttünk lakók, de reggel jöttek és megcsinálták.

Medence is tiszta volt, láttam "ANTSZ"-est is ellenőrizni. Nem voltunk sokan (pedig augusztus elején voltunk) a medencénél soha nem volt tömeg.

Az ingyenes buszjáratot a partra nem tudom megerősíteni, mi autóval voltunk (de személy szerint nem láttam) Két kisbolt az utca elején kb 6-8 perc sétára, reggelente csak oda jártam. 

Ha idén sikerül úgy szabit kevennem, akkor szerintem újra ide megyünk.

Ha kérdésed van, csak bátran...

 

Előzmény: Jucó72 (42056)
Béci 72 Creative Commons License 2013.01.23 0 0 42070

Szia!

 

Köszi,közben megtaláltam.Valószínű,hogy arra az időpontra,amit beírtam a keresőbe,már nem volt szabad hely,ezért nem hozta fel az apartmanházat.Jól néz ki,nekem is tetszik.

A Booking.com-on már mi is foglaltunk,bár nem minden foglalásra érvényes az ingyenes lemondás.

 

Üdv.:

Béci

Előzmény: Jucó72 (42069)
Jucó72 Creative Commons License 2013.01.23 0 0 42069

Ja és nincs foglalási díj, ha esetleg látok jobbat, meggondolom magam, akkor 2 héttel az utazás előttig lemondható. Sokfelé utazunk, gyakran foglalok a bookingon emiatt. (Nincs elkötelezettség)

Jucó72 Creative Commons License 2013.01.23 0 0 42068
Előzmény: Béci 72 (42066)
Béci 72 Creative Commons License 2013.01.23 0 0 42067

Szia!

 

Hacsak nem akarjátok megnézni Erdélyt...

 

Üdv.:

Béci

Előzmény: utazo idegen (42065)
Béci 72 Creative Commons License 2013.01.23 0 0 42066

Szia!

 

Mi Naposparton heti 60.000 forintért adjuk ki az apartmanunkat főszezonban 4,max.5 fő részére.Kerestem a Booking.com-on az általad foglalt Green Hills apartmanházat,de egyelőre nem találtam meg.Pedig kíváncsi lennék,mert biztos nagyon szép lehet!

 

Üdv.:

Béci

Előzmény: Jucó72 (42056)
utazo idegen Creative Commons License 2013.01.23 0 0 42065

Szia! Szerintem Szerbián keresztül mivel sztrádán mész végig igy rengeteg időt takarítasz meg mint ha Románián keresztül menél.

Előzmény: gyobi (42064)
gyobi Creative Commons License 2013.01.22 0 0 42064

Sziasztok! 

Érdeklődnék, hogy merre a legegyszerűbb Várnába utazni autóval Budapestről? Szerbia vagy esetleg Románia felé?

Néhány éve voltunk a Naposparton, akkor Szerbia felé mentünk és egyhuzamba leutaztunk. Most Várnától északra találtunk nagyon jó szállodákat. Gondolkozunk egy tranzitszállás beiktatásán is.

Előre is köszönöm a válaszokat!

utazo idegen Creative Commons License 2013.01.22 0 0 42063

Szia ! Azok voltak a szép idők. De az volt a legszebbmikor a Duna hidon ment át az ember. Mi wartburggal indultunk neki ismerős skodával nővéremék zsiguli 1200 .Mikor 25 óra után még Bulgáriában  a kempingben felverni a sátrat az volt még egy élmény. Akkor még jegyre adták a benzint Bulgáriában és kb 3km sor állt mindig a kútnál.

Előzmény: Pötyi71 (42054)
bsvebá Creative Commons License 2013.01.22 0 0 42062

Sziasztok!

Tud valaki valamilyen információval szolgálni a Gladiola Star Hotelról (Aranyhomok)? Minden véleményt, tanácsot szívesen fogadok.

Köszi.

utazo idegen Creative Commons License 2013.01.22 0 0 42061

Szia ! Szozopol két városrészből áll az ó város és az új város. 10 perc sétával eltudtok kavircolni a 2 város közt. Fakultativ program a Ropotamo folyón hajó kirándulás a tenger torkolatáig ahol a folyó találkozik a tengerrel. Estleg még Primorszkó vagy Szozopol hajó út Szozopol körül. De lehet,hogy egy napi kirándulás a Várnai delfináriumba.

Előzmény: Jucó72 (42056)
hanna90 Creative Commons License 2013.01.22 0 0 42060

Szia Suny !

 

Volt valami gond tavaly a vonattal  ? Mennyivel előtte lehet jegyet venni ? Ma próbáltam egy kétszemélyes hálókocsi jegyet szerezni, de elvileg csak 3 hónappal előtte lehet, a Máv-Start szerint meg 6 hónap....... A vonaton tényleg elveszik a személyit, az éjszakai határátkelések miatt ? Milyen az utasok összetétele, sok a magyar ?

Előre is köszönöm !

Előzmény: suny83 (42037)
GYURMÓKA Creative Commons License 2013.01.22 0 0 42059

A Nesebar Beach-nél meg vagy szétverik a szezon közepén a medencét vagy nem :)

Szia !

Ezt nem értem! Két éve , 2011-ben valóban nem üzemeltek a medencék, valami hatósági probléma volt, csakúgy mint a Burgas Beachben, ott sem üzemeltek a medencék, de pl-a Neckermann Aquapark belépővel kárpótolta a nyaralókat. Tavaly már a teljesen felújitott medencékben lubickolhattunk, semmi probléma nem volt .

üdv

Gy

 

Előzmény: Saigon86 (42058)
Saigon86 Creative Commons License 2013.01.22 0 0 42058

Én írtam érveket pro és kontra szerintem... A Nesebar Beach-nél meg vagy szétverik a szezon közepén a medencét vagy nem :)

Egyébként ami szerintem nagyon jó 3* AI Naposparton, az a Sunset az északi részen, kicsi családias, a szobák kifogástalanok a kaja pedig nagyon jó és bőséges.. mondjuk az is igaz, hogy kb 70 méterre van a parttól..

Előzmény: GYURMÓKA (42052)
Pötyi71 Creative Commons License 2013.01.22 0 0 42057

A román-bolgár határon volt rengeteg, Rusze felé mentünk át a hídon.

Előzmény: Béci 72 (42055)
Jucó72 Creative Commons License 2013.01.22 0 0 42056

Sziasztok!

Lefoglaltuk a szállásunkat, végül Sozopol mellett döntöttünk, a netes képek nagyon tetszenek, klassz lehet a hangulata.

Szállást a booking.comon foglaltunk, 5-ünknek 7 éjszakára 116000 Ft-ért apartmanban, ellátás nélkül. Ez valamivel több, mint 3300 Ft/fő/éj. Nem tengerparti apartman, de ingyenes busztranszfert biztosítanak a strndra. A neve Green Hills Appartement. Tud valaki róla valami infót? A neten jókat olvastam róla, a bookingos oldalon is, meg tripadvisoron is.

Várhatóan autónk nem lesz. Milyen lehetőségek vannak fakultatív kiránduláson való részvételre?

Bármilyen infó érdekel Sozopolról.

Köszi

Béci 72 Creative Commons License 2013.01.22 0 0 42055

Szia!

 

Gondolom,napjainkban már írtják a szúnyogokat,mert minket alig-alig csíptek meg.

 

Üdv.:

Béci

Előzmény: Pötyi71 (42054)
Pötyi71 Creative Commons License 2013.01.21 0 0 42054

És az a rengeteg szúnyog! Még most is csípnek, ha visszagondolok. De nagyon nagy élmény volt. Kocsival mi mindig konvojban mentünk. Wartburg, Dácia, Skoda.... És még így is oda értünk.:)

 

Előzmény: utazo idegen (42046)
GYURMÓKA Creative Commons License 2013.01.21 0 0 42053

Sziasztok !

Sajnos a Naposparton van jópár olyan hotel, ahol éjszaka nem lehet pihenni a részeg fiatalok állandó randalírozási miatt.Egysze r én is beleválasztottam, ez a Hotel Baikal volt (szintén 3 *) Most bemásolom egy hozzászólásomat a Baikalról, amit szintén nem ajánlanék senkinek sem.

Én 3 éve augusztusban laktam a Hotel Baikálban , nem ajánlanám. Már akkor is elég zűrös szálloda volt, tele atomrészeg fiatalokkal, akik összeokádták a liftet, feldöntötték a bárban az asztalokat, és egész éjjel ordítottak, mint az állat. Ráadásul a környék tele van nagyon zajos szórakozóhelyekkel, úgyhogy pihenés-alvás nem nagyon volt. A kritikák

szerint a helyzet az elmúlt években nem sokat változott, talán még romlott is:

http://www.holidaycheck.de/hotel-Reiseinformationen_Hotel+Baikal+Bajkal-hid_2933.html

 

A szállodai ellátás elég gyenge volt, ha valami elfogyott, nem pótolták. A pincérek, kiszolgálók a bárban nyári munkán levő diákok, akik nem igazán álltak a helyzet magaslatán. Az egész szállodára a rendetlenség volt a legjellemzőbb. A szobák viszont kényelmesek, és modern berendezésűek. A tengerpart kb 5 perc sétára van a hoteltől .

Szerintem próbálj meg más szállodát keresni,

 

üdv

Gy

GYURMÓKA Creative Commons License 2013.01.21 0 0 42052

Szia !

Bocsáss meg,de szerintem az Amfora azért szerepel a magyar irodák kínálatában, mert hihetetlenül olcsó ! Ha megnézed a külföldi értékeléseket, szinte mindenki szidja, mint a bokrot, azóta is.Valóban tengerparti, közel Neszebárhoz , de én inkább az NBS-t ajánlanám mindenkinek. Az is 3*-os hotel, de rendes, tiszta, kényelmes szobák,gazdag ételválaszték. Biztosan van, akinek az Amfora is tetszik, én nem szívesen mennék oda.

 

üdv

Gy

Előzmény: Saigon86 (42048)
enci0615 Creative Commons License 2013.01.21 0 0 42051

Köszi.!:) 

Előzmény: Saigon86 (42049)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!