Keresés

Részletes keresés

áim Creative Commons License 2012.11.22 0 0 41793

Most agyonra el vagyok havazva, de értekezhetnénk majd e-mailben ez ügyben este?

Előzmény: Emőke1 (41792)
Emőke1 Creative Commons License 2012.11.22 0 0 41792

Most jelentettem fel az NFH-nál. Törökországot foglaltam, kifizettem on-line, és vekeng, hogy nem érvényes. Pedig az, mert teszt üzemmódot fel kell tüntetni, on-line bankkártyás fizetést le kellett volna tiltani:)

Előzmény: áim (41789)
János 2 Creative Commons License 2012.11.22 0 0 41790

Az előzményeket nem ismertem, én az adott napon csak a karbantartást láttam azt gondoltam most töltik fel.

Üdv: János

Előzmény: áim (41789)
áim Creative Commons License 2012.11.22 0 0 41789

Nem ezért az üzenetért béna.

 

A probléma az volt, hogy hétfőn feltöltöttek hihetetlenül olcsó árakat, amin foglalni is engedett a rendszer. Az árellenőrzés lefutott, a foglalót be lehetett fizetni, tehát a szerződés létrejött. Nyilván foglaltak is így páran, mert fél óra múlva karbantartás miatt leállt az oldal, és ezt követően kikerült az oldalukra ez a felirat.

 

A "bénaság" az én értelemzésemben inkább az, ha megpróbálnak kitolatni ezekből a szerződésekből. Egy ekkora cégnek már le kellene tudni nyelni ezt a békát, méghozzá mosolyogva. Annak van pozitív üzenete.

Ha viszont rugóznak azon a néhány utazáson, akkor egyrészt hipp-hopp a Homáron találják magukat, másrészt több utazós fórumon fognak hosszan értekezni erről, ami igen negatív reklám lesz.

 

Előzmény: János 2 (41788)
János 2 Creative Commons License 2012.11.22 0 0 41788

Nyári ajánlataink feltöltés alatt vannak, csak 2012. november 27.-től foglalhatóak online. Az esetleges hibás árakért elnézésüket kérjük. Hibás, téves adat megrendelés, szerződéskötés alapjául nem szolgálhat.

Ez van a honlapjukon, béna egy társaság. Üdv: János

borkasga Creative Commons License 2012.11.21 0 0 41787

A Necki- nek van euró-s számlája, a K&H-nál, ahol be lehet fizetni. Talán péntekre lesznek fix-ek a kedvezmények, amivel már biztosan lehet számolni. Szerencsére mi a tavalyi ártól alig magasabb ajánlatot kaptunk. Természetesen érdemes kalkulálni más irodánál is.

T-boy01 Creative Commons License 2012.11.21 0 0 41786

A Neckermann-on kívül a Robinsontours utaztat még a Napospartra, valaki, nem tud tőlük infót az áraikkal kapcsolatban?

 

Jelen állás szerint 4 év után lehet, utazási irodát váltok.

stevie-13 Creative Commons License 2012.11.21 0 0 41785

Nem igazán értem. Kedvezmények nélkül értékesítik először a jobb helyeket, és amikorra megjelennek a kedvezmények, már nem foglalhatóak!

 

 

Nézd, ha valamit megvesznek kedvezmény nélkül, akkor arra nem kell kedvezményt adni...

 

 

Előzmény: manifold68 (41784)
manifold68 Creative Commons License 2012.11.21 0 0 41784

Sziasztok!

 

Most voltam a Neckermann-nál, és valóban igaz az Euro-ban megadott ár! Az egyes kedvezmények még ma sem látszottak a rendszerben. Taktika. Ugyanakkor már azt is mondták, hogy a kapósabb helyek, és időpontok beteltek. Nem igazán értem. Kedvezmények nélkül értékesítik először a jobb helyeket, és amikorra megjelenneka kedvezmények, már nem foglalhatóak! Ja, és a környező országokban már hetek óta lehet foglalni, és ugyan azt a foglalási rendszert alkalmazzák mindenhol. Nem igazán érzem, de így el fognak pártolni másik irodákhoz az emberek!

Előzmény: János 2 (41783)
János 2 Creative Commons License 2012.11.21 0 0 41783

Értem én de. Magyarországon Ft. a fizetőeszköz. A legkedvezőbb a számláról az Euróba utalás lenne, nem pedig a váltogatás.

 

Majd meglátjuk. Üdv: János

Előzmény: GYURMÓKA (41782)
GYURMÓKA Creative Commons License 2012.11.21 0 0 41782

Szia !

 

A Neckermann irodában mondták, hogy mostantól minden katalógushoz az árakat csak

euróban adják meg. Lehet persze forinttal is  fizetni, de a Neckermann árfolyamán, ami jóval nagyobb, mint egy mezei pénzváltónál. Pl, amikor foglaltam az NBS- be, a Neckinél 292.-Ft-ért váltották az eurót, az irodával szembeni  pénzváltónál 285-ért . Ilyenkor a legcélszerűbb átsétálni a pénzváltóba, és ott átváltani a forintot.

 

Üdv

Gy  

 

Előzmény: János 2 (41781)
János 2 Creative Commons License 2012.11.21 0 0 41781

Szerintem amíg Ft a fizetőeszköz addig Ft-ba kell beszélni. Ha Euróban adja meg, akkor még ezután jön az átváltási árfolyam körüli herce-hurca, amin valószínűleg megint mi bukunk.

Ilyen árak mellet célszerűbbnek látszhat a magánapartman + éttermi kajálás. Júniusban egy apartman nem igen több 30 Euró/éj.

 

Üdv: János

Előzmény: gyobi (41777)
Pötyi71 Creative Commons License 2012.11.21 0 0 41780

Gondolom az árfolyam ingadozás miatt adják meg euróban.

Előzmény: gyobi (41777)
gyobi Creative Commons License 2012.11.20 0 0 41779

Lehet, hogy igazad van..

Megnéztem a tavalyi árakat, ugyanilyen feltételekkel a NBS 187,5 e Ft volt. Hát nagy a különbség.

 

Megnéztem az ajánlatot és rá van írva, hogy kedvezményekkel csökkentett ár. S ami még érdekes, hogy az egyik ajánlott szállodában(Sentido Golden Star****) már augusztusban nincs hely!

Előzmény: Uktar (41778)
Uktar Creative Commons License 2012.11.20 0 0 41778

 Szerintem érdemesebb megvárni a Neckermann-nál, hogy megjelenjen a foglalási felület a honlapon. Tavaly ugyanígy jártam, az ügyintéző olyan árat mondott a belső rendszerből, ami miatt már-már letettünk az utazásról. Aztán a honlapon kalkulált ár köszönő viszonyban sem volt ezzel , jóval alacsonyabb lett és ez lett a valódi részvételi díj.

Előzmény: gyobi (41777)
gyobi Creative Commons License 2012.11.20 0 0 41777

Ma kaptam árakat a Neckermantól, az árak elszomorítottak. Lehet, hogy nincs még kedvezmény mert az árak az egekben. Hozzáteszem, szerintem a kedvezménnyel sem lesz sokkal megfizethetőbb. 2 felnőtt + 3 gyerkőc júni végére a NBS-be 960 euro, a legolcsóbb a hotel Madara 713 euro.

 

Ami érdekes, hogy az árakat euróban adták meg. 

borkasga Creative Commons License 2012.11.19 0 0 41776

Felhívtam az egyik utazási irodát, és azt mondták, még a kedvezményeket nem töltötték fel az ajánlatokhoz. Maa még csak a teljes árral tudnak számolni, néhány szállodánál. Remélik holnap már teljes képet kapnak. Lehet a Burgas Beach-nél is még ez a helyzet?!

Előzmény: T-boy01 (41775)
T-boy01 Creative Commons License 2012.11.19 0 0 41775

Ma kaptam egy infot, amit nem tudok másként értelmezni, mint hogy a Neckermann bújtatottan árat emelt.

 

Évek óta visszajárunk a napospartra a Burgasbeach szállodába egy gyerekkel, aki már felnőttnek számít, így csak a pótágy kedvezményt kaptuk a 3. főre.

 

Az idén már nincs pótágy kedvezmény.

 

Három teljes felnőtt ágyat kell fizetni, miközben a szobában nincs (biztosan tudom, hogy nincs) három tejes értékű ágy, mert az egyik egy kinyitható fotelágy.

 

Ha valaki illetékes megcáfolna, annak örülnék.

GYURMÓKA Creative Commons License 2012.11.19 0 0 41774

Szia !

 

Én csak azt írtam le , amit itt a fórumon olvastam a többiektől. Soha nem voltam még június elején, közepén, viszont az utóbbi években több panaszos bejegyzés írtak a júniusi időjárásról a topictársak.

 

üdv

Gy  

 

Előzmény: stevie-13 (41772)
János 2 Creative Commons License 2012.11.19 0 0 41773

Szerintem is mindenki úgy utazik, ahogy akar és akkor amikor akar. Mi 2011-ben június 10-én indultunk, spóroltunk néhány ezret. Én megfogadtam  soha többet.

Nem kell meghallgatni amit írunk, nem véletlenül olyanok az árak a jún 15, 22, indulással amilyenek. A 2012-es év az utóbbi 100 év egyik legmelegebb éve volt.

 

Üdv: János

Előzmény: GYURMÓKA (41769)
stevie-13 Creative Commons License 2012.11.19 0 0 41772

A június eleje-közepe tényleg elég kockázatos időjárási szempontból.

 

 

Gyerekek, ne hülyéskedjetek már.

 

Júniusban Magyarországon is simán 30 fok körül szokott lenni a hőmérséklet. Ez a tipikus.

Persze vannak kivételek, volt olyan nyarunk a közelmúltban, amikor július közepéig rettenetes volt az idő, esett és hideg volt, de éppen ez volt az atipikus.

 

 

Előzmény: GYURMÓKA (41770)
Pötyi71 Creative Commons License 2012.11.18 0 0 41771

Semmit nem lehet készpénznek venni. Az idén voltam június első hetében Szozopolban. A hét második felétől kánikula volt, meleg tengerrel. Évekkel ezelőtt kétszer is voltam június végén, de majd megfagytam a tengerben.

Előzmény: GYURMÓKA (41770)
GYURMÓKA Creative Commons License 2012.11.18 0 0 41770

Szia !

A június eleje-közepe tényleg elég kockázatos időjárási szempontból. Tavaly, vagy előtte írt ide egy szintén Bulgária-fun topictársunk. Egy kedves hölgy, sajnos a nevére nem emlékszem, de sokat segített mindenkinek. Ők rendszeresen június elején mentek, és az utóbbi években nagyon megszívták. Azt írta indulás előtt, hogy a tenger 16-19 fokos ! A nyár vége szerintem is jobb, ha a levegő csak 25 körüli, de a tenger meleg.

üdv

Gy

Előzmény: Béci 72 (41765)
GYURMÓKA Creative Commons License 2012.11.18 0 0 41769

Szia !

Megkerestem a papírokat, és én is hozzád hasonlóan sokat spóroltam azzal, hogy nem csomagban foglaltam. Az én esetemben "forintosítva", ha nem is a fele, de közel annyi volt az utazásom. Konkrétan: csomagban 160 ezer lett volna (1 ágyas szoba) , és így 100 ezerből kijött , buszjeggyel, mindennel együtt.Na, de mindenki úgy utazik, ahogy akar, nekem a 60 ezres különbség

sokat számít, és jövőre is mindenképpen így megyek !

üdv

Gy

Előzmény: János 2 (41767)
áim Creative Commons License 2012.11.18 0 0 41768

Ha segítség kell a repjegyfoglaláshoz, akkor szólj, szívesen segítek! A megfelelő kártyával elég komoly összeget lehet spórolni.

 

A június közepét szerintem is gondoljátok át! Pláne kisgyerekkel. Nem csak a tenger hideg, de a medencéket sem fűtik, gyakorlatilag nem tud majd fürödni.

Előzmény: gemike7 (41764)
János 2 Creative Commons License 2012.11.18 0 0 41767

Nekem se több se kevesebb. Nincs okom, hogy valótlanságot írjak.

 

Üdv: János

Béci 72 Creative Commons License 2012.11.18 0 0 41766

Szia!

 

 

Két éves kor alatt úgy tudtam,hogy ingyenesen repülnek a gyerekek.5 évvel ezelőtt még így volt.Ha azóta sem változott,akkor 3 főre fizettek 150.ezer forintot?Annyit megér ez Nektek?

Ismerőseim aug.végén repültek idén négyen,elég sokáig kivártak a jegyek megvételével,így mindennel együtt 100.ezer forintból "megúszták".Tavaly mi is (négyen vagyunk) főszezonban kb.ennyiért foglaltunk.

Azt javaslom,hogy nem kell bedőlni az első ajánlatnak!

 

Üdv.:

Béci

Előzmény: gemike7 (41764)
Béci 72 Creative Commons License 2012.11.18 0 0 41765

Szia!

 

Én a helyedben,azért meggondolnám a június közepére tervezett nyaralást.Többen jelezték már,-akik mindkét verziót kipróbálták-hogy előszezonban a tenger még nem biztos,hogy meleg.Nem is túl olcsó ár,amit írsz,így nekem nem tűnik első olvasásra túl nagy akciónak.

Persze ez csak egy vélemény.Idén június közepén már kb.23 fokos volt a víz,ami nagyon jónak mondható erre az időszakra,viszont előfordult már ebben a hónapban a 20 fok is,míg augusztus vége felé csaknem "garantált" a 25 Fok.

 

Üdv.:

Béci

Előzmény: gemike7 (41764)
gemike7 Creative Commons License 2012.11.18 0 0 41764

szia !

köszi hogy segíteni próbálsz , nállunk kicsit macerásabb a dolog mert 3 felnőtt és 1 gyerek utazik. megkérdeztem családi szobát nem kaphatunk mert azt csak 2 felnőtt 2 gyerekre jár, a harmadik felnőtt az öcsém ,ugye nem akarok vele egy szobába lenni , ő neki kénytelenek vagyunk 1 ágyast foglalni amire felárat kell fizetni .

most néztem a wizz.-nél 151.000ft lenne a repjegy. 2013.-06.18.-TÓL , 4 főre. 2 bőrönddel.(nincs exkluziv kártyám ) plusz kb. 10.000ft a biztosítás .a szálloda 200.000ft..-ra jön ki. (a bookingon is kb ennyi a szálloda ) plusz a transzfer .

tavaly 380.000ft.-ra kaptam árajánlatot , szóval én nem látom a félárat.

még egyszer köszi a segítséget.

üdv

gémike

 

Előzmény: GYURMÓKA (41762)
János 2 Creative Commons License 2012.11.18 0 0 41763

Szerintem is fölösleges és drága a komplett repülős csomag. Már pontosan nem emlékszem, de az egyéni szállás+Wizzair kevesebb mint fele volt a már említett időpontban, mint a komplett repülős csomag. A Wizzair jegy olcsób volt, mint a repülős csomag reptéri illetéke+kerozin pótdíj. Helyi utazás pedig nem probléma.

 

Üdv: János

 

 

 

 

Előzmény: GYURMÓKA (41762)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!