Keresés

Részletes keresés

zlaky Creative Commons License 2012.09.05 0 0 41539

Ha OTP-s kártyád van ( nem hitelkártya) , akkor érdemes kint ATM-ből  (OTP ) kivenni levát . Konkrét példa : Itthon a pénzváltoknál 152 ft / 1 leva , kint ATM -ből 144 ft/ 1 leva .  Közép árfolyamot számolt a bank . A kivétért pedig 0 forintot. Én augusztus közepén voltam kint . Remélem segítettem .

Előzmény: TOPI2002 (41531)
gemike7 Creative Commons License 2012.09.05 0 0 41538

szia !

kérlek ha megjöttetek feltétlen jelentkezz , mi jövőre szeretnénk menni a Trákiába és nagyon kívácsi vagyok a tapasztalatokra .

mi kis gyerekkel indulnánk neki az útnak (1,5 éves lesz )

érdekelne a kaja , a pénzváltás , melyik irodával mentek ??

üdv

gémike

Előzmény: TOPI2002 (41531)
terán Creative Commons License 2012.09.04 0 0 41537

Augusztus közepén Kitenben 7 levát adott a pénzváltó 1000 jó forintért.Ezt is meglehet fontolni,habár most nemtudom menyit adna.

Üdv Laci.

Előzmény: TOPI2002 (41531)
János 2 Creative Commons License 2012.09.04 0 0 41536

Üdv: T sebifater!

 

Ma jöttünk haza. Tegnap a víz 23 fokra volt jegyezve a levegőre nem emlékszem. Nagy baj az óriási szél, szinte egész nap, ha kijöszz a vízből meg akarsz fagyni. Tegnap, tegnapelőtt piros zászló volt, a hullámok óriásiak, de nem akarnak beleengedni. Alga szinte nincs egyetlen nap volt amikor mennyiségét soknak mondom. Összefoglava kis gyerekkel óvatosan, persze lehet még nagyon jó idő is. Sok szerncsét.

 

Bocs, hogy nem jegyeztelek meg, de valaki itt már tervezi a jövő nyarat, kérlek a véleményemért ne neheztelj. Ajánlatos a fórum egy részét végigolvasni, igenis a jó nyaralásba energiát kell fektetni. A jövő évi nyaralást tervezni korai, senki nem tudja még a menetrendet /nem néztem lehet, hogy már megvan, akkor bocs/. A menetrend kevés, a szállodák akcióit is egyeztetni kell. A Hrizanténa biztosan nagyon jó szálloda, de a parttól messze van, mely nálam nagyon rontó tényező.

 

Üdv Gyurmókának és a többieknek, biztosan találkoztunk, csak nem tudtuk ki-kicsoda.

Előzmény: sebifater (41503)
TOPI2002 Creative Commons License 2012.09.04 0 0 41535

Tisztelt primacy! Nagyon köszönöm a segítségedet!

Előzmény: Törölt nick (41534)
utazo idegen Creative Commons License 2012.09.04 0 0 41533

Toso üdvözletét küldi Szozopolból aki nála vásárolt

utazo idegen Creative Commons License 2012.09.04 0 0 41532

Szerintem a Tomán hamarabb átjutsz lehett hogy 1 kis kerülő mivel be kell menni Szabadkára de legalább nem állsz a határon órákig(Rőszke)

 

Előzmény: TJucus (41528)
TOPI2002 Creative Commons License 2012.09.04 0 0 41531

 Sziasztok!

Mi, most vasárnap repülünk Nesebarba a Hotel Trakiaba!

Egy kis segítséget szeretnék kérni tőlletek!

Eurót, vagy levát vigyek, / mert olvasgattam máshol is/ mert nem tudom eldönteni, hogy járok jobban!

Előre is köszönöm a segítséget!

 

Szaganaki Creative Commons License 2012.09.04 0 0 41530

Úgy gondolom hogy Te úgy számítasz a valóban segítőkész olvtársakra, hogy közben mindenkit hülyének nézel.

 

Lásd be; elég minimális elvárás a Fórumon, hogy érzékelhető legyen a kérdező legalább imimális tevőlegessége a saját problémája megoldása érdekében, de ehhez képest Te megbízol egy népes közösséget a kérdéseid megválaszolására holott Gugli bácsi mindenkinek válaszol, csak okosan kell feltenni a kérdést :) Azt pedig valóban nevetségesnek, de egyben vérforralónak érzem amit írtál, hogy a két kicsi gyermekedre való hivatkozol.

Többek véleménye szerint a gyerek (gyerekek) nem az alibi kifejezés szinonimája aminek a segítségével ki lehet bújni a meló alól.

Előzmény: Becky74 (41527)
TJucus Creative Commons License 2012.09.03 0 0 41528

Szerbusztok kedves Fórumozók!

 

Elsősorban Helena és Betrix, ha még jártok erre!

 

Tegnap este érkeztünk vissza a Napospart Calypso hotelből. Nagyon jól éreztük magunkat, mi mindennel meg voltunk elégedve. Az étel finom volt, nekem elég változatos is, a szoba gyönyörű, tiszta, a medence szintén. A tenger gyönyörű, egyáltalán nem volt algás, és meleg is volt még.

 

Visszafelé mindkét határon szívtunk egy kicsit, nagyon sokat kellett várni (Röszke felé)

 

Ha olvassátok még akik a Calypsoba mentek, a Robinsonos idegenvezetőnél van egy napernyő, amit Helena hagyományozott ránk, mi visszaadtuk, ha még valaki jár arra és igényli, meg fogja kapni. Talán még jövőre is.

 

Szóval mindenkinek köszönöm a felvilágosításokat, amiket  kaptam, mégha néha kicsit bugyutának is tűntek a kérdéseim. Sok hasznát vettem.

 

Mindenkinek további szép nyaralást üdülést idénre és jövőre is.

Becky74 Creative Commons License 2012.09.03 0 0 41527

Kedves Szaganaki!

 

Köszönöm a kedves válaszodat!

Még szerencse, hogy nem mindenki ilyen segítőkész!

További szép napot! :)

 

Becky

Előzmény: Szaganaki (41522)
Becky74 Creative Commons License 2012.09.03 0 0 41526

Kedves Áim!

 

Köszönöm az infókat, és a segítség felajánlást!!

Ha oda kerül a sor, jelentkezek!

:)

 

Becky

Előzmény: áim (41521)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.02 0 0 41525

Abban kérném profi helyiek - vagy bolgárul beszélők -  segítségét, hogy milyen feltételekkel szakítható meg egy bolgár A-ból B-be tartó vonatozás, majd folytatható újra... mondjuk a következő vonattal. Konkréten Burgasz - Szófia úton tennénk egy kis kitérőt, de egyben szeretném a jegyet megvenni, majd megnézni egyetlen helyet, és folytatni aznap az utat.

Elvileg mehet ez? Kinél kell pecsételtetni ilyenkor?

csakne68 Creative Commons License 2012.09.02 0 0 41524

Szia!

Mi aug 25.-én érkeztünk 27 fokos volt a víz, szept. elsején délben 23.

Előzmény: sebifater (41503)
csakne68 Creative Commons License 2012.09.02 0 0 41523

Szia!

Most érkeztünk haza, mi is a napospartiba voltunk pénteken, és lehetett fizetni kártyával.

Előzmény: gemike7 (41506)
Szaganaki Creative Commons License 2012.09.02 0 0 41522

Csak a félrértések elkerülése érdekében pontosítsunk; azt mondod, kérded, hogy a Te családodnak és egy másik családnak összesen nincs az elkövetkező fél évben kb. két órája, hogy beszerezze a neten az egyébként elég közkeletü információkat de más megtegye helyetted a i kellemes nyaralásotok érdekében? hülye azért

Szoktam én segíteni, de sem hülye sem pedig Vevőszolgálat nem vagyok!

Invesztáljatok már egy kis időt és energiát a Ti nyaralásotokba, arról nem is szólva, hogy a regre és a kérdés felvetésére fordított idő alatt kb a fele problémádra választ kaptál volna...

 

 

 

Előzmény: Becky74 (41520)
áim Creative Commons License 2012.09.02 0 0 41521

- november közepén jelent meg tavaly, de ez nem jelenti, hogy idén is így lesz

 

- tavaly kevesebb járat volt, értelemszerűen a napok sem stimmeltek teljesen

 

- június eleje-közepe

 

- ki lehet fogni olyan időszakot, amikor sok a zöldség a tengerben, de ilyenkor odébb kell menni kicsit.

Hidd el nem véletlenül nőtt épp ott ki a földből az egész üdülő-kombinát :) A nyár jelentős részében teljesen rendben van a víz.

Medúzát láttunk, megcsodáltuk, nem bántottak minket (állítólag ha megcsíp, az sem rettenet, csak erős kellemetlenség inkább)

 

 

A wizz jegyáraiból sokat le lehet faragni megfelelő kártya és klubtagság esetén!

Ha foglalásra kerül a sor keress meg nyugodtan, szívesen (és jutalék nélkül :) ) segítek, én is kaptam hasonló segítséget régebben.

Előzmény: Becky74 (41519)
Becky74 Creative Commons License 2012.09.02 0 0 41520

Kedves Fórumozók!

 

Ne haragudjatok, de sajnos nem tudok visszaolvasni mindent a fórumban (van két kicsi gyerekem...) :), de szeretnék tőletek egy kis segítséget kérni.

 

Egy másik családdal azt tervezzük, hogy Bulgáriába megyünk jövő nyáron (jún.), fapados repcsivel.

- Tudja valaki, kb. mikor szokta feltenni a Wizzair a jövő nyári járatait a netre, mikortól lehet foglalni?

- Évről-évre ugyanazokon a napokon mennek a járatok, vagy ez szokott változni?

(Idén Burgaszba kedden,csüt-n, és szombaton ment, Várnába szerdán,vasárnap)

- Mikor indul az első járat általában? (Tavaly Burgaszba jún.14-n)

 

A Hrizantema Hotelt néztük ki, úgy láttam, elég jó vélemények vannak róla.

 

Többet írták, hogy a Naposparton algás, koszos a tenger., és sok a medúza benne. Ez általános jelenség? Mert ha igen, nem is nagyon lehet benne fürdeni? :(

A többi üdülőhelyen jobb a helyzet?

 

Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni!

 

Rita

Becky74 Creative Commons License 2012.09.02 0 0 41519

Kedves Fórumozók!

 

Ne haragudjatok, de sajnos nem tudok visszaolvasni mindent a fórumban (van két kicsi gyerekem...) :), de szeretnék tőletek egy kis segítséget kérni.

 

Egy másik családdal azt tervezzük, hogy Bulgáriába megyünk jövő nyáron (jún.), fapados repcsivel.

- Tudja valaki, kb. mikor szokta feltenni a Wizzair a jövő nyári járatait a netre, mikortól lehet foglalni?

- Évről-évre ugyanazokon a napokon mennek a járatok, vagy ez szokott változni?

(Idén Burgaszba kedden,csüt-n, és szombaton ment, Várnába szerdán,vasárnap)

- Mikor indul az első járat általában? (Tavaly Burgaszba jún.14-n)

 

A Hrizantema Hotelt néztük ki, úgy láttam, elég jó vélemények vannak róla.

 

Többet írták, hogy a Naposparton algás, koszos a tenger., és sok a medúza benne. Ez általános jelenség? Mert ha igen, nem is nagyon lehet benne fürdeni? :(

A többi üdülőhelyen jobb a helyzet?

 

Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni!!

 

Rita

Pötyi71 Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41518

Mindenképpen jobban jársz, ha kártyával fizetsz, jobb az árfolyama. Elég sok helyen elfogadják a kártyát Bulgáriában.

Előzmény: suny83 (41517)
suny83 Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41517

Sziasztok!

 

Segítségeteket szeretném kérni, hogy nem e tudja valaki, hogy unicredit bankkártyával érdemes e kint fizetni, vagy inkább kp-val. Hogy számolnak?

 

Köszönöm

Jeff. Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41516

Nesebarba, Napospartra és Sozopolba utazóknak néhány képes információ az alábbi linkeken elérhetőek.

 


http://indafoto.hu/nagy_istvan/nesebar

 

http://indafoto.hu/nagy_istvan/napospart_sunny_beach

 

http://indafoto.hu/nagy_istvan/tag/sozopol

 

 

 


solozo Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41515

Elég.

Előzmény: Adryyyyenn (41514)
Adryyyyenn Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41514

Sziasztok!

 

Olvastam több helyen is hogy szerbiába és bulgáriába is elég a magyar kártyás személyigazolvány. Ez tényleg igy van ? Van esetleg más tapasztalatotok?

Jövöhéten mennénk, és az utlvevek addigra nem érnének ide :(

Nagyon köszi a válaszokat!!

Daruska978 Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41513

Azt tudtam, hogy egyben van a két szálloda nagyjából, de hogy a programokon is részt lehet venni, azt nem tudtam. Mi igazából csak a medencéjüket láttuk az étterem mellett az udvaron.Néztem az időjárást, most kb. 27 fokokat ír a jövő hétre, de talán kicsit majd melegebbenk tűnik majd. Nagyon jó nyaralást Nektek! :)))) Várom a beszámolót! :)

Előzmény: Srammi (41505)
sebifater Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41512

ok köszi!

Előzmény: Törölt nick (41504)
sebifater Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41511

Köszönöm szépen a segítséget, remélem így lesz.

Előzmény: solozo (41509)
solozo Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41509

Nagyon kellemes lesz a víz. Tavalyelőtt ugyanekkor utaztunk.

Előzmény: sebifater (41503)
szeparatista Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41508

Sziasztok!

Szeptember  elején megyünk Burgaszba egy hétre.Gondoltuk,elbuszozunk Várnába is.Tudom,ez szubjektív dolog,de szerintetek érdemes ott 2 napot eltölteni?Foglaljak szállást egy éjszakára,vagy este menjünk is vissza,mindent láttunk?És kb mennyi a buszjegy?Burgaszban valami jó kis vendéglőt tudtok ajánlani,ami nem turistákra van szakosodva?Köszönöm a válaszokat előre is!

gemike7 Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41506

sziasztok!

Az lenne a kérdésem ,hogy az Aquaparkban lehet bankkártyával fizetni ?? nem a Nessebári aquaparkra gondoltam, hanem amelyik a

Naposparton van.

üdv

gémike

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!