Keresés

Részletes keresés

TJucus Creative Commons License 2012.09.03 0 0 41528

Szerbusztok kedves Fórumozók!

 

Elsősorban Helena és Betrix, ha még jártok erre!

 

Tegnap este érkeztünk vissza a Napospart Calypso hotelből. Nagyon jól éreztük magunkat, mi mindennel meg voltunk elégedve. Az étel finom volt, nekem elég változatos is, a szoba gyönyörű, tiszta, a medence szintén. A tenger gyönyörű, egyáltalán nem volt algás, és meleg is volt még.

 

Visszafelé mindkét határon szívtunk egy kicsit, nagyon sokat kellett várni (Röszke felé)

 

Ha olvassátok még akik a Calypsoba mentek, a Robinsonos idegenvezetőnél van egy napernyő, amit Helena hagyományozott ránk, mi visszaadtuk, ha még valaki jár arra és igényli, meg fogja kapni. Talán még jövőre is.

 

Szóval mindenkinek köszönöm a felvilágosításokat, amiket  kaptam, mégha néha kicsit bugyutának is tűntek a kérdéseim. Sok hasznát vettem.

 

Mindenkinek további szép nyaralást üdülést idénre és jövőre is.

Becky74 Creative Commons License 2012.09.03 0 0 41527

Kedves Szaganaki!

 

Köszönöm a kedves válaszodat!

Még szerencse, hogy nem mindenki ilyen segítőkész!

További szép napot! :)

 

Becky

Előzmény: Szaganaki (41522)
Becky74 Creative Commons License 2012.09.03 0 0 41526

Kedves Áim!

 

Köszönöm az infókat, és a segítség felajánlást!!

Ha oda kerül a sor, jelentkezek!

:)

 

Becky

Előzmény: áim (41521)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.02 0 0 41525

Abban kérném profi helyiek - vagy bolgárul beszélők -  segítségét, hogy milyen feltételekkel szakítható meg egy bolgár A-ból B-be tartó vonatozás, majd folytatható újra... mondjuk a következő vonattal. Konkréten Burgasz - Szófia úton tennénk egy kis kitérőt, de egyben szeretném a jegyet megvenni, majd megnézni egyetlen helyet, és folytatni aznap az utat.

Elvileg mehet ez? Kinél kell pecsételtetni ilyenkor?

csakne68 Creative Commons License 2012.09.02 0 0 41524

Szia!

Mi aug 25.-én érkeztünk 27 fokos volt a víz, szept. elsején délben 23.

Előzmény: sebifater (41503)
csakne68 Creative Commons License 2012.09.02 0 0 41523

Szia!

Most érkeztünk haza, mi is a napospartiba voltunk pénteken, és lehetett fizetni kártyával.

Előzmény: gemike7 (41506)
Szaganaki Creative Commons License 2012.09.02 0 0 41522

Csak a félrértések elkerülése érdekében pontosítsunk; azt mondod, kérded, hogy a Te családodnak és egy másik családnak összesen nincs az elkövetkező fél évben kb. két órája, hogy beszerezze a neten az egyébként elég közkeletü információkat de más megtegye helyetted a i kellemes nyaralásotok érdekében? hülye azért

Szoktam én segíteni, de sem hülye sem pedig Vevőszolgálat nem vagyok!

Invesztáljatok már egy kis időt és energiát a Ti nyaralásotokba, arról nem is szólva, hogy a regre és a kérdés felvetésére fordított idő alatt kb a fele problémádra választ kaptál volna...

 

 

 

Előzmény: Becky74 (41520)
áim Creative Commons License 2012.09.02 0 0 41521

- november közepén jelent meg tavaly, de ez nem jelenti, hogy idén is így lesz

 

- tavaly kevesebb járat volt, értelemszerűen a napok sem stimmeltek teljesen

 

- június eleje-közepe

 

- ki lehet fogni olyan időszakot, amikor sok a zöldség a tengerben, de ilyenkor odébb kell menni kicsit.

Hidd el nem véletlenül nőtt épp ott ki a földből az egész üdülő-kombinát :) A nyár jelentős részében teljesen rendben van a víz.

Medúzát láttunk, megcsodáltuk, nem bántottak minket (állítólag ha megcsíp, az sem rettenet, csak erős kellemetlenség inkább)

 

 

A wizz jegyáraiból sokat le lehet faragni megfelelő kártya és klubtagság esetén!

Ha foglalásra kerül a sor keress meg nyugodtan, szívesen (és jutalék nélkül :) ) segítek, én is kaptam hasonló segítséget régebben.

Előzmény: Becky74 (41519)
Becky74 Creative Commons License 2012.09.02 0 0 41520

Kedves Fórumozók!

 

Ne haragudjatok, de sajnos nem tudok visszaolvasni mindent a fórumban (van két kicsi gyerekem...) :), de szeretnék tőletek egy kis segítséget kérni.

 

Egy másik családdal azt tervezzük, hogy Bulgáriába megyünk jövő nyáron (jún.), fapados repcsivel.

- Tudja valaki, kb. mikor szokta feltenni a Wizzair a jövő nyári járatait a netre, mikortól lehet foglalni?

- Évről-évre ugyanazokon a napokon mennek a járatok, vagy ez szokott változni?

(Idén Burgaszba kedden,csüt-n, és szombaton ment, Várnába szerdán,vasárnap)

- Mikor indul az első járat általában? (Tavaly Burgaszba jún.14-n)

 

A Hrizantema Hotelt néztük ki, úgy láttam, elég jó vélemények vannak róla.

 

Többet írták, hogy a Naposparton algás, koszos a tenger., és sok a medúza benne. Ez általános jelenség? Mert ha igen, nem is nagyon lehet benne fürdeni? :(

A többi üdülőhelyen jobb a helyzet?

 

Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni!

 

Rita

Becky74 Creative Commons License 2012.09.02 0 0 41519

Kedves Fórumozók!

 

Ne haragudjatok, de sajnos nem tudok visszaolvasni mindent a fórumban (van két kicsi gyerekem...) :), de szeretnék tőletek egy kis segítséget kérni.

 

Egy másik családdal azt tervezzük, hogy Bulgáriába megyünk jövő nyáron (jún.), fapados repcsivel.

- Tudja valaki, kb. mikor szokta feltenni a Wizzair a jövő nyári járatait a netre, mikortól lehet foglalni?

- Évről-évre ugyanazokon a napokon mennek a járatok, vagy ez szokott változni?

(Idén Burgaszba kedden,csüt-n, és szombaton ment, Várnába szerdán,vasárnap)

- Mikor indul az első járat általában? (Tavaly Burgaszba jún.14-n)

 

A Hrizantema Hotelt néztük ki, úgy láttam, elég jó vélemények vannak róla.

 

Többet írták, hogy a Naposparton algás, koszos a tenger., és sok a medúza benne. Ez általános jelenség? Mert ha igen, nem is nagyon lehet benne fürdeni? :(

A többi üdülőhelyen jobb a helyzet?

 

Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni!!

 

Rita

Pötyi71 Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41518

Mindenképpen jobban jársz, ha kártyával fizetsz, jobb az árfolyama. Elég sok helyen elfogadják a kártyát Bulgáriában.

Előzmény: suny83 (41517)
suny83 Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41517

Sziasztok!

 

Segítségeteket szeretném kérni, hogy nem e tudja valaki, hogy unicredit bankkártyával érdemes e kint fizetni, vagy inkább kp-val. Hogy számolnak?

 

Köszönöm

Jeff. Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41516

Nesebarba, Napospartra és Sozopolba utazóknak néhány képes információ az alábbi linkeken elérhetőek.

 


http://indafoto.hu/nagy_istvan/nesebar

 

http://indafoto.hu/nagy_istvan/napospart_sunny_beach

 

http://indafoto.hu/nagy_istvan/tag/sozopol

 

 

 


solozo Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41515

Elég.

Előzmény: Adryyyyenn (41514)
Adryyyyenn Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41514

Sziasztok!

 

Olvastam több helyen is hogy szerbiába és bulgáriába is elég a magyar kártyás személyigazolvány. Ez tényleg igy van ? Van esetleg más tapasztalatotok?

Jövöhéten mennénk, és az utlvevek addigra nem érnének ide :(

Nagyon köszi a válaszokat!!

Daruska978 Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41513

Azt tudtam, hogy egyben van a két szálloda nagyjából, de hogy a programokon is részt lehet venni, azt nem tudtam. Mi igazából csak a medencéjüket láttuk az étterem mellett az udvaron.Néztem az időjárást, most kb. 27 fokokat ír a jövő hétre, de talán kicsit majd melegebbenk tűnik majd. Nagyon jó nyaralást Nektek! :)))) Várom a beszámolót! :)

Előzmény: Srammi (41505)
sebifater Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41512

ok köszi!

Előzmény: Törölt nick (41504)
sebifater Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41511

Köszönöm szépen a segítséget, remélem így lesz.

Előzmény: solozo (41509)
solozo Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41509

Nagyon kellemes lesz a víz. Tavalyelőtt ugyanekkor utaztunk.

Előzmény: sebifater (41503)
szeparatista Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41508

Sziasztok!

Szeptember  elején megyünk Burgaszba egy hétre.Gondoltuk,elbuszozunk Várnába is.Tudom,ez szubjektív dolog,de szerintetek érdemes ott 2 napot eltölteni?Foglaljak szállást egy éjszakára,vagy este menjünk is vissza,mindent láttunk?És kb mennyi a buszjegy?Burgaszban valami jó kis vendéglőt tudtok ajánlani,ami nem turistákra van szakosodva?Köszönöm a válaszokat előre is!

gemike7 Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41506

sziasztok!

Az lenne a kérdésem ,hogy az Aquaparkban lehet bankkártyával fizetni ?? nem a Nessebári aquaparkra gondoltam, hanem amelyik a

Naposparton van.

üdv

gémike

Srammi Creative Commons License 2012.08.30 0 0 41505

Már csak két nap is indulunk.

Megtudtuk, hogy a Hotel Imperial szolgáltatásit is igénybe tudjuk venni a karszalagunkkal, mivel az Amforával azonos a tulaj. Állítólag az animációs programok is ott lesznek.

Erről Te tudtál?

Már nagyon készülünk. Hazaérkezés után jelentkezek! 

Előzmény: Daruska978 (41500)
sebifater Creative Commons License 2012.08.29 0 0 41503

Sziasztok!

 

Mi szept 8.-án repülünk a kiscsaláddal Burgaszba. Néztük az időjárás előrejelzést.

Nem lesz nagy kánikula...

Az lenne a kérdésünk, hogy a tenger nagyon lehűl ilyenkor???

24-28 fok között lesz a hőmérséklet.

Nem szeretnénk,ha a kislányunk megfázna.

Tudna valaki infóval szolgálni a korábbi tapasztalatokból???

Előre is köszönöm a segítséget!

 

ÜDv.:Zoltán

vnuk Creative Commons License 2012.08.28 0 0 41502

szept hatodikán repülünk burgasba, ismerősömnek van kinn egy apartmanja és ő mondta hogy reptérről taxi 25 euró, a buszjegy meg három euró körül van.

Daruska978 Creative Commons License 2012.08.28 0 0 41500

Szia!

 

Sajna már melo van, így csak most tudok írni...Robogót biztosan lehet bérelni az út mentén láttunk pár hírdetést a szállodák mellett. Kajcsi terén nem igazán jellemző a helyi specialitás, talán mint a mi ételeleink, csak kicsit másképp elkészítve és olajosabbak...Volt rengeteg saláta, sült paprika, padlizsán, no meg hal étel...Minden ömlesztve van eléd téve, ésszel kell válogatni, és akkor nem lesz gond. Persze mi is minden étkezés után sürön látogattuk a kétbetűst, de múló állapot, és ha szerncséd van, nem lesz gond, persze gyógyszer mindenképp kell...:)

Disco nem igazán van a hotelban, elől a kinti bárpultnál Alex és Jimmy szolgáltatja laptopról a zenét, nagyon fainak, hátsó udvarban pedig szinpad van és zene, inkább a gyerekeknek van táncos program, de a felnőttek is jól érezhetik magát, és ha olyan a táraság, biztosan "discot" is csinálnak... De nagyon hangulatos így is. Kimondott disco a Cacao Beachen van, kicsit fentebb a parton, ha sikerül,  csatolok be képet, ott hajnalig,reggelig szól a zene,szerintem biztos tuti az is, sajna mi kihagytuk.Meg persze a disco hajó is szuper lehet, ami az óvárosból indul este 9-10 körül.

Hidd el ha nem kimondott luxus nyaralásra vágytok, akkor nagyon jól fogjátok érezni magatokat, arra vigyázzatok, hogy a kajcsis programok ne vegyék el az időtöket, mint írtam, mi párszor kihgytuk az ebédet. Érezzétek jól magatokat,és ha tetszett, várom a beszámolótokat....(Oh, megszakad a szívem most is, úgy mennék vissza :) ....)

 

Ui.: Nem tól jó minőségű lett a becsatolt fotó...ez reggel 7-kor készült, mikor véget ért a buli.:)

Előzmény: Srammi (41484)
Akos1313 Creative Commons License 2012.08.28 0 0 41499

Köszönöm a linket, végig is olvastam és jó sok hasznos dolgot találtam.

 

Aki esetleg még ma ránéz az oldalra, attól nagyon szívesen fogadnék konkrét étterem ajánlókat Golden sands-en és természeti látnivalókat a környéken.

Előzmény: Törölt nick (41495)
borbelykami Creative Commons License 2012.08.28 0 0 41498

Oké, köszi, valóban tartalmazza. Már nagy az izgalom...:)

Előzmény: Srammi (41497)
Srammi Creative Commons License 2012.08.28 0 0 41497

Mi  is a Robinson Tourst  szervezésében megyünk a  19.25-ös járattal.

Az ár tartamazza a reptéri transzfert. A szállodában tudnak a késői érkezésről.

Már  megkaptuk  vouchert.

 

Előzmény: borbelykami (41493)
dareno Creative Commons License 2012.08.28 0 0 41496

Én csak a 409-es buszról láttam a szlodát de meglepődtem, hogy ok hogy nagyon szép kívülről, de az elhelyezkedése az szerintem nem a legideálisabb. Nézd meg a Google Földön is. ill a part nem tudom hogy érhető el de légvonalban lehet hogy közel van de egy dombon van a szálló. A buszmegálló elérhető távolságra van amivel Várnába és a reptérre is el lehet jutni.

Előzmény: Törölt nick (41495)
dzsonivir Creative Commons License 2012.08.27 0 0 41494

rakiját mindenképp

Előzmény: gemike7 (41490)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!