Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

p21-feri-tb2 2 napja Creative Commons License 20759

nincs verseny szezon. ))))))))))))

Előzmény: halaszd (20758)
halaszd 2 napja Creative Commons License 20758

No akkor ennek a topiknak annyi. Mondom én , három hónap után benézve.

Tuji3 okt. 1. Creative Commons License 20757

Üdvözletem!

A Bervas nick nevű illetőt keresném, CFD ügyben.

Köszönettel Tuji

mazsolmaany jún. 3. Creative Commons License 20756

Üdv!

Eredmények,tapasztalatok?Minden érdekel!Lacibá,köszönöm hogy elküldted!Majd írok privátot!

P20R jún. 2. Creative Commons License 20755

Halihóóó!

Hoztam nektek képeket!

Csemegézzetek! :)

https://picasaweb.google.com/110430813474424752277/Kakucs2014060102?noredirect=1

Joejoe1974 máj. 30. Creative Commons License 20754

Te Bajai vagy?Ott lakik a legjobb netes barátom :)

Előzmény: bogyo112 (20753)
bogyo112 máj. 24. Creative Commons License 20753

Ez csak úgy, hogy teljesen le ne üljön a topic (Veterán találkozó Baja, 2014.04.26):

prokter máj. 20. Creative Commons License 20752

Sziasztok!

Eladó sorba került nálam 1 pár 9 bordás henger P20-P21-hez!

Sérülésmentesek, reszelve vagy tuningolva eddig még nem voltak. Furatuk : 56,5 mm !

Érdeklődni privátban, vagy telefonon. Címem publikus...

Üdv. P.

frundsberg máj. 18. Creative Commons License 20751

Na ezt nem tudtam, azt hittem hiánypótló lesz. A louis-os árat eléggé sokalltam és megörültem mikor rábukkantam a svédeknél.

Előzmény: F1DO (20742)
Virbo máj. 16. Creative Commons License 20750

Köszönöm mindenkinek, ma beadtam egy fékes emberhez (Friedrich) majd kiderül mi lesz...

serfy máj. 16. Creative Commons License 20749

Szia.

Szerintem ezt a vékony tárcsát, ami rendkivúl rugalmas, nem lehet esztergálással javitani. Marad a köszörülés, egy ugyan olyan üres aggyal, vagy kifüzve ezzel.

Üdv serfy

Előzmény: Virbo (20744)
tutus1 máj. 15. Creative Commons License 20748

Újdonsült, menő Yamaha versenyzőket is várunk szombaton Ercsibe, legalább egy élménybeszámoló erejéig!

sütiati máj. 15. Creative Commons License 20747

Mondok mást a köszörülés helyett: én a kerékre helyezett tárcsa mindkét oldalát egyszerre felszabályoznám esztergapadon.

Virbo máj. 15. Creative Commons License 20746

Hát egyenlőre ez az első és eddig az egyetlen lehetőség...

Előzmény: a_motor (20745)
a_motor máj. 15. Creative Commons License 20745

Pestimrén (18) van egy kis műhely, ha gondolod, hogy megnézed: szólj.

láttam amikor ilyen görbe cuccot az asztalon alárakták vékony lemezekkel (csapágy hézagolók 0,2mm), hogy ne húzza el a mágnes. síkba munkálás után, megfordítva már közelebb lett a szabályos alakhoz...

ez persze csak jobbítás, de nem tökéletes

Virbo máj. 14. Creative Commons License 20744

Urak!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Adott egy 260-as, lézer vágott féktárcsa. A felületén "apró" hibák vannak, ami miatt fékezés közben erős pulzálást érezni. 

A képen bal lent látni egy egészen nagy sávban. Ez pont egy fékpofányi felület, itt azon a pár csíkon fekszik fel a betét, ergo fékezni sem nagyon fékez...

Szóval ezt szeretném felköszörültetni. Hála istennek a vágás miatt van benne kb 4 tizednyi homorúság is, és valószínűleg pár tizednyi ütés is, amit nem tudok egyértelműen kimérni.

A pócsi versenyen próbált segíteni pár szaki (zöld vizes simson), egyöntetűen azt mondta mindenki, hogy ha lefogatják a mágnesasztallal, akkor "kisimul" a tárcsa (asztalon kézzel ki tudom nyomni a közepéből a homorúságot, szóval ez igaz). Viszont köszörülés után és az asztalt felengedve ugyanúgy homorú lesz.

Namármost én ezen nem problémázok most, viszont a felületi hibákat ki kellene szedni belőle

Kérdés, hogy Budapest és vonzáskörzetében valaki tudna-e segíteni ez ügyben, mármint felköszörülni emberi áron.

Mint mondtam 260-as átmérőjű, 5,1mm vastag és a felületi hiba nagyon max 5 századnyi lehet. Ja és fogja a mágnes :).

A másik "probléma", hogy hétvégén kiutazom külföldiába és egy hétig ott is leszek, szóval a héten be kellene adjam valami szakinak aki megcsinálja a következő verseny előtt.

Virbo#534

SefferP20 máj. 13. Creative Commons License 20743

Leáldozóban a rabló spasszeroknak!

Ideje volt!

Előzmény: F1DO (20742)
F1DO máj. 12. Creative Commons License 20742

Remélem nem az üzletedet, hanem a fáradalmad csökkentem azzal, hogy ez a csatlakozó Bp-en a futármotorosboltban 2000 ft /db.....

Előzmény: frundsberg (20740)
P20R máj. 12. Creative Commons License 20741

Sziasztok!

Lessetek fel az RD fórumra tettem fel képeket! :) Akad ott Pancsis bőven! :)

frundsberg máj. 11. Creative Commons License 20740

A versenyzo szakiknak ajanlom ezt a benzincsobe epitheto csatlakozot, most kint vagyok svedorszagban 3000ft/db aron tudok hozni. Akinek kell irjon emailt meg darabszamot. A louisban ugyanilyen 22euro.

http://auto-motor.vatera.hu/motor_robogo_quad_alkatresz_felszereles/egyeb/benzincso_gyorscsatlakozo_oldhato_uj_1902170612.html

mazsolmaany máj. 5. Creative Commons License 20739

Gratulálok a Rabócs-ringi verseny résztvevőinek!Molnár(hűtlen :-) ) Lacinak a szép születésnapi helyezéshez!

mazsolmaany ápr. 27. Creative Commons License 20738

Még ráér!De keresni foglak!

Előzmény: elsandro (20737)
elsandro ápr. 25. Creative Commons License 20737

Helló te "élő legenda"! Keress meg privátban,sztem tudok segíteni.....

Előzmény: mazsolmaany (20736)
mazsolmaany ápr. 24. Creative Commons License 20736

Köszi!

Előzmény: GyusziP20 (20734)
mazsolmaany ápr. 24. Creative Commons License 20735

Oké!Sejtettem,de azért egy próbát megért! :-)

Előzmény: rozsi01 (20731)
GyusziP20 ápr. 24. Creative Commons License 20734

A Csányi Karcsi, aki a börzén is szokott árulni, csináltatott P20-hoz váltótengelyt, keresd őt.

Előzmény: mazsolmaany (20730)
rozsi01 ápr. 23. Creative Commons License 20733

A kész 680as mai menetpróbájáról itt egy rövid összefoglaló.(nem művészi teljesítmény de szemléltetni elég) És ezzel a munkával is egy magyar legenda született újjá.

Köszönöm a figyelmeteket. Sok sikert a munkátokhoz

https://www.youtube.com/watch?v=Ao3jokV60_U

rozsi01 ápr. 23. Creative Commons License 20732

Igen grafit spray :) a betétedzés után át kell köszörülni az alkatrészeket -mint írtam- akkor lesz a "megszokott" tükrös a fogak kapcsolódó felülete is.

Előzmény: GyusziP20 (20726)
rozsi01 ápr. 23. Creative Commons License 20731

Elvileg igen...de a képen szereplő váltóért 1000 eurot kérek a vásárlóimtól. Azt is tudnod kell ha igény mutatkozik rá egy-egy alkalommal 5-7 komplett garnitúrát gyártunk. Ezzel olyan terméket állítunk elő amelyre nem csak Magyarországon hanem Europán kívül is van kereslet.

Egy pár tengelyért nem éri meg ráállnom a munkára. Ha pedig többet gyártok várhatóan rajtam maradna mert nincs meg a fizetőképes kereslet a magyar piacon. Így elnézésedet kérem, hogy nem segítek de a fentebb leírt okok miatt ez számomra nem ér meg.

sok sikert Ákos

Előzmény: mazsolmaany (20730)
mazsolmaany ápr. 23. Creative Commons License 20730

Mivel az e-mailod nem publikus,itt kérdezem meg:van lehetőség váltó-tengely gyártására?Hőkezeléssel,köszörüléssel,cakk-pakk!Egy P20 váltóról van szó.

Előzmény: rozsi01 (20724)