Keresés

Részletes keresés

alex de large Creative Commons License 2022.09.18 0 4 717

Miért állt le ez a topik?

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 -3 6 716

Sziasztok!

 

Pár napja egy levélben írtam meg annak a történetét, hogy miképp kezdődött az egy éven át tartó szerelmi háromszögünk későbbi feleségemmel és egy tanítványommal. Én egyetemista voltam és albérletben laktam, leendő hitvesem szülővárosunkban, a másik lány pedig a házban, ahol laktam. A neveket nem változtattam meg. A levelet nem küldtem el a levelezés megszakadása miatt. Remélem, tetszeni fog. Az események ideje 1984.

 

Szóval Katival jól egymásba gabalyodtunk, és én ezzel a lánnyal éltem meg életem legnagyobb szerelmét. Ágiba is szerelmes vagyok még mindig, de vele kíváncsi kisgyerekekként kezdtük, és valahogy természetes volt, hogy egymáshoz tartozunk. Katicámba viszont klasszikusan, mélyen belezúgtam, imádatom nem ismert határokat. Amellett, hogy fél napokat tudtunk meghitt beszélgetéssel tölteni, a szexben is egyedi és megismételhetetlen volt. Vele nem játszadoztunk szexjátékokat, mint Ágival, hanem teljes testi-lelki összeolvadást éltünk meg szerelmeskedés közben. Kevésbé a technika volt a lényeg, inkább az érzelem. Volt egy különleges szokása, amit soha senkitől nem kaptam és nem is fogok. Mindig, amikor az extázis után egymásba kapaszkodva pihegtünk, ő halkan, érzelmesen énekelni kezdett nekem. Én csak hallgattam, és túlcsordulni éreztem magamban a szerelmet.

Ági persze igen hamar megérezte, hogy helyzet van, és Katit is zavarta a helyzet. Nem akarom szaporítani a szót, eléggé heves érzelmi hullámvasutazás után a következő nyáron jutottunk el odáig, hogy találkozniuk kell. Albérletemet nem adtam fel nyárra, hogy Kati közelében lehessek. Ági oda jött hát pár napra. A lányok nagy örömömre nem veszekedtek, sőt, amikor este Ágit megkérdeztem, milyennek találja Katit, ő valami olyat mormogott, hogy megért engem, ő is tudná szeretni. Ági vizitjei aztán sűrűsödni kezdtek, sokat mászkáltak kettesben is a városban, aztán jött a bombameglepetés. Egyszer délután, amikor hazaértem, meglepve láttam, hogy a bejárati ajtó nincs bezárva, résnyire nyitva is volt. Na, betörő van bent, gondoltam. Az esetleges verekedésre készen benyitottam a szobába - és majdnem elájultam. Ágikám és Katicám teljesen meztelenül, szenvedélyesen csókolóztak a díványon. Persze szétrebbentek, és ekkor a helyzet fonáksága úgy nyilvánult meg Katiból, hogy szívszaggatóan sírni kezdett. Ő eléggé érzékeny teremtés volt ahhoz, hogy mindig úgy érezte, közénk állt. Én persze egyből vigasztalni próbáltam, és Ági is érezte, hogy nem neheztelek. Együtt öleltük át a meztelen, síró lányt és simogattuk. Katikám lassan megnyugodott, már csak hüppögött, és domború, lágy mellei ennek ütemére meg-megrezdültek. Mi Ágival egymásra néztünk, és egyre gondoltunk. Én a bal, Ági a jobb mellét fogta meg, és ott is simogatni kezdtük. Aztán már a bimbóit is sodorgattuk, és jött a többi. Én a másik kezemmel a fenekét fogtam meg, Ági a punciját. Katica először nagy szemeket meresztett, de aztán belement a dologba. Egyszerre fogta meg az Ági bal mellét és az én farkamat (akkor még nadrágon keresztül, de aztán én is gyorsan levetkőztem). Izgatottan simogattuk egymást, aztán már nyaltuk-faltuk is. Én láttam már Ágikámat másik nővel, de itt a szerelmem, Kati csinálta, és én is benne voltam. Nem tudnám már felsorolni, mi mindent csináltunk, de pár kép máig előttem van. A két szerelmem, amint 69-es pózban egymás punciját ujjazzák és nyalják egymást. Katit, amint kinyújtózva hanyatt fekszik, és csukott szemmel, kéjesen nyöszörögve élvezi, ahogy Ágival simogatjuk a testét négy kézzel. Amint előttem pucsítanak egymás mellett, én a két kezemmel a hasuk alá nyúlva egyszerre izgatom a csiklójukat, és közben felváltva nyalogatom a fenekük lyukát. Amint a két középsőujjam egy-egy lányfenékbe dugva, ők meg együtt verik a farkam. Ahogy lábaikat egymáson átvetve összedörzsölték a puncijukat és a két muff szőre egymásba gabalyodott. A vége úgy alakult, hogy Ágica sikoltozva elélvezett Kati ujjaitól, miközben én a melleit markolásztam, de közben Katival csókolóztam. Ezután mi Katicával klasszikus misszionárius pózban közösültünk, Ági meg már csak csak nézett minket. Spermámat a Katiba lőttem (a helyzet váratlan alakulása miatt nem használtam óvszert, de nem lett baj), ő utána széttárt lábakkal felült, és mi Ágival néztük, amint lassan csurogni kezd a puncijából a feneke lyukáig. Szőre teljesen csatakos volt már, de nagyon izgató. Ági ekkor nyalni kezdte punciját és fenéklyukát, és a Katica kéjnedveivel kevert ondó nagy részét le is nyelte. Végül összekapaszkodtunk hármasban egymás meztelen testében eggyéolvadva és pihegtünk. Nekem eszembe jutott Kati éneke, és ránéztem. Ő kislányosan elmosolyodott, és megkérdezte, most is szeretnéd? Én csak bólintottam, ő meg énekelni kezdett. Ágikám először csak pislogott, de aztán egy terc szólamot rögtönözve ő is beszállt. Én csak néztem a két szerelmemet az átélt gyönyörök után megpihenve, átölelve meztelen testüket, és hallgattam, ahogy nekem énekelnek. Ez volt életem legszebb élménye...


Ide tartozik még, hogy Ágikám pár évvel később bevallotta, hogy az ajtót ő hagyta nyitva akkor...


Hármasunk egy évig tartott ki, de aztán a környezetünk értetlen és ellenséges hozzáállása miatt felbomlott. Ági a feleségem lett, ma is együtt vagyunk. Kati Ausztráliában él, és senki nem énekel nekem szex után.

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 0 2 715

Szerintem mindenkinél elmondható, hogy létezik olyan, hogy bakancslista. Vannak, akiknél van olyan, amiről mindenki tud és van olyan, amit megtart magának, tehát egy titkos bakancslista, ami általában nem véletlenül titkos.

 

Az én titkos bakancslistámon nagyon kevés dolog van, de ennek első helyén egy elég abszurd dolog állt. Teszem hozzá, menyasszonyom van és nagyon szeretjük is egymást, de attól még férfiból vagyok én is. Ahogy mondani szokás, hűséget fogtam, nem vakságot, és ezért is, kicsit beteg módon a titkos bakancslistámon az első és legfőbb vágy az volt, hogy a legjobb barátom szintén menyasszonyát, akivel közös volt a lánykérés is, láthassam egyszer élőben teljesen meztelenül! Ennél tovább fantázia vonalon sem mentem, mivel nagyon jóban vagyunk mindkettőjükkel, és nem is tudok a lányra úgy tekinteni, mint szexpartnerre, de, ettől függetlenül álomszép lány, és, ahogy fentebb írtam, égtem a vágytól, hogy ruha nélkül láthassam egyszer.

 

Szerencsére a dolog össze is jött néhány napja. Bécsben jártunk, kirándultunk négyesben, és nyugaton a szauna fürdőruha mentes övezet. Annak rendje és módja szerint bebugyolálva szaunalepelbe mind a négyen elkezdtük a szaunázást. A lányok nem vetették le a lepelt, de mi férfiak igen. Itt mindkét lány először látta a másik vőlegényét meztelenül, de minket ez nem zavart. Mi így jártunk-keltünk a szaunában a kabinok közt és mindenhol, de a lányok nem tették ezt. Mivel tudtam, hogy itt a vissza nem térő alkalom, hogy beteljesüljön a titkos listám első pontja, ezért megpróbáltam túljárni az eszükön, ami sikerült is. A szauna világ jakuzzija szolgáltatott erre alapot, ahol is fogtam magam, és mindenféle szó nélkül beleültem. Majd jött a menyasszonyom is, majd a barátom is. Meglepetésemre mindenféle hezitálás nélkül, méghozzá egy „ez remek ötlet” felkiáltással csatlakozott hozzánk ő is, a másik lány is, aki habozás nélkül lekapta magáról a textilt, és elkezdett besétálni a medencébe!

 

És ott ültem én, szemben a lépcsőnek, mellettem a menyasszonyom, és úgy csodálhattam meg minden porcikáját a lánynak! Csodás volt! A továbbiakban már a lányoknak sem volt gond a meztelen szaunázás, így még sokáig tudtam élvezni a két gyönyörű hölgy látványát és társaságát!  Imádtam!



Törölt nick Creative Commons License 2017.10.21 0 0 714

Nagyon szexi a Zita ezen a képen!Dugnám!!!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (711)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.21 -1 3 713

Előzmény: Törölt nick (711)
bp-srac Creative Commons License 2017.10.20 0 0 712

Szia!

 

Érdekel a folytatás, a pk7651280@gmail.com címen elérsz.

Előzmény: Törölt nick (711)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.20 -1 2 711

 

2 éve készítettem ezt a képet a Balatonon.  Amikor háttal voltak nekem, állva, akkor még nem tudtam ki a fekete hajú csaj, de már akkor is állt a farkam rá, tangás bikini alsóban, jól látszódott a formás popsija, aztán amikor leültek a székre, akkor ismertem meg, hogy a Szucsánszki Zita az, épp akkor sikerült lefotóznom őt, amikor észrevette, hogy épp őt fotózom, álló cerkával.

Folytatás privát üzenetben!

uwgay Creative Commons License 2017.09.07 -4 3 710

Már házas voltam és éppen arra gondoltam jó lenne már egyszer ha láthatnám,hogy egy néger megkeféli a feleségemet. Aztán az egyik állomáson Balaton felé menet felszállt egy néger férfi olyan jó negyvenes lehetett és amikor leült megfogta a térdemet és a keze kezdett felcsúszni a sortom felé közben simogatta a combomat. Valahogy jól esett és megkérdezte hová megyek mondtam neki a Balaton mellé és kihez mondtam a feleségem és a gyerekeim nyaralnak lent a nagybácsimmal. akkor biztosan nem hiányolnak,hisz a nagybácsi ha tényleg az már biztos meghágta a feleségedet ha csak nem málé. Már megbaszta nem is egyszer még otthon a lakásunkba amikor együtt fürödnek a kádban, de nem hajlandó arra,hogy megnézzem ahogy megbassza pedig ha megengedné hogy láthassam mondtam is neki leszopnám én is a farkát nemcsak a feleségem és a barátai.A feleségemet is egyszer belöktem az ajtaján egy szál kombinéba,hogy megbassza de bezárták kulcsra az ajtót és én nem láthattam hogy kefélnek. Az pedig nekem is jól esett amikor a feleségemet az unokaöcsém rendszeresen megbaszta és néha én is betársulhattam a baszásaikba. persze nekem mindig a segge jutott, de ez nem zavart engem.nem egyszer előfordult,hogy a feleségem főnöke is előttem baszta meg a feleségemet és amikor a pinája mellé engedte a gecijét mindig lenyaltam és lenyeltem.egyszer egy másik komát hozott fel az asszonyom és végre az amikor látta,hogy én is levetkőzőm bekapta a farkamat és erre én is bekaptam az övét bár kegyetlenül megbaszta a feleségemet és másnap estig kefélt vele minden egyes alkalommal amikor elsült a farka én szoptam teljesen tisztára és nagyon is élveztem a dús gecijét. Közben a néger koma kigombolta a sliccemet a rövid nadrágomon kivette a farkamat és mivel ő is levette a nadrágját ráült a farkamra és addig lovagolt rajta amíg elélvezett ő is és bevettem a szájamba a farkát és ő is az enyémet,majd mindketten leszoptuk egymást. Sajnos neki nemsokára le kellett szállnia, de még többször is találkoztunk. Az volt aztán a csúcs hogy a feleségem bemutatta nekem mert párszor már megkefélte és így végiggyönyörködhettem abba ahogy a harminckét centis faszával megbaszta a feleségemet az örömömre és utána elélvezett a számba.
Sajnos azóta nem találkoztunk, de mással már újabban szoktam találkozni , de leginkább leszopni szeretem a srácokat.

 

bsoka Creative Commons License 2016.05.04 0 3 709

Friss.

Barátnőd küldött egy történetet. Egy barátja írta. Kellemes kis erotikus történet. Úton voltál, mikor kaptad, csak átfutottad, de berögzült a fejedben. Kicsit már útközben érezted, hogy felcsigáz, de teendőid elnyomták a felébredő vágyat.

Este még úszni is elmentél. Mikor átöltöztél, észrevetted bugyidon az email nyomait. Ismét bizsergető érzés kerített hatalmába, de újra túl kellett tenned magad a helyzeten. A dresszt magadra vetted és épp csak annyi fért bele, hogy mikor elszaladtál mosdóba, mielőtt a medencébe mártottad volna magad, pisilés után ahogy tisztára törölted magad, a forróságnak hódolva egy-két játszi kört írtál le ujjaiddal csiklódon. Beleremegtél, de már mentél is a vízbe. A magadnak előírt hosszok felénél pihenésképp lábaid közé véve a bójákat, nekidőltél a medence szélének. Jólesően pihentél, gondolataid a munkahelyed és a hétvégi programjaid közt cikázott, mikor a hullámzástól lábaid közt mozgó bója sor ismét a legérzékenyebb területed kezdte izgatni. Hirtelen visszazuhantál a gondolatok világából a valóságba. Észrevetted, hogy bimbóid is megmerevedve jelezték számodra és a külvilág számára is, hogy a tested másra vágyik, mint elméd. Körülnézve, megnyugodva tapasztaltad, hogy senki nem figyel rád. Gyorsan visszahuppantál a vízbe és a hátralevő távot koncentráltan, inkább a kellemetlen túlerőltetettség felé hajolva tetted meg. Ki a vízből, vissza az öltözőbe. A zuhanyzóba nem volt módod elmenni, mert tele volt, ebben az időben sokan járnak usziba. Úgy döntöttél, inkább otthon ejted meg a zuhanyt.

Haza érve, gyorsan ledobáltad ruháid és már ugrottál is a kádba. Jól eső, gyors zuhany és hajmosás után, törölközőbe csavarva tested leültél az ágyadra, hajkeféddel a kezedben.

Bekapcsolod a tv-t, de inkább csak megszokásból. Nem igazán érdekel semmi. Gyorsan az egyik zenecsatornára állítod és a tv melletti szekrény nagy tükrével szemben kényelmesen elhelyezkedve elkezded fésülni a hajad.
A zenék jönnek egymás után. Jó kedved van, egész hamar elszaladt ez a melós nap és a hétből sincs már sok hátra. A zene ütemére, finoman elkezdesz mozogni, miközben hajad fésülöd. A törölköző kissé lejjebb csúszik, melleid immár szabadon vannak. bár, picit kiráz a hideg, inkább jól esik, mint kellemetlen. Vidáman "táncikálsz" tovább, közben a zenére figyelsz és a tükörben a hajadra. Ahogy mocorogsz, egyszer csak megérzed újra amit ma már többször. Jobb lábad magad alá húzva ülsz, így mikor mozgattad a csípőd, a bokád, sarkad a puncid masszírozta. De csak most veszel erről tudomást. A tükörben látod, melleid is ismét jelzik, tested kielégülésre vár. Elhúzod testedről a türcsit. Lenézel puncid irányába, s látod, hogy ahol a lábid puncidhoz ért, friss nedvedtől fényes. Eszedbe jut a történet is. Menthetetlenül felizgulva, a zenére, fésülködésre ügyet sem vetve bámulod lábid és a tükröt felváltva. Tetszel magadnak. Tetszik felizgult tested és ez még jobban beindít, feltüzel. Egyik kezeddel végigsimítod melleid. Borzongatóan jó érzés. Csípőd mozgatod közben, finom, puha talpid, lábid meglepően kellemes eszköznek bizonyul. Műanyag hajkeféd kellemesen sima, finoman ívelten vastag. Ahogy csípőd ringatod és melleid masszírozod, egyre erőteljesebben, a kefét tartó kezeddel szád felé indulsz. Szemed nem veszed le a tükörről. Rájössz, még sosem láttad magad szopás közben. Mosolyogsz egy haloványat, talán inkább csak lelkedben, mint a valóságban. Kíváncsiságtól, vágytól vezérelve finoman ajkaidhoz érinted a kefe nyelét. Kissé nyitott szádon, nyelvedet is hozzá érintgeted. Igéz a tükörből visszatekintő szexi bestia, aki még ugyan nem tört ki belőled, de tudod, érzed, benned van. Megérted egy villanás alatt, hogy miért imádják a pasik, mikor a farkukkal ugyanígy játszol. Egyszerűen baromi izgató vagy. Egyre nagyobb darabot engedsz szádba a hajkefe nyeléből. Csöpög róla a nyálad. Csípőd is vadabb táncot jár és kezed a bimbóiddal is egyre bátrabban bánik. Nem bírod már, pozíciót kell váltanod. Még egy pillantás a tükörre, majd a puncidra. Lábikódon már vastagon "tocsog" a nedvességed és nyáladból is cseppent rá. Megkívánod, ujjaiddal egy adagot leszedve róla, dőlsz hátra. Lábiaid szétterpeszted, nedves ujjaid szádba veszed, ízleled magad. Ízed kissé fanyar, de mámorítóan édes az érzés. Párnád fejed alá gyűröd, kicsit feljebb csusszansz, hogy továbbra is szembenézhess azzal vadító nővel, aki a tükörből kéjesen tekint vissza rád. Lenyalt ujjaiddal egyenesen puncidhoz nyúlsz. Forró, nedves, őrjítő érzés. Lassan körözöl csiklódon, aprókat időzve bejáratodon. Nem engeded még ujjaid magadba. Élvezed a feszítő vágyat. Másik kezeddel melleid masszírozod, bimbóidba csippentesz aprókat. A tükörben látod, a verítéktől fénylik egész tested. Nincs kontrol. Csak kéj. Kéj, ami a talpidtól, tarkódik feszít. Sóhajaidtól hullámzó mellkasod, lámpád fényében halványan csillogó bőröd, sikamlós barlangod, üvöltenek, robbanni akarnak. Dacolsz magaddal, de tudod, hogy ezzel csupán fokozod tested kéj utáni rettentő sóvárgását.
Ujjaid már ki-be táncolnak hüvelyed bejáratán. Belülről akarsz szétáradni. Eláztatott kezeddel megkeresed hajkeféd és immár nyelével magadban ringatod egyre-egyre közelebb az orgazmushoz gyönyörű, hullámzó tested. Másik kezeddel is már a kefét markolod és tempósan, egyre gyorsabban járatod ki-be szűk puncid éhes bejáratán. Az ívelt markolatnak köszönhetően kiadós masszázsban van része G-pontodnak. Kicsit olyan érzésed van, mintha pisilned kéne, de tudod, ez a jól ismert érzés jelzi, nem kell sok és elélvezel. Mivel egyedül vagy, hangod is kieresztheted. Szabadság. Boldogság. Részegség. Élet. Élvezet. Meztelenség. Az érzések, melyek elmédben cikáznak. Elbűvölve nézed a lányt, a nőt aki a tükörben neked kéjeleg. Ujjaid csiklóddal incselkednek, miközben másik kezed szüntelen lükteti a markolatot hüvelyedben. Reszketve érkezik az oldódás. Pocakod megfeszül, lábid behúzod, lábujjaid a kéj édes görcse húzza össze. Egy fojtott sikoltás, visszatartott levegő, még néhány ösztönös mozdulat kezeiddel és a Világba sikoltva orgazmusod elélvezel. Reszketve, kacagva nézed magad a tükörben. A gyönyört látod. Remegő lábikóid lassan leengeded, kezedben a kefével még néhány búcsú mozdulatot adsz magadnak. Ahogy kisiklik belőled, érzed az üdítő fáradtságot. Csiklódtól is búcsút veszel, pár apró köröcskével lucskos ujjaiddal. Ujjaidtól nyelveddel köszönsz el.
Lelazulva, bágyadtan, mosolyogva kívánsz jó éjt a meseszép hölgynek, aki a tükörben veled volt az elmúlt néhány fantasztikus percben. Utolsó erőddel a földre hajítod nedves törölköződ, leoltod a lámpát és bebújsz puha, meleg takaród alá.
Kedvesen összegömbölyödve még látod ahogy a tv-ben egy ismert slágerre táncolnak a fiatalok a tengerparton, de már szellemed kikapcsolt és egy új, kuszán boldog világba álmodod magad.

Bekaplak Creative Commons License 2015.08.16 0 0 708

Azért az igazsághoz tartozik, hogy az idő haladtával  csökkenek az ilyen kihívások. Azért nem lehetetlen. Figyelj nem tudhatod honnan jön egy jó "ajánlat" :-D

Ja és soha ne mond, hogy soha ! :-)

Előzmény: heikki555 (707)
heikki555 Creative Commons License 2015.08.09 0 0 707

az egyik biztos, hogy még degy ilyet nem hagynék ki de a másikkal legyen igazad:)

Előzmény: Bekaplak (706)
Bekaplak Creative Commons License 2015.08.08 0 0 706

Szerintem egyik sem biztos :-)

Előzmény: heikki555 (705)
heikki555 Creative Commons License 2015.08.08 0 0 705

még egy ilyen hibát biztos nem követek el, de ilyen ajánlatot az életben csak egyszer kap az ember:(

Előzmény: Bekaplak (704)
Bekaplak Creative Commons License 2015.08.07 0 0 704

Ha  megint helyzetbe kerülsz le ne lépj, mert orrodra nő, mint ez az orr a kínai pasi homlokára !

 

Előzmény: heikki555 (703)
heikki555 Creative Commons License 2015.08.03 0 0 703

tudom , igazda van:(

Előzmény: Bekaplak (702)
Bekaplak Creative Commons License 2015.07.19 0 0 702

Hát komám :-D

Előzmény: heikki555 (700)
Wongo Creative Commons License 2015.06.08 0 2 701

Ezt a kis történetet még korábban írtam, remélem tetszeni fog mindenkinek:

A falnak támaszkodsz háttal előtted állok és a szemedbe nézek, karnyújtásnyira állunk egymástól. Mind a ketten csak a másik szemét nézzük, hiába vagyunk meztelenek, ez a pillanat bensőséges, több mint csak a vágy. A kezeddel hívogatóan intesz felém, és én odalépek hozzád. Kezeid az oldalamhoz érnek majd szépen végig simítanak, bejárják az egész testem. Közben én is felfedezem már vagy ezredjére a tested minden vonulatát, ívét és formáját. Még mindig meg tudsz vadítani, elég csak egy kósza pillantásod. A kezeim az oldaladnál érnek hozzád, finoman csaj az ujjaim végét használva elindulok rajtad, az oldalad mentén fel a hasadon majd a melled vonalán kívülről épp, hogy csak érintve, fel a kecses nyakadon a füledig, majd amikor elindulok lefelé akkor egy apró csókot nyomok mind a két fülcimpádra. A kezeim ezután elindulnak lefelé, de most a bal kezem a hátad mögé nyúl és a nyakadtól kezdve szépen halad lefelé a gerinced mentén úgy, hogy minden csigolyádat szalonozva érintek. Mindeközben a jobb kezem a nyakad vonalán elindul lefelé a dekoltázsodban kicsit eljátszva majd a melleidet szintén érintve. Finoman eleinte körkörösen csak a melleid körül mozgatom a kezeimet, éppen csak az ívéhez hozzá érve, az egyik oldalon kívül fel majd a kettő közöz ke és áttérve a másikra és így tovább. Egy pár kör után szűkítem, és most már felmegyek a melleidre is. A másik kezem is előre veszem és bevonom a játékba. Körkörösen haladva most már csak egy melleddel foglalkozik egy kezem, egyre közelebb és közelebb érnék a most mér érzéki merevségbe került bimbóidhoz.
Eljátszok velük egy kicsit, szépen lassan óvatosan kezdve, majd fokozva a nyomást.
Ezek után elindulnak a kezeim a hasadon majd a köldöködnél egy kicsit eljátszva le a szeméremdombodig ahol ismét szétválnak, és combjaid belső oldalán kalandoznának.
A tested közelsége, az illatod a kisugárzásod, te magad elérted már a hatásod nálam. Ott állok előtted merev pénisszel letaglózva a gyönyörödtől. De nem hagylak sokáig magadra, közelebb lépek, hogy már a leheleted és a tested tüzét is érezzem a bőrömön. A kezembe veszem meredező férfiasságom, és a hasadhoz nyomom, a péniszemmel kezdelek simogatni. Óvatosan haladva szépen húzom a bőrödön, fel a köldöködig, ahol beleillesztem a felét majd enyhén megnyomom. Apró sóhaj jelzi nekem, hogy élvezed. Majd elindulok lefelé ismét csak a szeméremdombodon át le a gyönyör kapujához. Enyhén hozzád nyomom, de figyelek, hogy még ne hatoljak beléd. Összecsukom a combjaidat, így egy kis szoros hely marad csak. Oda illesztem be férfiasságomat. Amikor ezt megérzed, önkéntelenül is ráfeszítesz, érzed ahogy lüktet benne az élet, érzed a vágyat amit te keltesz bennem. Elkezdem eleinte lassan majd egyre gyorsabban mozgatni a lábaid között. Minden mozdulatnál odafigyelek, hogy az ajkaidat is megmozgassam. Érzem, hogy egyre közelebb vagyok a csúcshoz és nem akarom, hogy itt és így legyen a vége az estének. Elhátrálok tőled majd az ölembe veszlek. Forrón szenvedélyesen csókolózunk miközben viszlek. A fürdőkád már tele van kellemes meleg vízzel, körülötte ott van pár meggyújtott gyertya. Nem sok, éppen csak félhomály van. Leteszlek és így ismét van alkalmam végigsimítani az egész testedet. A kezedet fogva belépek a kádba és téged is magammal hívlak. Elfekszem hosszában a kádban, és te rám fekszel. Kicsit igazgatod a férfiasságom, hogy neked feszüljön odalent, ne pedig rajta ülj. A fejed a vállamra teszed és az egész testeddel rám fekszel, érzem a bőrödet a szíved kalapálását a hajad illatát. A kezeim a melleidet simogatják és közben a füledbe súgom, hogy te is játssz magaddal. Kezedbe veszed a péniszem és még jobban magadhoz nyomod, elkezded vele és az ujjaiddal kielégíteni magad. Mindeközben én gyönyörködöm a látványban. Egy idő után érzem, hogy a tested megfeszül, görcsbe rándul, elért az orgazmus.

heikki555 Creative Commons License 2015.06.08 -1 2 700

valamikor jó régen jártam a Hegedűs Gyula utcai moziba, ott történt velem az alábbi eset…

akkoriban még jóval többen megfordultak ilyen helyen napközben is ezért volt olyan, hogy várni kellett  kabinra, ha az illető magában akart filmet nézni és masztizni. Így történt ez akkor is, nézelődtem a többi pasival együtt és vártam a soromra. Ekkor megjelent egy pár a pasi rendezte a kabint és filmet keresgélt közben a csajszi is ott sertepertélt közöttünk és válogatott a filmek között. Jó cicis formás csaj volt fekete mini ruhában, izgató látványt nyújtott. Egyszer csak éppen előttem lehajolt és a legalsó sorban kezdett keresgélni, miközben a rövid ruha miatt látszott a szőrös puncija , nem volt rajta bugyi. Majd ki estek a szemeim a farkam meg már kő keményen állt a gatyámban. A csaj felállt és megfordult én meg a látványtól megbénulva csak meredtem rá és álltam mint a cövek minden tekintetben, amit persze ő is észrevett de nem szólt semmit. Zavaromban odébb mentem és egy másik polcnál leguggolva nézegettem a filmeket. Erre odajött és szemben leguggolva nagy terpeszben levett egy filmet én meg közben megbabonázva néztem az elém tárt izgató szőrös punciját. A levett film borítójára mutatva megszólított, hogy nincs –e kedvem beszállni egy ilyen felállásba ,-  a borítón ketten dugtak egy csajszit  - én meg sem tudtam szólalni. Elmondta, hogy csak átutazóban vannak Pesten és megbeszélték a férjével, hogy szívesen bevennének harmadiknak ha benne vagyok. És akkor én hülye azt mondtam, hogy nagyon kell sietnem sajnos nem tudok maradni csak egy gyors masztira ugrottam beL Életem egyik legnagyobb faszsága volt ezt a lehetőséget kihagynom miközben annyira izgatott a csajszi, hogy a farkam majd el durrant a gatyámban. Persze azóta is sokszor eszembe jut a látvány ahogy ott guggolt előtt széttárt lábakkal  a gyönyörű puncijával, sokszor kivertem rá. Viszont hiába jártam vissza sokat hátha megint összefutunk soha többet nem volt ilyen szerencsém…       

nyelves - combkefe Creative Commons License 2014.11.16 0 0 699

Nem nagy az élet itt......

ePeter85 Creative Commons License 2014.06.15 0 0 698

Izgalmas szex sztorik !

Látogass el az oldalra és olvass kedvedre!

Törölt nick Creative Commons License 2014.04.29 0 0 697

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normál táblázat"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;}

Ma reggel a buszmegállóban találkoztam Bözsivel a szomszédasszonyommal, együtt szálltunk fel a zsúfolt buszra. Bözsi már régóta tetszik nekem, nagy dudái, telt feneke rendkívül izgató számomra. Most is olyan ruha volt rajta aminek a látványától teljesen beindultam. A busz hátuljába szálltunk és egészen hozzásimultam, először csak a lágyékomat nyomtam a combjához. A nadrágomban harcra kész farkam erőteljesen simult hozzá, biztos érezte mi történt odalenn, de tovább beszélgettünk. A következő megállónál még zsúfoltabb lett a busz, már a hátsó ablaknál lévő kapaszkodót kellett használnom, így félig átölelve őt. Mivel a busz az egész városon átmegy tudtam, hogy rengeteg időm van. Először a fenekét kezdtem simogatni az ujjaim végével, nem vette észre, hogy én vagyok az. Beszélgetésünk közbe próbált körbenézni a körülöttünk lévőkre, de nem szólt semmit. Ezen felbátorodva egész tenyeremmel simogatni kezdtem a fenekét, néha-néha belemarkolva. A kínos helyzet egyre jobban látszott rajt, de még mindig tovább dumáltunk. Ismét megállóhoz értünk, egy kicsit átrendeződtünk, most félig a háta mögé kerültem. Tovább folytattam a tapizást, tenyerem becsúsztattam a combjai közé, ö összeszorította a combjait, de még így is tudtam előre-hátra mozgatni a tenyerem. A másik kezemmel előrenyúltam és belemarkoltam a muffjába. Ez csak pár másodpercig tartott mert megint megálló következett, kihúztam a tenyerem , ezúttal egy kicsit távolabb kerültem tőle, de csak egy kis időre, sikerült úgy helyezkednem , hogy ismét szembe kerüljek vele.  – Képzeld, valaki letaperolt. – Mikor, most?- kérdeztem ártatlanul. – Aha. –Hol? – A fenekemen. –De jó neki, én is megfoghatom a feneked? – súgtam oda neki. – Mi van? - Én is szeretném megfogni a feneked. –De hülye vagy! –Komolyan! – mondtam, és választ sem várva a fenekére csúsztattam a kezem.  –Ha nem veszed le a kezed sikítok!- súgta oda. – Ugyan már, legalább tíz perce össze simulva utazunk, mit gondolsz mi nyomódik a combodhoz a nadrágon keresztül? Eláruljam? –Nem szükséges. – Látod, mégsem tetted szóvá. Tetszel nekem Bözsi, már rég óta, csak eddig még nem mondtam. – Hülye vagy, neked ott a nejed, nekem meg a férjem. – Persze akivel két éve külön élsz, az én nejemet meg még csak a római pápa nem dugta meg. Mire várnánk? Legalább egy vacsora mellett dumáljuk meg. Légyszi. – Átgondolom, de most vedd le a kezed a fenekemről. – Rendben. –engedelmeskedtem. Az utazás többi része eseménytelenül telt, leszállunk a buszról és elköszöntünk egymástól. Egy óra körül felhívtam és bocsánatot kértem tőle, ő csak annyit mondott, hogy négy óra felé ér haza és ha ráérek akkor majd megbeszéljük. Még egyszer bocsánatot kértem és elbúcsúztunk. Most idegesen várom a négy órát.

Bekaplak Creative Commons License 2013.09.01 0 0 696

Ne offolj !!!  Ez a topik nem a hirdetésekről, hanem szexis történetekről szól !

Előzmény: mancikakati (695)
mancikakati Creative Commons License 2013.05.28 0 0 695

Szia!

 

Ide is írhatsz cikket!

 

http://www.szexpartner.info.hu/

Előzmény: combfixfan (683)
mancikakati Creative Commons License 2013.05.28 0 0 694

Szia!

 

Itt is megoszthatod ötleteidet, írásaidat!

 

http://www.szexpartner.info.hu/

 

Előzmény: bosziboy (689)
mancikakati Creative Commons License 2013.05.28 0 0 693

Szia!

 

Ide is írhatsz, cikkeket, beszámolókat!

 

http://www.szexpartner.info.hu/

Előzmény: Törölt nick (685)
mancikakati Creative Commons License 2013.05.28 0 0 692

Sziasztok!

 

Ide is írhattok jó cikkeket, beszámolókat!

 

http://www.szexpartner.info.hu/

 

Üdv,

 

mancikakati Creative Commons License 2013.05.28 0 0 691

Szia!

 

Lenne kedved még ehhez hasonló cikkeket írni?

Ha igen, akkor küldj mailt.

mancakata@freemail.hu

Előzmény: kezdőbdsm (688)
mancikakati Creative Commons License 2013.05.28 0 0 690
bosziboy Creative Commons License 2013.03.04 0 0 689

Nézelődik még erre valaki? Volna egy két jó történetem ha valakit még érdekel.

kezdőbdsm Creative Commons License 2012.04.26 0 0 688

Reggel korán kelek és már előre örülök a napnak,amit együtt töltünk majd.Megreggelizem,beülők a kádba,ázok.
Már most a merevedés kerülget.Sietve indulok Hozzád,hogy minél több időt együtt,határtalanul,csak egymásra figyelve.
Csöngetek az ajtón,könnyű pongyolában nyitsz ajtót és egyből szájon csókolsz hevesen,észre sem veszem,hogy összekulcsolod a kezem és megbilincselsz.
Kicsit furcsán nézek rád,de belül örülök.
Az enyém vagy-mondod-és újra csókolsz,megfogsz és bevezetsz a konyhába,az egyik kezemről leveszed a bilincset és a székhez láncolsz.
Az első félidő az enyém-mondod-a szexrabszolgám leszel,kifacsarlak!!
Szolgálok neked édes-válaszolom
A hűtőhöz lépsz,kinyitod a fagyasztót és kiveszel egy doboz jégkockát,az asztalra teszed
Felülsz az asztalra te is,én veled szemben a székhez láncolva és a lábaddal elkezded lassan simogatni a felsőtestem,az arcom,a számba nyomod a lábujjaid.
Szopogasd-parancsolod.
Szó nélkül teljesítem parancsodat,nyalogatom-szopogatom a lábujjad,miközben a másik talpaddal a mellem környékét izgatod
Mivel poló van rajtam,könnyen aláhatolsz.
Ahogy szopogatom a lábujjaid és a lábad egyre magasabbra emelkedik,látom,hogy a pongyola alatt kis tanga kacsingat felém,lassan merevedni kezdek
Megállsz,és rám nézel,látod a szememben a tüzet és ahogy a nadrágom dudorodik
Lassan-mondod.Kiveszel két jégkockát a dobozból,kigombolod a nadrágom,lehúzod amíg lehet és az alsómba teszed.
Felszisszenek
A másikat a nyakamon és a mellemen csúsztatod végig
Higgadj le édes-súgod
Nem bírok magammal-kiáltom
Uralkodj magadon-mondod kicsit dühösen -és még egy jékkockát veszel a kezedbe amit a farkamra szorítasz.
Égek
Közben a szemebe nézel és várod,hogy lelohadjon az izgalom,miközben én szinte megfagyok.
Aztán egy hirtelen mozdulattal ledobod a pongyolát és ott állsz előttem egy szál bugyiban.a melled szabadon és megcsillan rajtad a napfény.
Kívánlak!!!
Fölém hajolsz,csókolni kezdesz,aztán végignyalod a testem,miközben erősen fogod a farkam és nem ereszted.
Harapod a fülem a mellbimbóm miközben kezeid közt újra életre kelek.
Nem szólsz semmit közben,csak elveszed amire szükséged van,szeretem ezt,szeretem ha szolgálhatlak.
Megint előveszel egy jégkockát a szádba teszed és úgy járod be vele e testem.
Hirtelen felállsz.letolod a bugyid és a számba tömöd
Pszt!!!!
Kioldod a bilincset.levetkőztetsz.
Gyere-mondod
Kivezetsz a konyhából át egy folyosón be egy sötét szobába,csak egy gyertya ég.
Feküdj hanyatt-parancsolod-gyerünk!
Lefekszem.
Látom,hogy már felkészültél,mert az ágy sarkaira kötelek vannak kötve,amivel azonnal ki is pányvázol,szólni sem tudok hiszem a nedves bugyid a számban van,de belül mosolygok és már nagyon merev vagyok,hiszen tudom,hogy milyen finom dolgok várnak ránk.
Szeretem ez a helyzetet.
Nem szoros-kérded.
Csak a fejemet csóválom,jelezvén,hogy nem.
Miután mindkét lában és kezem kikötötted élegedetten mosolyogsz rám,kiveszed a számból a bugyid.
Lassan elkezdesz simogatni a combjaimtól felfelé egészen a nyakamig,miközben nyalogatod a testem.
Finoman,kényesztetsz,nem hagysz egy helyet sem,de a farkamhoz nem érsz.
Csókolsz,karmolsz lágyan miközben a testem felhevül és átadom magam Neked és az élvezetnek.
Folyt köv.......................

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!