Keresés

Részletes keresés

Álomvédelmi twist Creative Commons License 2012.02.19 0 0 236

Jut eszembe az Orbánt folyamatosan ügynököző és virító topicról, azért ez az http://en.wikipedia.org/wiki/Alex_Standish , aki Gyurcsányiről és az MSZP-s kommunisták által uralt Magyarországról ezeket a nem túl hízelgő szavalat mondta, nem akárki!

 

'Súlyos aggodalom – a kommunizmus árnya a titkosszolgálatokon


Az a szándék, miszerint Laborc Sándort a Nemzetbiztonsági Hivatal (NBH) főigazgatójává neveznék ki, azt bizonyítja, hogy a magyar hírszerzés berkein belül semmiféle európai irányba mutató reform nem történt – fogalmaz a Strategic Intelligence Review titkosszolgálati szaklapban megjelent cikkében Alex Standish. A tekintélyes szakértő úgy véli, a Moszkvában kiképzett hírszerző miatt a NATO-tagországok úgy is dönthetnek, a kényes információkat nem osztják meg Magyarországgal.

Alex Standish szerint bár a magyar kormány igyekszik a kinevezéssel kapcsolatos aggodalmakat jelentéktelennek feltüntetni, ennek az aggodalomnak mégis komoly alapja van.

-Megkérdőjelezi a döntés bölcsességét, hogy egy olyan embert jelölnek ki erre az érzékeny pozícióra, aki korábbi moszkvai kötődése miatt támadásoknak lehet kitéve. Teszik ezt épp akkor, amikor Oroszország egyre agresszívabb NATO-ellenes kémkedést folytat – írja Standish.

A szerző Gyurcsány Ferencet a Vlagyimir Putyin-féle orosz demokráciamodell „nyílt imádójának” nevezi.

– A magyar hírszerzés állandósult krízisben van. Ennek fő oka, hogy a rendszerváltozás előtt a szovjet KGB-vel szoros kapcsolatban állt hírszerzők továbbra is a helyükön vannak, sőt vezető pozícióba helyezik őket – áll a cikkben.'

Előzmény: Álomvédelmi twist (160)
pinabubus2 Creative Commons License 2011.10.23 0 0 234

 

Az amiknak ott van a Google a windows meg a facebook.

 

űdv PinaBubus

 

 

Előzmény: nagyanyo05 (227)
kölcsönzői jelmez Creative Commons License 2011.10.23 0 0 233

知道:)

Előzmény: Törölt nick (232)
kölcsönzői jelmez Creative Commons License 2011.10.23 0 0 231

véletlenül tudom :)

Előzmény: nagyanyo05 (229)
kölcsönzői jelmez Creative Commons License 2011.10.23 0 0 230

na a kínaiak biztonsági szempontból bárkinél nagyobb fenyegetést jelentenek szerintem, és már a fél világot félig zsebre is vágták

 

a többiekre inkább mint koalíciós partnerekre kellene tekintenünk az eljövendő időkben

Előzmény: Törölt nick (228)
nagyanyo05 Creative Commons License 2011.10.23 0 0 229

"a magyar szolgálatok is sok országban működnek" ez így van, de tudod e miért? No szóval, azért!:D

Előzmény: kölcsönzői jelmez (226)
nagyanyo05 Creative Commons License 2011.10.23 0 0 227

Oroszok nincsenek, de amerikaikkal tele vagyunk:D

kölcsönzői jelmez Creative Commons License 2011.10.23 0 0 226

véleményem szerint a topic nyitott titkot feszeget

 

persze, hogy vannak itt orosz ügynökök, csakúgy, mint amerikaiak vagy izraeliek

 

mo. amúgy egész tehetséges ország ilyen szempontból, a magyar szolgálatok is sok országban működnek

 

ez ugyanolyan szakma, mint a finommechanikai műszerészkedés vagy állatorvoslás

Előzmény: Álomvédelmi twist (225)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2011.10.23 0 0 225

Szerencsére nálunk ilyesmi elő nem fordulhat:-)

 

Kémházaspár bukott le Németországban

A nő éppen kódolt rádióüzenetet hallgatot, amikor rátörtek. Az oroszoknak dolgoztak. Tovább »

forrás: Index.hu

marcipannyuszi Creative Commons License 2011.10.04 0 0 223

Biokertészek.

 

Akik poloskákkal poroztatják be a rózsalugast.

Előzmény: Álomvédelmi twist (221)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2011.10.04 0 0 221

Szerintetek vannak Mo-on orosz ügynökök?

 

Nincsenek, legföljebb csak bolgár kertészek:-DDD

 

http://hetivalasz.hu/itthon/allam-az-allamban-41780/

nagyanyo05 Creative Commons License 2011.09.11 0 0 220

Meg más ügynökök is, akik állandóan jelentenek:(

Álomvédelmi twist Creative Commons License 2011.09.10 0 0 218

"Mi ebben a téma?"

 

Ó, semmi, tudjuk, neked ez semmi, de mi azért ugye utálhatjuk a féreg, hazaáruló patkányokat, és akarhatjuk, kívánhatjuk a sittre vágásukat is, ugye?

Előzmény: varia12 (216)
varia12 Creative Commons License 2011.09.10 0 0 217

Ott is akadhat, de szerintem a Jobbikra tesznek. Átlátszóan. Az FSZB árnyéka a KGB-nak, otthon is béna - Dubrovka Színház, éjszakai moszkvai lakóház-robbantások. 9/11 óta az FBI is mehetne munkanélküli segélyre.

A magyar btitkosszolgálat béna és nem csak szerintem pénze sincs.

Előzmény: Törölt nick (214)
varia12 Creative Commons License 2011.09.10 0 0 216

Persze hogy vannak. Sokan. A felderítés természetes, szövetséges országok között is. Oroszo. sem nem szöv., sem nem ellenséges. Szlovákia szövetséges, de nem túl baráti a viszony.  Magyar ügynökök is vannak Oroszo-ban, sőt Brüsszelben is. Mi ebben a téma? Az elhárítások tudják és csak bizonyos határok túllképésekor cselekszenek.

Álomvédelmi twist Creative Commons License 2011.09.09 0 0 213

Az alábbiak alapján nem kifejezés, hogy mennyire itt vannak:-(((

 

http://www.magyarhirlap.hu/hatter/_az_orosz_lobbi__brutalis__karokozasa.html

Álomvédelmi twist Creative Commons License 2011.07.03 0 0 212

Miért ne lennének a Fideszben? Oda kell beépülni, ahol a hatalom van.

Előzmény: marcipannyuszi (210)
marcipannyuszi Creative Commons License 2011.07.03 0 0 210

A Fideszben is biztos van.

 

Az a gyanús, ami nem gyanús!!

Előzmény: Álomvédelmi twist (209)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2011.07.03 0 0 209

Na, és most, hogy gondoljátok?

 

Szerintetek?

Álomvédelmi twist Creative Commons License 2010.07.02 0 0 208

"Metsost 20 ezer dollár óvadék ellenében helyezték szabadlábra. Harminc napon belül meg kellene jelennie egy bíróság előtt, ahol kiadatási eljárás indul ellene."

 

Úgy látszik, Ciprus nem csak off-shore paradicsom, de a pénznek arrafelé nincs semmilyen szaga, hogy a bíró esetleges szintén zenész voltáról ne is beszéljünk!

Előzmény: Törölt nick (195)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.02 0 0 206

"Innét milyen titkokat lehetne megszerezni:))" a "Szegedi halászlé" receptjét. :-))
/à la ebola dávid/
Előzmény: Törölt nick (201)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.02 0 0 199
Francokat. Tudjuk, hogy a világon mindenki mindenki ellen. Az információ hatalom. Ennyi és nem több.
Előzmény: Törölt nick (198)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.02 0 0 197
Hogy lehet ilyet kérdezni? Fingom nincs róla, de csodálkoznék, ha nem volna akár több is.
Antisystem Creative Commons License 2010.03.29 0 0 191

OK... látszik, hogy "E" kategóriás másfélnapos kriplikatona voltam, mi? Még a kifejezéseket se ismerem helyesen... :)))

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (190)
Antisystem Creative Commons License 2010.03.29 0 0 189

Ezek nem vonattal járnak, sőt,

Hát, a hidegháborús években a magára valamit adó itten tevékenykedő nyugati hírszerző pont, hogy vonattal igyekezett járni, a saját autójában ugyanis nem hall semmit, ezzel szemben a kimenőre utazó sorkatonák csevejeiből gyakorlatilag minden fontos infót össze lehetett rakni a Magyar Néphadseregről...

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (186)
szem telen Creative Commons License 2010.03.29 0 0 188
Na majd pont engem akarsz oktatni. Pont tudom, hogy mivel jártak. Viktorunknak volt ez a "ruszkik haza" szlogenje. Nagy csinadratával, elvonultak, átadták, mi átvettük. Felszálltak a vonatra, lelkesen integettek. Mi is. Ők is maradtak meg mi is.
A mai napig nincs korrekt felmérés a volt orosz laktanyákról, a fenntartásukra költött pénzről, stb. a hasznosítást most kezdik pedzegetni. Ne bonyolódjunk bele, mert nem akarom újra írni a Háború és békét.
Te tudod amit te tudsz, én meg azt amit én.

Üdv.

szem telen
Előzmény: Törölt nick (186)
Antisystem Creative Commons License 2010.03.29 0 0 187

akkor rá lehet kérdezni arra is, hogy vannak-e Magyarországon amerikai, szlovák, stb. ügynök? Akár fizetett hírszerzők, akár bonyolult utakon,

Persze, hogy rá lehet, és tuti biztos, hogy vannak, elvégre is a hírszerzés című dolog pont erről szól egy pár évszázada/évezrede... szóval a dolog még csak nem is az ördögtől való, az országok (mi is) pont azért tartanak fenn titkosszolgálatokat, és küldik őket a világon szerteszét, hogy lehetőleg ne nagyon érje őket meglepi... az ügynökök másik része a gazdaságban tevékenykedő hirszerző, aki ugye a konkurrenciák viselkedését, az új technológiák megjelenését sasolja, ma valszeg ezekből van több... aka "ipari kémek"

 

Ha meg már egy kém beépült akár a politikába, akár a gazdaságba, nyilván megpróbálja a folyamatokat is machinálni egy szintig (olyan szintig, hogy azért le ne lepleződjön) a megbízói érdekei szerint...

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (184)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.29 0 0 186

:-)

 

A kép érzékletes, bár pont naivnak tűnik. Ezek nem vonattal járnak, sőt, megsúgom, echte magyarok.

Előzmény: szem telen (185)
szem telen Creative Commons License 2010.03.29 0 0 185
Bocsi nincs időm végigolvasni. Ha valaki ilyet kérdez vagy nagyon fiatal vagy nagyon naiv. Mi az, hogy vannak? El se mentek. A vonat induló oldalán integetett, a másik ajtón leugrott.

Üdv.

szem telen
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.29 0 0 184

Remélem, ha ilyen topicok lehetségesek, akkor rá lehet kérdezni arra is, hogy vannak-e Magyarországon amerikai, szlovák, stb. ügynök?

 

Akár fizetett hírszerzők, akár bonyolult utakon, közvetve támogatott politikai kakukkfiókák, politikai ügynökök, modulátorok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!