Keresés

Részletes keresés

Új Testaccio Creative Commons License 2024.02.04 0 0 500

Érdekes (?) Most a Mezzon: Claudio Abbado vezényli a Berlini Szimf. Zenekart Palermoban.

Nekem bizarr.

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.03 0 0 499

Él és létezik, Sugároz már HD-ban is, online is. Nem tudom Mo. melyik szolgáltatónál elérhető, de rokonoknál voltunk vidéken, Bivajbasznád-alsó után két tanyával és ott tányéros TV-én ment.

Előzmény: fidelio-Pyrandus (498)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2018.11.16 0 0 498

Mi történt azóta a Mezzo-val?

almirena Creative Commons License 2012.06.24 0 0 497

Tudom, hogy nem itt a helye, de: most meg az RTV Részletesből vették ki a Mezzo műsorát. Legfeljebb nem veszek több rádióújságot.

Faramir74 Creative Commons License 2010.06.09 0 0 496

A múholdas-UPC-direct-eseknek meg lófasz aseggébe?

És Budapest sok területén, így a jómódú budai kerületek egy részén azért vagyunk kműholdasak, mert a kábel Tv-kartell miatt lévén a Hegyvidék a Fibernet

kartellterülete (bár a krtellezés jogellenes!) UPCS kábel Tv-t nem csinálnak

a Fiberneten meg ugyan van Mezzo, de Sport1, Sport2, Echo Tv, Animal Planet nem, azaz oda meg pláne a ló megy vissza.

 

Azaz a UPC Direct műholdas csoportjára legalább a HBO-val együtt kellene a fizetős csomagba Mezzo (és Digi sport mert serie A nélkül sem lehet élni)

 

Előzmény: steinweg (481)
kockasfulunyul Creative Commons License 2009.07.15 0 0 495
Mi is megtettük tegnap.
Előzmény: 54w (494)
54w Creative Commons License 2009.07.14 0 0 494
Én már meg is tettem. A témát privátban meg is beszélhetjük. Akár Skype-on is.
Itt nem akarom. Majd mondom, miért.
Előzmény: Törölt nick (487)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.11 0 0 493
Kellene írni egy petíciót
Parlagfu Creative Commons License 2009.07.10 0 0 492
Én nemes egyszerűséggel felnyomtam őket a Fogyasztóvédelemnél. Most várom a választ, majd beszámolok.
Előzmény: syrius (489)
couguar Creative Commons License 2009.07.10 0 0 491
Nem októbertől emelik a duplájára, hanem most kapod féláron :)
Előzmény: syrius (489)
syrius Creative Commons License 2009.07.10 0 0 490
2 lábbal áLLtam át:-)
syrius Creative Commons License 2009.07.10 0 0 489

Átáltam, tényleg jobb. És Mezzo is van. DE.

Nem roppant pofátlan dolog ezekután hogy októbertől DUPLÁJÁRA emelik a havi díjat? Szerintem ez annyira indokolatlan, hogy tenni kell ellene. Pl. Egy általános lemondással meg lehetne fogni őket.

Előzmény: rumci (488)
rumci Creative Commons License 2009.07.04 0 0 488
Javaslom, hogy inkább térj át a digitális vételre: úgy továbbra is sugározzák, ráadásul lényegesen jobb minőségben, számos többletszolgáltatással.
Előzmény: Törölt nick (487)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.04 0 0 487

http://comment.blog.hu/2009/07/03/a_upc_ismet_elvette_a_mezzot

 

Ennyi volt, lemondom a francba az egészet.

Pancsama Creative Commons License 2009.07.03 0 0 486
Hol?!
Előzmény: Törölt nick (485)
skíz Creative Commons License 2007.09.04 0 0 483
Mifelénk is eltűnt, de nálunk a UPC már jóelőre jelezte, hogy áthelyeznek néhány csatornát, így mi kis keresés után megtaláltuk.
Előzmény: Törölt nick (482)
steinweg Creative Commons License 2007.04.13 0 0 481
"A komolyzene UPC-előfizetős fővárosi rajongótábora ugyan visszakapta a Mezzo tévét, a vidékieknek maradt viszont a pipaszár cuppogtatása bartókrádiózás közben: a kábeltelevíziós szolgáltató ugyanis csak a fővárosban tette vissza a zenetévét a kínálatba"
rumci Creative Commons License 2007.04.07 0 0 480
Hogy kinek mi a szar, kinek mi a szenny, abba nem érdemes belemenni, hiszen ízlés kérdése, és mint tudjuk, ízléseinkben különbözünk, és nem hiszem, hogy állítható lenne olyan objektív kritériumrendszer, amelynek alapján eldönthetnénk, melyikünk ízlése a jobb. Az volt a szép ebben a témában, hogy alapvetően nem ízlésalapú érvek hangzottak el, hanem arra mutattak rá, hogy a Mezzo jellegében egyedülálló s így hiánypótló csatoran. Mivel nem néztem számottevően a Nickelodeont, nem tudom megítélni, hogy ezt róla is lehet(ett)-e mondani. Nekem úgy tűnt, olyan, mint a többi rajzfilmcsatorna, de abból a kevésből, amit láttam, felelőtlenség lenne ítéletet alkotni.
ZöPö Creative Commons License 2007.04.07 0 0 477
Endiman Creative Commons License 2007.04.07 0 0 476
off, de nekem annó a Nickelodeon is nagyon fájt,hogy kivették és még több aláírás is gyűlt össze mint a Mezzo-nak, az mégsem került vissza.

persze tudom a két csatorna nem ugyanaz. de az közös bennük,hogy mindkettő egy rétegnek szól.
Kenus Creative Commons License 2007.04.07 0 0 475

Úgy gondolom, hogy bárki (személy vagy szervezet) részéről beismerni a hibát és korrigálni azt, tökös dolog. Ha a hisztéria jogos és megérdemelt volt, akkor a mostani elismerés is az. Az én elismerésemet mindenesetre bírja az UPC.

 

janó01 Creative Commons License 2007.04.06 0 0 474

Off!?

Michel Camilo.com

Fantastic!

Parlagfu Creative Commons License 2007.04.06 0 0 472

Jó, rendben, három vesszőhibán kekeckedtem, visszavonva.

 

De rettenetesen bosszant az, ha valamit en bloc lefikáznak, legyen az akár valamelyik magyar kereskedelmi csatorna. Mindenhol lehet értéket találni, a Mezzo-n például elég gyakran. Persze, hogy itt is láthatók kétes értékű produkciók, a Sequences című rövid bejátszások, komolyzenei klipek szerintem is elég komolytalan kísérletek a komolyzene "korszerű" eladására. De. Ezen a csatornán olyan előadókat is lehet látni-hallani, akiket élőben soha az életben nem fogok látni-hallani. Vagy azért, mert el sem jönnek Magyarországra, vagy, ha eljönnek, úgysem tudnám megfizetni a jegyet.

 

Egyébként erkély nélküli panelházban lakom, itt nincsen egyéb lehetőség. Nem tudom melyik csatornát vették ki, most a Mezzo is és az AXN is vehető. Az alapprobléma az volt egyébként, hogy az AXN-hez hasonló csatorna volt több, a Mezzo-hoz hasonló meg nincs.

Előzmény: Törölt nick (462)
mamicska Creative Commons License 2007.04.06 0 0 471
számomra igen - aki meg nem tudja, hogy milyen volt a nem "ilyen", az gondolhat, amit akar, de előbb kérdezgesse a szüleit:)
Előzmény: kábelbúvár (446)
mamicska Creative Commons License 2007.04.06 0 0 470
mert nem is igaz...

de nem érdekel, én a magam részéről írok egy köszönő levelet a UPC-nek

ha csesztetni tudtam őket, akkor most ezt illik megtennem - szerintem
Előzmény: Endiman (457)
syrius Creative Commons License 2007.04.06 0 0 469

Ráadásul az ötletet is tőlem lopták, de majd bevasalom rajtuk, kérek életfogytiglani ingyenes előfizetést MEZZO-val.

 

syrius

 

...Szerintem továbbra is ütni kell a vasat, még az is elképzelhető, hogy reklámfogásként bejelentik, hogy az előfizetők óhajára visszateszik a MEZZO-t...

válasz | megnéz | könyvjelző 2007.03.19 14:56:13 (135)

 

Előzmény: kábelbúvár (465)
ZöPö Creative Commons License 2007.04.06 0 0 468
"Nincs rá igény", ugye?  :-/
Előzmény: Airbus A318 (463)
ZöPö Creative Commons License 2007.04.06 0 0 467

"háromféle teljes Ring"

 

Szerinted tudja, hogy miről beszélsz? :-(((

Előzmény: 3narancs (466)
3narancs Creative Commons License 2007.04.06 0 0 466
Kedves cuebic!  Azok közé tartozom, akik nagy hisztit rendeztek ezért a vacakért, s bár nem gondolom, hogy a hisztizők érték el ezt a fordulatot,most mégis nagyon örülök  és elégedett vagyok. Sok társasházban nem engednek a tetőre, pláne utcai homlokzatra antennát, műholdvevő-tányért elhelyezni, a kábelszolgáltató pedig monopolhelyzetben van. Egyedül elérhető esetleg a t-home digitális ip-tv, amivel viszont nem tudsz analóg video felvételeket készíteni, csak a saját set top box-ra,ill.úgy tudom, csak free tartalmakat rögzíthetsz, feltehetően szerzői jogvédelem okából/?/. Nekem vagy kétszáz videoszalagom van a Muzzik-Mezzo anyagaiból, pl., portrék Callastól-Dessay-ig,  háromféle teljes Ring, teljes balettelőadások MET-től Párizsig, balettportrék Barisnyikovtól Malakhovig stb. Azért ez nem igénytelen "sz.."! Nem mindenki tud eredeti DVD-t venni.Az sajnos igaz, hogy az utóbbi időkben  a Mezzo bevallottan megpróbál a klippekkel a kommersz felé menni,tán azt hiszik, hogy ezzel megnyerik maguknak a csacskaangyal-nézőket, miközben lehet,ezzel elveszítik lassan a maroknyi másízlésű hisztizőt is.
Előzmény: Törölt nick (456)
kábelbúvár Creative Commons License 2007.04.06 0 0 465

Azé az UPC se m1 a szomszédba PR-ért.

 

Má hirdetésben közli, hogy mégis.....

Előzmény: Törölt nick (456)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!