Keresés

Részletes keresés

katafolt Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25440
Nem hiszem el,csajok,csak fél nap nem volt áramunk,s összeírtatok itt pár oldalt !
Jót tett nektek a tali :).A képek nagyon kedvesek,jó nézegetni őket,még akkor is,ha irigykedem kicsit,mert nem lehettem ott...egyébként valamiféle elfogódottság majdnem mindenkinél látszik.

Tüneményeket mutogattok,nem tudok nagyon hozzászólni,muszáj még varrnom is,ha már elhenyéltem a napot.A csészés csajt én nem bírnám megvarrni,de érdekel,hogy ki mit hoz majd ki belőle.Vagyis inkább tesz bele :D.
LBZS Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25439
Camea Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25438
... nah, ha nem láttad, akkor nem is tudod, miért írtam.... ott volt a konyhai mindenféle teáskanna, csésze, tányérak zsolnay mintával...  és úúúúúúgy... én pl. a teáskannát Molnár Piroskával láttam.:o))) ... szóval nekem ott hátul benn... azok az érzések jöttek elő tőle. :o))
Előzmény: Camea (25437)
Camea Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25437
Hjaaaaaaaaa.... aki nem látta a szépség és szörnyeteget az Operettszínházban... mert nem láttad, igaz? ;DDD
Előzmény: szarvasmici (25432)
Kaoka Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25436
Ő volt az. :) De mivel, hogy én már megvarrtam, szívesen hajlok másfelé. :)))
Előzmény: szarvasmici (25433)
szerika0122 Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25435
ok, megvárom :-))
Előzmény: Skippo (25411)
Kaoka Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25434

Voltam olyan szerencsés, hogy élőben szemügyre vehettem. Gyönyörű szép baba, a ruhája is tökéletes, az arca is szépen ki van dolgozva. :)))

Előzmény: ezkriszti2 (25412)
szarvasmici Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25433
Jaja! Kaoka! Muti csak azt a babát? Nekem rémlik, hogy az tetszett.
szarvasmici Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25432
Majdnem összepisiltem magam, merthogy azért jöttem fel, de előbb ránéztem a fórumra. Atyaisten majd 3 oldalt írtatok!

IO! Hálásan megköszönöm az anyagot, ha le tudsz mondani róla. Ja, és ki is fizetem természetesen! :)

A Trilli babákért én is odavagyok, de a múltkor elszomorodtam, mert valahol láttam ilyen babát, de az nem drótvázas volt, de ugyanez a forma,meg stílus, csak nagyobb. Nem tudom ki volt előbb. Ha jól emlékszem Violini blogjában az egyik fotón, ahol az új gyerekágyat mutatta meg. Azt hiszem afölött lógott. Végül is azt lehet, hogy ő maga varrta meg, mert esetleg tetszik neki is. Nemtom. De azért akkor is édesek.
És a Figurkák is szívem csücskei. Azt hiszem a királylányok csupán azért lettek így beárazva, mert egyediek, nincs belőlük két egyforma darab.

Hű nemléxem, hogy írt-e még valaki nekem. Bocsika.

Ja! Nekem nem tetszik a csészés... mmmmmmmm baaj??? Amikor először láttam, rögtön azt kutattam magamban, hogy miafenére jó. És szerintem semmire. Hát mit keres egy asszonyság egy csészében? Mondjuk kissé be vagyok szűkülve mostanában, de nem lett kedvencem. Talán csésze nélkül. :( Hozzáteszem, konkrétan csészém sincs. Na és ezért nem is vennék.
Eleget fikáztam? Tiszta negatív vagyok, pedig kétezer ágra süt a nap.
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25431
Erika tényleg hihetetlen precizitással varr, és nagyon szépeket.. :) Szömörce, szerintem lenne közös társalgási témátok.. :D
Előzmény: ezkriszti2 (25427)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25430
:DD Jóvan, szóval azt akarod mondani, hogy a lányod agyára mentem.. :D

Amúgy van egy (lassan) felesleges mézeskalács házikónk... hétvégére terveztema rituális felfalását.. de ha neked kell díszletnek.. :D

(Azt még nem is meséltem, gondolatban már kismillió darabra felszabtam a szép blúzt, mait tőled kaptam... de elkövettem A Végzetes Hibát: előtte felpróbáltam... jaj.. )
Előzmény: ezkriszti2 (25427)
illesreka Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25429

Hááát, nagyon tetszenek, és az évszakos is tuti ötlet (elraktározom ajándéknak esetleg), de szm nélkül...:-((( Maradok valamelyik countrynál..:-)))

 

Kaoka, nekem bejött a piroscsíkos ruhás csajszi, csak akkor még Micire vártunk épp.

Előzmény: Camea (25421)
Skippo Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25428
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy - mivel volt szerencsém élőben látni - nagyon szép, szépen megvarrt ruhája van. Nekem így is tetszik. Bár mondom, nekem kissé pikáns, s épp azért tetszik. Bár nem az én babám, s még nem hallottuk, hogy mit gondolt róla a tualj. :)
Előzmény: szerika0122 (25424)
ezkriszti2 Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25427
Stigi a gyapjú hajjal, meg a szétálló coffokkal megadta az alaphangot, az biztos. A ruháról elkell mondjam hogy teljesen levehető és Szerikás hihetetlen pontossággal van varrva. Akik fogták a babáit látták milyen szépen varr.
Vera, persze elcsaklizta. Először elnevezte Sárának. :-)) Vajon hol hallotta ezt a nevet?

Aztán kikötött annál hogy JULISKA.
Senki Juliskát nem ismer, max. a meséből, bár az otthon nem téma. Lehet hogy az oviból? Tényleg Juliskás. Aztán elképzeltem hogy kéne egy Jancsi is. Meg egy remek boszorkány? Na és az egész nem érne semmit egy igazi-giccses mézeskalácsházikó nélkül. Ajjvé. Lenne vele dolog rendesen.
Előzmény: szerika0122 (25424)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25426
Szerintem aranyos lett.. tényleg Pippi! :)

Pusza mára mindenkinek!!
Előzmény: szerika0122 (25424)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25425
Mici nézte le a ruhát az egyik babámról.. :PP Merthogy Miának is olyanból van... Gondoltam, szegényke ne cidrizzen, tudja felöltöztetni az anyja, küldök neki némi alapanyagot.. :D (Ha elég..)
Előzmény: Skippo (25418)
szerika0122 Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25424

Szóval, nálunk a lányok bontottak csomagot!

Anya, ez egy néptáncos- nagyon élvezték ám a gurulós játékot-

Na, nekem harisnyás Pippi jutott eszembe róla.

Gondoltam vagy Pippi vagy valami rosszcsont csaj. Bőrgatyás, cigizős...

Azért Pippihez is összekentem volna ám szívemszerint maszatosra- de nem mertem.

Így lett egy szolid csaj.

Azért remélem tetszik.

Előzmény: ezkriszti2 (25420)
bvedono-Szömörce Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25423
és egy csomó variáció látható, ki milyet szeretne, akár évszakonként más-más babát el tudok képzelni a konyhában:)
Előzmény: Camea (25421)
Kaoka Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25422
Én is mutattam múltkor egy babát, arra nem volt különösebb reakció. Én már azt  azóta megvarrtam, csak egyelőre és ufó befejezésre vár. Végül is teljesen mindegy milyen stílusú a baba, mert úgyis mindenki a maga egyéniségét viszi bele.  
Camea Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25421
... ez aaaaaaaaaaaaaaz... még mindig tökjók. :o))) Minta nem volt hozzá... mindenki a maga csészéjének a kovácsa... :o))))
Előzmény: bvedono-Szömörce (25419)
ezkriszti2 Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25420
Háát, ...ha ezt látod bele, akkor az uraddal kéne kommunikálnod. :-) Szerika vagy?
Előzmény: Skippo (25416)
bvedono-Szömörce Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25419
Itt vannak a csészés babák, mintát nem leltem:)
Skippo Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25418
Itt írtál valamit. Lehet nem nekünk... :)
Előzmény: Törölt nick (25361)
Camea Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25417
Figurka királylányát viszem ma haza képen ihletnek. Aztán meglátom mi lesz belőle. :o))
Előzmény: Törölt nick (25415)
Skippo Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25416
Nah tényleg utolsó most, mert gyerek megborul.

Mikor megkaptam, már volt neki haja. Ez az édes vörös gyapjú. A szemszín így adta magát. Nekem kellett szemöldök is, hogy kissé elkerekedett szemet tudjak varázsolni neki. Egy vigyorgó, komisz kislányt képzeltem bele. /Bár a hímzést még mindig gyakorolnom kell! :) Tényleg volt egy kis utólagos ráncfelvarrás. Bocsi. / Az én képzeletemben kissé modernebb kötényruhát kapott volna polóval, szakadt harisnyával, szandival. Mint aki most jött a játszótérről.
No de ezzel a menyecskeruhával inkább olyan, mint egy fiatal parasztlány, aki úgy vigyorog, mint akit khümkhüm... visznek. :D Bocs Kriszti. De nekem a nászéjszaka előtt álló fiatalasszony képe jön át. :)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25415
milyen anyagom?
Mivel a közösben az a lényeg, h. mindenki saját ízlése szerint készítheti, nem kell ám, h. szükségszerűen kántris maradjon a baba... :)
Előzmény: Skippo (25413)
bvedono-Szömörce Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25414
Visszakeresem a csészés babát, ha sikerül. igaz most eléggé fáj a fejem. Én ugyebár country baba "fun" vagyok, de nekem az arcukkal van problémám...de döntsetek..azért kíváncsi leszek ki készül el vasárnapig:))
Előzmény: Skippo (25411)
Skippo Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25413
Mindenki beteg? :( Jobbulást Babzsáknak is. Micsoda név. :) Bár a mi lánykánk meg Prüntyőke. :D De tényleg lépnem kell.

Ha jól emlékszem nyuszi feje thermo anygból van, de a frotír is megfelelő lehet.

IO! Milyen anyagod is van?

Ha már húsvét: Tavaly ezt a tojásgyűjtő tarisznyát csináltam unokaöcsinek. Egyszerű kézi rátét a kész lenvászon tarisztnyára, frotírból. Répával záródik. :)Nyuszis tatyó
Előzmény: LBZS (25410)
ezkriszti2 Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25412
Akkor én most szabályt szegek. Felteszem a megkapott gurulósomat, aztán a fázisfotókat majd begyűjtjük. Stigi meg majd akkor mesél, ha lesz. Skippó, Te jössz a regélésben.


Skippo Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25411
Ok. Megnyugodtam, hogy minden ok. :)

Bocs Szerika, most nem tudom még külön felrakni. Nálunk is kezdődik az alvóidő.

Réka! A Ti apróságaitoknak is jobbulást! Mi szerencsére decemberben átestünk a javán. (Kopp-kopp-kopp.) Épp elég volt az az egy hónap...

Hát csak nekem ezek tetszenek, de Ti döntötök. Én max. nem csinálom meg, ha esetleg olyanra esik a választás. :) Nekem a Country nem a szívem csücske.
Egyszerű country mintám nekem meg ilyen van:

12543

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!