Keresés

Részletes keresés

exiefo Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4918

:)) jó ötletnek tartom, irjatok Jolimamának Ő a topic anyánk, biztos
mozgósit, ahogy ismerem.

Végignéztem mindent, biztos én vagyok a h..jje ! de nem tudom hová kell
küldeni.
És várom az a4- est
Előzmény: Kaoka (4917)
Kaoka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4917

Csak nem korlátozzák a Hsz-eket? Van, olyan topik, ahol sokkal többet írnak.

 

Én is örülök, hogy ilyen sokan írtak az angyalka ügyben. Biztos sokan fognak még ezután is.-:)))

 

A kötős-horgolósokat nem kellene megkérdezni? Hátha csatlakoznának horgolt angyalkákkal. Ha igen Nekem is van már készen és nyitnám a sort. Meg vannak más kézműves topikok is, csak nem tudok linkelni.

Előzmény: Törölt nick (4915)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4916

kdatta, megnéztem az oldalad, a szívet tartó álló angyalt tavaly csináltam többet is: rajta van a mintán(talán dánul?), hogy 7 cm-rel hosszabbítsuk meg a testét, úgyhogy jól érezted, hogy rövid.
Attól áll meg, hogy rizst tesznek az aljába, én ezt túlteljesítettem, és legalább mellmagasságig megtöltöttem, ettől hihetetlenül jó pózokba lehetett állítani, görnyedőre, homorítóra, oldalt hajolva, igaz, a családunk vonzódik a groteszk dolgokhoz,  de nagy tetszést arattak. 

Előzmény: kdatta (4879)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4915
Mert HTML kódokban szerkesztem a honlapot, és egy karaktert kifelejtettem... egy egész bekezdés tűnt el miatta.. :D
Amúgy másoknak is akadozik a honlap, vagy ijedjek meg, hogy az én gépemben van valami nemtúljó..
Most meg az Index rúg ki egyfolytában.. :( Úgy látszik elértem a napi maximált hsz.számot... :DD

Komórka, válaszoltam!
Jociandi!! Ha erre járnál, nem tudnád megcsinálni word doksiban az angyal szabásmintáját, mint múltkor? Az olyan klassz volt, s akkor lenne mit továbbküldenem azoknak, akiknek nyomtatási gondjaik vannak.. : D

Lányok, annyira örülök, egy csomóan írtak, olyanok is, akik nem topicolnak, remélem, sok szép angyalkánk lesz! :D
Előzmény: Kaoka (4912)
Kaoka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4914
komórka, most hétfőn volt és két hét múlva lesz. Jövőre nem tudom, de Évitől megkérdezheted. Szerintem most, még Ő sem tudja.
Előzmény: komórka (4913)
komórka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4913
Irtam @-t, hogy esetleg más formátumban megkaphatnám a szabásmintát?
Előzmény: Törölt nick (4909)
Kaoka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4912

Io!

Megvan! De az elöbb miért nem volt ott?

Előzmény: Törölt nick (4908)
Kaoka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4911

Szerintem még mindig nem érted!-:))) Tudom, hogy a gép adta olvastam a kötősön.

Tájékozodok Én ám!-:))))))))))))))))

Előzmény: exiefo (4906)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4910
36évi! A közös varrásnál odaírtam, hogy megadjuk a címet, ahova az angyalokat lehet küldeni.. egyelőre még nem írtam semmit oda.. A korábbi felajánlkozásod kapcsán szavadon foghatlak, és kerülhet ide a Te elérhetőséged? Vagy más ötlet? Jöhetnek a kész babák hozzám is, én szinte mindig itthon vagyok, amikor a postás jön, csak akkor körbe kell majd udvarolnom Maple-t, hogy az angyalkákat is autóztassa fel, mikor megy..
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4909
Nem azt mondja... Kastan átmagyarította egy kicsit a neved két számtech kifejezés segítségével... :D Én át is siklottam felette (s ahogy látom, Te is..) , bár így könnyebb lenne megjegyezni.. :D
Előzmény: exiefo (4906)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4908
:DD A scannelés sajna, most nem jó.. nem tudod begyűrni a scannerbe a varrógéped.. :D A szabásmintát ugyanúgy megtalálod, mint a többi közös varrásét: Főmenü, közös varrás... Fanniért képtár. De - nagy bénázások árán- a Hírekből is eljuthatsz oda, mert direkt rálinkeltem. Vagy a harmadik megoldás: kaptál Te is hírlevelet, abban is benne van a link.. :D

Kastan, ez tök jó! (Te mindig mindent gyűjtögetsz valamire jó lesz alapon.. :D - nem csak a foltokat, hanem az infokat is.. :) ) Ha Évi rábólint, el is viszem a honlapra... csak hova kerüljön?
Előzmény: Kaoka (4902)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4907
:DD Én Süsüre tippeltem volna.. Nagyon édes a lánykád.. :) A fotó becsült korát (ez alapján a lányod velem lehet egyidős..) s a Te külsőd alapján tippelt korodat nem tudom összehozni.. :D
Előzmény: Törölt nick (4895)
exiefo Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4906

:)) most megvan , ez a ............. gép ezt adta, nem szeretem , de már megszoktam
és a magaménak érzem, egyébként az élet adta nevemmel meg vagyok elégedve.
Erre a kis időre meg valahogy kibirom exi - t
Előzmény: Kaoka (4904)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4905
Ja, még a lányom képéhez:
az a játék különben egy kék víziló.
Előzmény: Törölt nick (4895)
Kaoka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4904

Nem, hanem az Exeinfó-ra.-:))))))))))))

Előzmény: exiefo (4901)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4903

Nem tudtam hivatkozással, ezért bemásoltam a másik topikról 36Évi szakvéleményét. (bocs Évi, nem tudom, ez netikus-e)

 

Flízkérdés.
Annó én úgy tanultam, hogy ami nem szőtt textília, annak neve flíz. Ebbe beletartozik a vastag közbélés nevű, a vékony ragasztós vagy ragasztó nélküli közbélés, sőt a konyhai törlővackok is, mert azok is így készülnek. Azért nemszőtt, mert a szálakat egy olyan cuccal kezelik, mint a fakír ágya. Aztán préselik vagy nem.

Ha préselik, ebből lesz a ragasztós vagy anélküli VETEX. Ezt az iparban ragasztós közbélésnek vagy merevítő közbélésnek szólítják.

Ha nem és marad olyan vastag, sőt még vastagítják, akkor abból lesz a műszálas VATELIN.

Ha gyapjú, ha műszál, ha pamut, akkor is VATELINNEK hívjuk, amikor vastag. Ezt az iparban MELEGÍTŐ KÖZBÉLÉSNEK is becézik.

Ha szőtt, és arra tesznek ragasztós réteget, akkor azt RAGASZTÓS VÁSZONNAK nevezzük.

Nagyjából ez van.
Ezt aztán az iparban, a boltokban és a köznyelvben jó alaposan összekevergetjük. :)))

Kaoka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4902

Io!

Legfeljebb, csak fázis scannelést tudok csinálni, de egyelőre nem találom az anygyalka mintáját.-:( Már megint bénázok, vagy eltünt?

Előzmény: Törölt nick (4896)
exiefo Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4901

Talán a wow- ra gondolsz ?
Előzmény: Kaoka (4899)
Kaoka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4900
Talán fétfőn. Azt mondja a kicsifiam, ne igyak előre a medve bőrére. Pedig, már iszogatok.-:))))
Előzmény: Törölt nick (4897)
Kaoka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4899

exiefo!

Itt olvass!-:)))))))))))))))) Nekem írtóra tetszik, bár gondolom véletlenül sikerült így.

Előzmény: Törölt nick (4869)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4898
Nem azért most írom, mert most már nekem is van hozzá fotóm :D , hanem mert most jutott rá időm: Ahama felvetette, hogy csinálhatnánk egy topicbabás galériát is.. ha van kellő jelentkező és küldtök képeket, szívesen nyitok egy ilyen képtárat is.. Az lenne az igazi a saját babákkal babázó babákról küldenétek fotót. (Ktimónak a legkönnyebb, neki rengeteg van, de már Hópihe is mutatott klasszat, Kustraera pedig felmentést kapna.. :D)
Előzmény: Törölt nick (4892)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4897
:)) Ugye, hogy ugye?!! Karácsonyra már egész jól belemelegszik majd.. és akkor jön a nagy meglepi a kicsi lánynak! :) Mikor árulhatod már el, hogy milyen változás elébe nézel? :D
Előzmény: Kaoka (4888)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4896
.. ezt már én is éppen akartam kérdezni.. :D

Lányok, a lelkesedést és a csatlakozást köszönöm szépen - akár itt érkezett, akár mélben.. :) Annyit szeretnék még kérni, hogy ha valakinek van még arra is lelkiereje, készítsen fázisfotókat a test megvarrásáról- ha a leírásban szereplő gyorsvarrásos technikával csinálja. Ezt a technikát már rég tervezem feltenni a honlapra, most legalább leírás már van róla, de jól jönne még pár kép is.. :)
Előzmény: exiefo (4893)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4895

IO, Sárát látva nem bírom megállni, hogy be ne mutassam legnagyobb lányomat  az első kedvenc játékával, amit én csináltam. Ez persze régen volt. Addig egyáltalán nem ragaszkodott játékokhoz. Vittük magunkkal a játszótérre is, a gyerekek kérdezgették a szüleiket, hogy mi van a kislány kezében, erre a szülők kis gondolkodás után azt mondták, hogy párna.

Előzmény: Törölt nick (4877)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4894
Szerintem nem Off, itt is használja ezeket a cuccosokat mindenki, és én is állandóan keverem.. vetex, vatelin, töltővatta, vlies, vliesofix... Jó lenne, ha összeszednénk a neveiket és a tudnivalókat.. ha sikerül (akár csak ilyen bekiabálós alapon, mondja mindenki, amit tud..) , szívesen feltenném a honlapra.
Előzmény: Némakertész:) (4876)
exiefo Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4893

???? uj nicknevem, arról akkor csak én nem tudok ?
Előzmény: Kaoka (4891)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4892
Utálom a Portált!!
Beírtam egy csomót a szerkesztőbe, erre csak úgy, kiléptetett, és persze minden elszállt.. A felhívás és a baba leírásának a nagy része azért már fentvan a honlapon, ahogy lesz megint türelmem, beírom a kitörlődött részt is... Remélem, minden érthető, és tetszik is majd Nektek! Most morgolódom egy kicsit... meg megyünk tízóraizni.. Grrrr!!

Kicsoda! Miért, milyennek képzelted a csajszit? :D - ez a kép egyébként egy ritkaság... eddig még nem sikerült elkapnom az én babáimmal, pedig játszik velük rendszeresen.. De ahogy meglátja a fényképezőt, rögtön megrohamozza, és akkor együtt kell fotóznunk.. (És mindig a Te eseted lebeg a szemem előtt, így nagyon vigyázok... :D) Ja, amúgy általában csak úgy tudunk róla nem elmosódott képet készíteni, ha a digit gép sport üzemmódban van.. :D
Kaoka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4891

b ildikó!

Szorítunk, kitartás!-:)))

 

exiefo!

Teszik a babád és az új nickneved is.-:)))

 

 

Kaoka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4890

komórka!

Nem titok hol van, de inkább megírom privibe, mert a múltkor is lerohantak minket és, már állóhely sem volt, nem , hogy ülő. De, lehet, hogy most lesz egy üres szék. Az enyém. Még nem biztos, de remélem. A csoport nagyon fog hiányozni, de viszont  lehet hogy,más elfoglaltságom lesz helyette. Idáig Én is kettő csoportba jártam, de, ha ötbe járnék, akkor is lenne mit tanulni

Előzmény: komórka (4859)
arcencil Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4889

A közös varrásba én is szívesen beszállok!!!

 

A vliesofix a kétoldalas ragasztófátyol. Szerintem! :-)

Előzmény: Némakertész:) (4876)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!