Keresés

Részletes keresés

nana56 Creative Commons License 2012.02.20 0 0 31664

Szerintem nagyon nem nyúlott, igaz, hogy a pocakját még lehetett volna egy kicsit tömni, mert a csíkozáskor mgráncosodott egy kicsit.

Előzmény: 4Hópihe (31663)
4Hópihe Creative Commons License 2012.02.20 0 0 31663

több féle állatka kombója amit látok benne nagyon vidám kedves figura lett..

 mekkora???a polár nem nyult nagyon a tömés során???

Előzmény: nana56 (31662)
nana56 Creative Commons License 2012.02.20 0 0 31662

Már nem emlékszem, hogy ki tette fel, de nagyon köszönöm Neki a mintát.

Íme az én Yokim, ezzel telet a hétvégi szabadidőm:-) Polár anyagból, kézzel varrtam, úgyhogy most az ujjam hegye az még zsibbad, DE van Yokim.

4Hópihe Creative Commons License 2012.02.20 0 0 31661

kész vagyok a másik virágbaba felujitásával is...  ennél a babafejnél sikerült elöször ugy megoldani a hajat,hogy ne legyen szükség sapira...

de ez is tanulható begyakorolható már látom.. igaztöbb idöt vesz igénybe a 2-3fonalszálanként felvarrott haj mint az egész baba legyártása-most készül egy zöldhaju ott mégjobban sikerült a hajat megoldanom...

 

 

 kaoka kedves a figyelmességed,rám gondolásod-azért nem jelentkeztem a talira,mert a heti munkát hétvégén nyomom le,hogy hétközben itthon lehessek a gyerekekkel

Hamu-pip Creative Commons License 2012.02.19 0 0 31660

Nem volt az olyan rég, mikor a gyerekekkel együtt néztem. :)))

Előzmény: timkebimke (31655)
A maranta Creative Commons License 2012.02.19 0 0 31659

Nekem még mond :-)

Előzmény: timkebimke (31655)
timkebimke Creative Commons License 2012.02.19 0 0 31658

Köszönöm. Nagyon, de nagyon igyekeztem. Válkendő vagy stóla? Gőzőm sincs, csak úgy jött.

Előzmény: pági (prücsök) (31642)
timkebimke Creative Commons License 2012.02.19 0 0 31657

Köszi! A vállkendő tovább készült mint a baba. Amikor kitaláltam épp szakadt a hó . Elkezdtem kiszabni, majd rá jöttem, hogy nem elég nagy az anyag darabka ahoz, hogy beszegjem, ferde pánt nem volt itthon, gondoltam a ruha anyagával körbe szegem . Ez viszont nem nagyon akaródzott sikerűlni hiába vasaltam le. Majd a mikor kész lett akkor láttam, hogy fordítva vartam fel, a színén lett két egyenetlen varrás. Ezt kellett valamivel eltüntetni, így lett flitter díszítés rajta. A végeredmény nekem is tetszik, csak nem pont ennek indúlt.

Előzmény: PaJulcsi (31644)
timkebimke Creative Commons License 2012.02.19 0 0 31656

Nagyon tetszenek a hóembereid!

Sose jutna eszembe lábat fabrikálni egy hóembernek de ezek szuperek lettek! Nagyon ügyes vagy!

Előzmény: A maranta (31648)
timkebimke Creative Commons License 2012.02.19 0 0 31655

Köszönöm!

Nagyon tetszett a lánkámnak, bár a világító kticát nem tudtam felűlmúlni. Mondjuk nem is az volt a célom. Azért azt sem tudta melyik ajándékhoz kapjon. A turiba találtam egy Nils Holgersonos ( ha mond ez nektek valamit) nagy paplan huzatot, (mivel Timcsi lelkes állatbarát) ebből vartam egy paplan huzatot , lepedőt, kispárna huzatot. Ennek is nagy sikere volt. Összességében minden nagyon tetszett neki.

Előzmény: 4Hópihe (31650)
timkebimke Creative Commons License 2012.02.19 0 0 31654

Köszönöm. Nagyon igyekeztem.

Előzmény: A maranta (31647)
A maranta Creative Commons License 2012.02.18 0 0 31653

A seprő az nekem is hiányzik, és az anyósom is reklamálta :-). Most itt van nálunk . De milyen már, hogy csak az egyik kezében van valami. Valahogy kellene egy hólapátot is csinálni...

Előzmény: 4Hópihe (31651)
A maranta Creative Commons License 2012.02.18 0 0 31652

Közben rájöttem én is, el is keseredtem rendesen, erre az uram elvitt sshoppingolni. Holnap varrom is a nappaliba az új függönyöket :-) Ránkfér, teljesen szétégette a nap.

 

Akkor nem antikolom.

Előzmény: kustrae (31649)
4Hópihe Creative Commons License 2012.02.18 0 0 31651

szerintem se antikold a hóemberkéket...jók igy együtt...nagyon hóemberpártivagyok-bármilyen is a hó mellé én még egy kis seprüt  is oda barkácsolnék...

a kislányka hóember szerintem már a farsangi bálra tervezgeti a ruhatárát-aza kis sárga gallér csudahelyes.

Előzmény: A maranta (31648)
4Hópihe Creative Commons License 2012.02.18 0 0 31650

gyönyörüségesek igy együtt..

 volt sikoltozó öröme a lánykádnak a babák láttán???

Előzmény: timkebimke (31641)
kustrae Creative Commons License 2012.02.18 0 0 31649

Ne ma gyere talira,hanem jövő szombaton!

Nekem így tetszenek a hóemberek,ahogy vannak.Érdekesek,így,lábbal!Én nem antikolnék semmit rajta.Esetleg akkor,ha natúr színűek lennének a kiegészítőik(sapka,sál...).Színesben szerintem jó így,ahogy van.Hm....jó dolga van az ovitoknak :)

Előzmény: A maranta (31648)
A maranta Creative Commons License 2012.02.17 0 0 31648

Mutatok két újabb hóembert, a tegnap estém és a mai napom ment rá. Jó, közben óvódába mentem kétszer, fát hordtam be, tüzet raktam, kicsit takarítottam, átválogattam a varrós cuccaim nagy részét, de ezt csak azért tehettem meg, mert itt az egyik nagymama és vigyázott a gyerkekre, meg főzött ránk.

 

Az ovi fogja megkapni, télli díszként. A tavaszi babáik meg már kiszabva, kitömve várják a sorsukat.

 

Saját tervezés ez a hóemberpár is. Kislány és kisfiú. Azért arra kíváncsi lennék, hogy szerintetek a varrások körül sötétbarnával antikoljam-e őket, és persze néhol a testükön?

 

 

Ha holnap is ilyen rossz lesz az idő mint ma, akkor lehet, hogy nem tudok elmenni a talira :-(

A maranta Creative Commons License 2012.02.17 0 0 31647

Te nagyon belejöttél! Szuper lett, és micsoda öltözetet kapott! Ki van zárva, hogy ne tessék a lányodnak :-)

Előzmény: timkebimke (31641)
A maranta Creative Commons License 2012.02.17 0 0 31646

Aledi!

 

Ez nagyon ilyesztő tud lenni, Andráska  is az volt 5 éves koráig, mostanra kinőtte. Igaz, nem volt annyira súlyos, hogy kórházba kelljen rohannunk vele. Szorítok, hogy ti is kinőjétek!

Előzmény: Aledi (31632)
PaJulcsi Creative Commons License 2012.02.17 0 0 31645

Ó, ez nem jó hír, sajnálom! Ha mégsem mégy Gyulára, azért szívesen várunk:)

Előzmény: pági (prücsök) (31642)
PaJulcsi Creative Commons License 2012.02.17 0 0 31644

Ó, micsoda vállkendő! Ügyes:)

Előzmény: timkebimke (31641)
Aledi Creative Commons License 2012.02.17 0 0 31643

Szia Pági, tényleg rég hallottunk felőled, jó, hogy benéztél. Sajnálom, hogy elköltöztél, bár biztos megvolt az oka, remélem azért rendeződik az életetek Blankával.

Köszönöm a jókívánságokat, lányok, már sokkal jobban van a lányom :)

Előzmény: pági (prücsök) (31642)
pági (prücsök) Creative Commons License 2012.02.17 0 0 31642

Sziasztok,

 

Nem kevés küzdelem után sikerült rájönnöm a bejelentkezési módomra a topikon, tényleg rég jártam itt.

Most nyugott napok vannak a cégnél, így tudok egy kicsit szörfölni és látom topiktali lesz. Az egyik szemem sír, a másik meg nevet, mert elígértem magma arra a hétvégére Gyulának egy baráti társasággal. :) Még sosem jártam ott, így nem mondom már le, talán addigra a hó is engedi, hogy lejussunk… Pedig milyen sokan lesztek és sok régi-új is, szívesen találkoznék veletek!

Sajnos az elmúlt fél évben fórum és varrógép közelében is keveset leledzem. Ennek az az oka, hogy tavaly “Blankával álló” lettem és elköltöztünk, kettesben pedig nehezebb összeszerveznem a varrást és a családi életet, de azért ezt-azt varrogatok időnként, ez a blogon azért látszik. Az utolsó babám tavaly nyáron készült és még nem is debütált sehol. :)

 

A tavalyi gurulósban még benne voltam, de nem tudom hol akadt meg a dolog. Én az enyém csupszkámat úgy emlékszem tovább küldtem, de kapni nem kaptam egyet sem.

 

Gyöngyöző Kék Tavak Tündérébe beleszerettem.

Kaoka bordó kabátos közös varrás ötlete pedig fel is lelkesített újfent a bababvarrásra – bár még végére sem értem a hozzászólásoknak. :)

Amaranta szerelmes hóemberei is imádnivalóak. Én még egyelőre élvezem a telet, ezt a havas időszakot szeretem. :)

Timkebimke,

Nagyon egyediek lettek a Tildás balerinák! Igazán szeretem, mikor így benne van az alkotó valamiben és ez a stóla! (Vagy pelerinnek hívják?)

 

Csak 10 oldalt vállaltam be a visszaolvasásban. Lehet, hogy ebben a nagy havazásban még több is belefér délután…

Szép napokat mindenkinek és jó varrást.

timkebimke Creative Commons License 2012.02.17 0 0 31641

Itt a másik balerínám. Amaranta beach, és Zöldtengerszem Tildáját egyesítettem. Érdekes mindkét mintát 200x osra nagyítottam és amíg készült nem is tünt fel, hogy ekkora a külömbség közöttük. Nagyon várom már ,hogy fog tetszeni a cseppemnek! Holnap premier!

Kaoka Creative Commons License 2012.02.17 0 0 31640

Sziasztok! Megint indulatban vagyok, de este, még ennyi időm sem maradt, hogy írjak. 

Még egy varrnivalóm lesz és megmutatom miket csináltam az elmúlt hetekben.

Julcsika tündériek a babáid. :-)

Aledi, együtt érzek veled, a fiam is kruppos volt. 

Pihe, nagyon édi a babád, gyere el a talira és hozd el, ha tudod. Tudom nem könnyű elszakadnod otthonról, de hátha sikerül egy rövid időre.

Lányok, már csak egy hét és találkozunk.:-)))

Gyertek minél többen, csak addig nehogy elkapjuk az influenzát.

PaJulcsi Creative Commons License 2012.02.16 0 0 31639

Nekem orr nélkül is tetszik, de én szeretem a kissé formabontó babákat:)

 

Felicitynek egyedül a haja bojhosodott ki és egyszer már újra kellett tűnemezelnem a haját, de ő a bizonyíték, hogy így is működnek a babahajak:)

Előzmény: 4Hópihe (31636)
PaJulcsi Creative Commons License 2012.02.16 0 0 31638

Köszönöm!:)

Előzmény: timkebimke (31635)
4Hópihe Creative Commons License 2012.02.15 0 0 31637

gyógyulást a lánykádnak)

Előzmény: Aledi (31632)
4Hópihe Creative Commons License 2012.02.15 0 0 31636

micsoda szerelmetes bübájt varázsoltál a kisfiutündér orcájára)mosolyt hint szerteszét)

 

a felicity most is olyan mintha uj lenne...

 nálunk olyan elnyüttek a  figurák ami a gyerekeké-tegnap körbejártam kihalásztam az ágyból,hogy felujitsam öket sorba ,de nem engedték..

------

többszöri nekifutásra elkészült a kertésznacis kisfiu manóm is--ennek már nem lehetett orrot formálnom.kb 20centi.

 

 

Előzmény: PaJulcsi (31628)
timkebimke Creative Commons License 2012.02.15 0 0 31635

Gyönyörűek ezek a babáid is!

Előzmény: PaJulcsi (31628)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!