Keresés

Részletes keresés

Zoord Creative Commons License 2014.08.11 0 0 724

Te mázlista:) én kb fél órán át hancuroztam , mire jól meglovagolt.

Előzmény: Törölt nick (723)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.09 0 0 723

A tegnap esti például az egyik legjobb volt, amiben valaha részesültem. Lelkes, odaadó, mohó.

Óriásit élveztem.

Ma reggel spontánom volt, faszpuszilgatással ébresztett.

És ma este is nagyon nagy a libidója, de menzesz miatt nem dugható, tehát ismét egy csodás szopást kapok lefekvés előtt.  :)

Zoord Creative Commons License 2014.08.08 0 2 722

és ilyen!:)



Zoord Creative Commons License 2014.08.08 0 2 721

na Ilyen!:)

Zoord Creative Commons License 2013.09.06 0 0 720
Zoord Creative Commons License 2013.09.06 0 0 719
csip.csiripp Creative Commons License 2013.09.05 0 0 718

Szerintem minden pasinak más-más a jó szopás, a lényeg, hogy a partnere tudja, hogy neki mi tetszik és ezeket a "technikákat" alkalmazza a párjánál.

Zéahangya Creative Commons License 2013.09.05 0 0 717

Engem is:)

Előzmény: rhmprszt (716)
rhmprszt Creative Commons License 2013.09.04 0 0 716

Érdekelne ennek az exnek az elérhetősége...

:D

Előzmény: Zsömle123 (714)
góré70 Creative Commons License 2013.09.03 0 0 715

szerintem mindenkinek más és lehet többféle is  én pl azt szeretm 1/ amikor a párom beleéli nagyon magát  és irányításom nélkül gyorsít és vadúl tömi magába az egészet  2/ én nagyon szeretem irányítani kissé főlé kerekedni és szeretem ha ilyenkor odaadóan viselkedik hagyja magát és azt teszek amit akarok   nekem ezek jönnek be

Zsömle123 Creative Commons License 2013.09.02 0 0 714

Volt barátnőmnek egy roppant jó orális technikája volt. Bal kezével a farkamat fogta, miközben szopta a farkamat. Hatalmas érzéssel. Jobb kezének középső újját a here zacskóm alatt tartotta. Ott érezte, mikor közeledik a csúcsra jutásom. Amikor ezt érezte, a jobb kezével is a farkamat kezelte. Erőssen - persze ezt is érzéssel -maszírozta a makkomat. Ezzel sikerült elérnie, hogy a kilövelési ingerem "elhalt". Ezt, amikor először csinálta, hirtelen nem esett jól. De mielőtt még szólhattam volna, váltott. Szép lassan enyhített a szorításon,  lassan húzgálta a bőrt a farkamon, addig amíg egy szép nagy adag előváladék jelent meg a makkom hegyén. Ezután ezzel  a sikalmós folyadékot használva folytatta a farkam izgatását. Kimondhatatlan nagy érzés. Ő többször mondta, hogy neki is. Ezt megcsinálta 2-3 alkalommal, majd utat engedett az élvezésemnek. Soha ennél jobbat nem kívánok senkinek.

Qkacos...ka Creative Commons License 2013.08.27 0 0 712

Olvasgasd: Can Psychiatrists Really "Cure" Homosexuality?: Scientific American

Ne félj bevallani a benned lappangó homoszexualitást!

Előzmény: Kovi Mark (674)
backtocum Creative Commons License 2013.03.02 0 0 710

hosszabb levélben, csak neked.... válaszoltam

Előzmény: rainy day woman (709)
rainy day woman Creative Commons License 2013.02.16 0 0 709

:) Ilyet mindenki tud, nem? Neked milyen érzés, ha így kapod, elmeséled?

Előzmény: backtocum (708)
backtocum Creative Commons License 2013.02.16 0 0 708

ez csúcs .... hihetetlenül élvezném...  hol vagy ?

Előzmény: rainy day woman (699)
E-Tron Creative Commons License 2013.02.15 0 0 707

nem rossz, nem rossz :) (Y)

Előzmény: tor66 (695)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2013.02.15 0 0 706

milyen??

Előzmény: tor66 (695)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2013.02.15 0 0 705

ahogy reggel a békávén a csajok eszik a fornettit a papírzacskóból, na úgy kell jól szopni...

Törölt nick Creative Commons License 2013.02.15 0 0 704

Jó nyálas!)))

E-Tron Creative Commons License 2013.02.15 0 0 703

jól hangzik, szeressem én is ezt a pózt :)

és igen, ésn is tudok hangos lenni :D

Előzmény: LTvedtél? (700)
rainy day woman Creative Commons License 2013.02.08 0 0 702

Szeretek a részleteken elmerengeni :)

Előzmény: Magdaxenia (701)
Magdaxenia Creative Commons License 2013.02.08 0 0 701

Ilyen szépséggel leírva még nem láttam, nagyon nagyon jellemződ :)

Előzmény: rainy day woman (699)
LTvedtél? Creative Commons License 2013.02.07 0 0 700

A legjobb mindkettőnknek 69-ben, a feleségem a számra helyezkedik és tudom nyalogatni. Ő közben egyik kezével a golyóimat enyhén feszíti lefelé, a másik kezével a farkamat szorítja az ujjai közé és szinkronban mozog rajta a keze, szája. Annyira érzékeny lesz tőle a farkam így megfeszülve rajta a bőr, hogy pillanatok alatt a mennyben vagyok és hasonló intenzitással adom ezt neki vissza nyelvvel.

Ha úgy döntünk, hogy így visszük végig, Emma szívesen engedi a szájában elsülni a lüktető, kéjsóvár répám és az utolsó remegésig ingerli, miközben én a puncijába temetem a szám, mert biztosan összecsődülne a ház, olyan hangos vagyok.

rainy day woman Creative Commons License 2013.02.06 0 0 699

A nekem jó szopás az arra az érzésre hasonlít, mint amikor vizet veszek a számba és úgy tartom bent, hogy nem szorítom össze az ajkaim, hanem lazán épp csak annyira összeérintem, hogy ki ne csurogjon a víz. Ilyen puhaság, figyelem, érzékenység, ezt szeretem csinálni.

Törölt nick Creative Commons License 2013.02.01 0 0 698

Ha nagyon felizgulok, akkor rámászok (ráülök a derekára), harapom, csókolom, simogatom. Imádom a nyakát. A száját harapdálom, a mellkasát csókolgatom, olykor a melleit (ami ugye nincs....) markolászom. Haladok lefelé, míg nem elérem a péniszét. Imádom felhúzni :), a péniszhez nem nyúlok, csak körbe simogatom, csókolgatom, a melleimmel izgatom, közéjük szorítom, és csak sokára érek hozzá, de akkor is csak simogatva, közben a herezacskóját is simogatom, majd markolászom. Amikor már nagyon kész van, az ajkaimmal is lágyan megérintem a péniszét, közben a szemébe nézek. Aztán már nyalogatom, csókolgatom, végül a számba veszem és szopni kezdem. Közben a kezem jár a herezacskón illetve a gát és comb felé. A számat olykor felváltja a kéz - néha durván verem, majd lelassítok, esetleg megszorítom, megint száj, fel-le, majd nyalom a "péniszgerinc" részt, ezt imádja. Ezeket teszem felváltva, persze nem bír magával, a keze a puncimon/-ban jár, ha hozzáfér, és amikor már teljesen odáig van, "beleülök" a péniszébe és a mellkasát karmolva, csókolva, csókolózva mozgok rajta, később hátradőlök, majd pózt váltunk (sokszor többféle pózban szexelünk), és (bár nem egyszerű összehozni), de igyekszünk együtt elélvezni. (Persze többféle szex-verzió létezik, olykor mást, másképp csinálunk, nemrég felfedeztünk új pózt, illetve olyan is van, hogy 69-ezünk, vagy nem ülök rá, hanem a számba élvez, stb.)

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.06 0 0 697

Számomra bármilyen szopás jó, de a legjobb, ha közben puncit nyalhatok. Maga a látvány is isteni, nyalni amúgy is szeretk, hát ha még közben szopnak is...

De sajnos nagyon ritkán van módom 69-ezni, mert Zsuzsinak nem ez a kedvenc szexuális elfoglaltsága. Többnyire az szokott lenni, hogy a punciját nyaldosva hozom meg a kedvét a szexhez. Azonban mikor ez a kedv megjön, azonnal azt akarja, hogy dugjam meg. Ez engem általában kicsit lelomboz, mert minden máshoz több kedvem lenne ilyenkor, mint kotont húzni a farkamra, és simán csak dugni egyet.
Pár napja megint ez volt: nyaltam-nyaltam, majd szólt, hogy most inkább dugjam meg. Azt mondtam, oké, de a farkam nem 100%-osan kemény, csináljon vele valamit, hogy rendesen meg tudjam dugni. Folytattam a nyalást, Ő pedig bevette a szájába a farkamat, hogy dugásra kész keménységűre szopja. Ám innentől kezdve valami csoda folytán már nem dugni akart. Amint úgy folytatódott a puncinyalás, hogy a szájában volt a farkam, azonnal átváltott ribanc-módba: ki sem akarta engedni a szájából, olyan mohón falta. Gondoltam magamban, végre megint eljött az én időm. Boldogan nyálaztam hát tovább a punciját, miközben egyre hangosabban nyögdécselve ette a farkamat. Amikor elérkezett az első orgazmusához, a fenekemet fogva egyre mélyebben és gyorsabban dugatta a száját, közben végig nyöszörgött, és amikor egyszer-kétszer véletlenül kicsúszott a farkam a szájából, azonnal visszatuszkolta a kis torkos dög. Szeretem, amikor ennyire imádja a faszt. Általában nem szokott ennyire lelkes lenni, ha szopásra kerül sor, de most még az ondóm minden cseppjét is lenyelte. Imádtam úgy a szájába élvezni, hogy közben a lucskosra nyalt puncijába túrhattam az arcomat.
Nagyon szeretek 69-ezni, a legjobb dolog a világon. Csak sajnos Zsuzsi ritkán kapható rá.

tor66 Creative Commons License 2012.12.06 0 2 695

Ilyen!!!!!!!!!!!!!!!!

bandersen Creative Commons License 2012.09.13 0 0 694
Szerintem az a jó szopás amikor mindketten ugyanarra vágyunk és élvezzük. Én és a párom is a két végletet szeretjük.
1: teljesen ő irányít. Gyengéden hosszan. Fínom csókok puszik nyalogatások. Érzékien erotikusan
2: totális vadulás. Én irányítom az ütemet,a mélységet. Akár a fejét is ráhúzva. Kinek hogy tetszik,szopatom vagy megdugom a száját.
Mi így szeretjük és amikor ugyanarra a módra vágyunk, na az a legjobb szopás.
tetkósat Creative Commons License 2012.09.12 0 0 693

.......  remek ! ....... hosszan tartó  és teljesen mindegy , hogy ki csinálja , ffi vagy nő!  a lényeg az , hogy JÓL csinálja !   ne rágcsálja a végét , hanem jó mélyen kapja a torkára , fulákoljon tőle bő nyállal és Ő is élvezze amit csinál !  ...   bár szerintem a ffiak jobbak e téren , mert ők tapasztalatból érzik és tudják mi jó nekik ....   egy jól  átmulatott éjszaka után erősen részeg állapotban bizony nem mindig tudod , ki van a farkad végén ... !     mire kijózanodsz , //  vagy szégyenled magadat magad előtt , ha emlékezni tudsz  valamire is ..... , //   vagy lövésed sem marad arról , mi történt veled ! 

   ....  azt senki nem tudhatja előre ki vagy mi lakozik egy másik emberben !

 ... mulattam  már , így nekem csak jó tapasztalataim vannak e téren !

... az meg csak intelligencia kérdése , hogy a következő nap hogyan viselkedsz a másik féllel szemben !      :-))

Öntorvenyu Creative Commons License 2012.06.06 0 0 691

17-éves fiú vagyok és korombelit keresek olyat aki jól megszopatna:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!