Keresés

Részletes keresés

Jistván1973 Creative Commons License 2021.02.06 0 0 1721

Kedves Fórumtagok!

 

Van egy XBOX 360-as amin eddig futottak azok a játékok, amik írott, azaz nem eredetiek. Most vettünk hozzá egy-két eredeti játékot, de miután azokat kipróbáltuk, sajnos utána az írt játékokat már nem játszotta le. Tudtok rá valami megoldást, gyógymódot? Előre is köszönöm a segítséget. Szép hétvégét! István

wdriver Creative Commons License 2021.01.19 0 0 1720

végül sikerült, elsőre szerintem nem ment át minden fájl rendesen. egyesével ellenőriztem, és a maradékot egy kisebb pendrive-on vittem át. most működik, törölhető a hsz ha gondoljátok.

köszi

Előzmény: wdriver (1719)
wdriver Creative Commons License 2021.01.14 0 0 1719

srácok, sziasztok

megőrülök már, a gépen mikor vettem rajta volt a GTA V.

 

le kellett törölni mert korhatáros volt a fiamnak. (oké nem mentettem le)

de most 1 hete keresgélek neten, RGH xbox360

sima egyszerű install vagy másolás

és nem megy. persze megvan minden file ami kell, iso akármi, exisogui, kibontva.

de:

disk 1. content akármi- 00000- játékszáma file-ba bele, rendben.

 

disk 2 meg hova? hogy mi? csak simán egy könyvtárat gyártok és ennyi oda bele ahogy van?

 

és a fat32-re formázott 64gb pendrive -ról - amit másolásra használtam, na arról meg elinduélt  játék de gondol egyet és fagy.

lényeg, hogy a gépen szsretném hogy menjen a játék, minden nélkül.

helyet csináltam, sok gb hely van a belső winyón. 250gb-os és van szabad 32 gb asszem.

 

de belsőn indítva kidob az első másodpercek után.

 

tehát a kérésem, hogy valaki írja le röviden de lényegre törően, hogy mit hova kell másolni és úgy mennie kell.

:-))

köszönök minden segítséget mert nem csak a gyerek, hanem én is szerettem a játékot. :-)

 

kabino Creative Commons License 2020.12.27 0 0 1718

Sziasztok!

Nekem is az a gondom a 360 E-vel, (Rgh-s) hogy se kép se hang bekapcsolás után. Az rgh-zás után 1,5 hónappal lehalt, piros hibát is kidobott. Ma bekapcsoltam, próbálkoztam. Zöld fény van, kép és hang nincs. Sem HDMI kábellel, sem AV kábellel. Tudtok erre valami megoldást?

W_B Creative Commons License 2020.12.18 0 0 1717

Szia!

Megfelelő formátumra formáztad? Fat32

Mas eszköz tudja olvasni?

Előzmény: aetheroleum (1716)
aetheroleum Creative Commons License 2020.12.17 0 0 1716

Tisztelt Tagok!

 

Van egy kis gondom:

 

Vettem használtan xbox360-at chip-pelve + külső winyót is hozzá.

 

Minden rendben volt eddig. A belső winyóról / 500 gb / is mentek szépen a játékok és a külsőről is.

A külső winyóról bemásolt / áthelyezett / programok is mentek.

 

A külső winyót le kellett formáznom. Ettől a pillanattól kezdve mindegy, hogy mit töltök fel rá, egyszerűen nem olvassa a gép.

 

/ pc-re letöltök....felmásolom a külső winyóra....bedugom a xbox360-ba és nem látja a könyvtárakat.

Azt érzékeli, hogy be van dugva de csak értelmezhetetlen nevű könyvtárak jelennek meg.

 

Tudtok tippet adni mi lehet a gond?

 

Köszönöm!

 

Kolli13 Creative Commons License 2020.12.17 0 0 1715

Sziasztok

Valaki tud olyan átalakítóról ami lehetővé teszi a pc kormányt xbox360 használatához? 

Köszönöm

Atyus_ Creative Commons License 2020.12.06 0 0 1714

Zuglóban van egy ,aki másnapra megjavítja.
https://www.gamekonzol.hu/uzlet-szakszerviz

Előzmény: TB-320da (1713)
TB-320da Creative Commons License 2020.05.02 0 0 1713

sziasztok, tud valaki profi Xbox 360 szervizt, szakit? A gép túlmelegedett/fagyott, ezért szétszedtem és újrapasztáztam a hűtőborda alatt, de sajnos valszeg sérült az alaplap eközben.

Két szervizben járt, nem tudnak segíteni. Microsoftnak már ez túl régi. Van itthon Xbox One is, de a gyerekek nagyon szerettek sok játékot, ami nem kompatibilis felfelé és ugye ott a Kinect is.

Bármi ötlet? Nagyon köszönöm!

királypapi Creative Commons License 2020.03.12 -1 0 1712

Látom,ez a fórum is halott.

királypapi Creative Commons License 2020.02.27 0 0 1711

Sziasztok!Hetek óta keresek megoldást.Az xbox360 live-gold van nekem és a havernak is.1 hónapig gond nélkül játszottunk a kinect sporttal,aztán egyszer csak nem lehet játék meghívást küldeni.Se én neki,se ő nekem nem tud.A videochat sem működik,viszont hang alapú chat,és az írásos chat tökéletes.Az xbox technikai segítség(sajnos csak angolnyelvű)fél napig próbáltunk fordító segítségével kommunikálni,de ő sem jutott semmire.Hibát nem ír ki egyik konzol semMi lehet a gond?Már mindent végigpróbáltunk.Gyosítótár űrités,accunt törlés,újra letöltés,vadi új accunt előfizetés,és semmi.Valakinek volt már ilyen problémája?

nabukodonozor06 Creative Commons License 2020.02.23 0 0 1710

Sziasztok! Kinect szakértőket keresek!  :) 

Xbox 360nál a kinect folyamatosan felfelé kalibrál. Nem talál még minket. Autómatikusan magasba néz, bárhová teszem a kinectet. 

Tudnátok segíteni, hogy állítsam be hogy újra jól működjön? 

Teki74 Creative Commons License 2020.01.25 0 0 1709

Sziasztok !

 

Kis segítséget szeretnék kérni ,van egy xbox 360 rgh szeretném valahogy ezt a játékot futtatni  (Crash Twinsanity ) ,szereztem egy god os verziot, de nem megy ,vagy olyan progi kéne ami a ps2 játékból tud xbox360 on futtathatót kreálni :-) .

 

A választ előre is köszönöm!

 

Teki

 

nabukodonozor06 Creative Commons License 2020.01.18 0 0 1708

Xbox 360-hoz van valami jó kis kvízjáték? Jackbox party,  thats it és hasonlók magyarul esetleg? 

Kerzsakov Creative Commons License 2019.12.25 0 0 1707

Sziasztok! Kellemes Ünnepet! A fiam kapott ajándékba egy esperanza kormányt, xbox 360 hoz. A leirásban,mint ahogy nem is túl bonyolúlt,azt irták,hogy a fehér usb csatlakozót dugjuk a konzolba,és voálá,kész is. Hát nincs kész. 😔 Semmi. A kormányon világít a piros led,ok,áram alatt van. A fekete usb pchez,vagy ps3hoz való. Egy telepitő cd van még hozzá,de az itt most nem játszik! Minden hozzászólást köszönök! 

W_B Creative Commons License 2019.12.13 0 0 1706

gyári

Előzmény: W_B (1705)
W_B Creative Commons License 2019.12.13 0 0 1705

Amikor elindítod, mi jön be?

A dashboard, vagy a gyrmi menü?

Ha nem tudod melyik melyik, akkor a youtube-n fenn van.

Előzmény: joco81 (1704)
joco81 Creative Commons License 2019.12.12 0 0 1704

Sziasztok!

Bocs, hogy ide írok, de ti biztosan értetek hozzá.
RGH-s boxot szeretnék venni, de az eladó nem tudja, hogy milyen a gépe.
Igazából semmit nem tud róla.
Hogy lehet gyorsan megtudni?
Játék telepítgetésre nincs lehetőség.
Van valami más módja?

Előre is köszönöm.

diler01 Creative Commons License 2019.11.28 0 0 1703

Sziasztok. Ez a probléma nekem is fennál. Valaki tud megoldást?

 

Előzmény: Masterion (1698)
Protomolecule Creative Commons License 2019.11.21 0 0 1702

Sziasztok

 

Most vettem a kölöknek egy xbox 360-ast (RGH) és van pár dolog amire nem találtam megoldás. ha valaki tudna segiteni az jó lenne

- FTP-n letöröltem néhány játékot, de a játék kiválasztóban ottmaradt, igaz nem indítható, de jó lenne onnan is törölni

- Az Aurora felületen a system/storage ... részben a hdd1 ről is próbáltam törölni, de akkor is ott marad a kiválasztóban, viszont ott nincs is meg mindegyik játék. kb 100 játékból csak 14. miért?

- Az Aurora kiirta, hogy van frissitése. Egy ilyen RGH-s gépre fel lehet tenni a frissitést, anélkül hogy kinyirná?

- Van olyan dolog amit nem lehet vagy nem kéne ilyen RHS-s géppel csinálni?

- Azt olvastam hogy a system cache törlés sok gondot megold. Még nem mertem rányomni, mert azt is irja, hogy a játékok frissitését is törli. Nos egy ilyen RGH-ra való játék egyáltalán frissul online? Van mitől félnem?

Köszi minden infót,

 

üdv P.M.

 

Gzu01 Creative Commons License 2019.11.20 0 0 1701

Sziasztok! Gyári nem flashelt stb. géphez kötnék külső merevlemezt. Lehetséges? 500GB-os van itthon amit erre szánnék. Azt már olvastam hogy FAT32 formázás kell. Köszönöm!

Péter_33 Creative Commons License 2019.11.11 0 0 1700

Sziasztok! 360 FAt-ban meghalt a dvd olvasóm, RGH-s volt már. Szeretnék hozzá másikat, milyen típusút kell szereznem, hogy működjön a gépben, mit kell figyelembe venni kereséskor? üdv

P.

 

kojoka Creative Commons License 2019.10.23 0 0 1699

üdv. Az lenne a kérdés hogy a problémát sikerűlt megoldani? Az én xbox-om pont ezt csinálja. Köszi a választ előre is

Előzmény: Masterion (1698)
Masterion Creative Commons License 2019.08.04 0 1 1698

Sziasztok.

 

Az alábbi hibával kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.

Bekapcsolás után az Xbox 360 nem ad képet , a konzol power gombján csak a középső zöld led világít , a kontrolleren az xbox gombon lassan villog mind a négy led.

 

Előre is köszönöm.

Hugó73 Creative Commons License 2019.07.30 0 0 1697

Nem igazán értek hozzá, megpróbálom egy usb-vel. Bár abbő is csak "régebbi" típusom van...:)

 

Előzmény: W_B (1696)
W_B Creative Commons License 2019.07.30 0 0 1696

Lehet, hogy NTFS a külső vinyó?

Pendrive-t látja az XBOX?

Előzmény: Hugó73 (1695)
Hugó73 Creative Commons License 2019.07.30 0 0 1695

Hali! Szeretnék kérni kis segítséget. A gyerekeimnek az xbox 360-as gépén rátöltött játékok vannak. Természetesen egy idő után "megunták" mind. Egy külső merevlemezre másoltattam játékokat, de megakadtam. Nem tudom elindítani, sőt nem is "látom" a külső merevlemezt. Lehet az a baj, hogy régebbi a külső merevlemez? Talán 3.0 usb kellene hozzá? Köszi előre is.

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.04.18 0 0 1694

Bocs 2009 november. kimaradt egy nulla.

Törölt nick Creative Commons License 2019.04.18 0 0 1693

Sziasztok! Kezdő nyugdíjas vagyok a témában. Vásároltam egy xbox 360 elit gépet 209 novemberi. Szeretném wifi hálózatra kötni. Csak a gyári usb-s adapter vagy más cég pl: tp-link  TL-VN822N usb-s adapter is jó hozzá?  Köszönöm a választ.

djhoresz Creative Commons License 2019.03.24 0 0 1692

Sziasztok.

Minap került hozzám egy RGH-s 360-as gép. A tulaj leformázta a vinyót és így törölte a launchert, aurorat is.

Penről próbáltam bemásolni, nem sikerült. FTP-n keresztül sem érem el. A box kap ip címet, viszont netre már nem megy ki.

Tudnátok segíteni, mit, hogyan?

 

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!