Keresés

Részletes keresés

Erika94 Creative Commons License 2013.10.26 0 0 49

Keressük azt a Fischer József nevezetű férfit aki, 1962-ben született, állami gondozásban nevelkedett, volt egy Béla nevű  ikertestvére, aki meghalt.
Nővére, és annak gyermekei keresik!  

j1947 Creative Commons License 2013.09.11 0 0 48

Keresem  ismerősömet  Juhász lászló  szül. 1947 07. 16. Apc. Kérem aki ismeri értesítsen.  Előre is köszönöm N.J.

MÁRIA 57 Creative Commons License 2013.08.17 0 0 47

Neuhauzer Béláné vagyok egy régi ismerősömet keresm.Czanka Ilona a lány neve.1982 körül született egy kislánya,akkor a lakóheje Lovasberény volt.A VIDEOTON gyárban dolgoztunk mind a ketten.Én elköltöztem így megszakadt a kapcsolatunk .

Az én lány nevem Darók Mária ha valaki tud róla valamit kérem értesítsen darok2@citromail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2013.08.15 0 0 46

Régi barátnőmet keresem. Neve Jákob Judit, leánykorában Budapesten a XIII.ker. Vág u. 19-ben lakott. Most kb,56-58 éves lehet. Szülei keresztneve: Teréz ill. András voltak, ők már régen meghaltak. Ha valaki ráismer, kérem írjon a teklakoma@gmail.com címre. Köszönöm!!

Makra Imre Creative Commons License 2013.08.07 0 0 45

Keressük Varga Timeát Nagykónyiban lakik/lakott. 12-13 éves volt amikor a szülei elhunytak. Mi Szerbiából érdeklődünk Óbecséről. Timea édes anyja lánykori neve Makra Ibolya volt.

BiBiz Creative Commons License 2013.05.03 0 0 44

Nagymamám egykori udvarlóját keresem Pusztai Tamás József személyében, aki Aranyosapátiban élt fiatal korában, gépkocsivezető volt és most kb. 78-82 éves lehet. Ha a gyermekei vagy unokái olvassák ezt, kérem írjanak nekem! köszönöm

vgizi Creative Commons License 2013.02.25 0 0 43

Keresem az Oláh testvéreket, Csepelen, a Katona József általános iskolába jártak, a Katona József u. 44-ben laktak, József, Gizi, Kati, Ibolya keresznevük volt,  1944, 1945. 1947, 1948 ban születtek. /kb-lehet, hogy némelyik év nem pontos./

Utolsó emlékem, hogy az Oláh Gizi egy Tóth József nevű fiúhoz férjhez ment, és kb.1964-ben született egy Csaba nevű kisfia, akkor egy padlásszobába laktak Budapesten a Rákócsi téri csarnok melletti házban. Ezután elvesztettem a kapcsolatot vele, most pedig rendszeresen találkozunk az általános iskolai osztálytársakkal, és szeretném vele felvenni a kapcsolatot, vagy valamelyik testvérével.

/a fiú a férjem barátja volt./ Kérem, ha valaki tud róluk valamit, írjon! /email: vg460327@freemail.hu/

astra5 Creative Commons License 2012.05.26 0 0 42

Sziasztok. Keresek egy Hölgyet,aki Pápán élt( vagy él is) A kisbéri piacon alkalmazottként árult ruhanemüt,könyvet,a 90-s években.Líviának hívták,és nem tudom mi lett vele.Kedves aranyos kis teremtés volt. Valaki tud róla valamit kérem értesítsen,az astra5@citromail.hu-n.Köszönöm!

ecsetes Creative Commons License 2012.01.02 0 0 41

SZIASZTOK. BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK! keresem azokat az élő embereket akik régen 1970-1980 között a bocskai úti,dorottya utcai PATEX azaz budai pamut és textílművekben dolgoztak és itt élnek laknak budapesten vagy MAGYARORSZÁGON! ez a gyár szövőgyár volt szövőgépekkel meg hasonló aki ott dolgozott az ugyis tudja vagy ott dolgoztak tudják! köszönöm előre is a segítséget ha valaki jelentkezne!

revesz.zsuzsa Creative Commons License 2011.11.27 0 0 40

Keresem régi ismerősömet. Nagy Lászlót, aki 1947 október 14.én született, ha jól emlékezem. 1967-68 környékén Ráczkevén lakott szüleivel és két testvérével - Évi hugával és Rezső bátyjával - de pesten tanult és évközben kollégiumban lakott fenn a várban.                                                       e-mail címem: revesz.zsuzsa50@freemail.hu

Ugor utca Creative Commons License 2011.11.23 0 0 39

Keresem régers-régi ismerősöm Fekete Rózsikát,(asszony nevét nem ismerem) aki Köcsk községben született és nevelkedett. az 1960-as években Budpesten az Ugor utcában Kőbányán lakott a Gerse családnál és a REMX-ben dolgozott. Ha Rózsika nem internetezne, talán a gyermekei, vagy unokái, esetleg a Gerse családból valaki olvassa ezt a pár sort, tiszteljen meg jelentkezésével.

Ugor utca Creative Commons License 2011.11.23 0 0 38

Kresek valakit aki...

ivódzsima Creative Commons License 2011.10.28 0 0 37

Ököritó-fülpösön olvassa-e valaki?

ivódzsima Creative Commons License 2011.08.29 0 0 36

Alsószentivánban keresném őseimre még emlékezőket...(Imre család)

PÁ.ERIKA Creative Commons License 2011.06.14 0 0 35

Keresem Kiss Sándor, (Sanya) énekest, (legjobb barátja Tamás volt, a vezetéknevére nem emlékszem), aki régebben, 1982. évtől. Parád-fürdőn. a "Dörzsi" expresszeszóban, és a Muflon étteremben zongorán játszott, és énekelt. Akkoriban igen jó barátság alakult ki köztünk, még egy kazettát is adott felvett énekeiből.Berecz Irénkével Parazsnyáról elég jól ismerték, is ismerik egymást, néha még találkoztak is; mi hárman igan sokat beszélgettünk, Irénkével azóta is tartom a kapcsolatot. Minden hátsó gondolat nélkül szeretnék veletek találkozni, mert most nagyon rossz passzban vagyok, szükségem lenne igazi bartátokra, és Ti ketten akkor is kisegítettetek a nehéz helyzetből. Jó lenne megint a jó zenédet hallgatni.

Ha megtalálsz, akkor üzenjél, Irénként keresztül, vagy írjál e-mailt, vagy telefonáljál, hogy mi van veled. Lehetne-e szó, hogy Irénkével együtt találkoznánk és hallgatnánk a jó, és kedves zenédet. Én mindenesetre nem felejtettelek el benneteket, régi szép zenés estéket, ennyi. Szeretném, ha választ is kapnék. Köszönöm:

Üdvözlettel, egy régi barát a múltból, (ha egyáltalán emlékszel még rám): Pápai Erika.

Tel: 06-30-610-3354.

E-mai.: erika.papai.erika@gmail.com

Skype.: erika11658

 

PÁ.ERIKA Creative Commons License 2011.06.11 0 0 34

Keresem, Katonáné Fehér Évát, akivel 1982. évtől- 1987-évig az Építpőipari Szolgáltató Vállalat, Vállalatgazdasági Osztályán együtt dolgoztunk, és aki később a IX.ker. Viola utcában lakott, akivel oly sok éven át igen jó barátságban voltunk.

 

Köszönettel: Pápai Erika. Tel.: 06-30-610-3354. E-mail.: erika.papai.erika@gmail.com

Skype.: erika11658.

 

PÁ.ERIKA Creative Commons License 2011.06.11 0 0 33

Keresem, Katonáné Fehér Évát (volt kolléganőmet és egyben jó barátnőmet), akivel 1982-től-1987- évig az Építőipari Szolgáltató Vállalat Vállalatgazdasági Osztályán együtt dolgoztunk, továbbá a vállalati KISZ-klubban, és Balatonmárián oly sok élményben vettünk részt, és később a IX.ker. Viola utcában lakott. Lehel Gizellát (Gizust) már megtaláltam.

A régen megadott telefonszámon nem találtam meg.

Köszönettel: Pápai Erika.

ivódzsima Creative Commons License 2011.01.04 0 0 29

Keresek olyan Mészáros nevű rokont,akinek ősei 1900 körül jöttek át ZENTÁ-ról. Mészáros János Zentán szabómester volt szintén 1900 körül.

himriske503 Creative Commons License 2010.12.26 0 0 28

keresem régi levelező társamat RIMÓCZI JÁNOSNÉ MOLNÁR MÁRIÁT JÁSZBERÉNYBŐL -1984 -óta nemhllóttam felöle semit,HATALA IMRE régi JÚGUSZLÁVIÁBÓL az az ZENTÁRÓL.

morfeus10 Creative Commons License 2010.12.12 0 0 27

Kersem egy régi ismerősömet.Neve:Katona János ,Címe:1134Kassák Lajos utca 72,sajnos semmilyen más elérhetőséget nem tudok.

Linci43 Creative Commons License 2010.12.09 0 0 26

Sziasztok!

 

Keresem leénykor nevén Mándó Ilonát aki Miháldon lakott és Nagykanizsán járt gimnáziumba, 1969 ben érettségizett. Később Budapesten járt EÜ főiskolára.

Kérem aki tud sigítsen. electra5@vipmail.hu  Köszönöm.

dhzer Creative Commons License 2010.12.09 0 1 25

Sziasztok

Keresem nővérkémet Borbély Évát, aki Budapesten egy pár évvel ez előtt

a Fáy utcában lakott, és szintén Budapesten valahol egy ovodában

dolgozott, vagy dolgozik még most is.

Amikor elköltözött tudtam róla, de sajnos elfelejttem az új címét.

Évi, ha ezt a pár sort olvasod, és magadra ismersz,akkor a

Lajos6@hotmail.com e mail címen el tudsz érni.

Telefonon már sajnos nem tudjuk tartani a kapcsolatot, mert nincs.

a pandur az enyém Creative Commons License 2010.10.07 0 0 24

 

Keresem- leánykori nevén :Molnár Mártát,aki Bácsalmáson  a Rákóczy úton lakott,a helyi póstán dolgozott mint tisztviselő,ez 1956-57-ben volt.Apja református pap volt,Kunbajára járt ki a ref.egyházügyeket intézte.Előzőleg a családot a felvidékről,-talán Rimaszombatról ?? (nem biztos) telepitették  át Bácsalmásra.Aki tud valamit,cimet,telefonszámot,esetleg E-mail cimet,kérem sziveskedjen jelezni a cimemre ! Előre is küöszönöm. E-mail cimem:dr.soveny@vipmail.hu

félegyházi Creative Commons License 2010.08.13 0 0 23
Keresem régi barátomat, Gulyás Sándort, akivel 1957.- ben a Danúvia Szerszámgépgyárban ( Bp. XIV. ker. Angol utca ), 1958 - 1959.- ben pedig a
Finommechanikai Vállalatnál ( Bp. X. ker. Fehér út 10. ) dolgoztunk együtt.

Abban az időben Bp. V. ker. Vitkovits Mihály utca 11.- ben lakott.

50 éve nem találkoztunk. H valaki tud róla vagy netán Ő olvassa ezt a levelet, kérem értesitsen.

Én Kiskunfélegyházán élek, elérhetőségem : gyrgy.lgyuri.lajos@gmail.com

Köszönettel : Lajos György
sajo56 Creative Commons License 2010.08.03 0 1 22
Szevasztok. Keresem ifjukori nagy szerelmem Kováts Máriát aki Szilvásváradon élt de lehet ,hogy ott is született. Késöbb Debrecenben tanúlt és dolgozott amig el nem szakadtunk egymástól 1975 nyarán. Azota nem tudom mivan vele, valoszinüleg férjhez ment és már unokái vannak. Kora: kb. 54 éves lehet és Maresz beceneve volt. Nem akarom zaklatni csak tudni szeretném mi van vele. Aki tud valamit róla kérem seg
ítsen megtalálni vagy az ő jelenkezését várom.

Elérhetöségeim: Tel. 06304420272

sajo-56@freemail.hu

Kósa József 2151 Fót.
Pomikula ildikó Creative Commons License 2010.05.05 0 0 21

Pomikula Ildikó és Varga Zóltán keresi Balatonújlakról Csabit és Zsókát akikkel eggyütt nyaraltak Húrvátórszágban.Ha megvagytok vagy olvassátok ezt akkor írjatok erre a címre:pomikula1971@citromail.hu

borjan46 Creative Commons License 2010.02.13 0 0 20
Elfelejtettem ideírni elérhetőségemet: bor.jan@citromail.hu
borjan46 Creative Commons License 2010.02.13 0 0 19
Keresem gyermekkori barátomat Bognár Erzsébetet! Tudomásom szerint Kanadában Torontóban él. 1956 után disszidált családjával, valószínű férjhez ment. Kb.55-60 éves lehet. Budapesten a IX.kerület Balázs Béla utca 26/a házban lakótársak voltunk. Aki tud segíteni megköszönöm!
fedorferenc Creative Commons License 2010.01.28 0 0 18
KERESEM NAGYBÁTYÁM FEDOR JÓZSEFET VAGY HOZZÁTARTOZOIT. FEDOR JÓZSEF 56-BAN KIMENT AUSZTRÁLIÁBAN KÉSÖBB MÉG HALLATOT MAGÁROL DE MÁR RÉG NEM TUDOK SEMMIT FELÖLE.KÉREM JELENKEZEN ERRE A CIMRE: fedorferenc@citromail.hu
Bim22 Creative Commons License 2010.01.13 0 0 17
Keresem egy régi barátomat. Szecskó Bernadettet.
2006 körül végzett Erdésztechnikusként Somogy megye, Szőcsénypusztai Szakközépben levelező tagozaton.
Gyuri.
har.gyorgy@gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!