Keresés

Részletes keresés

realmadrid28 Creative Commons License 2018.03.08 0 0 18493

Üdv. 

 

Lenne egy olyan kérdésem, hogy szerintetek létezik olyan, hogy megosztom a mobilnetemet valakivel és ő így valahogy megfertőzi a telefonomat valamilyen vírussal vagy kémprogrammal vagy akármivel és utána gyakorlatilag tud kutakodni a dolgaim között?

 

Előre is köszi a válaszotokat. 

Zoli537 Creative Commons License 2018.03.07 0 0 18492

Sziasztok. Mac en tapasztalok egy olyan jelenséget, hogy a Mail alkalmazást nem tudom bezárni, de kattintással megnyitni sem. A gépet viszont leállítani nem engedi. Van valakinek tippje, hogy hol kereshetném a hibát?

aas Creative Commons License 2018.03.07 0 1 18491

Ha a Kedvencek listára felveszel egy kontaktot, akkor a Ne zavarjanak opciói között levő "Hívás engedélyezése" részen lehet azt kérni, hogy csak azok tudjanak hívni.

https://support.apple.com/hu-hu/HT204321

 

 

Előzmény: lbenyei (18490)
lbenyei Creative Commons License 2018.03.06 0 0 18490

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. A régebbi telefonjaimban voltak különböző "whitelist" vagy "blacklist" híváskorlátozó funkciól ill. alkalmazások. Tudtok ilyen alkalmazást iphone-ra? Ugye a blacklist azt jelenti, hogy bizonyos megadott kontaktok nem tudnak elérni, de ha egy tiltott kontakt a somszédja telójáról megcsörget akkor mit sem ér a blacklist... erre volt jó a whitelist, emlkeim serint ez azt tudta, hogy csak azoknak voltam elérhető akiknek én erre a listára felvettem. Ilyen alkalmaást szeretnék találni ios-ra. Mondjátok kérlek h. van ilyen. Köszönöm a segítséget!

csory081 Creative Commons License 2018.03.02 0 0 18489

Sziasztok! Kivancsi lennek a velemenyetekre! Iphone 7 -em egyik pillanatrol a masikra felforrosodott! Tuzforro volt! 40% rol pikk pakk lemerult 8% ra es be is lassult teljesen! Kikapcsoltam hogy lehuljon! Megtortent! Visszakapcsoltam es ra tettem toltore de nem sokaig mert egybol ismet forro lett! Kb 1 percig hagytam a tolton! Ki kapcsoltam ujra de magatol ujraindult majd ki irta higy tul mekeg  telefon ugye igy  em lehet hasznalni! Ki tettem kb 2 percre az ablakba hogy huljon le! Ekozben valoszinu le is merult! Onnantol kezdve semmit nem lehet csinalni a telefonnal! Se tolteni se semmi! Na a telefon garanciaja kejart 3 honapja(1 eves 3 honapos a telefon) jotalas meg van rajta csak az nem terjed ki mindenre! Tudni kell meg higy ahol a kegforrobb volt a telefon ott meg is gorbult picit! Bevittem a t-mobilba! Ok tovabb kuldtek ugye! Vissza kuldtek higy nem tudnak mit csinalni vele mert bevan kapcsolva az iphone kereses vagy mi!(Sorry nem tudom mi a neve) Elvittem az istye-ba! Erre ott azt mondjak hogy valoszinu ra ultem a telefonra vagy valami azert gorbult meg! es hofy ezt penzert cserelik ki! Mrghozza 140900ft ert mert fodarab csere! De kerem be se vizsgaltak hogy mitol ment tonkre!

Ilyenkor mi a tehendo? Dobjak ki egy 1eves iphone 7 est? Mert lejart a gari? Plusz megse nezok hofy mitol ment tenyleg tonkre mi lehetett a melegedes oka? Sajnos Ausztriaban vagyok es edesanyam rohangal most a telefonommal mert nem tudok hazajutni,pedig szeretnem kiverni a balhet! Holnap tesz meg1 probat anyum az istylbe csak megkertem hivjon fel hadd beszeljek en az eladoval! Tanacs esetleg?? Koszonom elore a valaszt! 

mati ka Creative Commons License 2018.03.01 0 0 18488

Sziasztok.

 

Segítségeteket szeretném kérni , olyan problémám lenne , hogy szeretnék filmet tenni a készülékemre (iphone6S) de az új ITUNES programmal kb fél éve nem tudok , eddig VLC használtam amivel nagyon egyszerűen tudtam filmet tenni a telefonomra , de a mostani ITUNES frissítésekben ez a felület eltűnt ahol tudnék filmet tenni a telefonomra . Remélem valaki tud segíteni ebben , néztem videókat stb sehol semmit nem írnak csak több éves videókat találtam amivel sokra nem megyek.. nagyon fusztráló a dolog ..

 

Várom Válaszotokat. 

Üdv.: Máté

Zoli550 Creative Commons License 2018.02.13 0 0 18487

Nálam kipipálva. Kicsit hosszan írtam le a véleményem,remélem segít majd😬. 

Előzmény: Budka75 (18485)
Zoli550 Creative Commons License 2018.02.13 0 0 18486

Csütörtökön hoztam el a 7-est,tegnap este óta használnom. Jöhet a teszt🤘.

Előzmény: Budka75 (18485)
Budka75 Creative Commons License 2018.02.13 0 0 18485

Kutatás

Sziasztok!
Ki vett telefont mostanában?
Egy kutatásban azt vizsgáljuk, hogy mitől függ a vásárlást követő hangulat. Olyan embereket keresünk, akik az elmúlt hetekben, hónapokban mobiltelefont vásároltak.
Egy rövid kérdőívben kell pár választ adni, kb 5 perc. Nagyon köszönöm a segítséget előre is!
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8AXw-z7qaPi6Lc3JR9xJJ-mJC7b8PBZ_vHnbiOORW6-T5qg/viewform?chromeless=1&edit_requested=true

Zoli550 Creative Commons License 2018.02.11 0 0 18484

Fázott. Régen a monokróm lelassult és hamarabb fogytak az akku “ropik”,most meg ez van. 6fokban a garázsban hagytam 45%on,hívtak és le is merült. Betettem a belső zsebembe és kb 1,5 óra múlva be kapcsoltam 41-et mutatott és ez ki is tartott utána rendesen(zsebben). 

Előzmény: Tavaszi Richárd (18481)
Chaosmönger Creative Commons License 2018.02.11 0 0 18483

Vicces, mert velem pont ugyanez volt ma, igaz 5s-sel, épp videóztam a busókat Mohácson, amikor 20%-ról hirtelen kikapcsolt. Amikor az autóban rádugtam a töltőre, azonnal 20%-ot mutatott. 3 éve van meg, még soha sem csinált ilyet. És ma igazából hideg sem volt...

Előzmény: Tavaszi Richárd (18481)
totopad Creative Commons License 2018.02.11 0 0 18482

gyenge akku + hideg nem a legjobb barátok, cserélj aksit és elmúlik 

Előzmény: Tavaszi Richárd (18481)
Tavaszi Richárd Creative Commons License 2018.02.11 0 0 18481

Sziasztok! Új IPhone felhasználó vagyok eddig csak android telom volt , ma egy meglepő csalódás ért az  IPhone 6S Plus használata során. Ma túrázni voltam és 40%-ős energiatakarékos módban használva egyszer csak fogta magát és kikapcsolt ezután bekapcsolásakor azt mutatta töltő kell neki és be sem kapcsolt...hazaértem egy pillanatra rádugom a töltőre azonnal bekapcsol és 40% egyből levettem a toltorol és azóta is használom. Valaki tud erre bármilyen magyarázatot? Eddig megbízható telefonnak hittem az IPhone-t...

peter89x Creative Commons License 2018.02.10 0 0 18480

Használja valaki a Lightroom-ot iphone-n? 

A kamera alkalmazás-részében engedi állítani az iso-zársebesség párost?

Törölt nick Creative Commons License 2018.02.06 0 0 18479

Sziasztok!

 

Lenne egy  kérdésem lenne hozzátok akik jártasabbak a témában.

 

Budapesten a apple szervizben cseréltettem akkumulatort az iPhone 6 telefonomban, ahol garanciális javítást is végeznek. Nekem már lejárt az egy éves Apple garancia, így pénzért cserélték.

 

Annyit vettem észre hogy alapbol 1810 Miliamperes akksi volt a telefonomban most viszon az uj akksi 1751 miliamperes.

Errol tudtok valamit, miert raknak bele gyengebb akksit? 

Koszi

totopad Creative Commons License 2018.01.30 0 0 18478

hát ne csodáld, ha csak android fog rajta futni :D

Előzmény: barcsikjano (18477)
barcsikjano Creative Commons License 2018.01.30 0 0 18477

Sziasztok.

 

Milyen hátrányokba szenvedhetek ha Kínai (eBay-en vásárolt) alaplapot rakok az Iphone-ba?

peter89x Creative Commons License 2018.01.30 0 1 18476

Na, nekem az LG G4 akkor is villog sokszor, ha nincs semmilyen értesítés. :-) (Ismert típus-bug.)

 

Szerintem csak unatkozik, és azt szeretné, hogy megfogdossam.. komolyan, mint egy tamagotchi.

Előzmény: agipus (18475)
agipus Creative Commons License 2018.01.30 0 0 18475

nekem meg az a bajom a droid után, hogy nem jelzi a megszokott zöld led, hogy történt-e valami, amíg nem voltam telefonközelben. Az egy dolog, hogy felvillan, de ha nem vagyok mellette, nem látom. Ne utáljatok meg ezért, de szerintem a S. kezelhetőbb volt. Nem is számítva a S.8 Edge-t.

Az enyém iPhone SE, egyébként nagyon meg vagyok elégedve vele.

Előzmény: Törölt nick (18471)
Lacus_65 Creative Commons License 2018.01.30 0 0 18474

Eddig fel se tűnt, de valóban majdnem így működik. :-)

Nem találtam rá beállítást.

A leveleknél a legutoljára használt fiókot jegyzi meg, a megnyitott levelet nem nyitja vissza.

A kontaktok bezárás után visszaáll alapra.

A párod bezárja az alkalmazást, vagy csak a Home gombbal a háttérbe teszi?

Előzmény: Törölt nick (18471)
totopad Creative Commons License 2018.01.30 0 0 18473

ezt hívják multitasking-nak, ki kell lőni a kontakt app-ot és a következő megnyitáskor az alapértelmezett képernyő jelenik meg

Előzmény: Törölt nick (18471)
Lacus_65 Creative Commons License 2018.01.30 0 0 18472

Alapon a vezérlőpulton már nem kikapcsolod a WiFi-t, vagy a Bluetoot-t, hanem csak az aktuális kapcsolatot bontod.

Teljesen csak a Beállításokban tudod ezeket kikapcsolni.

A hivatalos magyarázat, hogy sok minden működik vezeték nélküli kapcsolattal (AirPlay, Apple Watch), s így nem kapcsolod le ezeket véletlenül.

Előzmény: kisatila (18468)
Törölt nick Creative Commons License 2018.01.30 0 0 18471

Sziasztok.

 

a feleségem most tért át droidról iosre..

 

ami zavarja, hogy ha bemegy a kontaktokba keres valamit, majd bezárja akkor megjegyzi..

és nem áll vissza alapra, 

 

de ugyanez a mailnál is...

 

ennek van valami beállitasi lehetősége vagy ilyen?

Zoli550 Creative Commons License 2018.01.27 0 0 18470

Nekem a WiFi-t kapcsolta be,de azért mert a beállítások/wi-fi menüben nem volt kikapcsolva a funkció. Bocsánat ha ezen túl vagy,stb,csak nekem ez nem volt ez a sw előtt így és nem értettem miért vagy mitől kapcsolja be magát. 

Előzmény: kisatila (18468)
Zoli550 Creative Commons License 2018.01.27 0 0 18469

Hi!

5S-t érdemes/szabad 11.2.5-re frissíteni 11.1.2-ről? Nem szeretnék pl még gyorsabban merülő akkut és pl azt a jelenséget ami korábban sosem volt,hogy töltés közben egyszer kétszer ”bepittyen” mintha ki-be dugdosnánk a töltőt. Ilyen a régi sw-vel sosem volt. Köszönöm előre is. 

kisatila Creative Commons License 2018.01.27 0 0 18468

Sziasztok! 

 

Újabban minden bekapcsoláskor élesedik a bluetooth.

Mé?! 

waters Creative Commons License 2018.01.26 0 0 18467

Sziasztok!

 

7-esem van és a legutóbbi frissítés óta nem tudok zenét rámásolni se az itunes se az alább javasolt programmal. Odahúzom a zenéket és semmi nem történik. Van tippetek?  Köszönöm!

Aszpirin Creative Commons License 2018.01.25 0 0 18466

A múltkor tapogattam vagy 10 percig egy X-et a MediaMarkt-ban, és elsőre nagyon fura volt, aztán kb 5 perc kellett hozzá, hogy rájöjjek, eszméletlen jól kezelhető az iPhone X ezzel a gombnélküli megoldással. Sőt, még jobban is tetszett, mint az eddig megszokott egygombos változatok. A touchID-t viszont nagyon hiányolom róla. Na és az ára.... én egyszerűen nem vagyok hajlandó ennyi pénzt kifizetni egy mobiltelefonra, legyen az a lehető legjobb is. 

Előzmény: aas (18456)
totopad Creative Commons License 2018.01.25 0 0 18465

Nekem annyiban jó a szitu, hogy tudok élni 3dtouch nélkül, és nyár végén fogok rá áldozni két hetet erre, tehát 1 év után kapok majd egy új csere készüléket, így az aksi gétet is elnapolhatom még

Előzmény: bean (18462)
totopad Creative Commons License 2018.01.25 0 0 18464

ők is hivatalos szervizbe küldik tovább, tehát nem ők szervizelik ténylegesen...

Előzmény: peter89x (18463)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!