Keresés

Részletes keresés

batu_kan Creative Commons License 2008.10.23 0 0 26
sziasztok!

olyan gondom van, h a w850i-m nem fogad el másik kártyát.
az eredeti T-mobile-os, és a másik is amit bele akartam rakni.
valami ötlet h mi lehet a gáz?

előre is köszi az ötleteket!

Pflegma Creative Commons License 2008.08.05 0 0 25

850es is és mégis elég rossz minőségü.legalábbis amit én prósuzálltam:$

w910i-,et még mindíg elcserném ,vagyis beleszámolnék k810et.

független,garis,új

Előzmény: ymy.xs (19)
szimat1977 Creative Commons License 2008.08.02 0 0 24
Én úgy tudom 2 giga max
uselessjunk Creative Commons License 2008.06.28 0 0 23
Mielőtt nekifognék új kártyát venni, ki tudja megmondani, mekkora a legnagyobb méret, amit elbír a telefon? Viszi a 4Gb-osat?

MMR-70 FM Transmitter-ről van valakinek tapasztalata?

UJ
ymy.xs Creative Commons License 2008.04.20 0 0 22

...sajnos én is megváltam a jó kis W850i-től nagyon sajnálom mert nagyon jó kis telcsi, de haladni kell a koral... vettem ócsóért egy w960i-t. Igen ez egy kicsit más.

Még itt ilyen fórumot nem találtam, de biztos nyit majd valaki.... :P

Viszont, ha valaki w850i vásárlása elött áll, akkor bátran merem  ajánlani.....nagyon jó kis telefon. Nekem kb. 1-1,5 évig volt meg, de SEMMI baja nem volt soha.

Előzmény: Matt (20)
Matt Creative Commons License 2008.03.14 0 0 21
majd a c902-es, az ász lesz. :)
Előzmény: ymy.xs (18)
Matt Creative Commons License 2008.03.14 0 0 20

vékonyabb, bár a fényképezőgépe rosszabb. kijelzője szebb. mobilinternetre jobb.

kinézetre és használatra is jobb nekem a W910, de én könnyen beszélek, a munkámból adódóan kapom a telefonokat, nem kell pénzt adnom értük.

Előzmény: ymy.xs (16)
ymy.xs Creative Commons License 2008.03.13 0 0 19

Vagy vegyél egy ilyen telcsit 5.1 pixeles kamera

SO905iCS

..
ymy.xs Creative Commons License 2008.03.13 0 0 18

Szerintem meg vedd meg.....mit habozol? w910i is jó és már azt is lehet jó áron kifogni.

Most ami nagyon tetszett nekem az a W960i szerintem a leg tutibb a sony-ba.

Lehet, h elfogult vagyok, de nagyon sokat tud az a telcsi....és már azt is lehet jó áron kapni...kategóriájához képest mondom a jó árat.

Véleményem szerint jó telcsi az 580 as

Előzmény: carlos91 (17)
carlos91 Creative Commons License 2008.02.24 0 0 17
sziasztok

nekem most nagyon tetszik a SE w580 i sok roszat és jott hatotam már rola nekek mi a vélemyényetek rola érdemes lenne megvenni vagy inkább keresgesek még de ha tudtok vmi jo iylen árkategoriába telot szivesen fogaom a segitséget :)
ymy.xs Creative Commons License 2008.01.25 0 0 16

Hááááát, nem tudom, h megérte-e? Olyan nagy külömbség nincs. Talán annyi, h picivel könnyebb.

baloldali a W910i...jobbos a W850i

hasonlítás
Előzmény: Matt (14)
ymy.xs Creative Commons License 2008.01.24 0 0 15

..egyéb mappa és onnan feltudsz minden progit telepíteni, ami meg nem kompatibilis azt meg úgysem tudod használni.

Előzmény: sanyo13 (12)
Matt Creative Commons License 2008.01.22 0 0 14
nah, W910 az új kedvenc. :)
sanyo13 Creative Commons License 2008.01.06 0 0 13
up
sanyo13 Creative Commons License 2008.01.05 0 0 12
Van egy olyan gondom hogy felraktam az usb drivert meg a pcsuitot is de mégsem tudok a telefonra telepiteni dolgokat csak mastorage modba tudok zenéket képeket témákat, de progikat meg gamékat nemtok :S Vki segitsen plz...
sanyo13 Creative Commons License 2008.01.05 0 0 11
Most vettem ilyen telcsit én is...
ymy.xs Creative Commons License 2007.10.29 0 0 10
W850i

Bizony használja :O)

Szerintem a Te telcsid tízezerből egy, hogy ilyen csúnya dolgokat csinál.

Nagyon jó kis telcsik ezek
Előzmény: Matt (-)
ymy.xs Creative Commons License 2007.10.29 0 0 9
...itt kihalt mindenki? Kár!! :O(
ymy.xs Creative Commons License 2007.10.29 0 0 8
Lehet, hogy már nem aktuális, de azért...

a Memory Stick Micro™ (M2™) kártyával. A Memory Stick PRO kártyákkal kompatibilis eszközökhöz adapter áll rendelkezésre.

táblázat megtekintése
Előzmény: hill123 (7)
hill123 Creative Commons License 2007.06.14 0 0 7
Bocsi nem találtam ehhez megfelelő topikot ezért írom ide:milyen típusú MicroSD kártya kell a SE W200i-ba?
Matt Creative Commons License 2007.01.09 0 0 6

állítólag lehet.

van egy SE oldal, http://www.pappfer.hu/

itt van egy topik, ami erről szól, bár más típusú telókkal, de szerintük lehet. :)

egyébként tuti gyengusz a szoftvere. pl. tettem rá zenét ma, erre egy másikat lassítva játszik le..:)))

frissítem mindjárt a szoftverét, aztán meglássuk, segít-e.

Előzmény: uselessjunk (5)
uselessjunk Creative Commons License 2007.01.08 0 0 5
Köszi a tippet, ilyen "trükkökkel" még nem próbálkoztam. Tartottam olyan intelligensnek, hogy ha csatlakoztatom a headset-et, akkor sajti, hogy azon kéne csörögnie.

Igen, sajnos az utolólag felrakott zenéket nehézkes megtalálni. Sajnos semmiféle rendezésre nincs lehetőség, csak szűrésre a tag-ek alapján
Én ilyenkor azt szoktam, hogy az összes zenét tartalmazó listát törlöm és újat csinálok.

Talán a W880 már okosabb lesz...

Egyébként van valami mód arra, hogy ezeket a telókat webcam-ként lehessen használni?

UJ
Előzmény: Matt (4)
Matt Creative Commons License 2007.01.08 0 0 4

ha walkmant hallgatsz, vedd le a hangot, (# gomb) és ha hívnak, a headsetben hallod majd a hangot.

jó, ömlesztem a zenéket. most van rajta kb 300 dal.

mondjuk eszembe jut, hogy meghallgatnám az új dalt, amit most tettem fel, tudom az előadóját, de nem tudom a dalcímet... meg vagyok lőve, mert lapozgathatok.

w810-ben lehetett név szerint is rendezni, az jobban tetszett.

nálam pl. ez az újraindításos dolog nem jelentkezett. :)

Előzmény: uselessjunk (3)
uselessjunk Creative Commons License 2007.01.08 0 0 3
Nekem kb 3 hónapja van W850i-m. S700i-ről váltottam és nagyon meg vagyok vele elégedve.
Kérdéseidre a válaszok (nem biztos, hogy minden vonatkozik az itthon kapható készülékekre, nekem kb 1 hónappal az itthoni megjelenés előtt hozták Németországból):
-Rendezni nem tudja, de az ömlesztett zenékből mp3tag alapján ki tudja választani. Egyébként támogatja az alkönyvtárakat, tehát eleve így tudod felrakni a kártyára.
-Az akksival nekem soha nem volt gondom, aktív zenehallgatással is 2-3 napot megy.
-A Walkman sem állt le soha. Egy dolog idegesít: ha zenét hallgatok és hívás jön, akkor a csengés nem a headsetből, hanem a telefonból szól (természetesen zene leáll).

Egy bugot vettem észre a szovtverben: ha mms-ben kapot képet mentek el, utána bármi file-t akarok a menteni, azt írja, hogy elfogyott a hely. Újrainditás után megint jó.

Ha bármi kérdésed van még, szívesen válaszolok (ha tudok).

UJ
Matt Creative Commons License 2007.01.07 0 0 2

nem értek egyet, én a T10-től szinte folyamatosan Ericsson, v. Sony-Ericsson telókat használok, és jóban voltam velük.

kicsit olyanok mint a nők, szépek, de nehezen kezelhetőek. :)

Előzmény: :sn4ke: (1)
:sn4ke: Creative Commons License 2007.01.05 0 0 1
alapból messzire kerülöm a sony termékeit. ebben az országban még most is milliónyi ember beszopja, hogy ha valami sony akkor az csak jó lehet :) megérdemlik.
Matt: azthiszem mindegyik walkmanosnál megvan az a bug hogy gondol egyet és leáll a lejátszás. vagy legalábbis úgy hallottam. pontosan ennél a típusnál nem tudom
Z757 Creative Commons License 2007.01.05 0 0 0
S0ny Ericss0n
Matt Creative Commons License 2007.01.05 0 0 topiknyitó
na itt a kicsike. elsősorban az érdekelne, h akik használják:

-a walkmanban tudják-e a dalokat előadó szerint sorba rendezni?
-náluk is megadja-e magát az akkumlátor két nap után?
-náluk is leáll-e a walkman, mikor eszébe jut?

és egyáltalán? használja még valaki? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!