Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

FireFly111 aug. 29. Creative Commons License 236

ELADÓ

Heimlich & Co társasjáték

2200 ft.

A doboz sarkain minimálisan, de látszik az idő vasfoga, ez annyit jelent, hogy a festék kicsit megkopott, de egyébként a doboz is sértetlen, jó állapotúnak mondható.

Ezért a kis hibáért van a jelentős árengedmény, kevesebb mint harmadáron megvásárolható a játék!

érdeklődni: test94@freemail.hu

merida18 júl. 13. Creative Commons License 235

Sziasztok!

Az alábbi játékaimat cserélném pénzre  vagy más játékra:

Age of Empires III (szép állapotban, magyar szabállyal, Magyarországon nem kapható!): 12 500 Ft

Dominant Species (angol, 4. kiadás, keveset használt, újszerű állapotban, magyar szabállyal és segédletekkel): 16 500 Ft

Navegador (angol, nyelvfüggetlen, magyar szabállyal): 8200 Ft

Fresco (új, magyar, bontatlan): 8900 Ft

The Castles of Burgundy (új, bontott, magyar szabállyal): cserére bocsátom

A bagdadi tolvaj (új, bontatlan, magyar): 3300 Ft

Keltis táblajáték (új, bontatlan, magyar): 4700 Ft

Théba (új, bontatlan, magyar): 4900 Ft

3 az egyben: (A bagdadi tolvaj, Keltis, Théba): 12 000 Ft

Kingdom Builder (szép állapotban, keveset használt): cserére bocsátom

Az alábbi email címen el tudtok érni:

zezso86@citromail.hu

Solya_90 jún. 26. Creative Commons License 234

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segitsèget kérni.

Ha valakinek van olyan nevű játéka,hogy Phase10 Master akkor létszives küldje el nekem a magyar játékszabályt!

Nagyon megköszönném,sajnos csak németül tudtam eddig hozzájutni.

Az email címem:j.solya90@gmail.com

Ezer köszönet!!!

Solya_90 jún. 26. Creative Commons License 233

Szia!

Remélem még olvasod :-) Tudom elég régen jrtad ezt már;de hátha jársz még erre.Most hasonlo problémám van mint neked volt.  :-) Ha esetleg megszerezted már a Phase 10 Master magyar játékszabályt eltudod nekem küldeni!? j.solya90@gmail.com.Örök hála és köszönet előre is! :)

Előzmény: jatka (219)
302 máj. 15. Creative Commons License 232

Sziasztok!

Eredeti áron vásárolnék használt,játszható állapotú vagy Le Havre társasjátékot.
Bontatlan játékért az eredeti ár fölött is fizetek.

E-mailt nézek, pm-et nem!
munkybalu@gmail.com

merida18 ápr. 8. Creative Commons License 231

Sziasztok!

Eladók az alábbi társasjátékok:

Théba (2007 év játéka, új, bontatlan, magyar): 5500 Ft

Keltis táblajáték (2008 év játéka, új, bontatlan, magyar): 5000 Ft

A bagdadi tolvaj (új, bontatlan, magyar): 4000 Ft

Alhambra alapjáték és 3 kiegészítője: A vezír kiváltsága, A város kapui, A tolvajok órája (Alhambra 2003-ban év játéka volt, a pack új és bontatlan, magyar nyelvű.): 13000 Ft

Puerto Rico 2014-es (van egy bontatlan, ÚJ példányom is!!!) A játék tartalmaz 2 kiegészítőt: új épületek és nemesek. Anniversary kiadáshoz hasonló design, csupán annyiban különbözik, hogy nincs benne fémpénz és az áruládák, helyett hengerek vannak): ajánlatot várok

Kingdom Builder (2012 év játéka, keveset használt): 8000 Ft

Érd: zezso86@citromail.hu

GaBBeN89 2014. febr. 13. Creative Commons License 230

Üdv!
Azt szeretném kérdezni, hogy nincs-e valakinek eladó cashflow társasjátéka?

merida18 2014. febr. 13. Creative Commons License 229

Halihó!

ARKHAM HORROR, avagy RETTEGÉS ARKHAMBAN KERESI GAZDÁJÁT!!!

Állapot: 5-6 alkalommal játszott, szép állapotban
Nyelv: MAGYAR
Átadás: Nyíregyháza, vagy posta
Ajánlatot ide várok: zezso86@citromail.hu

Üdv

maplesyrup 2013. ápr. 3. Creative Commons License 228

Sziasztok!

Bontatlan Carcassone katapultos kiegészítőt cserélnék kártyára vagy evőpálcikára.

(sima römi vagy magyar kártya csak reklám reverzzel érdekel, pálcikából a fapados, kínai büfés nem annyira)

Varazó76 2013. márc. 13. Creative Commons License 227

Sziasztok!

Van valakinek információja az alábbi játékról?

Mikor gyárthatták? (1940 körül?)

Hány személy játszhatta?

Milyen bábukkal?

Milyen kiegészítő zsetonok/pénzek lehettek a játékhoz?

Válaszokat előre is köszönöm!

üdv:

Varazó

a képek:

Sharky#54 2013. márc. 8. Creative Commons License 226

elég gyenge marketing...

Előzmény: békatka (225)
békatka 2013. márc. 8. Creative Commons License 225

Az egyik héten nyertem egy Scrabble társasjátékot ezzel a játékkal. Biztosan tudjátok, hogy milyen a Scrabble. Nekem most ez lett a kedvenc játékom! Úgy tudom, hogy még lehet nyerni! akinek van kedve, az lesse meg!

Varazó76 2013. febr. 27. Creative Commons License 224

Szia!

Az email címed nem publikus! Írj nekem és elküldöm a címedre.

üdv:

Varazó

Előzmény: jatka (222)
CsST 2013. febr. 27. Creative Commons License 223

Sziasztok! Eladnám két elég komplex társasjátékomat, olyannak, aki szereti a komplex stratégiai társasjátékokat.

Az egyik a Shipyard ( http://tarsasjatekos.hu/2011/01/17/shipyard-hajogyar/) - hajóépítős játék

A másik pedig a Civilization ( http://lfg.hu/46150/ismerteto/civilization-tarsasjatek-videos-ismerteto/ )

Rendkívül összetett, érdekes játékok. Az új áruk bőven 10.000 Ft felett van, én valamivel 10 alatt adnám el.

Egyszer-kétszer lettek használva csupán. Érdeklődni mailben vagy itt a topikban.

jatka 2013. febr. 27. Creative Commons License 222

Köszönöm, örülnék neki.

Üdv

jatka

Előzmény: Varazó76 (221)
Varazó76 2013. febr. 17. Creative Commons License 221

Szia!

Scrabble szabályt tudnék küldeni, de az a klasszikus betűkből szókirakó, nem kártyajáték...

Másikat nem ismerem.

üdv:

Varazó

Előzmény: jatka (220)
jatka 2013. febr. 17. Creative Commons License 220

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni még a Scrabble kártyajáték szabályához is.

Köszönöm Jatka

jatka 2013. febr. 17. Creative Commons License 219

Sziasztok!

A Phase 10 masters játékszabályát keresném. Tudna valaki segíteni

Köszönöm

Gyursz 2013. febr. 12. Creative Commons License 218

Köszönöm :-)

Előzmény: Zaba (217)
Zaba 2013. febr. 11. Creative Commons License 217

Írj a Gémklubnak, szívesen segítenek.

http://www.gemklub.hu/

Előzmény: Gyursz (216)
Gyursz 2013. jan. 14. Creative Commons License 216

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. Kaptam egy Cluedo rejtély a luxusvillában társasjátékot, s mielőtt játszottunk volna vele, rokongyerekek kipróbálták, s valahová elkeverték a használati útmutatóját. Odáig még megvan a dolog, hogy dobni kell, gyanúsítani, stb, de itt vannak intrikakártyák, illetve a dobókockán is és a táblán is kérdőjel, s arra nem sikerült rájönnünk, hogy mi a teendőnk azokkal? Valaki fel tudná ide tenni a játék leírásának fényképét?

12 éves öregúr 2013. jan. 13. Creative Commons License 215

Sajna nem találtam meg :-(

Előzmény: 12 éves öregúr (213)
12 éves öregúr 2013. jan. 3. Creative Commons License 214

Lehet, hogy a fővárost a vezérnek kellett elfoglalnia a kezdésnél

Ez félreérthető, szóval az egyes vezéreket a saját fővárosukra kellett állítani (vagy nem).

Az is lehet (sőt, ez a valószínűbb), hogy a győzelemhez nem az összes bábut kellett leütni, hanem a vezért (vagy a fővárost elfoglalni).

Előzmény: 12 éves öregúr (213)
12 éves öregúr 2013. jan. 3. Creative Commons License 213

Tééényleg, volt egy vezér is. Lehet, hogy a fővárost a vezérnek kellett elfoglalnia a kezdésnél, de ez nem biztos. Ha minden igaz, a vezér csak egyet léphetett. Lehet, hogy még megvan a szüleimnél, most már engem is érdekel, talán utánanézek, ha legközelebb ott járok :-)

Előzmény: unartis: (210)
Varazó76 2013. jan. 2. Creative Commons License 212

Köszönöm Neked is -ismét. Alakul, úgy látom van esély megismerni a játék lényegét. :) Szercsére a bábuk pótolhatóak, legalább a darabszám is megvan már. Köszönöm és remélem, sikerül felrakni a játékszabályt is.

Előzmény: unartis: (210)
unartis: 2013. jan. 2. Creative Commons License 211

Szia! A játékszabálya engem is érdekelne, megvan még valahol? Fel tudnád tenni ide?

Előzmény: 12 éves öregúr (208)
unartis: 2013. jan. 2. Creative Commons License 210

Még itthon vagyok, lefényképeztem azt ami a játékból maradt, sajnos a játékszabályok elvesztek, elég hitvány a doboza, pedig néhány éve javítottam már :-I

Doboztető:

Dobozalj és benne a "bábúk":

Mindkét oldalon volt egy nagyobb "V"betűvel ellátott korong =Vezér, és kisebb 1-2-3 számú korongok

Tábla:

Előzmény: Varazó76 (207)
Varazó76 2012. dec. 23. Creative Commons License 209

Szia!

Köszönöm szépen Neked is! Ez már valami! :) Egyedi és értékes játéknak tűnik, mostmár legalább van elképzelésem a játékkal kapcsolatban! :)

köszönettel:

Varazó

Előzmény: 12 éves öregúr (208)
12 éves öregúr 2012. dec. 23. Creative Commons License 208

Szia!

Én ezt kaptam karácsonyra úgy 25 éve :-) Nagyon szerettem vele játszani. Ha jól  emlékszem, 12-12 fehér és fekete korong alakú bábu volt hozzá, ezeket ki-ki a maga kiindulási pontjain (a térképen ezek egyértelműek) helyezte el. A korongok tetején számok voltak, zömmel 1-es és 2-es, ha jól emlékszem, egy vagy két 3-as is volt. A számok azt jelezték, hogy az adott bábu mennyit tud lépni. Arra nem emlékszem, hogy kevesebbet is léphetett-e, vagy csak annyit, amennyi rá volt írva. Ha olyan mezőre léptél, amin már állt az ellenfél egy bábuja, azt leütötted (egy mezőn mindig csak egy bábu állhatott). A cél az volt, hogy az ellenfél összes bábuját leüsd, vagy elfoglald a fővárosát (ez is egyértelmű a térképen). (Soha nem értettem, hogy a pun-római oldal miért nem színes, kevés volt a pénz vagy miért?)

Előzmény: Varazó76 (197)
Varazó76 2012. dec. 21. Creative Commons License 207

Szia!

Nagyon szépen köszönöm! Sajnos azóta sem találtam róluk semmilyen információt.

Köszönöm előre is!

Előzmény: unartis: (206)