Keresés

Részletes keresés

lawazza Creative Commons License 2016.04.09 0 0 3351

Szia Gombóc63. Köszönöm ezt a kimerítő elemzést.  Biztosan nem vagy rá kíváncsi de kezdek helyre jönni. Tudom senkinek sem egyszerű az élete de van akinek több idő a gyógyulás.  Nem vagyok paranoiás .. Bipoláris vagyok . De ma már jól kezdtem a napot  mert negyed annyira csökkentettem gyógyszereim .. remélem minden nappal előrébb jutok.  Ne egy olyan nőt képzelj el aki fodrászhoz jár festeti a körmeit szoláriumozik.. Én nem az a fajta vagyok.  Itt arra akarok csak kitérni hogy ne hogy azt hidd hogy unalmamban ettem meg régen ennyi gyógyszert.. Itt a ház a családom az anyagiak a tanulmányok  de gondom ezt nem kell bemutatni hiszen Te is tudod mi mindennel jár.  Én csak azt szeretném kérni ha néha idetévednék a továbbiakban valami okból kifolyólag  akkor  ... nem is azt kérem hogy segítsetek inkább próbáljatok pozitív irányba terelni. Csupán ennyit akarok. Szép napot és köszönöm hogy jobbulást kívántál. :) 

gombóc63 Creative Commons License 2016.04.09 -1 0 3350

Semmi bántót nem írtam, nincs miért elnézést kérnem, te tényleg nagyon beteg vagy, nem egy fórumon kell gyógyulnod. Viszont neked sem kell minősíteni senki életét, sajnos paranoiás is vagy ha azt gondolod itt bántanak. Jobbulást!

Előzmény: lawazza (3349)
lawazza Creative Commons License 2016.04.09 0 0 3349

Azt hiszitek néhányan kik a saját unalmas életükkel nem tudnak mit kezdeni itt megoldást nyerhettek mások piszkálására? Tisztelet a kivételnek!!  Most már csak azoknak írok akik nem bántottak. Bipoláris vagyok ez egy személyiségzavar.  De mára már ott tartok, hogy legalább a BZD- ket elhagyom.  Tudom, hogy ez így nem élet.  Csak azt nem értem azokban az emberekben akik piszkáltak, itt a fórumon hogy miért tették? Végül is mindegy biztosan tényleg szimplán ilyen a természetük vagy csak pillanatnyi szikra volt nem tudom...  Én egyenlőség párti vagyok úgyhogy hajlandó vagyok megbocsájtani. De rosszul esett. És egy egy ilyen beszólásból sok mindent ki lehet következtetni. Pl:  Másokkal is ilyen??   Jól van szép bzd mentes napot Mindenkinek. :)  

lawazza Creative Commons License 2016.04.08 0 0 3348

Gombocka es ezvoltam. Hagyjatok beken. Konyorgom hat van nektek szivetek? En nem lekezelo voltam semmi rosszat nem irtam csak az igazat hogy fuggo vagyok. Ez egy forum ahol mennek a tapasztalat cserek.. En csak segitseget akartam kerni... Nem csoda hogy ilyen keseruve valik egy ember ha ilyen lelketlenul bannak vele. Es nem kell rosszakat mondani ram. Nekem magas iskolai begzettsegem van csak epp lelkibeteg. 

DAttis Creative Commons License 2016.04.08 0 0 3347

Biztos nekem üzentél azon az oldalon????

Megesett összekevertek mással (faterom FB profiljával is, más Attis becenevű felhasználóval)

Előzmény: Ezelvoltam:-) (3343)
navigirl Creative Commons License 2016.04.03 0 0 3346

OK, ez most kicsit megnyugtatott. Tudod, az az érdekes, hogy pont olyan ez, mint a VIHARSZIGET!!! Idesodort valami és erről a zord helyről nagyon nehéz elevickélni..... Elindulsz, de felborít az első nagyobb hullám. Mikor ismét nekilendülsz, ugyan messzebb jutsz, de eltörik az eveződ. Legközelebb még tovább elérsz, viszont a vitorlád mondja fel a szolgálatot. A nehézségek ellenére mégis mindig egyre távolabb sikerül kerülnöd a szigettől, s talán egy napon végleg el is hagyod...

 

Ha könyvet írnék, ez lenne a címe!

Előzmény: Viharsziget (3345)
Viharsziget Creative Commons License 2016.04.03 0 0 3345

Szia!

Ez teljesen normalis,nyugodj meg! :)

Előzmény: navigirl (3344)
navigirl Creative Commons License 2016.04.02 0 0 3344

Sziasztok!

Napi 1 mg-ról jövök le, 0.25-nél dekkolok. A kezdetekhez képest csökkent a panaszaim intenzitása, de valahogy folyamatosan vannak valamilyen elvonási tüneteim. Némelyek 2-3 naposak, majd jön egy 2 hetes, vagy 3 hetes... Mire megnyugodnék, hogy nem valós fizikai tünet, mindig produkálok újat, ami megrémít. Más is van így? 

Ezelvoltam:-) Creative Commons License 2016.03.31 0 0 3343

:-) Ok, hogy  a fb egy idétlen kémprogram, de h még üzeneteket is eltüntet......:))))))))

DAttis Creative Commons License 2016.03.30 0 0 3342

Hát én nem találom hogy mit írtál, próbáltam keresni. azóta is roppantul kiváncsi vagyok, ahogy a többiek véleményére is de végül is valószínű az én problémám (sokat agyalok dolgokon aminek aktualitása van és ez érzelmileg negatívan érint) nem olyan súlyos 

Előzmény: Ezelvoltam:-) (3268)
navigirl Creative Commons License 2016.03.28 0 0 3341

Talán elcsépelt, de a Salvus víz segíthet. Próbáltad már?

kokori Creative Commons License 2016.03.28 0 0 3340

helikot kiirtották tavaly most pár napja szedem a probit. Immunológia vizsgálat megvolt teljesen negativ lett.

Előzmény: Imovane (3339)
Imovane Creative Commons License 2016.03.28 0 0 3339

Nem probaltal probiotikum kurat? Heliobacter teszten voltal?  A Laszloban van a Kadar doki, immunologus, lehet erdemes lenne meglatogatni.

Előzmény: kokori (3337)
gombóc63 Creative Commons License 2016.03.27 0 0 3338

No nem, akkor talán el kellene fogadnod, hogy pszichoszomatikus a bajod. Ennyi tükrözéssel kizárt, hogy ne fedezzék fel ha valami nagyon nem stimmel.

Előzmény: kokori (3337)
kokori Creative Commons License 2016.03.27 0 0 3337

3 tükrözésem volt tavaly. Most  a legutolsó február elején most megint menjek el? Azért 2 havonta engem is leterhel. Igaz most jobban fáj de ugyanott. Hagyogatom el a frontint mert még jobban depis vagyok tőle sok mindennel kell most harcolnom. Én arra gondolok 3-4 napig nem szedtem PPI lehet a gyomrom mindig gyulladt és attól fájt ennyire. Érdekes a mozgástól jobban fáj ,séta.....futni nem is tudok szinte ,elég rossz az egész bél és gyomorrendszerem. Monjuk eléggé rossz fizikai állapotban vagyok az is közrejátszik. 

Előzmény: gombóc63 (3336)
gombóc63 Creative Commons License 2016.03.27 0 0 3336

Sajnálom....végig olvastalak a reflux fórumon is, azért én a helyedben megnézetném magam egy másik gasztrós orvossal is. Sajnos megtapasztaltam, hogy nem biztos, hogy az első rájön a bajra, ha ennyire nem múlnak a tüneteid el kell menni máshoz is. No és a csodás net, az áldásával és átkával...szerintem totál meg is vagy zavarodva a sok infótól.

Előzmény: kokori (3335)
kokori Creative Commons License 2016.03.26 0 1 3335

Tudom hogy hiba volt újra megpróbálom ha megint begörcsölök és fájdalmamim lesznek alhasban tudom akkor ez attól van. Tegnapelött az ügyeleten kötöttem ki olyan hasi fájdalmaim voltak. Minden negativ lett. Valszeg most vagy nagyon sok a savam és attól vagy az elégtelen emésztéstől amire rájött esetleg még egy antidepi gyógyszer tényleg nem tudom mi ez. Idáig minden gyógyszert rosszul reagált le a szervezetem bármit szedtem:(

Előzmény: gombóc63 (3334)
gombóc63 Creative Commons License 2016.03.26 0 0 3334

Persze, elégtelenné válik az emésztés. Az antidepit 3 nap alatt feladni....hiba volt.

Előzmény: kokori (3329)
Kismacs34 Creative Commons License 2016.03.26 0 0 3333

Szia itt is kokori!

 

Az antidepi eleinte sajnos felerősíti a tüneteket és kb csak egy hónap múlva érezhető a hatása.

Előzmény: kokori (3331)
GPeti1977 Creative Commons License 2016.03.26 0 0 3332

Érdekes általában inkább attól szokott elmúlni.

 

Előzmény: kokori (3330)
kokori Creative Commons License 2016.03.26 0 0 3331

3 napig szedtem az antidepit tegnap már nem vettem be ma kicsit szédültem most meg 92 a pulzusom olyan mintha kiugrana a szívem:( remélem valami elvonási tünet...

kokori Creative Commons License 2016.03.26 0 0 3330

Nektek a frontin vagy a xanax nem szokott szívritmus zavart okozni?  Néha mikor beveszem utána 3-4 másodpercre úgy érzem melléüt vagy kihagy, fura érzés régen ez nem volt. igaz nem rég szedek 3x1 most már csak 2.5:P

kokori Creative Commons License 2016.03.26 0 0 3329

Tehát a kevés sav is gyomorfájást eredményez? Ezt az orvos nem mondta illetve a betegtájékoztaton sincs rajta. 

Előzmény: gombóc63 (3327)
gombóc63 Creative Commons License 2016.03.26 0 0 3328

Pszichológus nem is írhat gyógyszert, nem rá hallgatnék egy ilyen esetben. Maga az SSRI csak a szelektív-szerotoninvisszavétel gátlást jelent, fontos egyes betegségeknél. Ha valaki elolvassa a betegtájékoztatót láthatja, hogy nagyon lassan kell majd elhagyni, tehát valamilyen függőséget okoz.

Előzmény: kokori (3325)
gombóc63 Creative Commons License 2016.03.26 0 0 3327

Igaza volt az orvosnak, köldök körül nem a gyomor fáj. PPI-től nekem kevés a savam, gyomorfájást eredményez.

Előzmény: kokori (3316)
kokori Creative Commons License 2016.03.25 0 0 3326

A REXetIN is SRRI családba tartozik :(

Előzmény: Kismacs34 (3324)
kokori Creative Commons License 2016.03.25 0 0 3325

Én is úgy tudtam az is kemény szer.  Csak akkor nem tudom a dokik miért nem mondanak igazat! Ráadásul nem is pszhiáter hanem pszhiologusnál voltam elöször és ő mondta. Na akkor ezt le is teszem:P

Előzmény: Kismacs34 (3324)
Kismacs34 Creative Commons License 2016.03.25 0 0 3324

Én szedtem antidepit, és borzalmas volt a leállás róla. Nem tudom hogy amit írsz az milyen fajta, de én még nem hallottam olyan antidepiről amiről simán le lehetett állni.

Anno az én gyógyszeremre (rexetin) is az volt írva hogy nem okoz függőséket, mégis mikor leálltam róla a harmadik napon az ügyeleten kötöttem ki olyan rosszul lettem az elvonástól.

Előzmény: kokori (3323)
kokori Creative Commons License 2016.03.25 0 0 3323

az antidepire Escitil az a neve.

Előzmény: Kismacs34 (3322)
Kismacs34 Creative Commons License 2016.03.25 0 0 3322

Melyikre mondta hogy nem lehet rászokni?

Előzmény: kokori (3320)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!