Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

György A 2014.09.13 Creative Commons License 143

Üdvözlet mindenkinek.                                                                                                                               Sürgős segítségre van  van szükségem : Néhány napja vásároltam Fiat Doblo  cargo 1.9 multijet motoros

járművet. Most vettem észre - ha az autó első, motor felőli oldalán állok- a motortér bal oldalából alapjáraton folyamatos fémes hang hallható. A kocsiban 130 000 km van . Kérnék szépen tippeket hol és mi lehet a probléma. A járműről eddig semmilyen információm nincsen megbízhatóságát illetően. Köszönettel fogadok minden információt. Köszönettel:                         György A .

E- mail: gyzona@gmail.com

electra1264 2014.04.23 Creative Commons License 142

Sziasztok!

A svájcifrank alapu hitelem miatt veszélybe került a lakásom. ha valaki tud kérem segítsen. Munkát keresnék Olaszországban.

Alapfokon,vagy talán jobban beszélek olaszul.

Nagyon megköszönném..

semmisemugyanaz 2013.06.04 Creative Commons License 137

Más nem érdekelne nagyanyó? 

Előzmény: nagyanyo2012 (134)
meret99 2013.01.05 Creative Commons License 136

2013.01.05. Milyen nap ez???

Törölt nick 2013.01.02 Creative Commons License 135

.

nagyanyo2012 2012.06.25 Creative Commons License 134

Nem bszódik el, csak annak, akinek hülyéskedik az emilcíme, mint pl. az enyém:(( A yahoo-s nem fogad emileket:(( Ezzel aztán a nagyanyo05 megszűnt és helyette itt a nagyanyo2012:) Bocsinka:(

Előzmény: meret99 (133)
meret99 2012.06.25 Creative Commons License 133

Sziasztok! Sajnos nagyanyo05 is megszívta, mert váltott indapass belépésre és nem kapott emilt:( Így nem tud belépni a fórumra:( A régire azt írja, hogy van indapass, az újra meg azt, hogy nincs ilyen:( Mit lehet tenni? Júliusban mindenkinek elbszódik a belépése?

Munkas11 2010.11.29 Creative Commons License 130

Én csak azt nem értem, hogy miért nem lehet a korábbi fórum regisztrációt használni. Össze lehet kötni indapass-al, de önállóan nekem nem működik. Van erre megoldás, az újra regisztráláson kívül?

(Ez a felhasználó még korábbról megvolt, de valahol máshol használtam, így nem is akarom használni, és nyilván nem is akarom összekötni mással.)

archlinux 2010.08.22 Creative Commons License 128
Megerősítem KEEP reportját. Ha a fejlécben lépek be, akkor jó.
Előzmény: víztorony (126)
víztorony 2010.06.02 Creative Commons License 126
és ha a fejlécben lépsz be?
Előzmény: KEEP (125)
KEEP 2010.06.02 Creative Commons License 125
Valamiért az utóbbi időben az index fórumlogin nem jegyzi meg az indapassos belépésem, hiába van bepipálva a megfelelő négyzet. Böngésző bezárás után kiléptet.
Legújabb Firefox, IE, friss Win7.
Minden bővítmény letiltva, süti-cache törölve.

Tipp?
paul811 2009.06.10 Creative Commons License 120

Üdv mindenkinek!

Tudna valaki segíteni abban, hogy hogyan lehet,kapcsolatba lépni egy

Totálkár Népitélet fórumba beíró fórumozóval?

Sergítségeteket előre is köszönöm!

Paul 811.
_paha_ 2008.09.25 Creative Commons License 118
nekem sem. pedig már töröltem minden cookie-t, ahogy tanácsolták... :-x
Előzmény: Gege.of.PeT (117)
Gege.of.PeT 2008.09.12 Creative Commons License 117
amióta ez az uj belépés design van a bal felsőben, azóta istennek nem jegyzi meg a user/jelszót. firefox 3 alatt próbálom. valakinek vmi tipp?
Kilroy 2008.09.12 Creative Commons License 116

OFF

Állítólag nem sok levelezőnek van egymillió címe (nyilván nem is véletlenül merült fel a freemail). Vajon az indamailnak van? Az indamail inkább az egész inda szarakodása miatt nem megy, ha már. Szerintem legalábbis ez valószínűbb.

ON

Előzmény: astroworld (114)
Kilroy 2008.09.12 Creative Commons License 115
Én is láttam már ezt. Egyszer talán helyrevágják az indát, mert most tényleg szar. Sajnos nem lesz opcionális úgyse.
Előzmény: Tornagh Atya (113)
astroworld 2008.09.12 Creative Commons License 114

Nektek nem fura, hogy minden hírportál az elsők között szerepelteti a "valamelyik nagy szolgáltató levelezését ért támadást", csak az index-en, tech-en nem szerepel sehol és pont az indamail-t nem lehet normálisan használni napok óta?

Nem vagyok összeesküvés gyártó, de nekem ez gyanús.

Tornagh Atya 2008.09.10 Creative Commons License 113
Ennyi előnyöm valóban származott az egészből. De már vége: immár be tudok lépni a fórumra is, igaz, utána azt olvasom, hogy "Nincs jogosultságod ehhez a művelethez".

Inda lement alfába.

Előzmény: Kilroy (112)
Kilroy 2008.09.10 Creative Commons License 112

OFF

Legalabb noveled a hozzaszolas-szamodat :-D

ON

Előzmény: Tornagh Atya (111)
Tornagh Atya 2008.09.09 Creative Commons License 111
Második hete nem tudok belépni, csak új hozzászólással. Nagyon macerás ez így.
Tornagh Atya 2008.09.05 Creative Commons License 110
Jó reggelt, én most akkor belépek.
Tornagh Atya 2008.09.04 Creative Commons License 109
Sajnos lövésem sincs. Csak azért válaszolok, mert továbbra is csak új hozzászólással tudok belépni.
Előzmény: procaliber (108)
procaliber 2008.09.04 Creative Commons License 108
Szasztok, vki tudja wap-on miért nem tudom olvasni a leveleim vasárnap óta? Eddig tök lyol működött, aztán vasárnap már nem engedett belépni és azóta wap-nál "Az oldal nem található" üzenet jelenik meg. Ötlet?
Tornagh Atya 2008.09.04 Creative Commons License 107
Továbbra sem megy másként.
Tornagh Atya 2008.09.03 Creative Commons License 106
Belépek ismét.
Tornagh Atya 2008.09.03 Creative Commons License 105
Mivel továbbra is csak új hozzászólásokkal enged belépni a rendszer, ezeket itt fogom eszközölni.
az én titkos nikkem 2008.09.02 Creative Commons License 104
Eddigi tapasztalatok szerint: törölni kell valamennyi
index.hu
indapass.hu
domainből kapott cookie-t, majd bejelentkezni. Így megy egy darabig szinte minden...
Mityu 2008.09.02 Creative Commons License 103
Engem az indafotora nem enged be. Beléptet a főoldalra (inda). Ha az indafotora akarok áttérni újra kéri a belépéshez a mailcímet, jelszót, amit ha megadok nem fogad el. és ez így tök jó.... :)
ambulanceman 2008.09.01 Creative Commons License 102
Üdvözlet Blogolók! :)
Az az én próblémám, hogy a VIPMAIL címem nem működik!
Valaki tud erről konkrétumot ?
A bejelentkezés megtörténi, szonban a leveleimet nem jeleníti meg.
Jó lenne ha bejelentkezés után egy hibaüzenet formájában ki lenne írva, hogy nem működik átmeneti ideig, avagy végleg! :)
Köszönöm!
A másik az, hogy mikorra várható a jevítás! :s
Köszönöm mégegyszer!
Ambulanceman
Törölt nick 2007.06.26 Creative Commons License 100

Üdv a topiclakóknak!

Elnézést, hogy beleugatok, de hátha van értelme...

Biztos, hogy nekünk kell trükközni a címmel és a cookie-kkal, nem pedig az Indexnek kellene egyetlen jelölőnégyzettel (Ne mutasd többé ezt az oldalt) megoldani a dolgot? Más kérdés, hogy nem tudom, miért kell ezt ilyen sokáig így hagyni. Kb. 1 hónap után le lehetett volna szedni az ablakot, mert az alatt akit érdekel, úgyis megnézi legalább egyszer, hogy mi is az, aki meg 1 hónapig nem lép be, annak meg olyan mindegy... (de a bejelentkezésnél is megváltozott a felirat, most úgy néz ki:"Felhasználónév vagy IndaPass", tehát azért annak is gyanús lehet, aki most tért vissza a világ végi kirándulásáról, ahol nem volt internet). Vagy azért ez nem ennyire logikus?

Előzmény: cpix (92)