Keresés

Részletes keresés

Rollende Landstrasse Creative Commons License 2020.12.31 0 4 2425

Vannak trollok, akik tudnak úgy trollkodni, hogy ne sertsék meg vele a moderáció szabályait. Véleménynek álcázott, szándékos idegesítés. Több ilyen is létezik, de most éppen az említett troll áll a dobogó legfelső fokán.

Előzmény: M41 2175 (2424)
M41 2175 Creative Commons License 2020.11.14 0 1 2424

A 80 vonali topicban isvan ilyen és nem tudsz vele mit csinálni? Minden topicot szétb

Miért nem lehet kitiltani? Excelsior 84-et?

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=156490167&t=9123256

Előzmény: pumukli89 (2404)
pumukli89 Creative Commons License 2020.05.15 -1 0 2422

Én is köszönöm.Minden jót a továbbiakban.

Előzmény: Csincka (2417)
Rollende Landstrasse Creative Commons License 2020.05.15 0 1 2421

Éppen valami jó történt velünk. Próbálj meg örülni ennek. Ha a buszosok, e-autósok, rendszámosok is szeretnének saját moditársalgót, sírják ki maguknak, ahogy mi tettük.

Előzmény: Panzerbear (2415)
segélyvonókészülék Creative Commons License 2020.05.15 0 0 2420

Köszönjük!

Előzmény: Csincka (2417)
segélyvonókészülék Creative Commons License 2020.05.15 -1 0 2419

Én nagyon örülök, hogy visszaalakultunk.

Előzmény: Panzerbear (2415)
Csincka Creative Commons License 2020.05.15 -1 2 2417

Most pedig megköszönöm az átmeneti 1-2 hónapban idetévedt olvtársaknak a jelenlétet, a topik innentől újra a vasutasfórumosoké, az egyéb területről érkezők bátra kiszedhetik a kedvencekből.

Csincka Creative Commons License 2020.05.15 -2 6 2416

Megnéztem az ottani töröltjeid, és igen enyhe büntetést kaptál, ha csak a közlekmodisból tiltottak ki.

Ennél kevesebbért is kaptak már rootot magukról megfeledkezett fórumozók.

Javaslom, próbálj meg kulturáltabb hangnemre váltani, és több esélyed lesz a panaszaid intézésére.

Köszönöm.

Előzmény: Panzerbear (2415)
Panzerbear Creative Commons License 2020.05.15 -2 0 2415

Dehogy jelezhetik...aki ott reklamál, az ki lesz tiltva, aztán szarjon sünt...gerinces megoldás...

Előzmény: Csincka (2414)
Csincka Creative Commons License 2020.05.15 -1 2 2414

Nem, ez a topik eredetileg is a vasutasoké volt, most visszakapták.

A többiek továbbra is a közlekmodisban jelezhetik a problémáikat.

Előzmény: Törölt nick (2413)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.15 0 0 2413

Most ez a topic miért lett átnevezve? Buszos lelkifájdalmakat már nem fogadtok?

Rollende Landstrasse Creative Commons License 2020.05.15 0 0 2412

Alakul... :-)  Van valami díj az egységnyi idő alatt legtöbbször nevet váltó topikra? :-)

segélyvonókészülék Creative Commons License 2020.05.14 0 0 2411

Légy oly jó!

"Tebenned bízunk... " :)

Előzmény: Csincka (2409)
segélyvonókészülék Creative Commons License 2020.05.14 0 0 2410

Köszi!

Ez most 5*.

Előzmény: Rollende Landstrasse (2408)
Csincka Creative Commons License 2020.05.14 0 4 2409

Nem ígérek semmit, de megpróbálom visszaszerezni nektek.

Előzmény: Rollende Landstrasse (2408)
Rollende Landstrasse Creative Commons License 2020.05.14 0 1 2408

Valamikor régen ez egy jó kis beszélgetős topik volt, ahol kulturáltan és viszonylag kötetlenül tudtunk értekezni a modikkal a belterjes vasutas dolgokról. Most meg súlyosabb sértések röpködnek itt, mint a kocsmában. Komolyan mondom, a Mozdonyvezetők sörözője apácazárda ehhez képest.

 

Kérném vissza a vasutas társaságot! Semmi kedvem arról olvasni, hogy az elektromos autóknál a laposföld- vagy chemtrail- hívők állnak nyerésre.

segélyvonókészülék Creative Commons License 2020.05.08 0 0 2407

Most megint szórakoztok, vagy lánctörlés volt?

Ha az a cél, hogy, hogy elguruljon a gyógyszer, igen jó úton vagytok.

Ha lánctörlés, akkor nem szóltam (a levelekben ismét a bármire is ráhúzható OFF volt a megjegyzés).

Il Leone Creative Commons License 2020.05.05 0 2 2405

Moderátor megint alkotott. Kértem egy vitapartnert teljesen kulturáltan, hogy ha csak minden szavamba szeretne belekötni, akkor jelezze előre, hogy ne olvassam el a hozzászólását.

 

Erre mi fogad?

 

 

 

Ezt azért már nagyon erőteljes túlzás véleményem szerint, természetesen a megkérdeztük topikból egy hónapra vagyok kitiltva, így esély sincs arra, hogy az ember kérdezzen.

pumukli89 Creative Commons License 2020.05.03 -1 3 2404

De nem akarom megnézni a firkálásaikat. Egy fax még kínlódik a 23.nevével......de ha ugyanazt írod mindig akkor az olyan mint a szaros gatya négyszer kimosva.... kis csík ott marad,és felismered. A másik birka eltűnt végleg,és szerencsére.Vagy új néven nyomja. De a stílusa neki is ismert.

Előzmény: Panzerbear (2375)
1047 005-2 Creative Commons License 2020.05.03 0 1 2403

Ez a nap is eljött.A sok fekete pont mellé,most egy pirosat is kap tőlem az érintett moderátor.

 

 

Érkezett egy levelem:

 

"Tévedtünk és ezt nagyon sajnáljuk.
Korábban a Fórumunkra írt hozzászólását töröltük, de rájöttünk a tévedésre,
ezért visszaállítottuk gyorsan."

Il Leone Creative Commons License 2020.05.03 0 2 2402

Nem töröltem nicket, véglegesen tiltottak korábban. Mint utólag kiderült sokszor megrendelésre tiltottak ki.

 

Van amikor az ember fejét elönti a düh, de igenis tegyük fel a kérdést, hogy ha a moderátorok véleményrendőrködnek, értsd az egyik fél véleményét nyomtalanul tüntetik el tendenciózusan, és mondvacsinált okokkal tiltják ki, akkor felmerül az emberben a kérdés, hogy egyáltalán mi szükség van erre?

 

Ha a moderátorok gondolatrendőrséget játszanak, a saját maguk által hozott szabályokat ott szegik meg, ahol nem szágyellik, ahol a moderátor dönti el, hogy mi az ami szerinte OFF topik hozzászólás, és azok közül is ő dönti el, hogy melyik az, ami szerinte hasznos a topikban, melyik az ami nem való oda, és két ugyanolyan OFF hozzászólásért az egyik user hozzászólásait törli, és egy hétre vagy hónapra tiltja, a másiknak meg benthagyja az OFF hozzászólásait, és semmilyen szankcióban nem részesül, akkor felmerül, hogy egyáltalán mi szükség van magára a fórumra?

 

Igen, választhatod azt, hogy te magad lépsz le, de 20-25 év aktav fórumozás után azért nem megy olyan egyszerűen a dolog, mert igenis törölheted magad, de visszajársz először csak olvasni, aztán regisztrálsz újból, és elkezdesz egyre nagyobb intenzitással írni is.

 

Aztán újra találkozol azzal a jelenséggel, amit fent említettem, és egy idő után megint felhúzod magadat, hogy a moderatúra semmit sem változott.

 

Ráadásul a moderátorok szeretnek felhasználókat kipécézni, neked talán nem kell ezt külön magyarázni, hogy milyen, és ugye nem kicsit furcsa, hogy csak a te hozzászólásaid böngészése esetén olyan aktív a moderátok valami csoda folytán, ha napokig nem néz a topikok felé, akkor is egyszercsak a semmiből otterem, és csak azt látod, hogy egyesével mazsolázza ki a hozzászólásaidat és tilt ki téged , miközben azokkal akikkel vitatkoztál ugyanazok a szabályok nem vonatkoznak.

 

Aztán a sokadik eset után (a sokadik helyére helyettesíts be egy tetszőlegesen nagy ötjegyű számot) az ember már nem akar még normálisan se kommunikálni velük, mert a szép szóval írsz, akkor is törli a hozzászólásod és tilt, ha csúnyán, akkor is, akkor meg az ember lelkének és egészségének is jobb, ha elküldi a moderátort a messziségbe, legalább nem tartod magadban és nem emészt belül a dolog, hiszen tudod, hogy igazad van, és a moderátor is tudja, hiszen ha nem lenne igazad, akkor nem a törléssel, tiltással meg személyeskedő fenyegetőzéssel reagálna, vagy tűnne/tűnnének el nyomtalanul egy időre, csakhogy ne kelljen szembenézniük a saját kétkulacsosságukkal.

 

Azért az mindent elmagyaráz, amikor olyan userek védik meg a tiltott felhasználót, akikkel finoman szóval nem ápolnak jó viszont, amikor ez történik, akkor azért már nagyon csúnyán kilóg a lóláb, és ez nem egyedi eset volt az elmúlt években, hanem szintén tendenciózus.

 

Meg különben is, mi az, hogy beazonosítanak a stílus alapján, hogy mi volt az előző nickem, és tulajdonképpen már alapból az előző nick priuszát hozzádobják az új nickhez, és azonnal a legkisebb kihágásért a lehető legmagasabb tiltást adják? Értsd, amiért mindenki más max 1 napot kap, azért én 1 hetet, vagy 1 hónapot.

 

És persze ugye ahogy gyűlnek a magasabb büntetési tételek, úgy kerülsz közelebb a végleges tiltáshoz.

Előzmény: segélyvonókészülék (2392)
Il Leone Creative Commons License 2020.05.03 0 0 2401

Igazad van. :)

Előzmény: pumukli89 (2374)
segélyvonókészülék Creative Commons License 2020.05.02 0 0 2400

Ez volt a topik.

Most meg?

 

Pink Fluffy Unicorn Creative Commons License 2020.05.02 -1 1 2399

En nem tereltem sehova, en mindig konzekvensen arrol beszeltem, es kifejezetten a dizel szemelyautok elleni kirohanasokkal kapcsolatban emlitettem meg.

Előzmény: Panzerbear (2398)
Panzerbear Creative Commons License 2020.05.02 -2 0 2398

Igen, mert az volt mindig az érvelési logikád, hogy a közlekedés helyett te mindig a dieselre terelted a szót..akkor is ha külön megemlítettük, hogy belsőégésű motorral üzemelő közúti közlekedés, ami okozza (többnyire)...

 

De nem, nincs az a pénz hogy visszakeressek és példát hozzak. korábban már megtettem, de ignoráltad...

Szabad a pálya, mondtam, tőlem mehetsz hit téríteni...

Előzmény: Pink Fluffy Unicorn (2397)
Pink Fluffy Unicorn Creative Commons License 2020.05.01 -1 1 2397

Na helyben is vagyunk.  Én az utóbbi időben nem írtam a finomporról a topikba, amikre itt hivatkozol azt egyáltalán nem én írtam.

 

Olyat meg pláne nem írtam soha hogy a közlekedés nem okoz finompor emissziót. Én kizárólag a dízel személyautókkal összefüggésben írtam róla, méghozzá azt hogy a dízel személyautók motorja a finompor emisszió kis részéért felelősek.

 

Te meg most bedobod a komplett közlekedést... És akkor te mondod hogy tanuljak meg érvelni?

 

"elvileg ki is tudod számolni, hogy abból a sok millió tonna üzemanyagból amit elégetünk, mennyi finompor képződik"

 

Nem, ezt elvileg sem tudod kiszámolni.

 

Előzmény: Panzerbear (2391)
segélyvonókészülék Creative Commons License 2020.05.01 0 0 2396

Mint mondám, a fentiek nem kőbevésettek, vita tárgyát képezik. Elsősorban az aktív vasutasfórumozókat várnánk ide, vitassuk meg, lehet hevesen vitázni, de kb. úgy, ahogy egy kocsmában is a másik szemébe mondanád és nem kéne attól tartanod, hogy a söröskorsó repül vissza.:-)))

 

Így indult ez a topik.

Aztán jött a cimbora.

Utána meg a vízözön.

segélyvonókészülék Creative Commons License 2020.05.01 0 0 2395

Ez világos, csak nem mindegy, hogy mérgemben morgok a bajszom alatt, rákiabálok a macskára, meg beverek két fröccsöt, vagy meg felgyújtom a házat.

Előzmény: Panzerbear (2394)
Panzerbear Creative Commons License 2020.05.01 -2 0 2394

Mindenki máshogy reagál, ugyan arra a problémára...

Előzmény: segélyvonókészülék (2392)
segélyvonókészülék Creative Commons License 2020.05.01 0 1 2393

Napásztmek, kik keveredtek egy tizenöt éves vasutastopikba egymást anyázni, csak mer' a haveromnak topikcímmódosíthatnékja támadt...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!