Keresés

Részletes keresés

szepsegtanacsado Creative Commons License 2015.05.10 0 0 137

Úgy látom nem nagyon aktív már ez az oldal. Vannak még aktív tagok?

 

Én is szépségtanácsadó vagyok.

 

Amennyiben szükséged van oriflame katalógus kiadványra vagy regisztrálnál szépségtanácsadónak keress meg: Ezen a linken

Nyuszika_2 Creative Commons License 2013.04.08 0 0 136

Oriflame termékek rendelése és üzleti lehetőség !! 

3000 Ft feletti rendelésnél ajándékot kapsz :) 

ircsike87@gmail.com

K.N.A 87 Creative Commons License 2013.03.10 0 0 135

Sziasztok!

 

Most  találtam meg  az  oldalt  :-)  Nagyon  jó  :-)  Én  is  szépségtanácsadó vagyok:-)

rci Creative Commons License 2013.03.09 0 0 134

Úgy konkrétabban mi volt a csalódás tárgya? Nem volt jó az üzleti terv, vagy a termékek? Kicsit több infót kérnék.

Előzmény: orsipici (133)
Kozmetika Balatonfüred Creative Commons License 2012.08.17 0 0 132

Sziasztok!

 

Avon és Oriflame terméket forgalmazok (balatonfüredi vagyok), további info a weboldalon: http://www.feherrozsa.com/

 

Szanduu Creative Commons License 2012.07.05 0 0 131

Sziasztok ha valaki szeretne rendelni,vagy kérdezzni írjon nyugodtan nekem alexa10@vipmail.hu címre :) 

echan Creative Commons License 2012.06.11 0 0 130

Eladó Ecollagen [3D+] bőrfeszesítő nappali krém SPF 15 

Bontatlan csomagolású, csak a doboz van egy picit megnyomva, a tégely hibátlan.
Tripeptid-komplexet és hialuronsavat tartalmaz. Csökkenti a ráncok mélységét, hosszát és és szélességét. 15-ös fényvédelemmel.
Katalógus ára: 4999.-Ft , de most 3000.-Ft-ért elvihető.
Budapesten a metróvonalak mentén egyeztetés után átvehető. Ha érdekel, írj: sailormoonge@freemail.hu

Itt olvashatsz róla véleményeket: http://hu.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=20196

 

Ha más Oriflame termék is érdekel, tudok katalógust küldeni e-mailben.

echan Creative Commons License 2012.05.30 0 0 129

http://perfumearsenal.blogspot.com/

 

Oriflame termékek bemutatása, tesztek, akciók. 6000.-Ft rendelés felett ajándék termék. :) Csak Budapesten!
Katalógust is találsz az oldalon. 

 

a_rokuci Creative Commons License 2012.05.11 0 0 127

Szeretnék találni Gödöllőn egy szépségtanácsadónőt...

telkiniki Creative Commons License 2011.10.05 0 0 125

Szia

Ha még érdekel, a Buday Nagy Antal utcában boltban lehet oriflame terméket venni.

Előzmény: plüsskooglee (123)
B.lanche Creative Commons License 2011.07.14 0 0 124

Szia! Az Oriflame termékei nem kaphatók boltban, csak szépségtanácsadókon keresztül lehet rendelni. (Persze ettől még lehetne esetleg valahol, de én nem láttam, csak avonost több helyen.)

Előzmény: plüsskooglee (123)
plüsskooglee Creative Commons License 2011.07.14 0 0 123

Sziasztok!

 

Segítség kellene: van e Budapesten (bárhol!) Oriflame-üzlet, ahol direktben, azonnal lehet vásárolni?

Jártamban-keltemben mintha láttam volna valahol, de egyszerűen nem jut eszembe, hol.

Kérem, hogy aki tud, segítsen.

Köszi.

sszylvia1982 Creative Commons License 2011.06.12 0 0 122

Sziasztok! Én nemrég lettem Szépségtanácsadó, nagykanizsai vagyok és szeretnék csapatot építeni. Ebben szeretnék segítséget kérni, hogyan is kezdjek neki. Igazából első körben csak saját részre rendelek, de gondoltam, ha van mód és lehetőség, talán nekem is lehetne belőle hasznom.

Segítsetek az indulásban, ha nem túl nagy kérés!

Várom az ötleteket és a tapasztalatokat!

 

sszylvia1982 Creative Commons License 2011.06.07 0 0 121

Sziasztok!

 

Ha rendelni szeretnétek Oriflame terméket, keressetek!

Új belépőimnek extra ajándékok!

Várom jelentkezéseteket az sszylvia1982@gmail.com címen vagy a my.oriflame.hu/oriflame_szilvi weboldalamon.

B.lanche Creative Commons License 2011.02.23 0 0 120

Köszi, én is szépségtanácsadó vagyok.:) Én a Silk Beautyt még nem próbáltam, mert mióta megjelent, vagy hiány, vagy nem akciós, de tervben van.:) Köszi a tippet.

Előzmény: lukacsn (118)
lukacsn Creative Commons License 2011.02.23 0 0 119

Szia!

 

Tudom, hogy régen írtál a fórumra, de én oriflame-el foglalkozom és hetente többször járok az egyetemre gödöllőre. Ha még nem találtál olyan embert, akitől tudsz vásárolni és megbízható akkor állok rendelkezésedre bármikor. Nálam nincs postaköltség, mert kiviszem neked Gödöllőre a terméket! Ha gondolod írj...

Előzmény: *Gianni* (96)
lukacsn Creative Commons License 2011.02.22 0 0 118

Szia!

 

Én foglalkozom Oriflammel, nekem a kedvenc kézkrémem a Silk Beauty orchidea-s és selyemkivonatos krém. Egyszerre 3-4 tubust szoktam belőle rendelni. :-) Az illata csodás, hamar beszívódik és selymes lesz tőle a kezem bőre.

Ha esetleg érdekelnek oriflame termékek és nem tudsz kihez fordulni én itt vagyok. :) Segítek amiben tudok, a termékeket Budapesten és Pest megyében át tudom adni.

 

Előzmény: B.lanche (117)
B.lanche Creative Commons License 2011.02.10 0 0 117

Sziasztok! Nagyon hirdetőfal jellegű lett mostanában ez a fórum. Pedig jó lenne visszatérni a tapasztalatcsereberéhez.

 

Pl. melyik szerintetek a legjobb oriflame-es kézkrém? Ti melyiket használjátok, esetleg melyik más márkájút?

veggo Creative Commons License 2011.01.15 0 0 116

Sziasztok!

 

Ha valakit érdekel az Oriflame , akár törzsvásárlóként is csatlakozhat, és a katalógusárnál jóval olcsóbban juthat hozzá ezekhez a kiváló termékekhez!

De üzletet is építhet.Lehet fő vagy mellékkereset de mindenképpen a szabad idő hasznos eltöltése.

 

http://szepseg-siker-oriflem.shp.hu/hpc/web.php?a=szepseg-siker-oriflem

Dagdi Creative Commons License 2010.10.30 0 0 113
Sziasztok.
Most léptem be az oriflame tanácsadói közé. Ugyan régóta használom ezeket a termékeket, nagyon jók. Eddig a családomban sok termék bevált, szerencsére nincs rossz tapasztalatunk.
Ha valaki szeretne tanácsadó lenni kérem a komag@citromail.hu-ra jelezze.
judytth Creative Commons License 2010.09.14 0 0 111
Sziasztok! Ha bárkinek kérdése van Oriflame termékekről vagy regisztrálni szeretne nyugodtan irjon:judytth@gmail.com vagy skype:judy84crazy.
Glóriaa Creative Commons License 2010.09.08 0 0 110
Szia! Én meg új vagyok az Oriflame-nél is, nemrég regisztráltam.

Neked mik a tapasztalataid?
Előzmény: Veroonika (109)
Veroonika Creative Commons License 2010.08.01 0 0 109
Sziasztok!
Új vagyok a fórumon, remélem nem fagyott meg a topic.
Szivesen beszélgetnék orisokkal:)

Szép napot
Veroonika
sakatka Creative Commons License 2010.06.28 0 0 108
Kedves veggo!

Igaz ugyan, hogy "a csomagokat mindenhol házhoz viszik" de azért annak megvan a maga költsége, ami nem is kevés. Nem tudom ugyan, hol él az ismerősöd, de célszerűbb lenne egy közeli szervizpontot keresni, ahol átveheti a termékeket. Segíteni úgy tudsz neki, ha Te magad is keresel embereket, akik vásárolnának a termékekből akiket azután az ismerősödhöz irányítasz, hogy a továbbiakban tőle rendeljenek.
Előzmény: veggo (107)
veggo Creative Commons License 2010.06.27 0 0 107
Sziasztok!

Adjatok tanácsot!Egy kedves ismerősöm tragikus körülmények között elveszítette gyermekét.Az Oriflame segítségével próbál kilábalni a lelki kátyúból:amíg van amivel a gondolatai foglalkozzanak addig talán nem gondol a tragédiára és el tud indulni a lelki gyógyulás hosszú útján.
Szeretnék neki minél több törzsvásárlót szerezni hogy legyen neki mivel foglalkoznia.Vidéki , de a csomagot mindenhol házhoz viszik.
Szerintetek hogyan segíthetnék?
veggo Creative Commons License 2010.06.27 0 0 106
A szépség ugyan adottság de ápolni kell!
Oriflemmel!
sakatka Creative Commons License 2010.06.27 0 0 105
Sziasztok, szép napot Mindenkinek! Van köztetek valaki aki használt már Lift Expert nappali krémet? Szeretném tudni, hogy mi a tapasztalata róla. Végigolvastam a fórumot, de úgy látom, elég "hézagos" a beszélgetés, Ők is főleg forgalmazók és elég kevés felhasználó van itt jelen, aki őszintén beszámol a termékekkel kapcsolatban tapasztalt véleményéről. De talán kevesen tudnak erről a fórumról. Remélem, ez csak jó irányba mozdul. :-)
vizso80 Creative Commons License 2010.06.21 0 0 104

Ha még nem próbáltátok: mindenkinek ajánlom az Optimals Oxigen BoostTM arcpermetet - nyári kánikulában igazi felfrissülést jelent a hűs pára és a kellemes friss illat!

 

Csak azért tartottam szükségesnek leírni, mert sokak szerint hülyeség az ilyen termék. Sokáig én is így gondoltam. Aztán győzött a kíváncsiság - és milyen jó, hogy így történt!

szani68 Creative Commons License 2010.06.19 0 0 103
Oriflame nyílt nap Veszprémben a Balaton Plázában!
Július 10-én, szombaton szeretettel várunk minden érdeklődőt.
Termékek rendelési lehetősége, ajándék katalógus, információ, tájékoztatás, illatminták.
Minden újonnan csatlakozott Oriflame szépségtanácsadó belépési díját a Bethesda Gyermekkórház kapja! Segítsük együtt a gyermekek gyógyulását!
szani68 Creative Commons License 2010.05.01 0 0 102
A 7-es katalógus új termékét, az Aqua-rhythm hidratáló krémet próbáltátok-e már?
Milyen tapasztalataitok vannak a krémmel kapcsolatban?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!