Keresés

Részletes keresés

Hanend Creative Commons License 2023.05.03 0 0 130

Behangoltam a fényszórókat, rendeltem mototeam

Endlosz Creative Commons License 2021.02.03 0 0 129

Sziasztok, nem tudom, jó helyen járok-e, DIY tuning építés kérdésekkel. Gépjármű technikus vagyok, de érdekelne megfizethető forrás pl. 2003-as 800-as Matizhoz mechanikai, fizikai változtatások, chiptuning az majd minden után. Szeretem a reménytelen helyzeteket, autókat. Najó, azért egy Muliplát, vagy egy Tacumát nem tuningolnék, de ennek a kis szarnak a formája nagyon megtetszett már amikor Giugiaro megrajzolta. https://www.favcars.com/fiat-lucciola-concept-170-1993-pictures-284418

Úgy tudom, a lengyeleknél nagy mizéria van, volt körülötte, de nem találtam olyan .pl oldalt, ahol vannak megvásárolható megoldások.

Zekex Creative Commons License 2020.03.14 0 0 128

Sziasztok,Ottó vagyok.Van egy PEUGEOT 308SW TIP. autóm és a rádió egyre többször recseg mintha gyenge lenne a jelerősség.A minap Pesten jártam, Hatvantól tökéletes volt a vétel.Mit tanácsoltok,vagy mi lehet a probléma.  

Á.Pisti82 Creative Commons License 2020.01.22 0 0 126

Sziasztok!

1992-es opel campo 2.3 benzin isuzu-motoros terepjárohoz keresek karburátort.

motoros25 Creative Commons License 2019.09.15 0 0 126

A Pro Engine Ultráról van-e véleménye valakinek?

Törölt nick Creative Commons License 2018.10.23 0 0 125

Más lecsapott erre a kitűnő vételre!

 

Előzmény: tassss (124)
tassss Creative Commons License 2018.10.03 0 0 124

ez a kocsi mitől ilyen olcsó?

 

szívem szerint rohannék megvenni

 

https://auto.jofogas.hu/budapest/Volvo_460_1_8i_Jo_muszaki_allapotban__84142072.htm

főmettőr Creative Commons License 2017.12.19 0 0 123

Új tag vagyok a csapatban és van egy rettenetes problémám. OPEL ZAFIRA A 1.6 tipusú járgányon hol lehet megtalálni az AC kapcsoló reléjét és a biztosítékát. Nem zümmög az AC és csak tank kiszedéssel lehet hozzáférni. Segítsetek!

 

Tadaaam Creative Commons License 2017.11.14 0 0 122

Helló!

 

Tud Nekem valaki segíteni? A4-esemben elromlott a turbó. Ilyen még soha nem történt velem. Így azért nem az igazi. :-( Ti tudjátok ,hogy mennyi egy új turbó ára?

 

Köszi előre is a segítséget!

Tomi19920507 Creative Commons License 2016.02.15 0 1 121

sziasztok segíttséget szeretnék kérni ezt irja ki a vw polom ha tudtok valamitt irjátok meg elöre is köszönöm                                                                                                  

 

 

 

                 
01596 - Motor for Outside/Recirculated Air Flap (V154)
            30-00 - Open or Short to Plus
01596 - Motor for Outside/Recirculated Air Flap (V154)
            55-00 - Adaptation Not Successful

                                                                                                              

Gyömrő-Molnár Béla Creative Commons License 2016.01.29 0 0 120

Sziasztok.

 

Fehér indexben szeretném elkerülni a tükörtojás-effektet. A LED ide elvileg nem jó, mert ellenállás nélkül olyan gyorsan fog villogni az irányjelző, mintha kiégett volna az izzó. Marad az olcsóbb krómozott burájú és a drágább Osram Diadem index izzó.

 

A krómozott üvegbúra nem vesz el túl sokat a fényerőből? Szerintetek megéri inkább az utóbbi venni?

Glavius Creative Commons License 2016.01.01 0 0 119

bobber60 Creative Commons License 2015.12.05 0 0 118

Üdvözlet a fórumozóknak. Lenne egy kérdésem. Lehet, hogy nem fontos, de engem izgat,és még nem kaptam rá választ. Ritkán lehet látni olyan autókat, amelyeknek kisméretű, négyzet alakú rendszám táblája van. Elöl,hátul. Rendre nagy batárokon, ma 

például egy Hummeron láttam, de zömében nagy amerikai autókon. Szinte mindig "Ú"-val kezdődik a betű jelölés. Valaki azt mondta, hogy ez motor(?) rendszám, és adó elkerülésileg van így kiadva. Szerintem marhaság, de akkor ez mi? Valaki megmondja?

zmolnar60 Creative Commons License 2015.10.02 0 0 117

Sziasztok Renault clio  10-en felül fogyaszt, mi lehet a gond, válaszokat előre is köszönöm

hunor2015 Creative Commons License 2015.09.17 0 0 116

sziasztok skoda felicia bontás alatt még egyben van. Gyári alufelni stb stb. Akit érdekel irjon.köszi

amper_vadasz Creative Commons License 2015.07.22 0 2 115

Gyújtókábel árnyékolása majd az árnyékolás testelése a nagyfeszültségű gyújtókábelnél amúgy elszökő energiát a gyújtógyertya szikraköz ívbe erősíti ( mini plazmagyújtás ) :

Előzmény: Ramszesz11 (106)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.20 0 0 113

köszi a tippet, kipróbáljuk !

Előzmény: Mukibá (112)
Mukibá Creative Commons License 2012.08.26 0 1 112

Üdv mindenkinek. Szóval én a gázolajat a hűtőviz segitségével fűtöm ,egyszer,a gázolajba én nem benzint hanem faszén gyujtására használt grill gyujtót használom, {tisztitott petróleum}10liter gázolajhoz 1dl  a 2 ütemű keverék olajból pedig a full szintetikus füstnélküli változatból a mobil 1 2t igaz ez most már drága 70 liter gázolajhoz 3- 4 dl ez aztán tudja kenni az adagolót  sokkal finomabb és csendesebb lesz tőle a gép.mert amostani gázolajok kén és kenés mentesek és ez elég hamar betesz az adagolóknak meg a csucsoknak a benzin azért nem tökéletes mert be kopoghat tőle a diesel ha még is teszel bele minél kissebbok tán számut tegyél most lenne jó  a mosó benzin.benzint én nem teszek bele csak petróleumot az tudja emelni a cetán számot .a grill gyujtó a teskóba a legolcsóbb 1l 500ft  legalábbis mostanság. a kimondott petróleum meg ugy 700 körül van 1liter.

Előzmény: Diesel kutya (111)
Diesel kutya Creative Commons License 2012.08.10 0 0 111

Sziasztok! Új vagyok itt a fórumon, és lenne egy kérdésem, ami igen csak megosztotta autós ismerőseimet! Régi dieseles vagyok. Jó néhány ismerősöm a téli időszakban benzinnel tuningolja a gázolajat! A tapasztalatok azt mutatták, hogy ilyenkor jobban indul a motor, és még a fogyasztás is jobb lesz! Én tovább gondoltam a dolgot! Mi van akkor, ha mondjuk nemtiszta benzinnel, hanem a kétüteműeknélt használt keverék benzinnel tuningolom a gázplajat? Persze néhány kérdés felmerült bennem!

-Milyen arányban keverhetem a diesellel? -Használható-e a tuningolt üzemanyag folyamatosan? - Mi van, ha nyáron is tuningolom a dieselt?  

  Szóval ha valakinek leenne élő tapasztalata, vagy szakszerű magyarázata, azt megköszönném!!!

t3rmlnator Creative Commons License 2012.05.22 0 0 110
baal Creative Commons License 2012.03.07 0 0 109

hacsak nem a karosszériának akarsz állandó pozitivot adni korrózióvédelem okán...

akkor viszont nem kis munka, de megoldható

 

Előzmény: Ramszesz11 (106)
baal Creative Commons License 2012.03.07 0 0 108

na ezt nem értem

a gyujtókábel fázis mellé egy testkábelt?

ha akarsz elviheted, és bárhová letestelheted, akkor testkábel lesz

de a gyertyánál nem mindegy hová testeled?

teljesen logikus, hogy a motorblokkról kapja a testet, a működésén nem változtat

ha leirnád mit is akarsz valójában....még talán lehetne segiteni is rajtad:-)

 

Előzmény: Ramszesz11 (106)
Ramszesz11 Creative Commons License 2012.02.27 0 0 106

Sziasztok!

Egy meredek kérdéssel fordulok hozzátok.

Egyfajta elgondolásból indíttatva tanácsot kérnék ahhoz,hogyan lehetne megoldani,hogy a gyertya testelése,ne a menetes részén érintkezve a behelyezése helyén történjen,hanem testkábeles megoldással.

Rövidebben a gyújtó kábel áram szála mellé hogyan lehetne egy testkábelt is csatlakoztatni.

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.21 0 0 105

..én nem hagynám ki a megfelelő gumikat sem az tuti... Mindig jól jöhet egy szép vékony abroncs...plána ha szereléssel együtt adják. Eddig többször is vásároltam már a www.popgom.hu weboldalon, nem hagyatkozom a használt gumikra, mindig újat veszek. Mindig gyorsak és eddig mindig volt nekik, amit kerestem....persze nagyonis versenyképes áron!!! Mindenképpen ajánlom őket.

Előzmény: fotyierik (68)
Lacaface Creative Commons License 2011.03.19 0 0 103

Honda Jazz Mugen Creative Commons License 2011.02.22 0 0 102

Nem vagyok az a kifejezett  Honda Jazz-es típus, mindig is egy kedves bevásárlókocsinak tartottam. Ellenben Mugenék ebből is ki tudtak egy olyat hozni, hogy attól egy pillanatra letettem a kormányt. Ráadásul személyre szabható:http://apps.facebook.com/honda_jazz/

 

Isti62 Creative Commons License 2010.07.20 0 0 100
Sziasztok!

Van egy új Nitrosystem nitro szettem, még a Calibrába vettem. csak kicsomagoltam, de nem szereltem be. Ez a computeres változat, azaz nagy biztonsággal használható, legtisztább, legegyszerűbb és a legolcsóbb motortuning. (+35, + 50 LE hozható ki belőle a jelenlegi fúvókaszettel. ) Én egy +50 LE-s változatot tartalmazó autóban ültem, hát amikor az egyébként elég meggyőző gyorsulásra egyszercsak 4.000-nél felépült a plusz teljesítmény, az elég vadállati volt. ( A 2 literes autókra biztonsággal a +50 lóerőst javasolják. Ha belegondolok, hogy egy vadabb chip 15-19 LE-t tesz hozzá és ez már erősen érezhető nyomatékban és teljesítményben .....)
Nekem a padláson porosodik (a V6-ba már nem kell) így félár alatt eladnám, ha valakit érdekel (110.000 FT)
Bővebb infó az ügyről: http://www.nitrosystem.hu/index0.html

Érdeklődni: 06-30-954-1226
Isti62 Creative Commons License 2010.07.20 0 0 99
Sziasztok!

Van egy új Nitrosystem nitro szettem, csak kicsomagoltam, de nem szereltem be. Ez a computeres változat, azaz nagy biztonsággal használható, legtisztább, legegyszerűbb és a legolcsóbb motortuning. (+35, + 50 LE hozható ki belőle a jelenlegi fúvókaszettel. )
Nekem a padláson porosodik így félár alatt eladnám, ha valakit érdekel (110.000 FT)
Bővebb infó az ügyről: http://www.nitrosystem.hu/index0.html

Érdeklődni: 06-30-954-1226
SicAnd Creative Commons License 2010.03.10 0 0 97
HalihoSzép ugye
ez nem semmiInsignia
UgyanazInsignia
SicAnd Creative Commons License 2010.03.10 0 0 96
HalihoSzép ugye
na de ez...
na meg ez a

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!